Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (95 összesen)
  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Get Real, segítségek, fejlődés csevegő

    Utólagos előszó a topikhoz:

    Azt gondolom, minden sorozat maga dönti el, hogy milyen technikai újítást enged be a saját versenyeibe és melyet nem. F1-ben is hol volt TC, hol nem... mindig éppen úgy, ahogy a sorozat érdekei kívánták. Nekünk itt szerencsénk van, mert sem politikai, sem anyagi érdek, se a nézők nem számítanak, csak a versenyzők. És szerintem ha megkérdeznénk csak a versenyzőket a valódi F1, GT3 vagy bármilyen sorozatban, hogy mik legyen a szabályok, lehet sok dologban máshogy döntetnének, mint ahogy most van.

    Épp ezért fontos hogy beszéljünk róla... kerüljenek elő érvek minden oldalról, rágjuk meg a témát, hogy mi az amiben versenyezni akarunk egymással és mi az amiben nem. Mik azok a skill-ek és képességek, amiket fontosnak tartunk a verseny szempontjából és mik azok, amiket nem. Valamint hol van az egyensúly a biztonság, az izgalom, a kihívás és a sikerélmény ellentmondásos útveszőiben.


    Szerintem a
    hibák, a bizonytalanság és a kudarc lehetőségeinek folyamatos mesterséges csökkentése nem féltétlenül tesz "jót", mert ezek egyéni kezelése is szerves része a versenynek és ezekben a dolgokban is versenyzünk egymással. Ahogy ezeket és a saját eredményességünket sorra megtámogatjuk technikával, úgy csökken a verseny komplexitása és a kihívás okozta élmény is és valahol meg kell húzni a határokat.



    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Crew chief-fel egész biztonságosan lehet közlekedni VR-ban is középső tükör nélkül is szerintem...
    Hát ha vki folyamatosan a füledre mondja mit kell csinálnod, hova menj, hova ne menj, akkor itt az a kihívás, ha mégis nekimész vkinek...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 28. 14:47.

  2. #2
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ha vki folyamatosan a füledre mondja mit kell csinálnod, hova menj, hova ne menj, akkor itt az a kihívás, ha mégis nekimész vkinek...
    Szabi! Ugyanannyi ész kell a használatához mint a Virtuál Mirror használatához...sőt azzzal még könnyebb is...
    Virtuál mirrornal folyamatosan nézheted a tükröt,ha nincs benne senki akkor melletted vannak... ilyen egyszerű...
    És kapsz egy olyan " hátsó kamerát" aminek sokkal nagyobb fovja van mint az autó bármelyik tukrenek...

    Crew chiefnel ugyanúgy észnél kell lenni ,ha már csak akkor reagalsz az eseményekre amikor "szól" akkor már késő
    De mondjuk neked fogalmad sincs erről
    Hidd el a "hamis tükör" -tol nem leszel okosabb mint egy spotteres ..

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Virtuál mirrornal folyamatosan nézheted a tükröt,ha nincs benne senki akkor melletted vannak... ilyen egyszerű...
    Hát azért nem, a VM-ből nem derül ki, hogy átfedésben vagytok-e vagy sem, a Spotter meg folyamatosan szól, hogy ott van, nincs ott, ott van, nincs ott, gyere, ne gyere, most jó, most nem jó...

  4. #4
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát azért nem, a VM-ből nem derül ki, hogy átfedésben vagytok-e vagy sem, a Spotter meg folyamatosan szól, hogy ott van, nincs ott, ott van, nincs ott, gyere, ne gyere, most jó, most nem jó...
    Akkor adok egy tippet...ha nem látod teljes egészében a mögötted lévő autóját ,akkor atfedesben vagytok.. ne menj!!!
    A virtuális tükör (mondjuk Ac-ban a többi tükör is) ugyanis tulajdonképpen egy a kocsi hátulján lévő kamerának felel meg...(nem tükör )

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  5. #5
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi! Ugyanannyi ész kell a használatához mint a Virtuál Mirror használatához...sőt azzzal még könnyebb is...
    Virtuál mirrornal folyamatosan nézheted a tükröt,ha nincs benne senki akkor melletted vannak... ilyen egyszerű...
    És kapsz egy olyan " hátsó kamerát" aminek sokkal nagyobb fovja van mint az autó bármelyik tukrenek...

    Crew chiefnel ugyanúgy észnél kell lenni ,ha már csak akkor reagalsz az eseményekre amikor "szól" akkor már késő
    De mondjuk neked fogalmad sincs erről
    Hidd el a "hamis tükör" -tol nem leszel okosabb mint egy spotteres ..

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről
    Szabi eldöntött valamit, rájöhettél volna a korábbiak alapján, hogy a véleményét nem lehet ész érvekkel meggyőzni. Ahogy nézem még Nicki Thiim is használja iRacing-ben a spottert...

  6. #6
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Szerintem a Helicorsa a legjobb, nagyon hasonlít ahhoz a rendszerhez, amit WEC-ben és az IMSA szériában használnak a Corvette-ben, a Porschéban, a Merciben stb. hátsó kamera helyett, sőt a valós rendszer sokkal jobban fogja az ember kezét, mert nagy böszme sárga nyilak villognak, ha valaki melletted van.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor adok egy tippet...ha nem látod teljes egészében a mögötted lévő autóját ,akkor atfedesben vagytok.. ne menj!!!
    Ez nem igaz, srégen magad mögé semmi nem látsz, fogalmad sincs, hogy átfedésben vagytok-e, vagy sem. Ilyen szempontból rosszabb, mintha valós tükör lenne és félreértés ne essék én csak is kizárólag azért preferálom a virtuálisat, mert az oldaltükrök képe nincs valós pozícióból render-elve, így ebben a formában értelmetlen azokat használni.

    A spotter pedig ovál-on és endurance futamokon használatos, olyan versenyeken amiken mi megyünk, ott tudomáson szerint nem. Illetve sztem az is help.

  8. #8
    Érdemes megnézni, Ő is a virtuális tükröt használja 10.00
    iRacing

  9. #9
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem igaz, srégen magad mögé semmi nem látsz, fogalmad sincs, hogy átfedésben vagytok-e, vagy sem. Ilyen szempontból rosszabb, mintha valós tükör lenne és félreértés ne essék én csak is kizárólag azért preferálom a virtuálisat, mert az oldaltükrök képe nincs valós pozícióból render-elve, így ebben a formában értelmetlen azokat használni.

    A spotter pedig ovál-on és endurance futamokon használatos, olyan versenyeken amiken mi megyünk, ott tudomáson szerint nem. Illetve sztem az is help.
    Szabi! ha jön valaki mögötted és egyszercsak már nem látod a a teljes autóját akkor már valószínűleg melletted van , ha egyáltalán nem látod akkor meg pláne...az autók nem tűnnek csak úgy el

    ne mondd már h ez olyan rohadt nehéz ...

    szerintem könnyebb menni virtuális tükörrel , mint nélküle és csak spotterrel...
    VR-ben viszont nincs Virtual mirror...én jobban szeretem a spottert mint a helicorsat (egyszerűen zavarnak az appok VR-ben , amit használok az is csak úgy van kint h fordítanom kell a fejemet ha pl a real time appot akarom meglesni)

    szerintem valami kell , mert azért VR-ben eléggé vakon lehet lenni ha semmit se használ az ember

  10. #10
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi! ha jön valaki mögötted és egyszercsak már nem látod a a teljes autóját akkor már valószínűleg melletted van , ha egyáltalán nem látod akkor meg pláne...az autók nem tűnnek csak úgy el
    szerintem könnyebb menni virtuális tükörrel, mint nélküle és csak spotterrel...
    Nem tudom hányszor írjam még le, hogy úgy is lehet oldalt mögötted, hogy még nem vagytok átfedésben és még be tudnál sorolni elé... csak hát fogalmad sincs róla, hogy beférsz/nem férsz, max sejted/érzed.
    Ezt a spotter mondja, hogy "on the left" / "clear". Neked semmi dolgod nincs, amit mond úgy mész, mert ezzel biztosra mész, a másikban meg ott a bizonytalanság és a kockázat, hogy a senkinek hagysz helyet, vagy ráhúzod és akkor szopó van.
    A virtuális tükörből semmi nem látszik abból a kritikus részből, amit a spotter egyértelműen megold helyetted.

    VR-ben viszont nincs Virtual mirror...én jobban szeretem a spottert mint a helicorsat (egyszerűen zavarnak az appok VR-ben , amit használok az is csak úgy van kint h fordítanom kell a fejemet ha pl a real time appot akarom meglesni)
    szerintem valami kell , mert azért VR-ben eléggé vakon lehet lenni ha semmit se használ az ember
    Nem fogadom el mentségként, akkor menj olyan autóval, ahol van tükör középen
    (ugye tudod, hogy csak cukkollak...)

  11. #11
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hányszor írjam még le, hogy úgy is lehet oldalt mögötted, hogy még nem vagytok átfedésben és még be tudnál sorolni elé... csak hát fogalmad sincs róla, hogy beférsz/nem férsz, max sejted/érzed.
    Ezt a spotter mondja, hogy "on the left" / "clear". Neked semmi dolgod nincs, amit mond úgy mész, mert ezzel biztosra mész, a másikban meg ott a bizonytalanság és a kockázat, hogy a senkinek hagysz helyet, vagy ráhúzod és akkor szopó van.
    A virtuális tükörből semmi nem látszik abból a kritikus részből, amit a spotter egyértelműen megold helyetted.



    Nem fogadom el mentségként, akkor menj olyan autóval, ahol van tükör középen
    (ugye tudod, hogy csak cukkollak...)
    ugyanúgy ott a bizonytalanság , mert vagy szól vagy nem , vagy időben vagy nem...
    a virtuális tükröt meg jó lenne ha úgy használnák ahogy én mondtam és kevesebbszer húznák rám sejtésekre alapozva
    ha már nem látod teljesen az autómat a tükörben akkor ne próbáld meg berántani a kocsit elém , mert vagy nem sikerül mert melletted vagyok már , vagy épp sikerül és ezért hátulról trafállak el


    én tükrös autóval megyek , de mindenki mekivel akar menni , mert idén vagy 6 tizeddel gyorsabb mint bármelyik másik
    (saját mérés, lehet több )

    jól gondolom egyébként h nem mentél még VR-ral egy "rendes" futamot?

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    jól gondolom egyébként h nem mentél még VR-ral egy "rendes" futamot?
    Hónapok óta nem mentem semmivel rendes futamot, csak annyi örömöm maradt, hogy pálya mellől osztom az észt.


    De pont most mondtad ki a lényeget, aki tükörrel megy, azt szinte felszólítod arra, hogy semmi esetre se csinálják (mert az lutri), akinek meg szól a spotter, hogy "na most lehet", na az komoly helyzeti előnybe kerül egy adok-kapokban a cheat miatt. Így kvázi ha vki használja, akkor mindenkinek muszáj, mert előnyt jelent. Ezért nem sikerült soha az önkéntes ABS off akciónk se, mert senki se akar egy szalmaszálnyi hátránnyal se indulni a versenyben, hiába lenne nagyobb élmény és kihívás a mezőnynek.

    Persze ha a spotter még hülye is, ahogy írod, akkor nem szóltam.... de akkor meg mire jó?
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 20. 23:15.

  13. #13
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hónapok óta nem mentem semmivel rendes futamot, csak annyi örömöm maradt, hogy pálya mellől osztom az észt.


    De pont most mondtad ki a lényeget, aki tükörrel megy, azt szinte felszólítod arra, hogy semmi esetre se csinálják (mert az lutri), akinek meg szól a spotter, hogy "na most lehet", na az komoly helyzeti előnybe kerül egy adok-kapokban a cheat miatt. Így kvázi ha vki használja, akkor mindenkinek muszáj, mert előnyt jelent. Ezért nem sikerült soha az önkéntes ABS off akciónk se, mert senki se akar egy szalmaszálnyi hátránnyal se indulni a versenyben, hiába lenne nagyobb élmény és kihívás a mezőnynek.

    Persze ha a spotter még hülye is, ahogy írod, akkor nem szóltam.... de akkor meg mire jó?
    Szabi!
    Látszik h nem használsz spottert...megint gyakorlati tapasztalat nélkül osztod az igazságot
    a spotter önmagában nem elég , csak jobb mint a semmi
    muszáj képben lenni ugyanúgy h mi történik körülötted , mögötted , mert ha csak akkor reagálsz amikor már szól , akkor már késő sokszor
    emellett hülye az aki tökéletes megbízik benne és csak erre hagyatkozik...
    egy példa : előzök , kanyarban vagyunk és szól h már nincs mellettem... mire ezt a kimondja , már előfordul h már megint egymás mellett vagyunk... stb

    és még mindig nevetségesnek tartom h arra vered magad h mekkora király az aki Virtual Mirrorral megy ... szerintem nem kihívás azzal menni , de én kifejezetten támogatnám h aki szükségét érzi az használjon spottert , helicorsat vagy amit akar...
    Mert a lényeg egyiknél sem az h előnyt szerezz , hanem h ne tedd tönkre a versenytársaid versenyét...

  14. #14
    A spotternek szerintem annyi hátránya még mindig van, hogy ha egyébként nem látsz hátra rendesen és kapsz egy "car on your left" üzenetet a féktávon, akkor még fogalmad sincs, hogy az illető éppen divebombol melléd és le fog tolni az ívről, vagy egy kimért támadást indított és el fogtok férni, ha hagysz egy autónyi helyet, stb. Ellentétben a virtuális tükörben nagyjából látszik a manőver eleje és jobban fel tudsz rá készülni.

    Én még nem próbáltam VR-t, de naívan azt gondoltam, hogy éppen annak köszönhetően lehet majd elhagyni a virtuális tükröket, mert úgyis tudok menet közben nézelődni, de ezek szerint rosszul gondolom?

  15. #15
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Érdemes megnézni, Ő is a virtuális tükröt használja 10.00
    Azt is, de mellette ott a spotter is.

    Helicorsa jó dolog, de a spotter valamivel jobb mert ott nem kell levenned az útról a szemed. Virtuális tükör is kell, csak Assetto-ban VR esetén nincs jól megoldva és ez a probléma. Ha fix lenne akkor ok, de így hogy mindig a szemed előtt van tényleg zavaró lehet. Mondjuk csak szólni kellene nekik, hogy legyen egy kapcsoló, a következő patchben már biztos benne lenne.

    Én sem spotter alapján vezetek, szerintem senki, de nem egy ütközést sikerült már elkerülnöm azzal, hogy rászólt a fülemre amikor a mögöttem lévő elfékezte magát és mellém ért. Persze ez már már csalás, mert való életben kiforgatott volna, de iRacingben nem árt ha nem kapsz 4x-et

  16. #16
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A spotternek szerintem annyi hátránya még mindig van, hogy ha egyébként nem látsz hátra rendesen és kapsz egy "car on your left" üzenetet a féktávon, akkor még fogalmad sincs, hogy az illető éppen divebombol melléd és le fog tolni az ívről, vagy egy kimért támadást indított és el fogtok férni, ha hagysz egy autónyi helyet, stb. Ellentétben a virtuális tükörben nagyjából látszik a manőver eleje és jobban fel tudsz rá készülni.

    Én még nem próbáltam VR-t, de naívan azt gondoltam, hogy éppen annak köszönhetően lehet majd elhagyni a virtuális tükröket, mert úgyis tudok menet közben nézelődni, de ezek szerint rosszul gondolom?
    nekem egyébként nem hiányzik a VirtualMirror a kocsi három tükre pont megfelel nekem, illetve oldalra nézve a távolságot is jól fel lehet mérni (csak azért középső tükör vagy kamerakép pl a ferrariban az kell) mekiben viszont nincs tükör , se kamera...
    szóval a nézelődés jó ...

    viszont szerintem nem árt spotter vagy helicorsa (VR-től függetlenül is) ha akar az ember egy kis plusz biztonságot ...és ettől még nem degenerált valaki (ahogy agysebész se lesz aki nem használja) , hanem csak jobban törődik a versenytársaival...

  17. #17
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...én kifejezetten támogatnám h aki szükségét érzi az használjon spottert , helicorsat vagy amit akar...
    Mert a lényeg egyiknél sem az h előnyt szerezz , hanem h ne tedd tönkre a versenytársaid versenyét...
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    viszont szerintem nem árt spotter vagy helicorsa (VR-től függetlenül is) ha akar az ember egy kis plusz biztonságot ...és ettől még nem degenerált valaki (ahogy agysebész se lesz aki nem használja) , hanem csak jobban törődik a versenytársaival...
    Szerintem is ez a lényeg.
    Mindaddig, amíg nem ülsz valójában az autóban, nincs valódi tükör és nem tudsz magad körül ténylegesen körülnézni, addig nagyon is hasznos akármelyik/mindegyik segítség, és ettől senkinek nem kellene, hogy kisebb legyen a.... egója.

  18. #18
    Szerintem ez azért erősen egyénfüggő is. Engem például rohadtul zavar, ha beszélnek hozzám, miközben valakivel meccselek... rF2-ben, iRacingben azonnal le is némítottam mindent. Nekem egyszerűbb, ha appon tudom nézni, az kevésbé zökkent ki, ha kicsit le kell vennem a szememet az útról. (Persze nem VR, csakmondom...)

  19. #19
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez azért erősen egyénfüggő is. Engem például rohadtul zavar, ha beszélnek hozzám, miközben valakivel meccselek... rF2-ben, iRacingben azonnal le is némítottam mindent. Nekem egyszerűbb, ha appon tudom nézni, az kevésbé zökkent ki, ha kicsit le kell vennem a szememet az útról. (Persze nem VR, csakmondom...)
    abszolút megértem , szerintem sokak nem szeretik ha beszélnek hozzájuk futam közben (lásd Forma 1-es közvetítések )
    de engem speciel még fel is spannol a versenymérnök jólesik ha megdícsér lelket önt belém ha csökken az előnyöm a mögöttem lévővel szemben, hajt ha sikerül közelíteni az előttem lévőre...
    meg jó ha szól h most már menjek ki a boxba mert már nincs csak 1 körre való benzin...stb
    VR-ban engem kifejezetten zavar az immerzióban ha vizuális appokat kéne használni..valahogy idegen testnek tűnnek az appok...

    az a jó h lehet választani...(és lehet azt is választani h nem használsz semmit )




    krisztiantobias: NINCS Virtual Mirror lehetőség Assetto Corsában ha VR-módban mész...sose volt , nem is hiszem h lesz (nem is hiszem h kéne )

  20. #20
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De pont most mondtad ki a lényeget, aki tükörrel megy, azt szinte felszólítod arra, hogy semmi esetre se csinálják (mert az lutri), akinek meg szól a spotter, hogy "na most lehet", na az komoly helyzeti előnybe kerül egy adok-kapokban a cheat miatt.
    Szerintem lőjünk le mindenkit aki App-ot használ. Csíííterek!!!
    Ne már most azért ne használja más mert neked nem tetszik...
    Az meg hogy cheat, szerintem kicsit "elragadtattad magad".
    Egyébként a spotter kifejezetten pontatlan. Aki vakon rá bízza magát, az sok időt veszít. Engem az is idegesítene hogy egész futam alatt jártatja a száját.

    Magam részéről tudom ajánlani mindenkinek, hogy használja az App-okat, mert a butít elmélettel ellentétben pontosan az az előnyük hogy gyorsabban fogsz fejlődni tőle.

    A spotter kezdőknek való. Igaz állati idegesítő, de nem igényel külön figyelmet és azzal hogy állandóan jártatja a száját sokkal hamarabb kifejleszti a készséget hogy felismerd a helyzetet. Míg a valóságban futamonként 3-4 alkalommal kapsz visszajelzést, addig a spotter körönként ad ennyit. A replayt ugyan vissza lehet nézni, de az tized annyit sem ér mint az élő visszajelzés. A spotter jó tanár az alapokhoz, kezdőknek hatalmas segítség. Pro szinten gyakorlatilag haszontalan, futamonként max 1-2 értékes beszólása van, (amikor benézel valamit) cserébe végig pofázza az egészet...

    A helicorsa-t csak pro szinten tudom ajánlani. Ez már igazi csííter software. De csak annak aki van olyan szinten hogy megossza a figyelmét. Akinek nincs az rengeteg időt fog bukni vele.

  21. #21
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    BMWvel az előző szezont spotter és virtual mirror nélkül teljesítettem VRban.

    A középső tükör tökéletesen használható volt és ritkán kerültem olyan szituba, hogy ne tudtam volna ki merre helyezkedik.
    A valós tükrök közül a szélsők nagyon rosszak, nem lehet állítani rajtuk semmit és így nem azt mutatják amit kellene.
    A gond az, hogy a Mclarenben nincsen középső tükör, így forgalomba vakon kéne vezetnem VR-ban, ezért dobtam fel a témát, hogy lehetséges e helyettesíteni virtual mirorral. valószínűleg az lesz a megoldás, hogy a maradok BMW-nél, vagy cserélek Ferka, Audi közül az egyikre.

    Addig amíg Valós Telemetriát (Pl. gumihőmérséklet), hudokat, meg minden appot ki lehet rakatni a képernyőre addig mindegy, hogy ki milyen spotert és segítséget használ futamon, amik a valóságban nem állnak rendelkezésre. Amennyiben a szerver oldalról lehetne ezt szabályozni, akkor lehetne erről érdemben beszélni.
    Én próbálok minél kevesebb infot kirakni a képernyőre, egy relatív különbség jelzőt az előttem és mögöttem lévőtől és egy körszámlálót használok mostanában. Szerencsére VR-ban használható a kormányon látható kijelző, így onnan van üzemanyag és köridő infom, ennyi infóval lehet bajnokságot nyerni. Ez mellett az appok se terhelik a gépet fölöslegesen, így stabilabban fut a játék a plusz fps ráadásul tizedeket hozhat a konyhára.

  22. #22
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A spotter kezdőknek való. Igaz állati idegesítő, de nem igényel külön figyelmet és azzal hogy állandóan jártatja a száját sokkal hamarabb kifejleszti a készséget hogy felismerd a helyzetet. Míg a valóságban futamonként 3-4 alkalommal kapsz visszajelzést, addig a spotter körönként ad ennyit. A replayt ugyan vissza lehet nézni, de az tized annyit sem ér mint az élő visszajelzés. A spotter jó tanár az alapokhoz, kezdőknek hatalmas segítség. Pro szinten gyakorlatilag haszontalan, futamonként max 1-2 értékes beszólása van, (amikor benézel valamit) cserébe végig pofázza az egészet...
    Ez is nézőpont kérdése, én a CrewChiefet folyamatosan használom, de spotter funkció nélkül. Nekem például segített fejlődni abban, hogy ne zavarja a koncentrációmat, ha valaki beszél, miközben én vezetek, eleinte TS-re sem szerettem emiatt járni (a beszéd és a vezetés egyidejűleg viszont még mindig nem megy ). És én olyan szempontból is hasznosnak találom, hogy menet közben nem kell a HUD különböző elemeire fókuszálni, mert a fontosabb dolgokról tájékoztat szóban és ráadásul az teljesen testre is szabható, hogy milyen információkat közöljön, tehát a "felesleges" beszéd kigyomlálható belőle.

  23. #23
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Nem hiszem hogy a VR-osok közül sok ember sírna egy VM-ért, ha a rendes tükrök működnének együtt a nézőpont változással már elég lenne.
    Helicorsát summer cup óta használom(nehogy nekimenjek valakinek), középre van rakva a műszerfal elé, de mire az útról át fókuszálok az app-ra, addigra általában már lezajlik az akció,
    nem érzem úgy hogy valaha is megmentett volna. Inkább arra jó hogy ha a másik egy-két autónyi távolságban, de takarásban van akkor látom hogy már besorolhatok elé.
    VR-ban mégis csak az a valóságosabb ha beszélnek hozzád.
    Mellesleg a hang pozicionálás (legalább is a CV1-nél) szerintem elég jó, többet segít mint az appok.

  24. #24
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez is nézőpont kérdése, én a CrewChiefet folyamatosan használom, de spotter funkció nélkül. Nekem például segített fejlődni abban, hogy ne zavarja a koncentrációmat, ha valaki beszél, miközben én vezetek, eleinte TS-re sem szerettem emiatt járni (a beszéd és a vezetés egyidejűleg viszont még mindig nem megy ). És én olyan szempontból is hasznosnak találom, hogy menet közben nem kell a HUD különböző elemeire fókuszálni, mert a fontosabb dolgokról tájékoztat szóban és ráadásul az teljesen testre is szabható, hogy milyen információkat közöljön, tehát a "felesleges" beszéd kigyomlálható belőle.
    Ez is egy skill hogy mennyire tudod jól elosztani a figyelmed.

    Szerintem futamon, kizárólag 4 értékes információ van, amihez "külső" segítségre van szükség.
    - a hátralévő idő / körök száma
    - üzemanyag szint
    - az utolsó köridőm
    - hőmérsékletek (gumi, fék, motor, stb...)

    Ezeket egy futamon max 2x kell megnézni, akkor viszont "életmentő" lehet.

    A magam részéről jobban szeretem a Motec-et nézni, mert ott én döntöm el hogy mikor nézem meg.
    Beszéd kevesebb figyelmet igényel, de engem még az rf2 köridő felolvasása is idegesített, nem hogy egész versenyen ökörségeket beszéljen nekem a gép.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 09. 22. 11:49.

  25. #25
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nekem egyébként nem hiányzik a VirtualMirror a kocsi három tükre pont megfelel nekem
    A tök ugyan az, azokban is a VM képe van feldarabolva, ez az egyik fő gond.

    viszont szerintem nem árt spotter vagy helicorsa (VR-től függetlenül is) ha akar az ember egy kis plusz biztonságot ...és ettől még nem degenerált valaki (ahogy agysebész se lesz aki nem használja) , hanem csak jobban törődik a versenytársaival...
    Ezt ugyan úgy bármelyik help-re el lehet mondai: ABS, TC, ESP, sérthetetlenség, stb...
    A biztonság jegyében mindet be lehetne kapcsolni, csak valahol ugye meg kell húzni azt bizonyos a határt és szerintem most erről szól itt a vita.

    És én, mint a "régi iskola" önjelölt nagykövete kötelességnem érzem, hogy minden alkalommal felemeljem a hangom, ha úgy érzem, hogy elkanászodik a mezőny és mindenki a könnyebb utat akarja választani.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 26. 12:13.

Oldal: 1 / 4 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •