Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (59 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCC - Salzburgring 10.25

    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik a Masters WTCC 2017 Őszi bajnoksága! Harmadik helyszínünk az Ausztriában található Salzburgring. A pálya Salzkammergut hegyei között egy szűk alpesi völgyben fekszik, Salzburg városától keletre. Az egyszerű vonalvezetésű aszfaltcsík 4,225 km hosszú. A tempós kanyarok és sikánok leküzdése után a két hosszú egyenesben lehet egy kis kávészünetet tartani. A bajnoki futamot megelőző hétfőn, bemelegítő Shakedown futamot tartunk



    3. Futam: 10.25. - Szerda Salzburgring
    Autók: WTCC 2016-17 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2016 WTCC 2017)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (10 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:10 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:15 (25 min) napszak: dél
    Warm-up2: 21:42 (5 min) napszak: délután
    Race2: 21:47 (22 min) napszak: délután

    Shakedown időpont: 10.23. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc
    Race2: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B, #C
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCC Bajnokság 2017 Ősz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 10. 13. 23:24.

  2. #2
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (10 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:10 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:15 (25 min) napszak: dél
    Warm-up2: 21:42 (5 min) napszak: délután
    Race2: 21:47 (22 min) napszak: délután

    Ez az R2-es más időszak lesz most? Mert legutóbb se volt és készültünk rá. Nem szeretném azt, hogy most nem nézzük meg az ottani féktávokat és azért lökök ki embereket, de feleslegesen se akarok megint elcseszni időt erre, ha úgyse működik a más napszak

  3. #3
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Practice: 20:15 (45 min) napszak: dél
    Qualification: 21:00 (10 min) napszak: dél
    Warm-up1: 21:10 (5 min) napszak: dél
    Race1: 21:15 (25 min) napszak: dél
    Warm-up2: 21:42 (5 min) napszak: délután
    Race2: 21:47 (22 min) napszak: délután

    Ez az R2-es más időszak lesz most? Mert legutóbb se volt és készültünk rá. Nem szeretném azt, hogy most nem nézzük meg az ottani féktávokat és azért lökök ki embereket, de feleslegesen se akarok megint elcseszni időt erre, ha úgyse működik a más napszak
    Az első és a második versenyen is R1 - noon, R2 - afternoon volt a beállítás. Én se láttam, hogy változott volna a napszak, hogy miért csak a Jóisten és a Sector3 tudja

  4. #4
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Az első és a második versenyen is R1 - noon, R2 - afternoon volt a beállítás. Én se láttam, hogy változott volna a napszak, hogy miért csak a Jóisten és a Sector3 tudja
    Amikor mi csináltunk R3E bajnokit, akkor lehetett érzékelni a különbséget, plusz a mi teszt szerverünkön is volt különbség.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  5. #5
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Amikor mi csináltunk R3E bajnokit, akkor lehetett érzékelni a különbséget, plusz a mi teszt szerverünkön is volt különbség.
    Itt is működött az előző bajnokin ( akkor nem volt fordított rajtsorrend ). Ha lesz időm valamikor indítok egy próba szervert és letesztelem, ha nem akkor hétfőn a shakedown-on kiderül, hogy működik-e.( ott is dél és délután van beállítva )

    Leteszteltem: nem változik a második futamon a napszak
    mindig olyan lesz amilyet az első versenyre beállítok ( az összes kombót kipróbáltam, reggeltől naplementéig oda-vissza )
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 10. 19. 19:04.

  6. #6
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Itt is működött az előző bajnokin ( akkor nem volt fordított rajtsorrend ). Ha lesz időm valamikor indítok egy próba szervert és letesztelem, ha nem akkor hétfőn a shakedown-on kiderül, hogy működik-e.( ott is dél és délután van beállítva )

    Leteszteltem: nem változik a második futamon a napszak
    mindig olyan lesz amilyet az első versenyre beállítok ( az összes kombót kipróbáltam, reggeltől naplementéig oda-vissza )
    Akkor ezt elcseszte ismét a fejlesztő brigád.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  7. #7
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezt elcseszte ismét a fejlesztő brigád.
    Én most nem írok nekik, nehogy valami mást csesszenek el ami befolyásolná a jövő heti versenyeket

  8. #8
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Itt is működött az előző bajnokin ( akkor nem volt fordított rajtsorrend ). Ha lesz időm valamikor indítok egy próba szervert és letesztelem, ha nem akkor hétfőn a shakedown-on kiderül, hogy működik-e.( ott is dél és délután van beállítva )

    Leteszteltem: nem változik a második futamon a napszak
    mindig olyan lesz amilyet az első versenyre beállítok ( az összes kombót kipróbáltam, reggeltől naplementéig oda-vissza )
    Okés, akkor nem készülök külön ilyen időre. Azt lehetne, hogy akkor fixen déllel indítjátok majd a szervert? Amilyen szar ez, a végén még hirtelen működni fog szerda este és ott fogunk egymásba szállni az új féktávokon

  9. #9
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Okés, akkor nem készülök külön ilyen időre. Azt lehetne, hogy akkor fixen déllel indítjátok majd a szervert? Amilyen szar ez, a végén még hirtelen működni fog szerda este és ott fogunk egymásba szállni az új féktávokon
    Tegnap este jelentették a hibát , ha hétfő estig nem javítják akkor fixen átállítom délre.

  10. #10
    Most ha azt vesszük, előbb-utóbb valaki úgyis reportolja és a fix potenciálisan elronthat mást, bármikor javítják, szóval szerintem célravezető ezeket nem visszatartani és reportolni, aztán majd ők priorizálnak.

  11. #11
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Most ha azt vesszük, előbb-utóbb valaki úgyis reportolja és a fix potenciálisan elronthat mást, bármikor javítják, szóval szerintem célravezető ezeket nem visszatartani és reportolni, aztán majd ők priorizálnak.
    Igazad van, én szinte mindig egyből írok a rokonnak ( Kitsune Magyar ) ha valami nem, vagy rosszul működik ( visszagondolva ez már minimum 1 hónapos hiba )

  12. #12
    Nem ez lesz a legnagyobb gond ezen a pályán, hanem maga a pálya. Amilyen egyszerűnek tűnik, annyira nem az. Ezt már anno egy VSR-es futamon is tapasztaltuk, ahol Jager Tomival és Csőke Dezsővel küzdöttünk jót (ők leginkább a Lada gumikopásával), de ezekkel az idei vasakkal a hátsó rész autonóm viselkedése miatt ez hatványozottan veszélyes lesz a gyors jobbosban és az azt követő visszafordító előtt. Főként szélárnyékban, egymás mellett

    Tegnap játszottam a szárnnyal, hogy mi lehetne egy kompromisszumos megoldás, de nem egyszerű. Edzésre még csak-csak jó lehet a 2-es, mert néha megússzuk vele a jobbost, de ugyanez mezőnyben kamikáze taktika is lehet. 6-ossal kb. 4-5 km/h-t veszítettem ott végsebességben, cserében viszont következetesebben lehet közlekedni és fékezni, ami jól jöhet csaták közben. A mezőny hátsó felének egyértelműen az utóbbit ajánlom a rizikózás helyett. Alacsony hátsó tapadással botrítékolható néhány kisodródás a pálya azon részén.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap játszottam a szárnnyal, hogy mi lehetne egy kompromisszumos megoldás, de nem egyszerű. Edzésre még csak-csak jó lehet a 2-es, mert néha megússzuk vele a jobbost, de ugyanez mezőnyben kamikáze taktika is lehet. 6-ossal kb. 4-5 km/h-t veszítettem ott végsebességben, cserében viszont következetesebben lehet közlekedni és fékezni, ami jól jöhet csaták közben. A mezőny hátsó felének egyértelműen az utóbbit ajánlom a rizikózás helyett. Alacsony hátsó tapadással botrítékolható néhány kisodródás a pálya azon részén.
    Az MZ/X Racing Team pár napja tesztelte a szélárnyékozást, én kipróbáltam a 6-os szárny teli tank kombót is. Az én tapasztalatom az, hogy ha valamelyik törésnél kilépsz a szélárnyékból akkor 1-6-os szárnynál mindig instabil lesz az autó és csak a szerencsén múlik ha nem dobja el az ember.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Az MZ/X Racing Team pár napja tesztelte a szélárnyékozást, én kipróbáltam a 6-os szárny teli tank kombót is. Az én tapasztalatom az, hogy ha valamelyik törésnél kilépsz a szélárnyékból akkor 1-6-os szárnynál mindig instabil lesz az autó és csak a szerencsén múlik ha nem dobja el az ember.
    Igen, de 1-2-es szárnnyal akkor is eldobod, ha rágondolsz egy kicsit is hirtelenebb kormánymozdulatra, mindenféle szélárnyékból kilépés nélkül

    Itt sokat kell menni, hogy megtaláld azt a módszert, amivel úgy-ahogy stabilan tudsz ott 210-220 körüli tempóval kanyarodni. Aki nem megy sokat, annak célszerűbb a biztonságosabb beállítások felé tendálni, különben jó eséllyel lezúz másokat és annála tempónál kisodródáskor ritka volt, amikor nem sérült komolyabban az autó a próbálgatások során.

  15. #15
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, de 1-2-es szárnnyal akkor is eldobod, ha rágondolsz egy kicsit is hirtelenebb kormánymozdulatra, mindenféle szélárnyékból kilépés nélkül

    Itt sokat kell menni, hogy megtaláld azt a módszert, amivel úgy-ahogy stabilan tudsz ott 210-220 körüli tempóval kanyarodni. Aki nem megy sokat, annak célszerűbb a biztonságosabb beállítások felé tendálni, különben jó eséllyel lezúz másokat és annála tempónál kisodródáskor ritka volt, amikor nem sérült komolyabban az autó a próbálgatások során.
    Én viszonylag sokat gyakoroltam de gyorsan ( 230-240 között ) csak keresztben tudok ott befordulni ( egyedül 10-ből olyan 8-szor ha nagyon koncentrálok )
    Én is óva intek mindenkit attól, hogy ott keménykedjen, ha nem akarja elrontani a saját és mások játékát ( ez csak baráti jó tanács )

  16. #16
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Én viszonylag sokat gyakoroltam de gyorsan ( 230-240 között ) csak keresztben tudok ott befordulni ( egyedül 10-ből olyan 8-szor ha nagyon koncentrálok )
    Én is óva intek mindenkit attól, hogy ott keménykedjen, ha nem akarja elrontani a saját és mások játékát ( ez csak baráti jó tanács )

    Nekem ezzel a moddal nem igazán van időm megnézni, hogy a jobbosban mekkora a sebességem A szárnyak használata pedig nagyon függ a beállítástól is. Abban igazatok van, hogy ha kicsit később kezdesz kanyarodni (bárhol a gyors részen), akkor azzal igen instabil lesz az autó. Viszont lehet alacsony szárnnyal is "gyorsan" közlekedni megtankolt autóval
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  17. #17
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ezzel a moddal nem igazán van időm megnézni, hogy a jobbosban mekkora a sebességem
    Én se akkor nézem amikor csúszik keresztben az autó a gyors jobbosban, a kormány 90 fokkal el van fordítva balra és tövig állok a gázon . Hanem utólag a Z1 Analyzerben

  18. #18
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Okés, akkor nem készülök külön ilyen időre. Azt lehetne, hogy akkor fixen déllel indítjátok majd a szervert? Amilyen szar ez, a végén még hirtelen működni fog szerda este és ott fogunk egymásba szállni az új féktávokon
    Öö, de a féktávok pont ugyanott vannak mint máskor. A napszakok között csak vizuális külünbség van semmi más, nem?
    Fékezési pontokra pedig fix tereptárgyakat kell kinézni, ami este, hajnalbal, délben is pont ugyanott van.

    Szimuláljuk hogy kopjon, melegedjen a gumi, fogyjon a benya, ezáltal könnyüljön a kocsi, ésatöbbi, akkor miért nem fér bele hogy versenyek között (nem alatt) megváltoznak a látási-fényviszonyok? Hádde IRL verseny közben a szél, a hőmérséklet, a felhők, pálya a gumizódása, a minden dinamikusan változik. Követni, alkalmazkodni kell.

    Bocs, csak bele vau-ztam..

  19. #19
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Öö, de a féktávok pont ugyanott vannak mint máskor. A napszakok között csak vizuális külünbség van semmi más, nem?
    Nem csak vizuális különbség van. ( dél és délutáni időszak között nagyon pici, viszont reggel és dél között elég nagy a tapadásbeli különbség )

  20. #20
    Shakedown szerver megy!GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN*

    Eredményes gyakorlást és jó szórakozást!

  21. #21
    Nekem ez a forduló sajnos kimarad mert torokgyuszim van,de jó versenyeket mindenkinek.Majd nézem a közvetítést,ha lesz

  22. #22
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez a forduló sajnos kimarad mert torokgyuszim van,de jó versenyeket mindenkinek.Majd nézem a közvetítést,ha lesz
    Jobbulást! A fenébe de sajnálom!

  23. #23
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem ez a forduló sajnos kimarad mert torokgyuszim van,de jó versenyeket mindenkinek.Majd nézem a közvetítést,ha lesz
    Jobbulást!!
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  24. #24
    Nekem ez a 2-3 hét annyira sűrű lesz, hogy én már szerintem egyből Makaóra gyúrok, amikor lesz időm, azt nem szeretném kihagyni. (De egyszer csak megérem, hogy egy teljes szezont végig tudok menni )

  25. #25
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Onboard stream itt lesz tőlem.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •