Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (26 összesen)
  1. #1
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Trophy Masters GT3 Bajnokság (AC) - 2017 Ősz

    Indul a Masters GT3 Bajnokság!



    Reméljük mindenki kipihente a nyaralás fáradalmait és újult erővel megkezdhetjük az Őszi GT3 Bajnokságot!
    Új pályák, új kihívások, új autó, új szervező brigád vár Benneteket!

    A bajnokságot minden versenyző 1 fix autóval teljesítheti, azonban minden résztevő rendelkezik egy db joker-rel, amit beváltva lehetőség van másik autó volánja mögé átülni. A joker-t érdemes az esetleges AC verzió frissítések után felhasználni. Lesz lehetőség egyedi festések használatára, valamint csapatokat alakítani és az egyéni mellett a csapatbajnoki címért is harcba szállni!

    A bajnokság 9 versenyéből a 7 legjobb egyéni eredmény számít bele végértékelésbe, a futamok vasárnap esténként 20:00-kor fognak kezdődni. Az új 2016-os Audi R8 LMS is bekerült a választható autó közé, ami pedig a pályákat illeti, a igyekeztünk elsősorban minőségi add-on pályák közül válogatni, azonban bekerült a naptárba 3 db gyári pálya is.

    Versenynaptár:
    1. futam: 10.01 - 20:00 - Barcelona: az 1. futam topikja
    2. futam: 10.15 - 20:00 - Road America: a 2. futam topikja
    3. futam: 10.29 - 20:00 - Monza: a 3. futam topikja
    4. futam: 11.12 - 20:00 - Jerez: a 4. futam topikja
    5. futam: 11.26 - 20:00 - Watkins Glen: a 5. futam topikja
    6. futam: 12.10 - 20:00 - Oschersleben: a 6. futam topikja
    7. futam: 12.17 - 20:00 - Okayama: a 7. futam topikja
    8. futam: 01.07 - 20:00 - Nordschleife: a 8. futam topikja
    9. futam: 01.21 - 20:00 - Estoril: a 9. futam topikja


    Pontverseny

    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

    • Az Assetto Corsa és a Dream Pack #1, #2, #3 , a Red Pack, a Porsche Pack Vol3, valamint a Ready to Race Pack eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Szervertagság, a GTR-Masters által rendezett bajnoki futamokon csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2017/2018
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!



    Jelentkezés, csapatnevezés:AC GT3 Bajnokság - Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)
    Festések beküldése: AC GT3 Bajnokság - Skinhasználat
    TrackPack: AC GT3 Bajnokság - Pályacsomag


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!



    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: latoo; 2018. 01. 22. 19:51.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A kiíráshoz kapcsolódó további topikok hamarosan megnyitásra kerülnek, kis türelmeteket kérjük...

    ...addig is ajánljuk figyelmetekbe most vasárnapi nyílt tesztfutamunkat:
    AC TestRace: GT3 - Okayama - 09.17

    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 16. 15:17.

  3. #3
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok, a linkek csak nálam nem működnek? Pályacsomag, 1.futam topik-ja stb...

    köszi

  4. #4
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, a linkek csak nálam nem működnek? Pályacsomag, 1.futam topik-ja stb...

    köszi
    Szia!
    Az első futam topikja perceken belül kikerül.
    Az első futam gyári pályán lesz, de készül a pályacsomag is. Ha most kellene valamelyik pálya, akkor a Summercup, valamint az okayamai fun futam topikjaiból le tudod tölteni a pályákat.

  5. #5
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Az első futam topikja perceken belül kikerül.
    Az első futam gyári pályán lesz, de készül a pályacsomag is. Ha most kellene valamelyik pálya, akkor a Summercup, valamint az okayamai fun futam topikjaiból le tudod tölteni a pályákat.
    Oké, semmi gond csak azt hittem valami technikai gond van.

    köszi

  6. #6

    Szerver tagság, pálya

    Hali!
    Én és Nagy Róbert barátom még nem kaptunk meg a tagságit, valahol olvastam, hogy Hétfőnként osztjátok ki. A pénzt már 1 hete elutaltuk, gondoltam írok ide, hátha valami probléma van vagy csak elfelejtődött.
    Illetve lesz felrakta map pack?

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Az 1. futam topikja:
    AC GT3 - Barcelona - 10.01

    Eddigi köridők: GT3 - Prekvalifikáció




    Idézet Eredetileg zsarna2 írta Hozzászólás megtekintése
    Én és Nagy Róbert barátom még nem kaptunk meg a tagságit, valahol olvastam, hogy Hétfőnként osztjátok ki. A pénzt már 1 hete elutaltuk, gondoltam írok ide, hátha valami probléma van vagy csak elfelejtődött.
    Szia, még hétfő van, ha esetleg holnap sem leszel aktiválva, akkor lesz majd érdemes érdeklődni
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 25. 18:54.

  8. #8
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg zsarna2 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!
    Én és Nagy Róbert barátom még nem kaptunk meg a tagságit, valahol olvastam, hogy Hétfőnként osztjátok ki. A pénzt már 1 hete elutaltuk, gondoltam írok ide, hátha valami probléma van vagy csak elfelejtődött.
    Illetve lesz felrakta map pack?
    Természetesen lesz track pack és skin pack is. A hét vége felé már minden kint lesz az aktuális verseny topikjában.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    A helyes névbeállításra is ügyeljetek a fórum profilban és a szimulátor programban is, különben érvénytelen lesz a nevezésetek!

    A tavalyi 2016/2017-es tagsággal rendelkezők még indulhatnak az első GT3 futamon!

  10. #10
    Figyelem!

    Tölthető a AC GT3 Bajnokság trackpack,
    valamint az AC GT3 Bajnokság skinpack.



    Mindkét csomagot az assetto corsa mappába kell kicsomagolni.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 10. 01. 08:46.

  11. #11
    Molnár Laci Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 10. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    19

    PS4

    Sziasztok!

    Az a kérdés merült fel bennem, hogy PS4-ről lehet-e csatlakozni a bajnoksághoz, illetve ha nem akkor van-e rá esély a jövőben?

  12. #12
    Idézet Eredetileg gyutacs0804 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az a kérdés merült fel bennem, hogy PS4-ről lehet-e csatlakozni a bajnoksághoz, illetve ha nem akkor van-e rá esély a jövőben?
    Én úgy tudom, hogy külön platform, nincs átjárás pc és ps4 között. Magánvélemény, de talán más a fizikai motor is, nem hiszem, hogy a valaha is összeengednék a kettőt.

  13. #13
    Kedves Versenyzők!

    A csapatnevezéseket berögzítettük, a bajnkoki állás frissítve lett. Ha valami hibát találtok kérlek jelezzétek!

  14. #14
    Lett egy ilyenünk. Ha tettszik, és lesz rá igény, akkor a szezon végén lesz egy picit hosszabb, összefoglaló jellegű videó a legemlékezetesebb jelenetekről.


  15. #15
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Lett egy ilyenünk. Ha tettszik, és lesz rá igény, akkor a szezon végén lesz egy picit hosszabb, összefoglaló jellegű videó a legemlékezetesebb jelenetekről.

    Köszönjük Robi a munkádat! Szerintem ez überfasza lett! Gratulálok!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #16
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Csak egy észrevétel: Én ősszel privátban nyomulok, de még mindíg számolja a Mclaren masters pontjait a rendszer ami nincs is

  17. #17
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy észrevétel: Én ősszel privátban nyomulok, de még mindíg számolja a Mclaren masters pontjait a rendszer ami nincs is
    A csapatokat alapvetően saját magatok állítjátok be a profil beállításoknál a GT3 csapat mezőben. Az értéklistát a nevezések alapján mi állítjuk össze, és most az őszi szezonban beállítottam mindenkinek én, így hamarabb megvolt. Emlékszem, hogy neked nem volt külön nevezésed és nálad ott maradt a Mclaren Masters, de úgy voltam vele, hogy önhatalmúlag nem szüntetem meg, legyen "jogfolytonos" , ha nem akarod, majd szólsz. Ha gondolod kiszedem én, de ha a profilból kitörlöd, akkor nem lesz többé Mclaren Masters

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    ha a profilból kitörlöd, akkor nem lesz többé Mclaren Masters
    Az eddigi pontok attól még ott maradnak, újra kell hozzá tölteni az összes korábbi futam log-ot, hogy teljesen eltűnjön.

  19. #19
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az eddigi pontok attól még ott maradnak, újra kell hozzá tölteni az összes korábbi futam log-ot, hogy teljesen eltűnjön.
    Ha sok mindent érintő változás lenne, akkor igazad van, de mivel csak egy pilóta érintett, elég nála 6 sorban kitörölni a csapatot és kész is.

    Márk, ha akarod törlöm, csak szólj.
    Amúgy nem is állsz rosszul a csapatbajnokságban

  20. #20
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha sok mindent érintő változás lenne, akkor igazad van, de mivel csak egy pilóta érintett, elég nála 6 sorban kitörölni a csapatot és kész is.

    Márk, ha akarod törlöm, csak szólj.
    Amúgy nem is állsz rosszul a csapatbajnokságban
    Engem nem zavar, csak így más csapat elől veszem el a helyet, ezért gondoltam, hogy törölni kellene.

  21. #21
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    A Nissan Drink Team hosszas vívódás után úgy döntött hogy autót vált a fentmaradó futamokra! BMW-vel folytatjuk a versenyt!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #22
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    A Nissan Drink Team hosszas vívódás után úgy döntött hogy autót vált a fentmaradó futamokra! BMW-vel folytatjuk a versenyt!
    És mit szóltak ehhez a japán mérnökök?

  23. #23
    Mezei Krisztián Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 05. 11.
    Város
    Nürnberg
    Üzenetek
    135
    A 8. futam linkje nálam szintén Okayama.

  24. #24
    Idézet Eredetileg Chrys írta Hozzászólás megtekintése
    A 8. futam linkje nálam szintén Okayama.
    Köszi, javítottam.

  25. #25
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Flag Végeredmények

    Tisztelt Versenyzőtársaink!

    Elsősorban szeretnénk megköszönni a versenyzőtársaknak a bajnokságban való részvételt és azt, hogy kitartottatok a végéig!
    Reméljük, hogy megvoltatok elégedve a szervezéssel. Mi úgy látjuk hogy egy szuper csapat jött össze és nem voltak nagy súrlódások illetve veszekedések.
    Reméljük tavasszal is velünk tartotok és folytatódik ez a szuper hozzáállás és versenyszellem ami az elmúlt bajnokságban volt!
    A bajnokság végeredménye megszületett, de beszéljen inkább a fotó!





    GRATULÁLUNK A DOBOGÓSOKNAK ILLETVE MINDENKINEK AKI VÉGIG VITTE A BAJNOKSÁGOT!

    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •