Találatok: 1 - 4 (4 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    AC GT3 SC - Büntetések - Estoril

    Az óvásokon felül a Versenybíróság a futam első pár körét szúrópróba szerűen átvizsgálta. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!

    Estoril - 2017.09.10

    R1 szerver:
    Replay link:
    drive.google.com/open?id=0B0CnuptK5fvmNDdaME84YzJGS1k

    00:00 - Nagy Attila - Boxutca áthajtás nem letöltése: 1 figyelmeztetés
    36:05 - Széchy Szabolcs - lökés: 3 figyelmeztetés

    Összevont büntetések:
    Boxutca Áthajtás: Tóth Ádám,Horváth Roland,Madarász Krisztián,Barna Martin,Pető László,Nagy Attila, Széchy Szabolcs
    2 db Figyelmeztetés: Nagy Laci Big, Vizner Gábor, Fekete Dávid, Madarász Krisztián, Pető László
    1 db Figyelmeztetés: Morvai Norbert, Barna Martin, Tóth Ádám, Nagy Attila
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Estoril - 2017.09.10

    R1 szerver:
    Replay link: drive.google.com/open?id=0B0CnuptK5fvmNDdaME84YzJGS1k


    36:05 - Széchy Szabolcs - lökés: 3 figyelmeztetés
    Tisztelt VB, kérem a büntetésem felülvizsgálatát.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 26. 16:07.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt VB, kérem a büntetésem felülvizsgálatát.
    Amennyiben?
    Egy indoklást tudsz a kéréshez írni? Köszi
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 26. 16:14.

  4. #4
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amennyiben?
    Egy indoklást tudsz a kéréshez írni? Köszi

    Az indoklásom egyszerű:
    Nem sokat számít, nem is vitaindítónak szánom, nem Mátét támadva, mert "csak" summercup", viszont a büntetés egyhangúsága miatt fontosnak tartom a felülvizsgálatot.
    Mert:
    Elfékeztem a verseny vége felé csata közben az első kanyart, de Máté is lecsúszott az ívről, majd alám akart vágni, de ahogy sodródott, nekem jött, pont annyira, hogy lelökött a pályáról. Erre úgy gondolom nagyon nem volt szüksége, hiszen nekem alig volt helyem a pálya mellett, míg Neki a fél autóút még a rendelkezésére állt. Ahol én hibáztam, hogy nem vettem el ezek után és haladtam mellette továbbra is, ekkor már a rázókövön. Majd ismét kihúzódott az ideális ív felé, mint ha nem is lennék mellette. Összeértünk és mindketten kicsúsztunk, de legfőképp Máté járt rosszul. Én vagyok a hibás, mert nem vettem el a gázról a lábam. Ha maradt volna helyem, magamtól nem mentem volna le a pályáról, de a lökés hatására ez történt.
    Ezek után se lett volna épp szükséges, szinte rögtön teljesen balra húzódnia, ami miatt végül összeértünk és kicsúsztunk.

    Ennyi, köszönöm!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •