Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)
  1. #26
    Gratulálok mindenkinek aki célba ért a tegnapi versenyeken! Jó kis csaták alakultak ki

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha máskor ilyen van, talán megfontolandó, hogy érdemes volna az ennyivel gyorsabb versenyzőt mégiscsak az A-szerveren engedni elindulni. Csak a neki necces kezdési időpont miatt nem volt biztos az indulása. Hogy 15 vagy 16 fő indul ott, az már teljesen mindegy.
    Igen, lehet hogy jobb lett volna ( J. Tomi az utolsó pillanatban jött és már nem volt idő megbeszélni a többi szervezővel. Mivel nem nevezett ezért tartottam magam a szabályhoz, hogy ilyen esetben szervezői engedéllyel a "B" szerveren indulhat )


    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Én is azt mondom, hogy meg kéne próbálni a 24 fős szervereket.
    Mivel nem tudtuk letesztelni a megrendezett teszt futamokon, hogy alkalmas-e már a 24+ fős futamok lebonyolítására a RaceRoom ezért nem mertük ezt most bevállalni!

    Megragadva az alkalmat Mindenkit meghívok 10.09-én a Mid-Ohio Shakedown futamra hogy indíthassunk akár 24+ fős szervert is
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 09. 28. 08:45.

  2. #27
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel nem tudtuk letesztelni a megrendezett teszt futamokon, hogy alkalmas-e már a 24+ fős futamok lebonyolítására a RaceRoom ezért nem mertük ezt most bevállalni!

    Megragadva az alkalmat Mindenkit meghívok 10.09-én a Mid-Ohio Shakedown futamra hogy indíthassunk akár 24+ fős szervert is
    Majd jobban utána nézek, de úgy rémlik, hogy mi mentünk 24-6 körüli létszámmal valahol és nem volt gáz.

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy elírás van itt, vagy pedig véletlenül nem így lett beállítva a szerver: Race2: 21:48 (22 min) napszak: délután Máskor nem megyek délutáni napszakban egy kört se akkor, ha nem lesz alkalmazva.

  3. #28
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Majd jobban utána nézek, de úgy rémlik, hogy mi mentünk 24-6 körüli létszámmal valahol és nem volt gáz.

    Egy olyan kérdésem lenne, hogy elírás van itt, vagy pedig véletlenül nem így lett beállítva a szerver: Race2: 21:48 (22 min) napszak: délután Máskor nem megyek délutáni napszakban egy kört se akkor, ha nem lesz alkalmazva.
    Igen, eSports-on is mentek, mentünk 24+ szerveren és én csak egy két eltűnést és vibrálást tapasztaltam ott. De amikor mi régebben teszteltünk akkor voltak komoly Lag-ok.

    Nekem is feltűnt, hogy nem változott a napszak , futam után ránéztem a szerver beállításra és délután volt beállítva (szóval passzolom miért nem változott ) Minden futamon délutáni napszak lesz beállítva a szervereken ezentúl is, ahogy a kiírásban is szerepel

  4. #29
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, lehet hogy jobb lett volna ( J. Tomi az utolsó pillanatban jött és már nem volt idő megbeszélni a többi szervezővel. Mivel nem nevezett ezért tartottam magam a szabályhoz, hogy ilyen esetben szervezői engedéllyel a "B" szerveren indulhat )
    Igen, ezt inkább előre kellene kalkulálni, illetve az érintett versenyzőnek érdemes volna jelezni. Jelen esetben úgyis volt egy bő fél másodperces köridő difi az A-B szerver határvonalán, így még amiatt sem lett volna zavaró, hogy esetleg emiatt valaki lemarad az A-ról. A köridők szerint is ott volt a "határ".

    Más téma - Ohio-n biztosan kipróbálom a többi kocsit is. Itt borzasztó nagy különbségek voltak köridőkben. Így is, úgy is maradok a Chevy-nél (ez nem is kérdéses), csak érdekelne, hogy az élmezőny szerint is ennyire szétszakadt-e a mezőny kocsik szempontjából? Ladát például senki sem választott. Az eleje gyakorlatilag Volvo-Honda bajnokság.

  5. #30
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Kicsit érdekes volt a versenyen, hogy a kettes kanyarból egymás mellett jöttünk ki azonos sebességgel... Én Hondával, mellettem a Volvó, aztán egyik pillanatról a másikra egy autó hosszal elhúzott. Kb mintha a Volvóban rányomták volna a nitrót, úgy állva hagyott hatodikban.

  6. #31
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit érdekes volt a versenyen, hogy a kettes kanyarból egymás mellett jöttünk ki azonos sebességgel... Én Hondával, mellettem a Volvó, aztán egyik pillanatról a másikra egy autó hosszal elhúzott. Kb mintha a Volvóban rányomták volna a nitrót, úgy állva hagyott hatodikban.
    Ez lehet a más szárny beállítástól és a jobb kigyorsítástól is. Nekem a Volvo-val is volt úgy, hogy a 2-es kanyarból kifelé erőtlenné vált a motor.

  7. #32
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Ez lehet a más szárny beállítástól és a jobb kigyorsítástól is. Nekem a Volvo-val is volt úgy, hogy a 2-es kanyarból kifelé erőtlenné vált a motor.
    Olyat már tapasztaltam. Ez nem ilyen jellegű volt. Egymás mellett jöttünk ki a kanyarból és mintha állva hagytak volna. 4-es szárny-al.
    No mindegy. Lehet még mindig az én rendszeremben van a hiba, majd megnézem a pedálokat. A kormány tuti szarul volt belőve, erre sajna már csak a verseny után jöttem rá.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha máskor ilyen van, talán megfontolandó, hogy érdemes volna az ennyivel gyorsabb versenyzőt mégiscsak az A-szerveren engedni elindulni. Csak a neki necces kezdési időpont miatt nem volt biztos az indulása. Hogy 15 vagy 16 fő indul ott, az már teljesen mindegy.
    Nem hiszem, hogy ez igazságos módon menedzselni lehetne és ebből akár könnyen botrány is kipattanhat adott esetben. Alapvető elvárás mindenkivel szemben, hogy a nevezési határidőig le kell adni az érvényes nevezést. Akinek ez problémát jelent és nem nevez időben, annak sajnos a B szerver marad szervezői engedéllyel. Természetesen értem a dolog emberi oldalát, de mindenki életet nem tudjuk mi megoldani és Pandora szelencéjét sem szeretnénk kinyitni, mert amíg 1-2 ilyen eset van, addig még oké, de ha többen rákapnak az utolsó pillanat utáni beesésre, akkor az könnyen kezelhetetlenné válhat...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 28. 11:36.

  9. #34
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Olyat már tapasztaltam. Ez nem ilyen jellegű volt. Egymás mellett jöttünk ki a kanyarból és mintha állva hagytak volna. 4-es szárny-al.
    No mindegy. Lehet még mindig az én rendszeremben van a hiba, majd megnézem a pedálokat. A kormány tuti szarul volt belőve, erre sajna már csak a verseny után jöttem rá.
    Az mondjuk furcsa, mert én biztonsági setuppal 6-os hátsó szárnnyal mentem és még úgy is szokatlanul könnyedén értem fel rád az egyenesekben, lehet a gázpedálra nem árt akkor ránézni.

  10. #35
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az mondjuk furcsa, mert én biztonsági setuppal 6-os hátsó szárnnyal mentem és még úgy is szokatlanul könnyedén értem fel rád az egyenesekben, lehet a gázpedálra nem árt akkor ránézni.
    Én már azzal kezdem, hogy indítom a Fanatec diagnosztikai programját, ahol látom, hogy a gázpedál valóban 100%-ot nyom-e? Nekem is volt ilyen nyűgöm, hogy a szenzor nem működött a pedálút végén és néha csak kb. 90%-os gázpedál állás valósult meg. Kellett kicsit állítani a szenzor rögzítésén, most jónak tűnik, de inkább csekkolom.

  11. #36
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Felkészülésen annyira nem éreztem még rá az autóra sajnos. Több idő kell, mit a korábbi WTCC autókhoz.

    Q: Sikerült PB-t autóznom (igaz két kisebb hibám volt), így 3. hely.
    R1: Csodálkoztam, hogy a rajtot ennyire jól elkaptam, mert a replayban is látszik, hogy folyamat kapartak a kerekeim. Sikerült Tomi mellé, elé érnem már T1-nél, T1-ből már 2-ként gyorsítottam ki, de T3-ban nem tudom miért, megindult az autó hátulja. Korrigálni próbáltam, de sodródtam kifelé és sajnos Tomi elérte az autóm bal hátulját, így telibe kiforogtam és neki a falnak. (Szerintem egy minimális gáz elvétellel Tomi részéről elkerülhető lett volna). Az autó szinte totál kár. 6. fokozatba utána egyszer sem kellett felkapcsolni, és max 190-el vergődtem a célegyenesben is. Utolsó hely.

    R2: Szintén egy tűrhető rajt, már Ádám mögött voltam a 9-10. helyen, de T3-ban a hideg fékek miatt blokkoltak a kerekek és picit meglöktem Ádámot. Úgy emlékszem szerencsére csak én szívtam ezzel. Megint utolsó hely 5-6 mp-el a mezőny mögött. Sikerült felzárkóznom. Páran hibáztak is, előztem is, aztán utolértem egy 4-es vonatot (Farkas D., Vajk L., Polgár B., Csőke D.). Végig követtem az előttem zajló eseményeket a felzárkózás közben, és figyeltem, hogy nehezen bírnak egymással. Ekkor gondoltam, hogy ez a vége. De szerencsére sikerült abszolválnom az előzéseket, igaz mindhárman minimálisat hibáztak előtte. Sajnos az utolsó körben én is hibáztam egy picit így, Vajk L-t nem tudtam már megelőzni. Végül P7.

    Remélem ennél rosszabb hétvégém nem lesz.

    Én kipróbáltam az autók nagy részét. És az elejében szinte azonos időket lehet kihozni belőlük. Egyedül a Chevit nem próbáltam, de pl a Citroennel 3. körben már 2:01-4-et futottam úgy, hogy a Volvoval 2:01,6 volt az addigi időm és kb 10x annyit mentem vele. Nekem kezelhetőbbnek tűnt a citroen, mint a Volvo.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  12. #37
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40
    Futam nem kezdődött rosszul,nem volt rossz.
    Futam közepefele meg adta magát a bal pillangó váltóm,leváltás helyett inkább felfele váltott,jobb se jó az meg 2-t vált egyszerre
    Muszály volt így automatán menni vele ,sajnos

  13. #38
    Idézet Eredetileg selby87 írta Hozzászólás megtekintése
    jobb se jó az meg 2-t vált egyszerre
    Erre van ellenszer RaceRoomban, hogyha bemész a Control Settings -> Advanced Settings menübe, az opciók között van egy Double Shift Prevention pont, ahol meg lehet adni, hogy mekkora legyen a minimális időköz két elfogadott váltás között (ezen intervallumon belül figyelmen kívül hagyja az inputot). Viszont túlzottan magas értékre sem érdemes húzni, mert akkor csak lassan lehet több fokozatot visszaváltani.
    https://drive.google.com/file/d/0B29...ew?usp=sharing

  14. #39
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Erre van ellenszer RaceRoomban, hogyha bemész a Control Settings -> Advanced Settings menübe, az opciók között van egy Double Shift Prevention pont, ahol meg lehet adni, hogy mekkora legyen a minimális időköz két elfogadott váltás között (ezen intervallumon belül figyelmen kívül hagyja az inputot). Viszont túlzottan magas értékre sem érdemes húzni, mert akkor csak lassan lehet több fokozatot visszaváltani.
    https://drive.google.com/file/d/0B29...ew?usp=sharing

    Álitottam rajta,egy darabig jó volt de utána megint előjött.
    Mikrokapcsoló csere lesz szerintem.

  15. #40
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Kaptam Gerőcs Tomitól egy lökést, az nem picit fájt. Azért csúsztam ki annyira Tomi, mert kanyar közben votlam már és úgy beszitált a kocsi segge, hogy nem tudtam egyből megfogni.
    Dani, fel tudnál tölteni a futamról replay-t ( megnéztünk többet is, de azokon nem látszik az amit leírtál )
    Köszi
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 10. 03. 20:02.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •