Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 85 (85 összesen)
  1. #76
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bajogh írta Hozzászólás megtekintése
    Na azt én se értettem, hogy ott mi történt. Replay alapján bőven volt hely köztünk
    Egyikőtök replay-ében sincs kontakt a két autó között?
    Csak mert könnyen lehet, hogy LAG volt, de akkor a két érintett replay-ének el kéne térne egymástól...

  2. #77
    Idézet Eredetileg Attila91 írta Hozzászólás megtekintése
    Boxkiállás után javított autóval és friss gumikkal, illetve a féltáv megtétele után szerzett tapasztalatokkal, sikerült stabil, magamhoz képest jó időket autóznom.
    Láttam, hogy van esélyem az eddigre összeszedett majdnem 20 sec hátrányomat ledolgozni a verseny végére és utolérnem téged.

    A leszorításod az utolsó körben, verseny közben valóban szándékosnak érződött, főleg azért mert az így szerzett előnyödet nem dobtad el, és hagytad, hogy miután összeszedtem a kocsimat felzárkózzak és fairül megküzdjünk a célegyenesig. Ezt szabály nem írja elő de mivel a környékünkön nem volt más autó veszteni nem veszítettünk volna semmit és a fairplayhez szerintem hozzátartozik.

    Közel 20 körön keresztül a kettőnk közötti időre fókuszálva körözgettem, és mindig egyre mérgesebb lettem magamra amikor nem sikerült faragni az időből.
    Aztán mikor sikerült ~3 secre megközelíteni megint hibáztam egy nagyot és 8 secre nőtt a különbség, amitől szintén nem lettem nyugodtabb. Aztán miután sikerült megelőzzelek a következő kanyarban megint hibáztam és vissza is előztél, ezután történt a leszorításos eset.
    Ezek után olyan felspanolt állapotban kerültem, hogy mondom azért is megelőzlek, és ez vezetett ahhoz, hogy megpróbáltam az eddigiegnél rövidebb féktávot venni és felzárkózni annyira, hogy a következő 2 kanyarba még legyen esélyem az előzésre.
    Nem sikerült és megint neked mentem mint a verseny elején, de én most nem forogtam ki melléd ezért tovább mentem. Mivel utolsó kör legvége volt és már nem lett volna esélyünk normálisat csatázni, és kellően felidegesítettem magam azzal, hogy ilyen szar versenyt futottam ezért csak be akartam érni.

    Mind a két óvásod teljesen jogos, mindkét esetben elrontottam a féktávot, de egyik sem volt bosszú, szándékos kiütés/kiforgatás.
    Akkor kb. ugyanúgy gondoljuk ezt mindketten. A verseny elején gondoltam is, hogy vagy tanulod még a pályát, vagy valami baj van a kocsival. Mivel Barcelona-ban a csapattársammal küzdöttél az első helyért a B-n, sejtettem, hogy gyorsabb vagy alapvetően. Én is a felzárkózást néztem az utolsó pár körben, hogyan közeledsz. Látszott, hogy épp a végére érsz utol. Pár hibát én is vétettem ráadásul, amikor próbáltam kicsit gyorsabb lenni, ezzel egy körrel előbb magamra húztalak.

    Az a leszorítás nagyon béna eset volt, nem gondoltam, hogy ott vagy már ennyire mellettem. Vagy legalábbis nem az aszfalton. Persze próbáltam zárni a rést, de egy kicsit előrébb voltál, mint érzékeltem. Utólag visszanézve már láttam, hogy bizony befértél oda. Ha nem az utolsó kör, valószínűleg nem is tökölődöm ennyit a védekezéssel, mert úgyis idő kérdése volt, hogy elmenj nekem. Nyilván addigra megvolt már a pályaismeret, látványosan gyorsultál az első körökhöz képest. Kár, hogy elb@sztuk a végét mindketten

  3. #78
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyikőtök replay-ében sincs kontakt a két autó között?
    Csak mert könnyen lehet, hogy LAG volt, de akkor a két érintett replay-ének el kéne térne egymástól...
    Az enyémen nincs kontakt, itt van az replay file: [link], de akkor Krisztiánnak is meg kéne néznie a sajátját. Amúgy lehet lag, mert a verseny előtt néztem, hogy mindenkinek max 16-os ping-je volt, de Krisztiánnak ilyen 54-es volt. És a másik esetnél amit említett, ott látótávolságra mögöttük voltam (tehát nem közvetlenül), és ott is tényleg furán szállt el (olyan lagosan).

    Összevágtam a két esetet egymás után, egyszer az én autómból kívülről, egyszer az övéből.
    https://youtu.be/hct8euMPx2Y

  4. #79
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Idézet Eredetileg Bajogh írta Hozzászólás megtekintése
    Az enyémen nincs kontakt, itt van az replay file: [link], de akkor Krisztiánnak is meg kéne néznie a sajátját. Amúgy lehet lag, mert a verseny előtt néztem, hogy mindenkinek max 16-os ping-je volt, de Krisztiánnak ilyen 54-es volt. És a másik esetnél amit említett, ott látótávolságra mögöttük voltam (tehát nem közvetlenül), és ott is tényleg furán szállt el (olyan lagosan).

    Összevágtam a két esetet egymás után, egyszer az én autómból kívülről, egyszer az övéből.
    https://youtu.be/hct8euMPx2Y
    Az az érdekes, hogy még a te replay-edben sem látszik lag-nak nálam, inkább rendesen folyamatos a futás, lag esetén láthatnánk valami ugrást, de semmi. Ahogy mondtam, az elsőnél az tulajdonképpen egy ütközés, mert a két említett versenytárs közül valakinek az autója konkrétan előttem volt a földben (ez utalhat lag-ra, kérdés, kinél) Pedig már távol voltak. Mindenki másnál semmi gond nem volt. Ha lag miatt mentünk volna össze a 2. esetben, akkor is kellett volna valamit látni emiatt. De még a te nézőpontodból is folyamatos volt az egész. Furcsa eset, este megnézem a saját replay-ben is. Ilyen hiba nálam eddig sosem volt.
    A ping nálam mindig kb. ennyi a kezdetektől, mert Németországban vagyok.

    Valakinek van valami ötlete, miért nem működött nekem a boxkiállás?

  5. #80
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Valakinek van valami ötlete, miért nem működött nekem a boxkiállás?
    Csak nyár közepétől AC-zek, de nekem is ez volt az első versenyemen. Azóta nekem az oldotta meg ezt a problémát, ha még mielőtt bementem a boxba, akkor előhívtam a boxmenüt (SZERK: gyári pit app-ot). Lehet ez nem megoldás, és más gond van ilyenkor, de azóta megy minden rendben.
    Utoljára módosította: Bajogh; 2017. 10. 17. 14:10.

  6. #81
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    Verseny közben boxmenü? Az hogy?

  7. #82
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    Valakinek van valami ötlete, miért nem működött nekem a boxkiállás?
    Pitconfig már nem használható (talán csak akkor, ha kikapcsolod a gyárit, de ez nembiztos). A boxban az utolsó fül a setupon, ott előre beállíthatod mit akarsz, az autóban ülve pedig a billentyűzeten a nyilakkal, vagy ha van D pad a kormányodon, azzal hozhatod elő és navigálhatsz a gyári pit appban.

  8. #83
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Képek

    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #84
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    No, ezek most elég klafa képek lettek

  10. #85
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    No, ezek most elég klafa képek lettek
    Tanul az ember!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •