Találatok: 1 - 13 (13 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCC 2017 Ősz - Büntetések Slovakia

    Kedves Versenyzők!

    A Versenybíróság megvizsgálta a beérkezett óvásokat. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "be"dünnyögés olvasható!

    Slovakia Ring - 2017.09.27. - A szerver
    Replay: LINK

    Race1:
    L10, T3, Gerőcs Tamás (lökés): 1 figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)

    Vágások:

    Név Szerver Büntetések
    Vajk László A 0
    Polgár Balázs A 0
    Molnár Dániel A 0
    Cziffra Gábor A 2
    Balogh Máté B 0
    Molnár Laci B 0

  2. #2
    Cziffra Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Andechs,Bayern
    Üzenetek
    10
    Szia.Sajnos a replay fájlt nem tudom megnyitni semmilyen lejátszómmal.Szeretném megkérdezni,hogy mivel tudnám esetleg megtekinteni.Addig is elöljáróban szeretném megkérdezni,hogy miért kaptam ezt a két büntetést?Várom a mielőbbi válaszodat.Köszi Csifi

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cziffra Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Szia.Sajnos a replay fájlt nem tudom megnyitni semmilyen lejátszómmal.Szeretném megkérdezni,hogy mivel tudnám esetleg megtekinteni.Addig is elöljáróban szeretném megkérdezni,hogy miért kaptam ezt a két büntetést?Várom a mielőbbi válaszodat.Köszi Csifi
    A replay fájl nem videó, hanem a RaceRoom-mal tudod lejátszania, másold a Documents\my games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\ReplayData könyvtárba

    A büntetésed pedig ha jól olvasom vágásért kaptad, de egy illetékes kolléga majd érdemben válaszol.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 10. 06. 20:27.

  4. #4
    Idézet Eredetileg Cziffra Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Szia.Sajnos a replay fájlt nem tudom megnyitni semmilyen lejátszómmal.Szeretném megkérdezni,hogy mivel tudnám esetleg megtekinteni.Addig is elöljáróban szeretném megkérdezni,hogy miért kaptam ezt a két büntetést?Várom a mielőbbi válaszodat.Köszi Csifi
    Szia, azért kaptad a két büntetőpontot, mert 27-szer volt vágás/pályaelhagyásod.
    A Slovakia Ring-i büntetési tételeket az alábbi táblázatban láthatod:

    Büntetések
    0,00-0,75 0 figyelmeztetés 0-18 vágás
    0,76-1,00 1 figyelmeztetés 19-24 vágás
    1,01-1,25 2 figyelmeztetés 25-30 vágás
    1,26-1,50 3 figyelmeztetés 31-36 vágás
    1,51- 5 figyelmeztetés 37- vágás

    Részletesen a szabályról ITT olvashatsz! ( ez a Slovakia Ring futam kiírásban is olvasható volt )

  5. #5
    Cziffra Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Andechs,Bayern
    Üzenetek
    10
    Köszi Szabi.Nézem is a replay-t.

  6. #6
    A pontos számokat lehet tudni? Azért nem mindegy, hogy 4-el, vagy 18-al ment át az ember.

  7. #7
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A pontos számokat lehet tudni? Azért nem mindegy, hogy 4-el, vagy 18-al ment át az ember.
    Mi tudjuk a pontos számokat Legyen annyi elég, hogy a 0 figyelmeztetést kapott versenyzőknek 2-18 vágás/pályaelhagyásuk volt

  8. #8
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Mi tudjuk a pontos számokat Legyen annyi elég, hogy a 0 figyelmeztetést kapott versenyzőknek 2-18 vágás/pályaelhagyásuk volt
    Tényleg nyugodtan kiírhatnátok, ha már úgyis megnéztétek és úgyis tudjátok. Jó visszacsatolás ez az érintetteknek és gyakorlatilag nem jár plusz munkával.

  9. #9
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg nyugodtan kiírhatnátok, ha már úgyis megnéztétek és úgyis tudjátok. Jó visszacsatolás ez az érintetteknek és gyakorlatilag nem jár plusz munkával.
    Kiírhatnánk, de nem szeretnénk ha ebből egymásra mutogatás lenne. Szerintem mindenki tudja magáról, hogyan közlekedett a pályán vagy mellette, hiszen az ő kezében volt a kormány (ha meg nem akkor nyugodtan visszanézheti a replay-t)

  10. #10
    Cziffra Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Andechs,Bayern
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, azért kaptad a két büntetőpontot, mert 27-szer volt vágás/pályaelhagyásod.
    A Slovakia Ring-i büntetési tételeket az alábbi táblázatban láthatod:

    Büntetések
    0,00-0,75 0 figyelmeztetés 0-18 vágás
    0,76-1,00 1 figyelmeztetés 19-24 vágás
    1,01-1,25 2 figyelmeztetés 25-30 vágás
    1,26-1,50 3 figyelmeztetés 31-36 vágás
    1,51- 5 figyelmeztetés 37- vágás

    Részletesen a szabályról ITT olvashatsz! ( ez a Slovakia Ring futam kiírásban is olvasható volt )
    Megnéztem a replay-t,és ha a versenyszabályzatott vesszük figyelembe,akkor szerintem nem 27 vágás/pályaelhagyásom volt,hanem több .Nekem ez a szám magasabb,és ezért 3 figyelmeztetés jár.Ez volt az első versenyem veletek,de majd a következő versenyen majd jobban figyelek a vágásokra!!!

  11. #11
    Cziffra Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Andechs,Bayern
    Üzenetek
    10
    Az extrém pályaelhagyás az 3 figyelmeztetésnek minősül?

  12. #12
    Idézet Eredetileg Cziffra Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem a replay-t,és ha a versenyszabályzatott vesszük figyelembe,akkor szerintem nem 27 vágás/pályaelhagyásom volt,hanem több .Nekem ez a szám magasabb,és ezért 3 figyelmeztetés jár.Ez volt az első versenyem veletek,de majd a következő versenyen majd jobban figyelek a vágásokra!!!
    - Mi máshogy nézzük a szúrópróba szerű vágásokat ( gyorsítva, nézzük a szándékosságot, a folyamatos vagy véletlenszerű vágást, nem számoljuk ha hibázol, csatában vagy és nem látsz az előtted haladótól, stb. ) de ettől függetlenül törekedni kell a vágás/ pályaelhagyás szabály betartására!

    - Igen, az extrém pályaelhagyás 3 figyelmeztetés ( ha valaki óv )

  13. #13
    Cziffra Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Andechs,Bayern
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    - Mi máshogy nézzük a szúrópróba szerű vágásokat ( gyorsítva, nézzük a szándékosságot, a folyamatos vagy véletlenszerű vágást, nem számoljuk ha hibázol, csatában vagy és nem látsz az előtted haladótól, stb. ) de ettől függetlenül törekedni kell a vágás/ pályaelhagyás szabály betartására!

    - Igen, az extrém pályaelhagyás 3 figyelmeztetés ( ha valaki óv )
    Értem.Mondjuk nekem az egyes kanyar kigyorsítása,illetve a nyolcas kanyar kigyorsítása minősülhetett vágásnak (gondolom).De ezeket a kanyarokat én mindig is így használtam még az esports-on is,bár ott nem minősült vágásnak.(Mondjuk sokkal nem is voltam gyorsabb,de ez más kérdés )Tegnap megnéztem a replay-t,és elég sok versenyző használta az egyes illetve a kettes kanyar kerékvetőit,vagy még azon is túl,és most nem szeretnék senkit sem említeni az extrém pályaelhagyés vétsége miatt (óvási idő már lejárt).Ez egy kicsit más szimulátor mint az Iracing,én ott versenyeztem egy kevesett,és ott én csak RWD autókat használtam,a WTCC autók pedig FWD.És persze ott azonnal kapod az x-et,ha elhagyod a pályát.Én mindig arra törekedtem,hogy ne vágjam le a pályát (persze itt is).Na majd legközelebb jobban figyelek.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •