Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 54 (54 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Várj! Az a szervert, hogy zavarja, ha én wifi kapcsolattal megyek? 120M a WiFi kapcsolatom és, ha nyíltban megyek máshol, akkor nem szaggat. De mindent az 1 szerverért
    No itt indul az egész! Egy ember az egész szervert össze tudja kavarni, ha neki nem teljesen jó a kapcsolata. Lehet minden másra tök jó a Wifid, de itt szinte biztos, hogy galibát okoz.

  2. #52
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Természetesen benyomtam a kábelt, ahogy az a LAG leírásban ajánlásként szerepel, csak nem gondoltam, hogy egy felhasználó oldali rádiós kapcsolat a szerveren gondot okozhat. Főleg, hogy e sima nyílt 30-35 szereplős silhoulette futamokat wifin játszom és ott nincs gond. De továbbra is fegyelmezetten betartom az utasításokat

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  3. #53
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen benyomtam a kábelt, ahogy az a LAG leírásban ajánlásként szerepel, csak nem gondoltam, hogy egy felhasználó oldali rádiós kapcsolat a szerveren gondot okozhat. Főleg, hogy e sima nyílt 30-35 szereplős silhoulette futamokat wifin játszom és ott nincs gond. De továbbra is fegyelmezetten betartom az utasításokat
    Akkor mégiscsak kábellel voltál. Az, hogy mellette van Wifi kapcsolatod is, az nem játszik bele, ha megvan a stabil adatátvitel a kábel révén. Szerintem.

  4. #54
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Igen. A nevezéses futamra kábel, a többin wifi.

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •