Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 74 (74 összesen)
  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha javul az online, és bekerül a játékba az online bajnokság opció, akkor lehet számítani szervezett futamokra és/vagy bajnokságra, vagy a PC2 úgy felejtős, ahogy van itt a GTR Mastersen?
    Tudom, hogy az előző rész is ejtve lett...
    Jelenleg nincs rá szervezői kapacitásunk, de ha vki jelentkezik a tagok közül, hogy foglalkozna vele és szeretné csinálni, akkor a részünkről nincs akadálya.

  2. #52
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg nincs rá szervezői kapacitásunk, de ha vki jelentkezik a tagok közül, hogy foglalkozna vele és szeretné csinálni, akkor a részünkről nincs akadálya.
    Értem... Köszi a választ!

  3. #53
    Az automobilistára sincs pedig az is megérdemelné.

  4. #54
    Van egy kisebb szerveződés, ahol tervben van bajnokság indítása csak még kevés rá az ember. Valószínűleg egyik ok, hogy kevesen vagyunk a játék gyerekbetegségei, bugok stb miatt, de már eléggé használható és viszonylag ritkán adódik olyan futam amit ne tudnánk lenyomni.
    Per pillanat hetente 2 fun összejövetel szokott lenni. Ha kibővülnénk még pár emberre viszont már lehetne gondolkodni vmi bajnokságban gte, gt3 stb még ez sem fix.

    Míg itt a masters nem szervez futamot és vkit érdekelne a dolog írjon nekem privátba és megírom neki, hol ér minket utol. (nem akarnám innen elmarni az embereket, de ha még ugy sincs tervben semmi akkor addig is nyugodtan csatlakozhat akit érdekel a dolog).
    Remélem nem probléma ez a kisebb fajta reklámozás

  5. #55
    Steamen kiadtak egy demot, ami csupán egy baráti 3.4 gigát tölt le a gépre:
    Link

    Egyébként meg 40%-os akcióban adják a hétvégén a teljes verziót is

  6. #56
    Ma letesztelem a gépet mit tud.

  7. #57
    Billentyűzettel is megy csak nagyon le kell venni az erősségeet.

  8. #58
    Féláron kapható a PCars2 a Steamen: http://store.steampowered.com/app/37...roject_CARS_2/

  9. #59
    Holnap tudom kipróbálni rendesen.

  10. #60


    Itt van az új monitorral a teszt.

  11. #61
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése

    Itt van az új monitorral a teszt.
    OFF:
    Itt pedig egy "review" a "tesztedről": ebben a videóban egy két órás vergődést láthatunk billentyűzettel, minden információ nélkül. Nem tudjuk, hogy mit tesztelsz, mivel, milyen szempontok szerint. Ez csupán egy tömörített youtube videó. Persze biztos én tévedek és csak rossz helyeken kattintgattam bele, de minek...
    Minden tisztelettel, legközelebb inkább egy valamilyen kormányra ruházz be, válts nézetet belülre vagy akár a motorháztetőre, ha zavar a sok műszer, bár úgy látom nem mert elég sok mindent kiíratsz oda oldalra, aztán akkor térj vissza ide a szimulátoros fórumra. Hidd el, úgy már megéri. Olvasd el a kormányválasztó topicot (nem az áprilisit
    ) és kérdezz ha elakadsz, de ennek én nem látom értelmét.

  12. #62
    Szerintem sem ártana kicsit "céltudatosabban" posztolni. Meg, ha már szimulátor, akkor egy kormány valóban nem árt és a külső nézet felejtős (nálam a motorháztető is). Michelisz sem a kurzor-billentyűkkel terelgette a kocsiját.
    Egyébként a Project Cars-t még igazán a szimulátorok közé sem feltétlen sorolnám. Az 1-et semmiképpen sem.

  13. #63
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    OFF:
    Itt pedig egy "review" a "tesztedről": ebben a videóban egy két órás vergődést láthatunk billentyűzettel, minden információ nélkül. Nem tudjuk, hogy mit tesztelsz, mivel, milyen szempontok szerint. Ez csupán egy tömörített youtube videó. Persze biztos én tévedek és csak rossz helyeken kattintgattam bele, de minek...
    Minden tisztelettel, legközelebb inkább egy valamilyen kormányra ruházz be, válts nézetet belülre vagy akár a motorháztetőre, ha zavar a sok műszer, bár úgy látom nem mert elég sok mindent kiíratsz oda oldalra, aztán akkor térj vissza ide a szimulátoros fórumra. Hidd el, úgy már megéri. Olvasd el a kormányválasztó topicot (nem az áprilisit
    ) és kérdezz ha elakadsz, de ennek én nem látom értelmét.


    Igen tudom hogy ide kormány kéne de a speedlinkessel gáz fék van azt kifujt. most a g29 is 85 ezer forint jelenleg nem engedik hogy megvegyem.
    Ez csak azt mutatja hogy billentyűzettel is lehet játszani vele ha éppen nincs rendes használható kormány hozzá.

  14. #64
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Igen tudom hogy ide kormány kéne de a speedlinkessel gáz fék van azt kifujt. most a g29 is 85 ezer forint jelenleg nem engedik hogy megvegyem.
    Ez csak azt mutatja hogy billentyűzettel is lehet játszani vele ha éppen nincs rendes használható kormány hozzá.
    Próbálj egy használható Logitech Driving Force GT-t találni, az 25 körül megáll, de a 85-nél olcsóbban még elég sok lehetőség van cirka fele árban ahhoz képest.

  15. #65
    Csak azzal lehet az igazi élmény nyomni.
    A limited kiadásban mi van benne most egy 10-esbe kerül.

  16. #66
    A PCars2 forgalmazói jó üzleti érzékről téve tanúbizonyságot az Assetto Corsa Competizione Early Access megjelenése alkalmából 24 euróét kínálják a játékot. Így a két szimulátor ára most épp ugyanannyi, már ha a PCars2-t szimulátornak lehet nevezni. https://store.steampowered.com/app/3...roject_CARS_2/

  17. #67
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A PCars2 forgalmazói jó üzleti érzékről téve tanúbizonyságot az Assetto Corsa Competizione Early Access megjelenése alkalmából 24 euróét kínálják a játékot. Így a két szimulátor ára most épp ugyanannyi, már ha a PCars2-t szimulátornak lehet nevezni. https://store.steampowered.com/app/3...roject_CARS_2/
    Majd megveszem, ha ez is 10 euro lesz, mint a PC1

  18. #68
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A PCars2 forgalmazói jó üzleti érzékről téve tanúbizonyságot az Assetto Corsa Competizione Early Access megjelenése alkalmából 24 euróét kínálják a játékot. Így a két szimulátor ára most épp ugyanannyi, már ha a PCars2-t szimulátornak lehet nevezni. https://store.steampowered.com/app/3...roject_CARS_2/
    A PC2 szimulátor, méghozzá a legjobb fajtából... mást csesztek el benne... de lassan ennyiért megéri majd megvenni...

  19. #69
    Új topicot még talán nem ér, de azért Ian Bell még mindig nagyon ért a marketinghez, állítása szerint a fejlesztés alatt álló PCARS3 úgy lesz "jóval fókuszáltabb" játék, hogy nem tervezik csökkenteni a tartalmakat az előző részhez képest, valamint inkább lesz a Shift széria szellemi utódja, miközben nem tervezik a "szimulátoros feelinget" elkaszálni. Így biztos nem lő mellé az ígérgetéssel.

    “I’ll let you know that pCARS3 will be more ‘focused’… More ‘fun’… We went to insane lengths with variation in pCARS2 and with that comes infinite balancing issues. We’ve learned a lesson here and although we have no intention of reducing content, we know what we need to fix, where we made design decisions that were, let’s call it, ‘sub-optimal’…​

    “pCARS3 will be more of a spiritual successor to Shift, but with all of the sim goodness everyone appreciates… The key focus though is on fun and not biting off more than we can properly chew and digest.”

    Forrás

  20. #70
    Várható ebből bajnokság?

  21. #71
    Idézet Eredetileg Donald kacsa írta Hozzászólás megtekintése
    Várható ebből bajnokság?

    Nem akarok megbántani senkit és tényleg ez az én privát véleményem csak de ez a program teljesen alkalmatlan komoly és igényes bajnokságokra, millió javitatlan bug és hiba, levolt árazva, megvettem mondom adok neki egy esélyt, a borzasztó hangoktól elvonatkoztatva sem tudtam egy általam ismert pályán 2 egyforma kört menni, egyszerűen annyira buta az alatta lévő fizikának nevezett dolog, hogy valami iszonyat.

    Mondom még 1x biztos van akinek tetszik, nem bántásból irom ez csak az én szuverén tapasztalatom ill véleményem, szóval ennek tükrében szerintem itt a mastersnél versenyző emberek biztos nem fognak hozzá nyúlni ahogy eddig sem tették.

  22. #72

  23. #73

    Több mint érdekes.....nagyot mondás, vagy csak az EA pénze?


  24. #74
    Én Ian Bellnek már azt se hiszem el, amit kérdez.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •