Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 95 (95 összesen)
  1. #76
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nem nézegetem mert nincs rá szükség. Itt muszáj nézned
    Itt sem muszáj, elolvasod a szabályzatot és nevezel. Ha jön valami változás központilag, akkor meg eldöntöd, hogy maradsz-e vagy sem. iR-ben is ezek a lehetőségeid.
    Csak ott előre tudod, hogy semmit nem ér a véleményed, itt meg ha adott esetben nem az van, amit te szeretnél, akkor duzzoghatsz, mert van aki foglalkozik veled.

    Én felvetettem most (megint) ez a helicorsa, spotter témát... és lehet sokaknak nem szimpatikus, egyik másik vélemény... de hát az van, beszélgetünk róla. Lehet egyeseket annyira zavarni fog itt némely vélemény, hogy esetleg elmegy a kedve az itt versenyzéstől, pedig ezen eszmecserének jelenleg nulla hatása van a bajnoki futamokra. De a beleszólás lehetősége és az ebből adódó egyet nem értés gyakran megviseli az emberek lelki világát és indulatot szül, miközben könnyebb elfogadni azt, amin lehetőséged sincs változtatni.

    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a kisujjamból szoptam. Volt róla szavazás 1 éve és az emlékeim szerint 75% - 25% volt az arány, csak azóta valamiért törölve lett. Mondjuk lehet hogy az a 25% erősebb tényleg mert szubjektíven nézem. Bár lehet hogy most már nem relevánsak ezek az értékek, annyian hagyták itt a ligát az elmúlt 1 évben
    Nem hiszem, hogy törölve lett... legalábbis és nem tudok róla.

    Az a hasraütés szerűen kitett FunPoll pedig a "nemzeti konzultáció" szintjével vetekedett, sem a kérdésben szereplő minőségi tényezők nem voltak definiálva, sem lehetőség az különböző szempontok priorizálásra, nem is volt semmilyen kontextusba helyezve az egész, nem lehetett tudni a válaszok pontosan mit jelentenek és mindenki úgy értette ahogy csak akarta. Ha kitennék egy szavazást, hogy akartok-e szar pályákon menni, és mindenki azt írná, meg hogy "nem", abból mégis mi derülne ki?

    Az nem egy hivatalos kitett és normálisan átgondolt és felépített szavazás volt, amin azóta is rugózol. Itt mi a Masters-en soha nem akartunk szar pályákon menni, de hogy mi a szar és mi nem az, az meglehetősen véleményes. Ennek eldöntésre meg nem volt alkalmas az a szavazás.

    És ezt nem azért mondom, mert esetleg nem szimpatikus a végeredmény, ezen a gyerekes szinten azért már túlléptem. (remélem )
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 28. 12:37.

  2. #77
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem egy hivatalos kitett és normálisan átgondolt és felépített szavazás volt(remélem )
    Azóta sem volt egy hivatalos és normálisan átgondolt és felépített szavazás, pedig lehetne

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenesetre a témához is hozzá szólva. Ha valaki betoppan a szimuláció világába szerintem a legfontosabb, hogy pozitív élményekkel távozzon a versenyekről (iRacing is borzalmas ebben). Nem hiszem hogy egy kezdőnek érdemes egyből egy Porsche RSR-el, manuális váltóval, ABS / TC nélkül / spotter / helicorsa nélkül kezdeni, hiába szeretné Szabi bármennyire is ezt. Kell neki a segítség ahhoz hogy javuljon és idővel elhagyhassa a segítségeket.
    Ezt a célt akár még tudnám támogatni is, hogy legyen mankó, amit idővel elhagyunk. Akkor van gond, ha annyira rátámaszkodtunk, hogy mankó nélkül nem tudunk járni és már képesek sem vagyunk elhagyni. Illetve a versenyhelyzet meg nagy úr, jelenleg is biztos többen használják, akinek menne nélküle is, de azért jobb biztosra menni... és így a vége meg az, hogy már nem mankó, hanem alapvető eszköz és szó sincs elhagyásról.

    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Azóta sem volt egy hivatalos és normálisan átgondolt és felépített szavazás, pedig lehetne
    Ebben teljesen igazad van

    Nem azért nem volt eddig , mert nem akartuk, hanem mert kisebb bajunk is nagyobb volt annál, ez az egyetlen oka.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 28. 13:35.

  4. #79
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Az hogy számodra csak az minősül segítségnek, ami aktívan beavatkozik a vezetésbe, az a te értelmezésed. Szerintem minden segítség, ami olyan képességekkel ruház fel, amit egymagad nem tudnál ilyen formában megoldani és hozzásegít a sikerhez és mindig az adott versenysorozat szervőségének tiszte ezek használatát szabályozni, korlátozni.

    Az általad hozott példa, Norbi kerékblokkolás jelzője is ugyan ez szerintem. Ugyan az ABS tilos a WTCC-ben, de az hogy van egy kis lámpája, ami jelzni neki, hogy mikor fékezzen finomabban az nekem már a szürke zóna. Nem akkora help mint az ABS, de a semminél azért jóval több. Számomra ez kimeríti a help fogalmát. (és igen, nem hivatalos értelmezésben ez is egy kis "cheat")

    Szerintem az hogy vki rádszól, hogy mit ne csinálj, vagy vizuális jellel figyelmeztet (helicorsa is felvillan) az nem sokban tér el attól, hogy ha mondjuk kapnál egy kis automatikus FFB effektet, hogy merre ne húzd a kormányt. Ez utóbbi már aktív beavatkozás lenne (lehet most adtam egy jó ötletet ), de a többi hatás is egyértelmű segítség.

    Mindez és a korábbiak is szigorúan magánvelémény.
    Hűha Szabi!
    Kíváncsi vagyok mikor jutunk el oda h ne használjunk FFB-s kormányt , mert túl sok infót ad... mert ha belegondolsz rengeteg infót kapunk...hogy mikor sok , hogy mikor tolhatjuk még neki stb...
    Fanatec még belefér vagy csak a DD kormányok lesznek cheat?
    az új ABS effect az ffb-ben már csalás ?


    az is fura h arról beszéltél h az ABS-t már be kellett nyelnetek...
    nem kellett... azt kellett benyelni h most a GT3 verdák a divat (gyak minden szimben ) és azok bizony ilyen modern masinák h van bennük... GT2 -nél fel se merült volna az ABS kérdés , de a nép a GT3-at akarja
    10 év múlva meg alap lesz a helicorsa féle rendszer az autókban és akkor biztos olyanokkal akar menni a nép és akkor biztos mindenki furán néz majd rád ha azt kéred tőlük h takarják le a monitor azon részét...


    Gergő már említette a hanyatló nyugatot : ott a szervezők arra törekszenek h minél kevesebb baleset legyen és ajánlják a segéd appokat (és mindenki eldönti h használja vagy sem őket) és nem ragadtak a múltban mint TE...

  5. #80
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Azt gondolom, minden sorozat maga dönti el, hogy milyen technikai újítást enged be a saját versenyeibe és melyet nem. F1-ben is hol volt TC, hol nem... mindig éppen úgy, ahogy a sorozat érdekei kívánták. Nekünk itt szerencsénk van, mert sem politikai, sem anyagi érdek, se a nézők nem számítanak, csak a versenyzők. És szerintem ha megkérdeznénk csak a versenyzőket egy valódi GT3 sorozatban, hogy mik legyen a szabályok, lehet sok dologban máshogy döntetnének, mint ahogy most van.

    Épp ezért mentem bele ebbe a diskurzusba és nem hagytam annyiban, hogy beszéljünk róla. Kerüljenek elő érvek minden oldalról, rágjuk meg a témát, hogy mi az amiben versenyezni akarunk egymással és mi az amiben nem. Mik azok a skill-ek és képességek, amiket fontosnak tartunk a verseny szempontjából és mik azok, amiket nem. Valamint hol van az egyensúly a biztonság, az izgalom, a kihívás és a sikerélmény ellentmondásos útveszőiben.


    Szerintem a
    hibák, a bizonytalanság és a kudarc lehetőségeinek folyamatos mesterséges csökkentése nem féltétlenül tesz "jót", mert ezek egyéni kezelése is szerves része a versenynek és ezekben a dolgokban is versenyzünk egymással. Ahogy ezeket és a saját eredményességünket sorra megtámogatjuk technikával, úgy csökken a verseny komplexitása és a kihívás okozta élmény is és valahol meg kell húzni a határokat. Lényegében ennyi a mondandóm, ehhez a fenti téma csak ürügy a részemről.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 28. 14:18.

  6. #81
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése

    Szerintem a
    hibák, a bizonytalanság és a kudarc lehetőségeinek folyamatos mesterséges csökkentése nem féltétlenül tesz "jót", mert ezek egyéni kezelése is szerves része a versenynek és ezekben a dolgokban is versenyzünk egymással. Ahogy ezeket és a saját eredményességünket sorra megtámogatjuk technikával, úgy csökken a verseny komplexitása és a kihívás okozta élmény is és valahol meg kell húzni a határokat. Lényegében ennyi a mondandóm, ehhez a fenti téma csak ürügy a részemről.
    Nagyon szép gondolat, és a cél is jó, tanuljunk meg vezetni, ebben szerintem mindenki egyet ért veled. A heli / spotter stb dolgokkal is meg lehet tanulni az általad említett skilleket, csak lassabban. Bár hozzáteszem, nem ezeken múlik a lényeg, ez csak egy nagyon kis részt tesz hozzá az egészhez. De megmondom őszintén teszek a versenytársaim tanulási folyamatainak felgyorsítására, ha ennek következtében azt tapasztalom, hogy minden második versenyemen kilök valaki. Inkább fejlődjön lassabban, de az idő alatt is tudunk balesetmentes, élvezetes futamokat futni.

  7. #82
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Az a gond ezzel a "jajj csak ki ne lökjenek" dolgokkal, hogy kb olyan mumus mint a "terrorizmus" és szinte bármilyen megalkuvásra hajlandók vagyunk a saját biztonságunkért cserébe. /erős párhuzam, de talán találó /

    Mondjuk nekem az mindig kicsit gyanús, ha vki azzal jön, hogy Őt folyton kilökik, mert vagy borzasztó balszerencsés vagy valamennyire azért Ő is benne kell hogy legyen ezekben a dolgokban... Lehet nem fejlődött ki az a képessége, amivel megelőzi, vagy elkerüli a necces helyzeteket, vagy egyszerűen csak túl sok kockázatot vállal. Ezen persze mesterségen lehet segíteni és akkor örülünk, hogy de jó, nem volt baleset, probléma letudva.

    Persze lehet van egy pilóta, aki gyorsaságra mondjuk kicsit lassabb mint az emberünk, de ügyesebb a páros szituációk helyes felmérésében, és ezért a bajnokság során kevesebb balhéba keveredik, aminek következtében a végelszámolásban is valamivel jobban szerepel. A mesterséges segítségnek köszönthetőn csökken a gap közöttük e tekintetben és a másik emberünk erőssége leértékelődik a versenyben és ahogy fejlődik a technika, egyre több ilyen skill jelentősége tűnik el.

    Ezt általános példának szánom, mert persze érzem én hogy picit erőltetett.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 28. 15:52.

  8. #83
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt általános példának szánom, mert persze érzem én hogy picit erőltetett.
    Miközben olvastam, pont ez fogalmazódott meg bennem, de köszi hogy leírtad helyettem

  9. #84
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése


    Épp ezért mentem bele ebbe a diskurzusba és nem hagytam annyiban, hogy beszéljünk róla. Kerüljenek elő érvek minden oldalról, rágjuk meg a témát, hogy mi az amiben versenyezni akarunk egymással és mi az amiben nem. Mik azok a skill-ek és képességek, amiket fontosnak tartunk a verseny szempontjából és mik azok, amiket nem. Valamint hol van az egyensúly a biztonság, az izgalom, a kihívás és a sikerélmény ellentmondásos útveszőiben.


    Szerintem a
    hibák, a bizonytalanság és a kudarc lehetőségeinek folyamatos mesterséges csökkentése nem féltétlenül tesz "jót", mert ezek egyéni kezelése is szerves része a versenynek és ezekben a dolgokban is versenyzünk egymással. Ahogy ezeket és a saját eredményességünket sorra megtámogatjuk technikával, úgy csökken a verseny komplexitása és a kihívás okozta élmény is és valahol meg kell húzni a határokat. Lényegében ennyi a mondandóm, ehhez a fenti téma csak ürügy a részemről.
    én csak azt nem értem még mindig , h mi alapján húztad meg a határt úgy hogy a képernyő tetejére , közepére nagyított VM (f11) még belefér , más meg már nem...
    és már egy párszor utalgattunk rá h "komoly kipróbálás" nélkül ötletelsz és ebből jön sok érdekes következtetést...

    Én speciel használtam már mindet és nélkülük is megvagyok szerintem (sőt talán így mentem mostanában a legtöbbet) , de ha a háromból választani kellene h melyik megléte a legfontosabb (értsd melyikkel a legkönnyebb menni) akkor a VM-et választanám... és ez szerintem nem is kérdés ...

    ha igazad van és ilyen veszélyes h elbutítjuk magunkat a " baleset elkerülő helpekkel" , akkor Szabi azt gondolom te is óriási veszélyben vagy...a VM használatot szerintem ráadásul nem is ebben a szimben kezdted , úgyhogy a probléma esetedben talán már vissza se fordítható...
    "Üzenjünk Kunosnak , h szüntesse be az összes appot , és nem akarunk Virtual Mirrort se "

  10. #85
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Visszapillantó tükör -tudomisén- 50 éve van a kocsikon?
    Helikopter, követő drón, lézer radarirányzék meg sztem még 0 kocsin.
    A virtual tükör meg kényszer megoldás, mert a 4:3-as arányú monitorok idején esélytelenek voltak a szélső tükrök, 16:9-es aránynál sem elég jól használhatóak ,ezért lett egy kompromisszumos megoldás a felfirkantott VM.
    Test drive, hogy lásd milyen közel van a rendőr

  11. #86
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Visszapillantó tükör -tudomisén- 50 éve van a kocsikon?
    Helikopter, követő drón, lézer radarirányzék meg sztem még 0 kocsin.
    A virtual tükör meg kényszer megoldás, mert a 4:3-as arányú monitorok idején esélytelenek voltak a szélső tükrök, 16:9-es aránynál sem elég jól használhatóak ,ezért lett egy kompromisszumos megoldás a felfirkantott VM.
    Test drive, hogy lásd milyen közel van a rendőr
    Aha
    Az egész onnan jött fel most ,h Vr-ben nincs VM csak rendes tükör, viszont vannak olyan autók amikben nincs középső tükör ( meki, lambo)
    Szerintem azt is mindenki belátja h könnyebb használni a VM-t akkor is ha van tükör...nagyobb ,kis monitoron folyamatosan az arcodban is van,meg felpillantani se kell...
    Ettől függetlenül igazad van ,hisz szimulátorban még így is kevesebbet látsz sokszor mint egy igazi autó igazi tükrében...(valamelyik autónál meg többet)
    Remélem h mindenki használja, mert ne gyertek vakon... hasznaljatok mást is ha úgy érzitek meg ez is kevés...
    De nevetséges ebből elvi kérdést csinálni szerintem...
    Az F11-t -nek ugyanúgy nem sok köze van a get realhez és az a legnagyobb segítség verseny közben , a spotter vagy a helucorsa nélküle nem sokat ér
    (Nem véletlenül nem mekivel vagy lamboval mennek a VR-sok, sajnos tükör nélkül túl nagy rizikó akár radarral, akár spotterrel) úgyhogy talán felesleges a boszorkányüldözés...

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    én csak azt nem értem még mindig , h mi alapján húztad meg a határt úgy hogy a képernyő tetejére , közepére nagyított VM (f11) még belefér , más meg már nem...

    Én speciel használtam már mindet és nélkülük is megvagyok szerintem (sőt talán így mentem mostanában a legtöbbet) , de ha a háromból választani kellene h melyik megléte a legfontosabb (értsd melyikkel a legkönnyebb menni) akkor a VM-et választanám... és ez szerintem nem is kérdés ...

    ha igazad van és ilyen veszélyes h elbutítjuk magunkat a " baleset elkerülő helpekkel" , akkor Szabi azt gondolom te is óriási veszélyben vagy...a VM használatot szerintem ráadásul nem is ebben a szimben kezdted , úgyhogy a probléma esetedben talán már vissza se fordítható...
    Tudomásom szerint egy valódi versenyautóban egy tükör kb akkora, mint a monitorod 1/6-oda, ráadásul az oldalsó tükrökből látsz magad mellé oldalra is. A VM tükör ezekhez képest minden szempontból visszalépés, kisebb méret és kisebb látószög. Illetve a legtöbb monitor esetén nemhogy a jobb szélső, de gyakran még a belső tükör képe sem fér rá a képernyőre normálisan, így kénytelen vagy használni a VM-t, ha csak közelíteni szeretnéd azt az információ mennyiséget, amit egy valódi autóban alapból megkapsz.

    Ha le lenne generálva az oldalsó tükör képe, akkor elfogadnám azt a kritikát, hogy így nem kell jobbra-balra nézned, de mivel amúgy sincs mit nézni oldalt, ezért jelenleg ez értelmetlen. A jobb tükör képét meg még 3 moncsin is kompromisszumos belezsugorítani a képre, így erre nem nagyon van értelmes alternatíva. Illetve mivel a képernyődön elve mindent kisebben látsz, szerintem ebből nem következik, hogy a tükrök képét halmozottan még kisebben kellene látnod, mert az indokolatlan extra nehezítés lenne a real-hoz képest. Szerintem az lenne a korrekt megoldás, ha mind a 3 tükör külön renderelt képét oda tudnád húzni a képernyő(i)dre külön-külön, de erre sajnos nincsen mód.

    De a lényeg, hogy a VM nem ad olyan információt, amit a valódi autóban nem kapsz meg. A két szóban forgó app pedig igen, ráadásul igencsak "előregyártott" formában.


    Esetleg van még vmi nyúl a kalapodban, amit megpróbálsz előrántani, csak hogy szavamon foghass? Ja tudom, a H-váltó, várom!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 28. 19:59.

  13. #88
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tudomásom szerint egy valódi versenyautóban egy tükör kb akkora, mint a monitorod 1/6-oda, ráadásul az oldalsó tükrökből látsz magad mellé oldalra is. A VM tükör ezekhez képest minden szempontból visszalépés, kisebb méret és kisebb látószög. Illetve a legtöbb monitor esetén nemhogy a jobb szélső, de gyakran még a belső tükör képe sem fér rá a képernyőre normálisan, így kénytelen vagy használni a VM-t, ha csak közelíteni szeretnéd azt az információ mennyiséget, amit egy valódi autóban alapból megkapsz.

    Ha le lenne generálva az oldalsó tükör képe, akkor elfogadnám azt a kritikát, hogy így nem kell jobbra-balra nézned, de mivel amúgy sincs mit nézni oldalt, ezért jelenleg ez értelmetlen. A jobb tükör képét meg még 3 moncsin is kompromisszumos belezsugorítani a képre, így erre nem nagyon van értelmes alternatíva. Illetve mivel a képernyődön elve mindent kisebben látsz, szerintem ebből nem következik, hogy a tükrök képét halmozottan még kisebben kellene látnod, mert az indokolatlan extra nehezítés lenne a real-hoz képest. Szerintem az lenne a korrekt megoldás, ha mind a 3 tükör külön renderelt képét oda tudnád húzni a képernyő(i)dre külön-külön, de erre sajnos nincsen mód.


    Esetleg van még vmi nyúl a kalapodban, amit megpróbálsz előrántani, csak hogy szavamon foghass? Ja tudom, a H-váltó, várom!
    Olvasd el az előző hszt és érteni fogod

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  14. #89
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    291

    Post

    Ne haragudjatok de itt a szarakodás megy már vagy 3 napja.
    Ott vannak a gyári piros nyilak ha valaki a közelében van az mutatja. Én nem használok semmilyen appot.Annyi bőven elég.Amennyi energiát beleöltetek ebbe a semmibe ez idő alatt össze lehetett volna dobni már a következő classic bajnokit.
    Inkább ezen rugozzatok.

  15. #90
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk nekem az mindig kicsit gyanús, ha vki azzal jön, hogy Őt folyton kilökik, mert vagy borzasztó balszerencsés vagy valamennyire azért Ő is benne kell hogy legyen ezekben a dolgokban...
    hö-hö-hö...
    Érdekes GTL-ben anno - tudom dínó vagyok, de hát leszarom az újhullámot - nem baszkodtuk ki egymást annyiszor. Igen, ott még olyan hajmeresztő, elképesztő/aljas szabályunk is volt hogy nem érhettünk egymás kocsijához (ezért is lépek ki ha nekem jönnek, még ha érdemben a skálázott törésnek nem lenne érdemi hatása)....
    azóta se versenyeztem olyan élvezeteseket mint ott, és akkor, hiába a csillivilli hiperszupi új szimulátorok, és nem is fogok már....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  16. #91
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudjatok de itt a szarakodás megy már vagy 3 napja.
    Ott vannak a gyári piros nyilak ha valaki a közelében van az mutatja. Én nem használok semmilyen appot.Annyi bőven elég.Amennyi energiát beleöltetek ebbe a semmibe ez idő alatt össze lehetett volna dobni már a következő classic bajnokit.
    Inkább ezen rugozzatok.

  17. #92
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyjából ez fogalmazódott meg bennem is

  18. #93
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyi energiát beleöltetek ebbe a semmibe ez idő alatt össze lehetett volna dobni már a következő classic bajnokit.
    Inkább ezen rugozzatok.
    Ne haragudj, de amellett hogy van igazság abban amit írsz, had hívjam fel valamire a figyelmedet:

    A bajnokság összerakása az meló, ami egy alapos nekiülést és előkészítést igényel, míg ebben a témába való "viaskodás" számomra egy könnyed kikapcsolódás, amire van naponta random pár percem bagó helyett és hogy kicsit eltereljem a figyelmemet a napi gondokról.

    Szóval jogos a felvetés, de talán mégsem ildomos más f....val verni a csalánt, hogy mit kezdjen a szabad 10 perceivel.


    Tervben volt egy előzetes funrace sorozat a Ferrari pack autóival, de eddig egyik szervezőnek sem volt kapacitása összerakni. A 3. bajnoksággal szerintem a köv hónap során tudunk majd elkezdeni érdemben foglalkozni, ha a GT3 már pályára állt. Vagy ha gondolod küld el számod és állj össze Ványi Danival... részt vehetnétek a előkészületekben és a szervezésben.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 29. 13:03.

  19. #94
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj, de amellett hogy van igazság abban amit írsz, had hívjam fel valamire a figyelmedet:

    A bajnokság összerakása az meló, ami egy alapos nekiülést és előkészítést igényel, míg ebben a témába való "viaskodás" számomra egy könnyed kikapcsolódás, amire van naponta random pár percem bagó helyett és hogy kicsit eltereljem a figyelmemet a napi gondokról.
    .
    már kezdtem megijedni h csak engem szórakoztatnak ezek a kis cicaharcok

  20. #95
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    már kezdtem megijedni h csak engem szórakoztatnak ezek a kis cicaharcok
    Nem sajnos ezt én is élvezem...

    Nem tudom kezelik-e ezt valahol, csak ne egy helyre utaljanak be minket, mert akkor esély sincs a gyógyulásra!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •