Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (88 összesen)
  1. #26
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Balázs, ebben a szezonban is? Pedig most már nem is Nissanban ülök, azt hittem bőven előttem leszel, főleg mikor Zelfihez képest néztem az 1 másodpercet, és vakartam a fejem, hogy mi a tosz

    Csatolt képek Csatolt képek
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  2. #27
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Figyelem!

    Egy-két fontosabb infó a bajnokság kezdéséig!




    Jó versenyeket és jó szórakozást kíván a szervezőség!

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #28
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Fontos infók!

    Ma este indul a Masters GT3 Bajnokság első futama, ezért szeretnénk összeszedni a legfontosabb tudnivalókat az indulással kapcsolatban:

    1. A Versenyszabályzatot köteles minden induló ismerni és betartani, különös tekintettel a névhasználatra és a pályán való viselkedésre vonatkozó részekre.
    2. Az éles futamra érvényes szerverjelszó a szervertagok fórumában található meg, ez csak annak kell, aki a skin miatt booking-olni szeretne a futamra
    3. Kiadásra került a hivatalos SkinPack, kérjük mindenki töltse le és másolja a fájlok a megfelelő helyre a leírás szerint
    4. A futamra való nevezés egyénileg a prekvalifikációs oldalon történik vasárnap este 19:00-ig, aki nem nevez és nem zöld a neve, annak nincs biztosított helye a szerveren.
      (aki már nevezett, de mégsem tud jönni, az mindenképpen vonja vissza a nevezését, mert különben mástól veszi el a helyet!)
    5. A pontos szerverbeosztás a futam napján 19:00 után kerül ebben a topikban kihirdetésre, a nevezések fényében döntjük el hogy hány szerver fog indul és azok hány fővel. Aki rossz szerverre megy fel, az kizárásra kerül, mert más elől veszi el a helyet.
    6. 19:10-tól elindítjuk az éles szervereket BELÉPÉS TESZT céljából, mindenki próbáljon meg fellépni a szerverre és mielőbb jelezzétek, ha gond van!
    7. Aki skin-t akar választani, vagy bármilyen okból nem tud belépni, az 19:45-kor booking-olhat a 2. pontban linkelt titkos jelszóval!
    8. A vágásokra kérjük mindenki ügyeljen a kvalifikáción és a futamon is egyaránt, ezeket bejelentés alapján, vagy szúrópróba szerűen is ellenőrizhetjük. Szabály: 2 kerék teljes terjedelmével mindig a fehér vonalon belül!
    9. Replay: kérjük mindenki mentse le és őrizze meg a replay-t, hamarosan lesz egy topik, ahová ezeket fel is lehet majd tölteni.


    És végül a legfontosabb: a pályán való magatartás!

    Kérünk mindenkit, hogy fokozottan figyeljetek egymásra, ne rontsátok el senki versenyét és felkészülését egy-egy meggondolatlan manőverrel!

    • A futam elején nagy lesz a tumultus, amihez mindenkinek alkalmazkodnia kell, nem lehet a megszokott féktávokat venni... csak óvatosan!
    • A futam ~90 perces lesz, az autók meg könnyen sérülnek, nem érdemes kockáztatni, pláne nem az elején!
    • Mindig fékezzünk időben!! Ha vki közvetlenül előttünk van azonos íven, akkor korábban fékezzünk mint Ő... ha pedig baj van, akkor inkább vezessük ki a pályáról az autónkat ahelyett, hogy felöklelnénk az előttünk lévőket! A hátulról történő kilökéseket nagyon szigorúan vesszük.
    • Leszorítások: Figyeljünk mindig oldalra, ha nem vagyunk 100%-osan biztosak benne, hogy van-e vki mellettünk, akkor inkább hagyjunk helyet a pályán!
    • Pályára való visszatérés: aki kicsúszik, vagy megpördül az semmilyen formában nem zavarhatja meg a mögötte érkező mezőnyt. Ha keresztbe állsz a pályán, akkor taposs a fékbe és ne mozdulj meg addig, amíg nem tudsz biztonságosan elindulni. Aki meg lekerül a pályáról, az csak is a pálya legszélén az érkezőket nem zavara nagyon óvatosan térhet vissza!

    Rengetegen leszünk a szerveren, nagyon szoros a mezőny, a legkisebb meggondolatlanság is könnyen megbosszulhatja magát, 1 helyezésért nem érdemes kockáztatnia se a védekezőnek, se a támadósnak a testi épségét és ezzel a versenyét.


    Minden egyéb infó a topik a futamkiírásban!

    Sok sikert mindenkinek a futamra, jó szórakozást és nagyon figyeljetek egymásra!
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 10. 02. 18:11.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #29
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Sziasztok!
    Valaki tudna abban segíteni hogy a gyári pitmenü hogyan működik? Egy ideje nem versenyeztem és akkor még külön app volt. Beállításnál van-e valami buktató, illetve hogyan választok az előre beállított variációk közül amikor bemegyek a boxba.
    Nem tudom kipróbálni, mert épp csak beesek futamra este melóból.
    Köszi

  5. #30
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Valaki tudna abban segíteni hogy a gyári pitmenü hogyan működik? Egy ideje nem versenyeztem és akkor még külön app volt. Beállításnál van-e valami buktató, illetve hogyan választok az előre beállított variációk közül amikor bemegyek a boxba.
    Nem tudom kipróbálni, mert épp csak beesek futamra este melóból.
    Köszi
    A gyári pit menü úgy működik, hogy előre beállíthatsz 3 taktikát és ha úgy mented a setupot akkor tudni fogja. DE! A javitasokat nem tudod előre beállítani azt csak a futam ideje alatt. Pl rajt előtt, vagy verseny közben, illetve amikor jössz ki a boxutcába és át léped a pit vonalat. Röviden ennyi! Érdemes d-padra vagy ha nincs akkor mondjuk a nyilakra tenni és onnan könnyű kezelni.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #31
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A gyári pit menü úgy működik, hogy előre beállíthatsz 3 taktikát és ha úgy mented a setupot akkor tudni fogja. DE! A javitasokat nem tudod előre beállítani azt csak a futam ideje alatt. Pl rajt előtt, vagy verseny közben, illetve amikor jössz ki a boxutcába és át léped a pit vonalat. Röviden ennyi! Érdemes d-padra vagy ha nincs akkor mondjuk a nyilakra tenni és onnan könnyű kezelni.
    Nagyon köszönöm!
    D-padra azt tudom elvileg h a logitech programjában lehet, de alapból melyik gombokat használja, tehát melyik gombokat kell a d-padra programoznom?

  7. #32
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon köszönöm!
    D-padra azt tudom elvileg h a logitech programjában lehet, de alapból melyik gombokat használja, tehát melyik gombokat kell a d-padra programoznom?
    nem kell semmit... a D-pad nyilaival előjön a menü és a nyilakkal navigálva tudsz változtatni (ha netán kellene menet közben változtatni)

  8. #33
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nem kell semmit... a D-pad nyilaival előjön a menü és a nyilakkal navigálva tudsz változtatni (ha netán kellene menet közben változtatni)
    Rendben, köszi szépen!

  9. #34
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Sziasztok!

    Délutánra lehet kérni egy szervert amin 5-10 körös futam van es pár perc qualy?

    Szeretném tesztelni a kiállást és begyakorolni a pit menüt. 1. Futam elott szerintem többeknek hasznos lenne.

  10. #35
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Délutánra lehet kérni egy szervert amin 5-10 körös futam van es pár perc qualy?

    Szeretném tesztelni a kiállást és begyakorolni a pit menüt. 1. Futam elott szerintem többeknek hasznos lenne.
    ugyanúgy működik a box kvali alatt is...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  11. #36
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Délutánra lehet kérni egy szervert amin 5-10 körös futam van es pár perc qualy?

    Szeretném tesztelni a kiállást és begyakorolni a pit menüt. 1. Futam elott szerintem többeknek hasznos lenne.
    "GT3 Teszt" szervert elindítottam. 10 perc qual, 6 kör verseny, átszavazható, jelszó: masters

    Javasolt most már inkább ezt használni, mint az utolsó pillanatig hotlapozni.
    Jó gyakorlást!

  12. #37
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Stream itt lesz tőlem: https://youtu.be/fT6SnZ6Mg7E
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #38
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-24.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Tóth--> Deák
    25-41.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Tömöl-> Kovács


    Mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 10. 02. 18:12.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Figyelem! Skinpack

    Használat:
    Skint választani a bajnoki futamokon a szervert restart utáni rövid booking időszakban lehet. Pontos leírás itt: SKINVÁLASZTÁS
    Akik nem küldtek be saját festést, azok csak a gyári skin-ek közül választhatnak, a beküldők pedig a sajátjukat.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #40
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Ne haragudj Fehér Norbi, nem tudom, hogy mi van a gépemmel, soha nem volt még ilyen jelenségem. Folyamatosan laggoltam, úgy előztek meg versenyzők, hogy konkrétan nem is láttam, csak állt a képernyőm, a kövi pillanatban már egy másik pilóta mögött mentem. Mikor meglöktelek, akkor is egy elég nagy lagg volt, aztán még sok-sok és inkább kiléptem. Majd nyugodtan óvd meg, mert miattam estél vissza utolsónak.
    Az első kanyarban Nagy Laci adott egy pofont, majd Csori pattintott meg hátulról pár kanyarral később. De végül is mindegy. Ennek a versenynek legfőképp a technika szabott gátat.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  16. #41
    A futamon lévő folyamatos torpedózásról nem is akarok szólni, színvonal alatti amit produkáltak a B szerveren.

    Ami viszont nagyobb gond, és az utóbbi két futamon minden esélyem elvette az az hogy a szerver csak úgy ledob minden előjel nélkül. Az Assetto is stabilan fut minden más szerveren, sehonnan sem dob le sosem. A netem is stabil 500 mb/s DIGI nettel rendelkezem. A gép gond nélkül futtatja a programot, komolyabb terhelésnek nincsen kitéve. Minden más játék tökéletesen fut online szervereken, sosem dob le semmi... csak a GTR Masters szerverei dobálnak le engem az utóbbi két futamon. Kidobott pénznek érzem jelenleg a szervertagságot mind a körülöttem versenyzők, mind a szerver minősége miatt...
    Utoljára módosította: Tamoris; 2017. 10. 01. 21:25.

  17. #42
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Tamoris írta Hozzászólás megtekintése
    A futamon lévő folyamatos torpedózásról nem is akarok szólni, színvonal alatti amit produkáltak a B szerveren.

    Ami viszont nagyobb gond, és az utóbbi két futamon minden esélyem elvette az az hogy a szerver csak úgy ledob minden előjel nélkül. Az Assetto is stabilan fut minden más szerveren, sehonnan sem dob le sosem. A netem is stabil 500 mb/s DIGI nettel rendelkezem. A gép gond nélkül futtatja a programot, komolyabb terhelésnek nincsen kitéve. Minden más játék tökéletesen fut online szervereken, sosem dob le semmi... csak a GTR Masters szerverei dobálnak le engem minden egyes futamon. Kidobott pénznek érzem jelenleg a szervertagságot mind a körülöttem versenyzők, mind a szerver minősége miatt...
    Kicsit ellentmondásban vagy, mert utóbbi két futamot írsz, majd azt, hogy minden futamon. De akkor volt olyan amikor jó volt nem? Tapasztalatból mondom érdemes lenne azért a szolgáltatónál megkérdezni, hogy a megszakadásod pillanatában ők mit látnak. Mert, ha a szerverrel olyan nagy baj lenne, akkor mindenkit ledobott volna.

  18. #43
    Kanyuk Ferenc Versenyző rfex1 logója
    Csatlakozott
    2016. 11. 02.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    94
    Most csak engem dobott le az R2-es szerver, vagy mindenkit?
    Egyszer csak huss, mindenki szállt az égbe körülettem, és egyedül lettem a szerveren. Kiléptem.

    Hozzáteszem, a netem ugyanaz, mint a tavalyi szezonban. Teljesen idáig egyszer sem csinált ilyet velem a szerver.
    Utoljára módosította: rfex1; 2017. 10. 02. 09:19.

  19. #44
    Elírtam, az utóbbi két futamon volt csak ilyen gondom.
    Nem beszélnék netszakadásról, minden tökéletesen fut ami nettel működik.

  20. #45
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Tamoris írta Hozzászólás megtekintése
    Elírtam, az utóbbi két futamon volt csak ilyen gondom.
    Nem beszélnék netszakadásról, minden tökéletesen fut ami nettel működik.
    Nem kell megszakadni, elég egy-két csomagvesztés is. Valami ezt jobban bírja, valami nem. Szerveren május óta sok változás nem volt. Max a játékok frissültek. Nekem a UPC-vel volt hasonló gondom, időnkét egy két csomag elveszett az éterben, amit csak játék közben érzékeltem. Mammel Erik is tudna mesélni erről a problémáról. Futam után megnézem a logokat, hogy látszik-e valami, de kérlek te is ellenőrizd a a géped (egy vírus ellenőrzés és egy malwarebytes-os ellenőrzés nem árt), a hálózatod (kábeleket, router/modem restart, gyakori pingtest.net-e ellenőrzés) és kérdezz rá a szolgáltatónál, hátha látnak valami problémát.

    Ja és ha sérelem ért a futamon lökés miatt, óvd meg

  21. #46
    Nem hivatalos eredmény:
    A szerver
    B szerver

  22. #47
    Idézet Eredetileg Tamoris írta Hozzászólás megtekintése
    A futamon lévő folyamatos torpedózásról nem is akarok szólni, színvonal alatti amit produkáltak a B szerveren.
    Mi egyszer akadtunk össze, amit vissza is néztem replay-ből. A T4-ben (dombtető utáni jobbos) értem az autód hátuljához, aminek következtében végül a kavicságyban kötöttél ki. Amit viszont éreztem már a futam közben is, hogy ott te nemigen tudtál elfordulni, hanem az ívről sodródva mentél egyenesen, ezért értem hozzád. Nagyon kis pöcc volt, aztán még küzdöttél is az úton maradással, de végül megpördültél. Addigra mondjuk rommá volt már törve a Porsche-d segge.
    Szerintem nézd vissza ezt (4. kör eleje, ha jól emlékszem), aztán nyugodtan óvd meg, ha szerinted nem versenybaleset volt.

    Az első kör tényleg kicsit káosz volt, nem tudtam elég óvatosan menni, hogy ne kapjak egy-két kisebb sallert én is. Utána már úriember módra elrendeztük mindenkivel a helyzetet, akivel találkoztunk a pályán.

  23. #48
    Először sajnáltam, hogy 2 tizeddel lemaradtam az A szerverről, de jobb volt, hogy csak a B-n mentem, mert nagyon nem ment most. Időmérőn majd egy másodperccel elmaradtam a legjobbamtól, és még 49-alá se tudtam bemenni... =P10
    A futamon az elején kimaradtam csetepatéból, majd aztán Barna Martinnal mentünk egész hasonló tempót, és amikor esetleg közel is voltam, akkor is a célegyenesben elhúzott tőlem. Aztán hibáztam egy nagyobbat, +10secet vesztettem is (ami a végén jól jött volna). Aztán magányos körözgetés, a tempó nem jött, 50-es időket mentem csak, de azt legalább stabilan (stabilan lassú, je), box, kiérkezés Mammel Erik mögé, felzárkózás, az első próba lehetőségénél volt egy kis lag Erik részéről, így óvatosabbra vettem, aztán két-három kör után sikerült kifékeznem. Majd további magányos körözgetés, de már jobb 49-es körökkel, és láttam, hogy Tóth Szabolcstól gyorsabb vagyok, így még jobban odafigyeltem. Aztán elrontotta az egyik kanyart, így a csata elmaradt. Barna Martint már nem tudtam utolérni, elég hasonló tempót mentünk, így maradt a P5 a végére.

    egy tapasztalat, hogy a verseny napján egy óra gyakorlás kell még nekem bemelegítés gyanánt, ha előtte lévő napokban 5-6 körnél többre nem futotta, ha futtatta.

  24. #49
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Óvások

    Óvásokat ide kérjük szépen!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #50
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    B szerver, P1... no DE milyen!
    Lázár Attila, meg Sziszka, le a kalappal!
    0 kört mehettem egyedül, nyugodtan. Pulcsilevételhez is 3 kör kellett. Ez igy elsőre nagyon stresszes volt, végig nyélen, de sikerült megoldani banánhéj nélkül.
    Attila, amit a boxcsere utáni valamelyik körben, az utolsó kombóban megcsináltunk, jobbos felfelétől, a célegyenesig végig egymás mellett. No#1, klippgyanus
    Szisz, Téged meg ilyen tisztességesen, egyenletesen versenyezni még nem láttalak. (gtl-es időkben püttyhedt voltam még) Grat!

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •