Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 67 (67 összesen)

Téma: AC TestRace: GT3 - Okayama - 09.17

  1. #51
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Köszi srácok a tegnapi részvételt! Számomra a teszt futam elérte a célját. Sikerült lépést tartani a mekivel és a BMW-vel is. Gumikopás emelése egy taktikát hozott majdnem mindenkinek. Egy kiállás médium - médium.
    Jó kis futam volt! Végig nyomás alatt voltam illetve az első felében nyomás alatt tartottam Széchy Szabit. Aztán kaptam hátulról szépen, először Peti hajtott majd Bacsa Gabi és Pákolicz Robi. Keményen jöttek a srácok és gyorsabbak is voltak nálam de sikerült a 4.helyet tartani. Élveztem minden percét!
    Egyre többen vagyunk TS-en! Ez nagyon tetszik! Tartsátok meg ezt a jó szokást a továbbiakban is!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #52
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Igen.
    Hát ehhez menni kéne ugyan itt, 100% kopással is...
    De érzésre a jobb első nagyobb terhelése várhatóan a pálya adottságai miatt van, a kopás/melegedés meg a 200% miatt.
    Mentem offline pár kört 100% kopással, hogy össze tudjuk hasonlítani:

    A melegedés ugyan úgy megvan, érzésre és az app szerint is hasonló mértékű, tehát nem a 200% miatt van. (és feltételezem setuppal korrigálható)

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Mentem offline pár kört 100% kopással, hogy össze tudjuk hasonlítani:

    A melegedés ugyan úgy megvan, érzésre és az app szerint is hasonló mértékű, tehát nem a 200% miatt van. (és feltételezem setuppal korrigálható)
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy írtam is, a korábbi futamokon ~30L volt egy etap, amit simán kibírt (zöld vége, sárga zóna eleje) a soft. Ezen a pályán a 30L 20 körre volt elég, amiből 11-15 kör között volt a sárga zóna, tehát a felét - 10 kört - hasonlóan simán kibírta. Tehát, a 200% kopás kb a hatótávban is ennyit jelentett.
    Ezek szerint akkor mindenben a várakozások szerint viselkedett a gumi, a 200%-os kopás egyedül a használati időt felezte, ha jól értem!

    Köszi szépen a tesztelést és a tartalmas visszajelzést... ha esetleg vki meg tudja erősíteni (vagy cáfolni) Laci tapasztalatait, az kérem ne tartsa magában!

  4. #54
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799

  5. #55
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint akkor mindenben a várakozások szerint viselkedett a gumi, a 200%-os kopás egyedül a használati időt felezte, ha jól értem!

    Köszi szépen a tesztelést és a tartalmas visszajelzést... ha esetleg vki meg tudja erősíteni (vagy cáfolni) Laci tapasztalatait, az kérem ne tartsa magában!
    Megerősítem. 200% pont kétszeres használat, gumi hőmérsékletet nem bolygatja.

  6. #56
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint akkor mindenben a várakozások szerint viselkedett a gumi, a 200%-os kopás egyedül a használati időt felezte, ha jól értem!

    Köszi szépen a tesztelést és a tartalmas visszajelzést... ha esetleg vki meg tudja erősíteni (vagy cáfolni) Laci tapasztalatait, az kérem ne tartsa magában!
    Így igaz, nem volt kétszeres vagy egyéb eltérő gumimelegedési jelenség. Lehet pálya karakterisztika és autó függő is, de nekem nem volt gondom még a kopott gumikkal sem és nem hozott nagy taktikai változást a 200-as kopás. Érdemes még egy pályán tesztelni, ahol talán más taktikai lehetőség is játszik a verseny felénél cserélek egyet és kész verzión kívül.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #57
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése


    Togában nem lehet csalódni, grat!
    Vasárnap még rápróbálok majd én is...
    Vizner Úrfival nagyon keményet mentetek és látom még vasárnap javítottál is, elismerésem!
    Azért csak elfogyasztottunk már ketten közösen két szimulátort, mint csapattársak

    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    UFÓ a pali Amikor már úgy érzem, hogy oké, 2. helyen vagyok a prekvalon, kinyomtam a szemét, ennyi van benne, akkor ad nekem 8 tizedet, egy hatalmas pofont, meg egy adag motivációt arra, hogy találjak még 4-5 tizedet a körömben

    Kimaradt részemről pár hónap AC, de mindig rájövök, hogy erős ez a Masterses mezőny
    Any Given Sunday!

  8. #58
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Lenyomtam végig a leguttóbbi tavaszi szezont, számtalan offline és online versenyen is túl vagyok, ezene a múlt vasárnapi összezördülésen viszont mégis megtörtént ami még soha ! Kb féltávnál AC.exe leállt és kib*szott a játék ! Van esetleg valakinek erre magyarázata ?

  9. #59
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Sparky írta Hozzászólás megtekintése
    Lenyomtam végig a leguttóbbi tavaszi szezont, számtalan offline és online versenyen is túl vagyok, ezene a múlt vasárnapi összezördülésen viszont mégis megtörtént ami még soha ! Kb féltávnál AC.exe leállt és kib*szott a játék ! Van esetleg valakinek erre magyarázata ?
    Segíteni sajnos nem tudok, nekem is két év alatt egyszer csinálta, persze bajnoki futamon. Okát nem tudom, remélem az volt az utolsó.

  10. #60
    Rambola Norbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 03. 28.
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm. Sajnos nekem csak a 37. körömtől mentette el...
    Legalább megnézhettem ki volt az a szép és aranyos.
    Elmentem emlékezetemben, hogy "nem veszi el" ha kontakt van.

  11. #61
    Mihálszki Csaba Versenyző mihi12 logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 27.
    Üzenetek
    168
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Vizner Úrfival nagyon keményet mentetek és látom még vasárnap javítottál is, elismerésem!
    Azért csak elfogyasztottunk már ketten közösen két szimulátort, mint csapattársak
    Remélem jók az infóim és tényleg indulsz az őszi bajnokságban! Nélküled nem ugyanaz, kell a mérce.

  12. #62
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Életkor
    42
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint akkor mindenben a várakozások szerint viselkedett a gumi, a 200%-os kopás egyedül a használati időt felezte, ha jól értem!

    Köszi szépen a tesztelést és a tartalmas visszajelzést... ha esetleg vki meg tudja erősíteni (vagy cáfolni) Laci tapasztalatait, az kérem ne tartsa magában!

    Én egy eltolt kétféle gumis taktikát próbáltam, a futam 2/3át med gumin mentem és úgy olvastam hogy 20 kört teljesít soft is és a jobban felgumizott pályában bízva avégére tettem softot.

    Hát nem jött be meddel egész stabilan lehet menni még az etap vége elé is 1,3-1,9 mp-re voltam az etap elején futottól viszont az utolsó körök meden is szenvedősek voltak, amint határon akarsz menni jön egy megcsúszás amivel még többet buksz, de nem rohamosan romlik a tapadás, kiszámítható. A az utolsó fél órára softot tettem. 5-6 körig álom brutál tapadás, utána rohamos gyengülés hiába felgumizódás bármi, körről körre érezhető volt a romlás 15 kör után már 2,5 mpre voltam az etap elején ment köreimtől, így ezzel a gumikopással soft nem használható érdemben a rohamos tapadásvesztés miatt.

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Köszönjük a visszajelzéseket.

    A beszámolók szerint a med 200%-os kopással úgyahogy kibírja féltávig, ezek szerint akkor normál kopás mellett elvileg egy teljes 90 perces futam megcsinálható vele, ha jó értem.
    Ha ez így van, akkor meg a hard guminak nincs létjogosultsága normál kopás mellett... jól gondolom, vagy félreértek valamit?
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 19. 14:39.

  14. #64
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük a visszajelzéseket.

    A beszámolók szerint a med 200%-os kopással úgyahogy kibírja féltávig, ezek szerint akkor normál kopás mellett elvileg egy teljes 90 perces futam megcsinálható vele, ha jó értem.
    Ha ez így van, akkor meg a hard guminak nincs létjogosultsága normál kopás mellett... jól gondolom, vagy félreértek valamit?
    Szerintem jól gondolod. Ezek után én megnéznék valamikor egy 150%-os kopást.

  15. #65
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönjük a visszajelzéseket.

    A beszámolók szerint a med 200%-os kopással úgyahogy kibírja féltávig, ezek szerint akkor normál kopás mellett elvileg egy teljes 90 perces futam megcsinálható vele, ha jó értem.
    Ha ez így van, akkor meg a hard guminak nincs létjogosultsága normál kopás mellett... jól gondolom, vagy félreértek valamit?
    Szerintem rosszul gondolod...valaki végig tud menni meddel ,de sokan nem ( ráadásul 90 percre kell tankolni...) ...ez szerintem tavaly elég világosan kiderült... valakinek nagyon szenvedos a vége és jobb a hard amivel körről körre egyre gyorsabb leszel...
    Illetve szerintem az egyes autóknál is eltérő h melyik gumi h fekszik neki...

    Emlékeim szerint tavaly a nagy meglepetés éket a hardon közlekedők okozták...(pl Kristóf )
    Valakinek sikerült a végig médium taktika is ,de többek meggondolták magukat menet közben és megis jöttek friss gumiert...

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  16. #66
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem rosszul gondolod...valaki végig tud menni meddel ,de sokan nem ( ráadásul 90 percre kell tankolni...) ...ez szerintem tavaly elég világosan kiderült... valakinek nagyon szenvedos a vége és jobb a hard amivel körről körre egyre gyorsabb leszel...
    Illetve szerintem az egyes autóknál is eltérő h melyik gumi h fekszik neki...

    Emlékeim szerint tavaly a nagy meglepetés éket a hardon közlekedők okozták...(pl Kristóf )
    Valakinek sikerült a végig médium taktika is ,de többek meggondolták magukat menet közben és megis jöttek friss gumiert...

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

    Egyet értek, ez inkább egyénfüggő. Vannak többen is, akik spórolósan tudnak menni, nekik pont jó taktikai lépés lehet ezt kihasználni. Plusz Porsche ha jól tudom eleve a keményebb keverékeken működik rendesen, tehát kell a hard is.

  17. #67
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Porschén nekem elmelegedő első gumi sosem volt, de kopásban kb. ugyanaz volt mint a többi autón(25.-ben lett piros a bal hátsó, 20-tól már jobban csúszkál, de a 30.-ban is 1 másodpercen belül lehet vele menni)
    Azt hiszem a protyre 27 kört írt medre, 35-öt hardra, de nyílván a Porsche a sok üzemanyagot is jobban viseli mint a többiek.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •