Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (54 összesen)
  1. #26
    Sziasztok!
    Segitsetek nekem legyszives.
    Az időm alapján a B szerveren kellett volna elindulnom, de 20:00 után mikor csatlakoztam es elotte olvastam a forumot akkor az A szerver volt megadva.
    Kozben figyelnem kellene a telefonomon a forumot hogy legkozelebb lassam, hogy indul a B szerver is? Vagy Ti hol kovetitek?

    Előre is köszi a segítséget.

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  2. #27
    Idézet Eredetileg Pap Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Segitsetek nekem legyszives.
    Az időm alapján a B szerveren kellett volna elindulnom, de 20:00 után mikor csatlakoztam es elotte olvastam a forumot akkor az A szerver volt megadva.
    Kozben figyelnem kellene a telefonomon a forumot hogy legkozelebb lassam, hogy indul a B szerver is? Vagy Ti hol kovetitek?

    Előre is köszi a segítséget.

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
    Szia, a szerverbeosztást figyelmesen kellett volna elolvasnod, amiben benne volt, hogy csak akkor lesz egy szerver ha a LAG teszt eredményes.
    Ajánlott, hogy futam előtt mindenki csatlakozzon a TeamSpeak szerverhez. Ott első kézből lehet értesülni mindenről.

  3. #28
    Sajnálom, hogy nem jött össze az egy nagyobb létszámú szerver. Public szervereken gond nélkül szokott menni 20-30 fős mezőny, szóval biztosan nem ártana körülnézni házon belül, hogy itt miért nem?

    1. verseny - Rajt a 13. helyről, majd az első körös kontaktokat elkerülve a 9. helyen találtam magam. Onnantól a verseny arról szólt, hogy huszonpár percig magam mögött tartsam Farkas Dávidot és az őt keregtő Cziffra Gábort és Leéb Pistit. Nem nagyon bíztam benne, hogy sikerül, de végül sikerült nagyobb hiba nélkül elautózgatni a célig és tartani a helyet. Dévid nagy önmérsékletről tett tanúbizonyságot, talán nincs más, aki szinte összeérés nélkül követett volna ennyi ideig és nem próbál meg kicsit rámenősebben bebújni valahol.

    2. verseny - Rajt a második helyről, aztán szép lassan veszítettem a pozíciókat, egy-egy kis ívről lecsúszás és féktáv elrontás miatt legalább 6-7 pozíciót veszítettem. Amennyire koncentráltan tudtam menni az első futamon, most annyira bénáztam. Így végül a 11. hely lett belőle, ott már gyakorlatilag légüres térben autózgattam a célig.

  4. #29
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, hogy nem jött össze az egy nagyobb létszámú szerver. Public szervereken gond nélkül szokott menni 20-30 fős mezőny, szóval biztosan nem ártana körülnézni házon belül, hogy itt miért nem?
    20 fővel nekünk sincs semmi gondunk. Házon belül körbenézhetünk, de ahhoz tesztelni is kellene. A legutóbbi ilyen próbálkozás hétfőn lett volna, de érdeklődés hiányában sokra nem mentünk vele. Persze nyithatunk public szervert, hogy hátha jönnek rá két tucat ember, de elnézve a szerverek telítettségét erre sincsen sok esély. Mivel vannak itt most VSR-es kollégák, erősítsetek/cáfoljatok meg, de nálatok se ment probléma nélkül 25+ fő felett.
    Egyébként egy halom log fájlt kaptak már tőlünk (Sector3), hogy nézzék már meg mi lehet a gond, de szerintük minden okés.

    Aki meg nem jött el, de nevezett és erre nincs megfelelő oka, az szégyellje magát.

  5. #30
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    20 fővel nekünk sincs semmi gondunk. Házon belül körbenézhetünk, de ahhoz tesztelni is kellene. A legutóbbi ilyen próbálkozás hétfőn lett volna, de érdeklődés hiányában sokra nem mentünk vele. Persze nyithatunk public szervert, hogy hátha jönnek rá két tucat ember, de elnézve a szerverek telítettségét erre sincsen sok esély. Mivel vannak itt most VSR-es kollégák, erősítsetek/cáfoljatok meg, de nálatok se ment probléma nélkül 25+ fő felett.
    Egyébként egy halom log fájlt kaptak már tőlünk (Sector3), hogy nézzék már meg mi lehet a gond, de szerintük minden okés.

    Aki meg nem jött el, de nevezett és erre nincs megfelelő oka, az szégyellje magát.

    Arra lenne lehetőség, h az én log fájljaimat továbbítom és belenéznek, miért dob le olykor a szerverről? Köszi.

  6. #31
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    20+os futam volt nálunk, probléma nélkül. Amit tegnap is említettem a többieknek, hogy az összes többi szervert, ami nem R3e, azt le kell állítani. Sőt mi meg a szervergepet is újraindítottuk a futamok előtt.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  7. #32
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg magisztibi írta Hozzászólás megtekintése
    Arra lenne lehetőség, h az én log fájljaimat továbbítom és belenéznek, miért dob le olykor a szerverről? Köszi.
    Itt tudod nekik feltölteni: LINK
    Pozitív, hogy viszonylag hamar regalának.

  8. #33
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    20 fővel nekünk sincs semmi gondunk. Házon belül körbenézhetünk, de ahhoz tesztelni is kellene. A legutóbbi ilyen próbálkozás hétfőn lett volna, de érdeklődés hiányában sokra nem mentünk vele. Persze nyithatunk public szervert, hogy hátha jönnek rá két tucat ember, de elnézve a szerverek telítettségét erre sincsen sok esély. Mivel vannak itt most VSR-es kollégák, erősítsetek/cáfoljatok meg, de nálatok se ment probléma nélkül 25+ fő felett.
    Egyébként egy halom log fájlt kaptak már tőlünk (Sector3), hogy nézzék már meg mi lehet a gond, de szerintük minden okés.

    Aki meg nem jött el, de nevezett és erre nincs megfelelő oka, az szégyellje magát.
    Egy Portimao + valami ingyenes szar autó kombóval írjatok ki jövő szerdára valamit. Azzal tök jól meg lehet nézni és mivel free, tud jönni olyan is, akinek nincs meg a bajnokira szükséges csomag. Ugyan úgy kiderül, hogy bírja-e a szerótok. Ez a hétfő és akkor csak a WTCC 16-7-es kocsi plusz amcsi pálya nem hiszem, hogy olyan nyerő kombináció, ami mindenkinek megvan és szívesen eljön hétfőn (ha ráér aznap este), hogy megnézze jó-e a szerveretek.

    Plusz amit Laci írt. Futam előtt nem sokkal ( 8kor amíg kiírja az egyik a felosztást addig gyorsan megvan) egy gépresi és ne fusson AC szerver se. Elvileg nem kéne befolyásolnia, de amekkora szar ez a játék, inkább ezzel is minimalizáljátok a dolgokat. Nem hiszem, hogy a 2 hetes felkészülés alatt az a 2 óra GT3 szerver hiány valakinek pont az "A" szerveres bejutását fogja eredményezni.

  9. #34
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    20 fővel nekünk sincs semmi gondunk. Házon belül körbenézhetünk, de ahhoz tesztelni is kellene. A legutóbbi ilyen próbálkozás hétfőn lett volna, de érdeklődés hiányában sokra nem mentünk vele. Persze nyithatunk public szervert, hogy hátha jönnek rá két tucat ember, de elnézve a szerverek telítettségét erre sincsen sok esély. Mivel vannak itt most VSR-es kollégák, erősítsetek/cáfoljatok meg, de nálatok se ment probléma nélkül 25+ fő felett.
    Egyébként egy halom log fájlt kaptak már tőlünk (Sector3), hogy nézzék már meg mi lehet a gond, de szerintük minden okés.

    Aki meg nem jött el, de nevezett és erre nincs megfelelő oka, az szégyellje magát.
    Tegnap a LAG-tesztkor nem volt 20 fő és mégis sokaknak voltak villogó autók. Tisztában vagyok vele, hogy nem egyszerű eset ez és több tesztelés kellene a probléma kiszűréséhez, de mivel máshol láthatóan működik, a gondolat logikusan vetődik fel, hogy nem feltétlen Raceroom hiba lehet csak ez. Természetesen ebbe nem fog senki napokat beleölni, de ha van rá mód, hogy viszonylag egyszerűen lehessen 24 fős szerver, azért kár kukába vágni az ötletet. Ha nem megy egyszerűen, akkor marad a két szerver, ez van.

  10. #35
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap a LAG-tesztkor nem volt 20 fő és mégis sokaknak voltak villogó autók. Tisztában vagyok vele, hogy nem egyszerű eset ez és több tesztelés kellene a probléma kiszűréséhez, de mivel máshol láthatóan működik, a gondolat logikusan vetődik fel, hogy nem feltétlen Raceroom hiba lehet csak ez. Természetesen ebbe nem fog senki napokat beleölni, de ha van rá mód, hogy viszonylag egyszerűen lehessen 24 fős szerver, azért kár kukába vágni az ötletet. Ha nem megy egyszerűen, akkor marad a két szerver, ez van.
    Nem feltétlenül biztos, hogy szerver oldalon van probléma, de persze kipróbálunk mindent amit lehet. Pl. Nekem és Dávidnak atom stabil volt mindenki tegnap, senki nem villogott vagy tűnt el.

  11. #36
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap a LAG-tesztkor nem volt 20 fő és mégis sokaknak voltak villogó autók. Tisztában vagyok vele, hogy nem egyszerű eset ez és több tesztelés kellene a probléma kiszűréséhez, de mivel máshol láthatóan működik, a gondolat logikusan vetődik fel, hogy nem feltétlen Raceroom hiba lehet csak ez. Természetesen ebbe nem fog senki napokat beleölni, de ha van rá mód, hogy viszonylag egyszerűen lehessen 24 fős szerver, azért kár kukába vágni az ötletet. Ha nem megy egyszerűen, akkor marad a két szerver, ez van.
    Az gond, ha annyival nem ment. Annyiszor futottunk bele olyanba, hogy azért volt lag, mert valaki wifivel jött, torrentezett, stb. Ezekre régen és most is érzékenyebb a RR. A szerver gép május eleje óta újra lett telepítve, azóta tavasszal volt 20 körüli létszám egy szerveren és nem volt gond.
    de mivel máshol láthatóan működik
    Molnár Dani, ti tudtatok 24 fővel stabilan futamot rendezni RR-mal?
    A másik, ahogy Krisztián is írja nem egyértelmű a lag. Nálam XY laggol, másnál nem (lásd a tegnapi lagtesztet), nála YZ laggol.
    Félre értés ne essék, nem vagyok a 2x fős szerverek ellen, én lennék a legboldogabb, ha 30 főig stabil lenne és nem kellene ilyen kis létszámmal futamokat rendezni. Tesztfutamot szervezhetünk, ahol majd monitorozzuk a szerver gépet, de ehhez kelleni fog az is, hogy ezeket minden versenyző betartsa: LINK
    Egyébként jelenleg, ha megpingelem a szerverünket, akkor 2ms-os válaszok jönnek vissza, ami elég jónak számít, de most nincs akkora terhelés.

  12. #37
    Persze, az evidens, hogy mindenki jól felfogott saját érdekből az egyéni hülyeségeket mellőzi, azaz nincs még egy Trónok harca letöltés, nincs a csajom Facebook-ozik a telefonjával és egyéb ökörségek. Ha ezt nem képes valaki felfogni, akkor esély nincs arra, hogy egy szerveren lehessen küzdeni.

    Ami meg talán kicsit elsikkadt, az a TV-kamerás videó a versenyről Tomi jóvoltából:

    Ez tök jó, ha készül minden futamról, mert így gyerekjáték csokorba gyűjteni egy szezon versenyeit és egy helyen "archiválni".

  13. #38
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Mid Ohio

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

    Futam közvetítés: LINK

  14. #39
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez tök jó, ha készül minden futamról, mert így gyerekjáték csokorba gyűjteni egy szezon versenyeit és egy helyen "archiválni".
    Mivel ősszel nálam a játék háttérbe szorul, így próbálok majd minden futamról csinálni, de nem ígérek semmit. Minőség se a legjobb, de azért nem rossz. A futam eredmények mellé mindig belinkelem, ha volt közvetítés.
    Itt megtalálod az őszi futamokat: LINK
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 10. 12. 13:20.

  15. #40
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Éppen vasárnap futottunk bele hasonló problémába, csak az rFactor2-vel volt az egyik versenyzőtársnál. Csak neki volt magas ping és ő látott lag-kat, amiket mások nem.
    Másnap segítettem neki megoldást keresni, hogy mi okozhatja. Végig mértem mindent, routert valamint pl a 8.8.8.8-at. A router tökéletes volt, de a 8.8.8.8 már nem, voltak ingadozások. Ott már tudtam, hogy ez okozza a gondot.
    Aztán észre vettem, hogy nincs vírusirtó csak a defender, azonnal letöltöttem neki a nod32-t, ami azonnal kikapcsolta a defendert. Még semmit se csináltam, csak 1 szimpla telepítés történt meg, majd ping a 8.8.8.8-t és hirtelen helyreállt. Máris nem 30-40-es ping volt, hanem 10-20 között és nem voltak kilengések.

    Érdemes az ilyen dolgokat is megnézni, mert nem gondoljuk, hogy az lenne a gond, de még is az.
    Szerintem érdemes lenne mindenkinek egy rendszer ellenőrzést, javaslom a nod32 telepítését, megnézni, hogy nincs e vírus

  16. #41
    Hú,nekem rég voltak ennyire izgalmas versenyeim.Az időmérő jól sikerült,de az első verseny elején nem nagyon találtam a ritmust így Ősz Balázs elég sokáig tudott üldözni.Aztán lassan eltudtam lépni de egy kis hiba se fért volna bele.


    A második verseny rajtjánál jól beragadtam,maradtam tizedik.Aztán szépen lassan előre tudtam lépdelni.Tetszett hogy Kenéz Sanyi végig jött utánam.Ahogy előztem egyet,szinte rögtön ő is előzött.Nem is nagyon tudtam meglépni tőle.
    Aztán utolértem a Nagy,Farkas,Ősz triót.Ők is jól elvoltak egymással
    Ősz Balázs kicsit kisodródott,így mellette könnyen eltudtam menni de aztán Farkas Dávid úgy kiszélesítette a Hondáját hogy csak az utolsó előtti körben tudtam nagy nehezen megelőzni.Egymás mellett mentünk több kanyaron keresztül is,nagyon élveztem
    Tényleg nagyon jól védekezett ő is,de mindenki más is.Le a kalappal,nagyon korrekt csaták voltak.


    Sajnálom Kis Tibit hogy ledobta a szerver,ő is nagyon gyors volt.Meg aztán kár hogy Ádám nem jött,ő még megkeverhette volna a dolgokat

  17. #42
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az gond, ha annyival nem ment. Annyiszor futottunk bele olyanba, hogy azért volt lag, mert valaki wifivel jött, torrentezett, stb. Ezekre régen és most is érzékenyebb a RR. A szerver gép május eleje óta újra lett telepítve, azóta tavasszal volt 20 körüli létszám egy szerveren és nem volt gond.

    Molnár Dani, ti tudtatok 24 fővel stabilan futamot rendezni RR-mal?
    A másik, ahogy Krisztián is írja nem egyértelmű a lag. Nálam XY laggol, másnál nem (lásd a tegnapi lagtesztet), nála YZ laggol.
    Félre értés ne essék, nem vagyok a 2x fős szerverek ellen, én lennék a legboldogabb, ha 30 főig stabil lenne és nem kellene ilyen kis létszámmal futamokat rendezni. Tesztfutamot szervezhetünk, ahol majd monitorozzuk a szerver gépet, de ehhez kelleni fog az is, hogy ezeket minden versenyző betartsa: LINK
    Egyébként jelenleg, ha megpingelem a szerverünket, akkor 2ms-os válaszok jönnek vissza, ami elég jónak számít, de most nincs akkora terhelés.
    Most visszanéztem az összes bajnokinkat. A rekord 23 fő volt Audival Zandvoortban és azt tökéletesen bírta. Azóta meg elvileg javultak ezek. Szerintem a 25 körüli bírnia kéne, ha semmi más nem fut.

  18. #43
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29

    A szerver

    Már a 2015-ös autókat se nagyon éreztem, de ezeket meg főleg nem, egyszerűen nem tudtam még rájönni, hogy miként kéne beállítani az autót, hogy kényelmesen vezessem. Nem is vártam túl sok jót, igazából még az induláson is filóztam.

    Q1
    Ahogy vártam, nem mentem valami túl erős kört, de még így is megfutottam az eddigi legjobb körömet, de hát ez is csak a 12. helyre volt elég.

    R1
    Rajtnál sikerült jól befulladnom, így hátulról meg is kaptam a jól megérdemelt ütést (bocsi Ásványi Ferenc), ezzel úgy meglódult az autó, hogy még én is meglepődtem Amúgy nagyon tiszta rajt volt, rajt után a 11. helyen találtam magam, majd a 2. kör végén ki tudtam használni Leéb István és Cziffra Gábor csatáját, így feljöttem a 10. helyre, ami végül a végeredmény is lett, de azért nem volt ez ennyire egyszerű
    20 percen keresztül tartottam magam mögött Cziffra Gábort és Leéb Istvánt valamint támadtam Mammel Eriket. Nagyon élveztem a csatát és hiába helyeztem bármekkora nyomást is Erikre mindig állta a sarat. Időnként már annyira akartam az előzést, hogy sikerült 2 kerékre tenni az autót
    Nagyon izgalmas volt az a 20 perc és köszönöm nekik a nagyon korrekt versenyzést!

    R2
    Mivel az első futamon 10. lettem, így a 2. futamon az első helyről indultam, igyekeztem nem elrontani a rajtot. A rajt jobban sikerült, de Molnár Dani úgy ment el mellettem, mintha álltam volna. Szerencsére egy ideig volt hátvédem, mert Mammel Erik mögöttem volt és az első futam után sejtettem, hogy kicsit gyorsabb leszek nála. Ameddig tudtam követtem Danit, de a tempóját képtelen lettem volna tartani. Aztán kezdtek elmenni Erik mellett, így tudtam, hogy hamarosan én következem, az első futam sok tapasztalatot adott, így valamelyest tudtam, hogy meddig mehetek el védekezésben. Ameddig tudtam tartottam mindenkit, de a végén az utolsó körben már csak a 4. voltam, de ennek is nagyon örültem.
    Nagyon élveztem a 2. futamot is, és ahhoz képest, hogy ezen a pályán nagyon nehezen lehet előzni, nagyon korrekt volt mindenki, mert nem lökdösődtek, pedig jóval lassabb voltam.
    Név szerint, Nagy László, Gerőcs Tamás valamint Ősz Balázs. Köszönöm a korrekt nagyon jó csatákat, nagyon élveztem

    Összességében, ahhoz képest, hogy milyen keveset gyakoroltam, számomra nagyon jó eredményt zártam.
    Valamint Gratulálok mindenkinek az eredményekért és szoros de korrekt versenyekért, egy ilyen nehéz pályán ez nagyon ott volt!

  19. #44
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154

    B szerver kevés versenyző

    Sziasztok!

    Valaki már mondta, hogy a B-re 6-an mentünk összesen. Így kevés vizet zavart egy-egy hiba, de nem is olyan élvezetes a dolog. Az a kérdésem, hogy a B szervert nem lehet rögzíteni ugyan úgy, mint az A-t? Értem, hogy az A-n vannak a jó csaták, de a B-ről is jó lenne egy összefoglaló. Főlegolyanoknak mint és, aki a bajnokságot itt fogom tölteni

  20. #45
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Valaki már mondta, hogy a B-re 6-an mentünk összesen. Így kevés vizet zavart egy-egy hiba, de nem is olyan élvezetes a dolog. Az a kérdésem, hogy a B szervert nem lehet rögzíteni ugyan úgy, mint az A-t? Értem, hogy az A-n vannak a jó csaták, de a B-ről is jó lenne egy összefoglaló. Főlegolyanoknak mint és, aki a bajnokságot itt fogom tölteni
    Természetesen tudunk róla ( a végeredményből is kiderült )
    Sajnos kapacitásunk egyelőre nincs rá, hogy a B szerver versenyéről legyen összefoglaló és az A szerverről se lesz mindig sajnos.

  21. #46
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Természetesen tudunk róla ( a végeredményből is kiderült )
    Sajnos kapacitásunk egyelőre nincs rá, hogy a B szerver versenyéről legyen összefoglaló és az A szerverről se lesz mindig sajnos.
    Köszi a választ.

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  22. #47
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki már mondta, hogy a B-re 6-an mentünk összesen.
    Ez sajnos annak a következménye, hogy nevezés ellenére többen nem jöttek el, vagy rossz szerverre léptek fel.
    Természetesen egyik sem korrekt és nem is szabályos.... és teszünk is róla, hogy ilyen a jövőben lehetőleg ne forduljon elő.

  23. #48
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Valaki már mondta, hogy a B-re 6-an mentünk összesen. Így kevés vizet zavart egy-egy hiba, de nem is olyan élvezetes a dolog. Az a kérdésem, hogy a B szervert nem lehet rögzíteni ugyan úgy, mint az A-t? Értem, hogy az A-n vannak a jó csaták, de a B-ről is jó lenne egy összefoglaló. Főlegolyanoknak mint és, aki a bajnokságot itt fogom tölteni
    Ezért is fontos lenne, hogy mindenki jöjjön a jövő heti szerdai funrace-re, hogy lehessen teli szervert tesztelni. Ennyi fővel egy szerveren kellene menni egyértelműen. Ehhez azonban valószínűleg szükség van egy kis tuningra szerver oldalon és még inkább résztvevői oldalon (torrent lelő, nem wifi, csatlakozás kébelen, stb...).

  24. #49
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Várj! Az a szervert, hogy zavarja, ha én wifi kapcsolattal megyek? 120M a WiFi kapcsolatom és, ha nyíltban megyek máshol, akkor nem szaggat. De mindent az 1 szerverért

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  25. #50
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Várj! Az a szervert, hogy zavarja, ha én wifi kapcsolattal megyek? 120M a WiFi kapcsolatom és, ha nyíltban megyek máshol, akkor nem szaggat. De mindent az 1 szerverért

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
    Úgy zavarja, hogy laggolást okoz. Egy WiFi kapcsolat sose lesz olyan stabil mint a vezetékes.

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •