Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (95 összesen)
  1. #26
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A tök ugyan az, azokban is a VM képe van feldarabolva, ez az egyik fő gond.


    Ezt ugyan úgy bármelyik help-re el lehet mondai: ABS, TC, ESP, sérthetetlenség, stb...
    A biztonság jegyében mindet be lehetne kapcsolni, csak valahol ugye meg kell húzni azt bizonyos a határt és szerintem most erről szól itt a vita.

    És én, mint a "régi iskola" önjelölt nagykövete kötelességnem érzem, hogy minden alkalommal felemeljem a hangom, ha úgy érzem, hogy elkanászodik a mezőny és mindenki a könnyebb utat akarja választani.
    Azért ne keverjük már a szezont a fazonnal...amiket itt felsorololtal ,azok a kocsik menettulajdonsagara vannak hatással...Se Vm-tol se spottertol se helicorsatol nem leszel se gyorsabb se lassabb...
    Az se igaz szerintem h elbutitana valamelyik is ahogy szoktad írni...sőt akár fejleszthet is különböző képességeket...
    Pl tudj figyelni a verseny mérnökök kapott információkra, vagy ne csak az utat bamuld hanem tükröt használj vagy nézd a helicorsat... multitasking gyakorlat férfiaknak


    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ne keverjük már a szezont a fazonnal...amiket itt felsorololtal ,azok a kocsik menettulajdonsagara vannak hatással...Se Vm-tol se spottertol se helicorsatol nem leszel se gyorsabb se lassabb...
    Mind a kettő helyzeti előnyt jelent, mert csökkenti a kockázatot és növeli a biztonságot.
    Velük könnyebben tudsz számodra előnyösen dönteni, ami akár pozíciókat is jelenthet egyes szituációkban. Ez nekem kimeríti a "help" fogalmát.

    Az se igaz szerintem h elbutitana valamelyik is ahogy szoktad írni...sőt akár fejleszthet is különböző képességeket...
    Pl tudj figyelni a verseny mérnökök kapott információkra, vagy ne csak az utat bamuld hanem tükröt használj vagy nézd a helicorsat... multitasking gyakorlat férfiaknak
    A szellemi multitasking-ot és különböző szkenáriók fejbeni párhuzamos futtatását lecseréled már feldolgozott és készre állított audiovizuális jelek befogadására.
    A gondolkodást puszta reakcióra cseréled.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 26. 13:27.

  3. #28
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mind a kettő helyzeti előnyt jelent, mert csökkenti a kockázatot és növeli a biztonságot.
    Velük könnyebben tudsz számodra előnyösen dönteni, ami akár pozíciókat is jelenthet egyes szituációkban. Ez nekem kimeríti a "help" fogalmát.



    A szellemi multitasking-ot és különböző szkenáriók fejbeni párhuzamos futtatását lecseréled már feldolgozott és készre állított audiovizuális jelek befogadására.
    A gondolkodást puszta reakcióra cseréled.

  4. #29
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Tetszik a vitakultúrád, most jöhetnek a "szerintem nem", a "szerintem de" érvelések is...

  5. #30
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tetszik a vitakultúrád, most jöhetnek a "szerintem nem", a "szerintem de" érvelések is...
    Többször belekezdtem, de ez az emoji kifejezőbb volt bármilyen érvnél.

    Viccet félretéve, vegyük ezt a csodát:

    "A szellemi multitasking-ot és különböző szkenáriók (sic!) fejbeni párhuzamos futtatását lecseréled már feldolgozott és készre állított audiovizuális jelek befogadására. A gondolkodást puszta reakcióra cseréled."

    Ez nem igaz, mert pusztán gondolkodással nem vagy képes látni azt, amit a szemed egész egyszerűen nem lát. A Helicorsától nem fogsz jobban vezetni, max. kisebb eséllyel mész neki a többi szerencsétlennek a pályán.

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem igaz, mert pusztán gondolkodással nem vagy képes látni azt, amit a szemed egész egyszerűen nem lát.
    Pontosan, és ezért folyamatosan bizonytalanságban vagy és ezért folyamatosan kockázatokat és valószínűségeket becsülsz a korlátozott részinformációd alapján.
    (vagy pedig leszarod, ez a másik verzió)

    A Helicorsától nem fogsz jobban vezetni, max. kisebb eséllyel mész neki a többi szerencsétlennek a pályán.
    Jobban és ügyesebben tudsz helyezkedni, mivel nem vagy bizonytalanságban és nem kell vaktában kockáztatnod, vagy feleslegesen túlbiztosítani magad, mert amit nem tudsz, azt megmondja neked egy gép. Ez szerintem egy adok-kapok esetén komoly előnyt jelenthet pozíció szerzés és megtartás tekintetében is. És lássuk be, hogy a verseny nem gyorsaságra megy, hanem helyezésekre.


    És a lényeg az, hogy ezen kockázat folyamatos kezelése, menedzselése vajon a verseny részét képezi-e, ez is hozzá tartozik-e az izgalmakhoz ami keresünk, ez adja-e részben a sava-borsát, vagy sem? GPS-szel és navigációval rendezünk-e tájékozódási versenyt, vagy iránytűvel és papírtérképpel? Bizonyosság, vagy izgalom... kényelem, vagy kihívás?
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 26. 14:56.

  7. #32
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan, és ezért folyamatosan bizonytalanságban vagy és ezért folyamatosan kockázatokat és valószínűségeket becsülsz a korlátozott részinformációd alapján.
    (vagy pedig leszarod, ez a másik verzió)


    Jobban és ügyesebben tudsz helyezkedni, mivel nem vagy bizonytalanságban és nem kell vaktában kockáztatnod, vagy feleslegesen túlbiztosítani magad, mert amit nem tudsz, azt megmondja neked egy gép. Ez szerintem egy adok-kapok esetén komoly előnyt jelenthet pozíció szerzés és megtartás tekintetében is. És lássuk be, hogy a verseny nem gyorsaságra megy, hanem helyezésekre.


    És a lényeg az, hogy ezen kockázat folyamatos kezelése, menedzselése vajon a verseny részét képezi-e, ez is hozzá tartozik-e az izgalmakhoz ami keresünk, ez adja-e részben a sava-borsát, vagy sem? GPS-szel és navigációval rendezünk-e tájékozódási versenyt, vagy iránytűvel és papírtérképpel? Bizonyosság, vagy izgalom... kényelem, vagy kihívás?
    Szvsz amíg ez a valóságban is probléma, amire a csapatok és a szériák is próbálnak megoldást keresni (lásd WEC és IMSA) a Helicorsához hasonló kütyükkel, addig ennek igenis van létjogosultsága az online versenyzésnél is. Ha Petike megelőzhető módon kiüti Pistikét, mert nem látta/nem nézett/szemébe sütött a godray, akkor kétlem, hogy az lenne a reakció az elszenvedő oldaláról, hogy "de milyen fasza is volt az a 17 másodperc getríl, amíg a verseny tartott".

    Igazából amivel egyáltalán nem értek egyet, az az ABS/TC mellé való beskatulyázás. A Helicorsa (és társai) objektíven képes a versenyzésen javítani, kompenzálva olyan hiányosságot vagy korlátoltságot, amit a valós autóversenyzéshez képest a szimulátor mivoltja (vagy egyesek anyagi helyzete, ha nem tud VR-t vagy három monitort venni) idéz elő.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2017. 09. 26. 15:12.

  8. #33
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Szabi! A probléma ott van h szerintem tulbecsulod a saját skilled és lebecsulod azokat akik máshogy vélekednek a témáról...

    Továbbra sem érted az egész lényegét...
    Még mindig nem azért használja aki használja ezeket az appokat szerintem h előnybe kerüljön a többiekkel szemben , hanem azért mert hisz abban h így kevesebb baleset lesz a futamon , mert ezek abban segítenek h ki tudd védeni mások és a saját benazasod.....
    De tök felesleges ördögűzést csinálni a dologból , mert tuldimenzionalod a saját tukor hasznalatod és ledegradalod pont azokat akik kevesebb balesetet akarnak a futamokon...
    Mindig ezt az előnyszerzest mantrazod , de pont nem erről szól...

    Olyan ritkán van valós haszna ,de akkor viszont szerintem már megérte használni ha eggyel kevesebbszer kell bocsánatot kerned futam után
    Ahogy néztem tavaly neked se ártana használni valamit... ( De a te döntésed h használsz vagy nem használsz, de ettől se jobb se rosszabb versenyző nem vagy)




    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Szvsz amíg ez a valóságban is probléma, amire a csapatok és a szériák is próbálnak megoldást keresni (lásd WEC és IMSA) a Helicorsához hasonló kütyükkel
    Igen, tekintve, hogy ott több kategória gépei versenyeznek egymással és gyakoribb a lekörözés, mint az a normál előzés és nem lehet követni, hogy ki kicsoda.

    Igazából amivel egyáltalán nem értek egyet, az az ABS/TC mellé való beskatulyázás. A Helicorsa (és társai) objektíven képes a versenyzésen javítani, kompenzálva olyan hiányosságot, amit a szimulátor mivoltja (vagy egyesek anyagi helyzete, ha nem tud VR-t vagy három monitort venni) lekorlátoz.
    ABS nélkül fékezni is egy skill, ami nehéz de tanulható, de soha sem lesz tökéletes.
    TC nélkül gyorsítani is egy skill, ami nehéz de tanulható, de soha sem lesz tökéletes.
    Jól helyezkedni és jól felmérni a körülötted lévő forgalmat is egy skill, ami nehéz de tanulható, de soha sem lesz tökéletes.

    Egyébként magad mögé se VR-ral, se 3 monitorral nem fogsz látni rendesen, az csak külső segítséggel lehetséges.

    Még mindig nem azért használja aki használja ezeket az appokat szerintem h előnybe kerüljön a többiekkel szemben.. ...ezek abban segítenek h ki tudd védeni mások és a saját benazasod.....
    A fenti dolgok is részei a versenyzésnek. A bénázás és még a baleset is. Ha béna vagyok, akkor vagy rácseszek, vagy kapom a büntit az okozott kárért, ez benne van a pakliban. Ha minden bénázási lehetőséget kizárnánk a versenyből, akkor nem lenne verseny. Ez is csak egy koporsószeg a sok közül... mint minden más, amivel a saját tökéletlenségünket próbáljuk kizárni a sportból.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 26. 15:25.

  10. #35
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Az a külső segítség a tükör ...
    És azt muszáj használni mindenképpen

  11. #36
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    És a lényeg az, hogy ezen kockázat folyamatos kezelése, menedzselése vajon a verseny részét képezi-e, ez is hozzá tartozik-e az izgalmakhoz ami keresünk, ez adja-e részben a sava-borsát, vagy sem?
    Erre reagálva még:

    A hiánya semmit nem ad hozzá az izgalmakhoz, a megléte pedig ha mást nem is, de csökkent a frusztrációból, amit sokan versenyről versenyre megélnek a "jaaaaj booocs nem láttalak" és társaik miatt. Az előny/hátrány érv pedig nevetséges.

  12. #37
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként magad mögé se VR-ral, se 3 monitorral nem fogsz látni rendesen, az csak külső segítséggel lehetséges.
    Nem igaz, mindkettő lehetővé teszi, hogy a külső tükröket lásd és használd, illetve azt, ha valaki már melletted van, a track awareness (bocs) összehasonlíthatatlan egy 20"-os single monitorhoz képest.

  13. #38
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    A hiánya semmit nem ad hozzá az izgalmakhoz, a megléte pedig ha mást nem is, de csökkent a frusztrációból, amit sokan versenyről versenyre megélnek a "jaaaaj booocs nem láttalak" és társaik miatt.
    A frusztráció és annak kezelése szerintem szintén része a versenynek. A pályán mentálisan is zajlik a verseny, ki hogy bírja a stresszt, a nyomást, mennyire kitartó, koncentrált, hogy kezeli a bizonytalanságot és kisebb-nagyobb kudarcokat. Aki nyugalmat akar, az olvasson könyvet... de ne túl izgit

    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem igaz, mindkettő lehetővé teszi, hogy a külső tükröket lásd és használd, illetve azt, ha valaki már melletted van, a track awareness (bocs) összehasonlíthatatlan egy 20"-os single monitorhoz képest.
    A külső tükör semmit se ér, mivel fals szögből van renderelve és ugyan az van benne, mint a VM-ben. Ezért jelen állás szerint a külső tükröket látni sajnos értelmetlen, nem vagy vele semmivel előrébb.

    Illetve 3 kijelzővel is max az A-B oszlop között látsz el oldalra valameddig, az igazán kritikus rész pedig az amikor az ellenfél orra a fenekednél van... a FIA homológ ülésekben pedig amúgy sem nagyon lehet oldalra túlságosan kilátni a kötelező fejvédő miatt, tehát itt sem jelent érdemi előnyt sem a több kijelző, sem a VR, mert srégen nem látsz hátra az üléstől.

    A Helicorsa mindenről felülnézetből realtime képet ad, ami hatalmas könnyebbség, rengeteg terhet és bizonytalanságot levesz a válladról és ilyen a valóságban sehol nincs. Ezért help. Csökkenti a hibalehetőséget, növeli a biztonságot és konstans megoldást ad egy nehézségre.. az ABS is pont ezt csinálja meg helyetted.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 26. 16:49.

  14. #39
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Ezt a helicorsa help-et felfoghatjuk úgy is mintha valaki külső, felső, fenti nézetből nyomná, nem?

  15. #40
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan, és ezért folyamatosan bizonytalanságban vagy és ezért folyamatosan kockázatokat és valószínűségeket becsülsz a korlátozott részinformációd alapján.
    (vagy pedig leszarod, ez a másik verzió)


    Jobban és ügyesebben tudsz helyezkedni, mivel nem vagy bizonytalanságban és nem kell vaktában kockáztatnod, vagy feleslegesen túlbiztosítani magad, mert amit nem tudsz, azt megmondja neked egy gép. Ez szerintem egy adok-kapok esetén komoly előnyt jelenthet pozíció szerzés és megtartás tekintetében is. És lássuk be, hogy a verseny nem gyorsaságra megy, hanem helyezésekre.


    És a lényeg az, hogy ezen kockázat folyamatos kezelése, menedzselése vajon a verseny részét képezi-e, ez is hozzá tartozik-e az izgalmakhoz ami keresünk, ez adja-e részben a sava-borsát, vagy sem? GPS-szel és navigációval rendezünk-e tájékozódási versenyt, vagy iránytűvel és papírtérképpel? Bizonyosság, vagy izgalom... kényelem, vagy kihívás?
    Szerintem meg ki kéne próbálnod, mielőtt az eltévelyedett lelkek önkéntes inkvizítora lennél.
    Ez egy nem kicsit idealizált kép amit itt festesz. A valóság nagyon messze van ettől.
    Én például megnézném hogy hogyan fordulnál el a T1-ben ha közben a helicorsa-t nézegetnéd... Egy oda vissza előzgetésben meg nem kérdés, hogy a kavicságyban végeznéd...
    Elméletben persze ez igen jól hangzik, hogy "a helicorsa mindent megmond neked", de látszik hogy ki sem próbáltad.

    A helicosa-t egyébként sem tudja bárki használni... Szerintem kb az A futam 20-5 helyig van értelme. Ez alatt csak még egy ok hogy a kavics ágyba kerülj, felette meg csak még egy kacat amire semmi szükséged.

  16. #41
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a helicorsa help-et felfoghatjuk úgy is mintha valaki külső, felső, fenti nézetből nyomná, nem?
    Szerintem takard le a képernyő többi részét és próbálj meg a helicorsa alapján körbemenni. Akkor kiderül mennyire jó a hasonlat.

  17. #42
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Én például megnézném hogy hogyan fordulnál el a T1-ben ha közben a helicorsa-t nézegetnéd... Egy oda vissza előzgetésben meg nem kérdés, hogy a kavicságyban végeznéd...Elméletben persze ez igen jól hangzik, hogy "a helicorsa mindent megmond neked", de látszik hogy ki sem próbáltad.
    Most az az érv a használta mellett, hogy nem is használható?

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem takard le a képernyő többi részét és próbálj meg a helicorsa alapján körbemenni. Akkor kiderül mennyire jó a hasonlat.
    Hát az már GTA1

  18. #43
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem takard le a képernyő többi részét és próbálj meg a helicorsa alapján körbemenni. Akkor kiderül mennyire jó a hasonlat.
    Mentem anno powerdrive-al, micromachines-al megmég nemtudom milyen régi gammákkal
    Arra próbáltam rávilágítani, hogy tilos a külső nézet nálunk, forced cockpit, de felülről nézhetjük hogy mi történik (oké, kicsiben).
    Itt egy fullos szim, és egy micromachines-t rakunk bele.
    Végülis mindegyik app, hud elem, minden ami nincs a műszerfalon az segítség (lehet). Unreal. Régen a boxból lógatták be a táblákat hogy ki hanyadik, hánykör van hátra, ma meg már folyamatos rádiókapcsolat, radar, lézer, légkondi...
    Izlések és pofonok. ABS, TC, Hváltó. Kérdés hogy kinél honnantól kezdődik, illetve mit akar szimulálni. Egy mai űrtechnikás LMP1-es gépet, a kor legújabb vívmányaival, vagy egy régi fapados GT40-est?

    A helicorsa-sokra meg lehetne statot készíteni. Egyáltalán nem mondanám biztosra hogy aki használja az kevesebbet balesetezik. Lehet hogy pont felbátorodik látva hogy a két kocka között van még 3 pixel. Vagy pont az appra kukkant, a legkritikusabb helyzetben, amikor az utat kéne néznie. Nembeszélve hogy helicorsa nélkül hogyan menne, egy másik szimben például. Szóval azt sem mondhatjuk biztosra hogy a helikopteresek kevesebb balesetbe keverednek, de azt sem mondhatjuk hogy elcsökevényesedett fogyatékos lenne egyből aki használja. Mankó. De a lábtörés után is egy idő után illendő megválni tőle.

  19. #44
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Most az az érv a használta mellett, hogy nem is használható?



    Hát az már GTA1
    Csak azt írtam le hogy hamis képet festesz, a valóságról.

  20. #45
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Arra próbáltam rávilágítani, hogy tilos a külső nézet nálunk, forced cockpit, de felülről nézhetjük hogy mi történik (oké, kicsiben).
    AC-ben van ilyen opció?

  21. #46
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Amúgy elég nevetségesnek tartom h Szabi az old school versenyzés védelmezőjeként a "biztonsági" appokat ördögtől valónak gondolja , de pl H váltó VS pillangó kérdésben historic esetében tamogatolag szólal fel a pillangozas mellett... Tiltani se lehet persze ,meg ha lehetne se lenne itt tiltva ...

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy elég nevetségesnek tartom h Szabi az old school versenyzés védelmezőjeként a "biztonsági" appokat ördögtől valónak gondolja , de pl H váltó VS pillangó kérdésben historic esetében tamogatolag szólal fel a pillangozas mellett... Tiltani se lehet persze ,meg ha lehetne se lenne itt tiltva ...
    Ha lenne rá mód, hogy mindenki kezébe adjak egy H váltót és kötelezővé tegyem a használatát, akkor ezen rugóznék.
    Itt most csak egy "delete" gomb megnyomása és az agymunka bekapcsolása mellett kampányolok, ezek még úgyahogy vállalható célok

  23. #48
    Én egy ideje már kikapcsolgatok versenyre minden nem feltétlen szükségest. Mióta Sidekick meghalt, marad a gyári Essentials és a Live Timing az időkülönbségek és a lekörözések miatt. Mégsem szoktam nekimenni senkinek.
    Nem vagyok az app-ok ellen, de azért az úgy általában jellemző korunkra, hogy az agyunk helyett egyre jobban hagyatkozunk mindenféle kütyükre, app-okra. Ez rövid távon lehet hasznos, de hosszabb távon egészen biztosan a képességek visszafejlődéséhez vezet majd. Az app-ok arra jók, hogy a segítségükkel megtanuljunk biztonságosan közlekedni egy versenypályán is, ha valakinek szüksége van ilyen segítségre. Ha nincs, akkor meg már minek?

  24. #49
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lenne rá mód, hogy mindenki kezébe adjak egy H váltót és kötelezővé tegyem a használatát, akkor ezen rugóznék.
    Itt most csak egy "delete" gomb megnyomása és az agymunka bekapcsolása mellett kampányolok, ezek még úgyahogy vállalható célok
    És az appok mióta gondolkodnak helyetted? ...

  25. #50
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    AC-ben van ilyen opció?
    Nincs. Ha lenne forcedcockpit, be lenne kapcsolva, nemkérdés. GTR2-ben, Race07-ben, RR-ben, GTL-ben, ahol eddig lehetett bevolt kapcsolva. Getreal, vagymi.


    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy elég nevetségesnek tartom h Szabi az old school versenyzés védelmezőjeként a "biztonsági" appokat ördögtől valónak gondolja , de pl H váltó VS pillangó kérdésben historic esetében tamogatolag szólal fel a pillangozas mellett... Tiltani se lehet persze ,meg ha lehetne se lenne itt tiltva ...
    Pillangózás mellett Szabi? Még az ABS-t is tiltaná GT3-as kocsikban... neviccelj már. Pusztán megvalósítási, programhiány miatt nincsenek ezek a segítségek tiltva.
    Részemről ha AC-ban meglehetne oldani hogy csak H váltóval lehessen működtetni a járgányokat, azon nyomban segédkeznék, indítanám azt a bajnokságot. (Persze ne felejtsük az ökölszabályt, minél több szigorítás, annál kevesebb ember marad, egyedül menni meg nem fun)
    És az hogy kinek mi-hol kezdődik a szim, a getreal, ahol lehet én motorháztetőn vezetek. Egy kissebb monitor az nem egy szélvédő nagyságú. Hogy BarzoLaci eszközével szemléltessem, takarjuk le a szélvédő 3/4-ét, és lássuk hogy körbe tudsz-e menni a városban. Ha kilehet rakni a HUD kijelzőket, akkor minek a műszerfal. Ha a kormány az asztalomon van, akkor minek van a képernyőn mégegy. Stb stb...
    Szivesen mennék egy nulla hud-os versenyen is. Érzésre.

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •