Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 58 (58 összesen)
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    20.315
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha javul az online, és bekerül a játékba az online bajnokság opció, akkor lehet számítani szervezett futamokra és/vagy bajnokságra, vagy a PC2 úgy felejtős, ahogy van itt a GTR Mastersen?
    Tudom, hogy az előző rész is ejtve lett...
    Jelenleg nincs rá szervezői kapacitásunk, de ha vki jelentkezik a tagok közül, hogy foglalkozna vele és szeretné csinálni, akkor a részünkről nincs akadálya.

Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg nincs rá szervezői kapacitásunk, de ha vki jelentkezik a tagok közül, hogy foglalkozna vele és szeretné csinálni, akkor a részünkről nincs akadálya.
    Értem... Köszi a választ!

Az automobilistára sincs pedig az is megérdemelné.

Van egy kisebb szerveződés, ahol tervben van bajnokság indítása csak még kevés rá az ember. Valószínűleg egyik ok, hogy kevesen vagyunk a játék gyerekbetegségei, bugok stb miatt, de már eléggé használható és viszonylag ritkán adódik olyan futam amit ne tudnánk lenyomni.
    Per pillanat hetente 2 fun összejövetel szokott lenni. Ha kibővülnénk még pár emberre viszont már lehetne gondolkodni vmi bajnokságban gte, gt3 stb még ez sem fix.

Míg itt a masters nem szervez futamot és vkit érdekelne a dolog írjon nekem privátba és megírom neki, hol ér minket utol. (nem akarnám innen elmarni az embereket, de ha még ugy sincs tervben semmi akkor addig is nyugodtan csatlakozhat akit érdekel a dolog).
    Remélem nem probléma ez a kisebb fajta reklámozás

Steamen kiadtak egy demot, ami csupán egy baráti 3.4 gigát tölt le a gépre:
    Link

Egyébként meg 40%-os akcióban adják a hétvégén a teljes verziót is

Ma letesztelem a gépet mit tud.

Billentyűzettel is megy csak nagyon le kell venni az erősségeet.

Féláron kapható a PCars2 a Steamen: http://store.steampowered.com/app/37...roject_CARS_2/

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •