Találatok: 1 - 19 (19 összesen)
  1. #1

    Trophy R3E MWTCC 2017 Ősz

    Indul a Masters WTCC 2017 Ősz!

    Szeptember 27-én elrajtol az 5. éles bajnokságunk az új-generációs szimulátorral, a RaceRoom-mal és a TC1-es WTCC gépekkel!



    A Masters WTCC 2017 Ősz a tavaszi idényhez hasonlóan 9 fordulóból fog állni, melyek kéthetente szerda esténként kerülnek megrendezésre. A autóválasztás fix, minden résztvevőnek 1 márkával kell teljesíteni a megmérettetést, a 9 fordulóból azonban csak a 7 legjobb eredmény számít majd bele a végértékelésbe. A versenynaptár összeállítása során igyekeztünk új és eddig ritkábban használt pályákat kiválasztani.

    Az tavaszi bajnoksághoz képest 2 változás történt a szabályrendszerben, az eddigiektől eltérően különböző időtartamú (25 és 22 perces) futamtávokat valamint fordított rajtsorrendet vezetünk be

    Versenynaptár:
    1. futam: 09.27 - 21:00 - Slovakia ring 1. futam topikja
    2. futam: 10.11 - 21:00 - Mid-Ohio 2. futam topikja
    3. futam: 10.25 - 21:00 - Salzburgring 3. futam topikja
    4. futam: 11.08 - 21:00 - Zolder 4. futam topikja
    5. futam: 11.22 - 21:00 - Macau 5. futam topikja
    6. futam: 12.06 - 21:00 - Spa-Francorchamps 6. futam topikja
    7. futam: 12.20 - 21:00 - Shanghai 7. futam topikja
    8. futam: 01.03 - 21:00 - Anderstorp 8. futam topikja
    9. futam: 01.17 - 21:00 - Imola 9. futam topikja


    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • Az RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: WTCC 2016-17-es kategóriákból 1 autóval rendelkezni: WTCC 2016 WTCC 2017 (TELJES CSOMAG: WTCC 2016 PACK WTCC 2017 PACK)
    • Pályák: a bajnokság aktuális pályájával rendelkezni: RaceRoom Store - Tracks (PÁLYA CSOMAGOK: European Track Pack, American Track Pack)
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az RaceRoom-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Szervertagság: a GTR-Masters bajnoki futamain csak szervertagok vehetnek részt, tagságot itt lehet igényelni, újoncoknak az ára 500 Ft: Szervertagság 2017/2018
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával. A gyakorló szerver használata nyílt!
    • Tegyetek meg mindent annak érdekében, hogy elkerüljétek a LAG-ot! Infók itt: RaceRoom - LAG
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, valamint a Versenyszabályzat maradéktalan ismerete és betartása!


    Jelentkezés, csapatnevezés:
    R3E WTCC Bajnokság 2017 Ősz - Csapatnevezés (itt lehet csapattársakat keresni!)

    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 01. 04. 00:26.

  2. #2
    Imola-t megelőlegeztétek?

    Tetszik a naptár, mindenfelé fogunk járni és mindenféle pálya lesz. Macau-t nem árt elkezdeni most gyakorolni - szigorúan mezőnyben autózva.

  3. #3
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Imola-t megelőlegeztétek?

    Tetszik a naptár, mindenfelé fogunk járni és mindenféle pálya lesz. Macau-t nem árt elkezdeni most gyakorolni - szigorúan mezőnyben autózva.
    Igen, megelőlegeztük (holnap adják ki elméletileg) és az új pályákat megpróbáltuk a bajnokság végére tenni, hogy spórolhassanak azok akik nem rendelkeznek az összes pályával ( télen szokás szerint biztosan lesznek komolyabb árleszállítások )

    Macau-t érdemes egyedül is gyakorolni, mert előzni nagyon nehéz és egy jó kvalifikációs eredménnyel a verseny alatt is megtartható a pozíció ( a fordított rajtsorrendnek köszönhetően pedig olyanok is a dobogón végezhetnek a második futamon akik az erős középmezőny táborát képviselik )

    Sajnos az AI-k viselkedése még mindig sokszor megkérdőjelezhető ezért nem biztos, hogy segítik a felkészülést ha single player-ben gyakoroltok.
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 09. 11. 10:21.

  4. #4
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117

    Post

    Srácok nem hiszem el! Egy héttel csúsztatva van a versenykiírás, ami azt jelenti, hogy nem tudok indulni, mert délután dolgozok.
    Hát ezt most rohadtul sajnálom...

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok nem hiszem el! Egy héttel csúsztatva van a versenykiírás, ami azt jelenti, hogy nem tudok indulni, mert délután dolgozok.
    Hát ezt most rohadtul sajnálom...
    Az a baj, hogy ha a másik hetet választjuk akkor november 1-re futam került volna, illetve két ünnep közé is kellett volna futamot tennünk. Emiatt döntöttünk a 27-es kezdés mellett. Sajnálom, hogy neked ez rosszul jön ki

  6. #6
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Gyakorolnék rá, ha tudtok servert biztosítani. Próbálgattam Red-bull ringen, de azzal sokra nem megyek, ha nincs a naptárban. Sajna elég sokat kell bíbelődni megint a beállításokkal. Nem értem miért kell minden évben teljesen összekutyulni a dolgokat. tök más értékek, határok... nem értem...

  7. #7
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorolnék rá, ha tudtok servert biztosítani. Próbálgattam Red-bull ringen, de azzal sokra nem megyek, ha nincs a naptárban. Sajna elég sokat kell bíbelődni megint a beállításokkal. Nem értem miért kell minden évben teljesen összekutyulni a dolgokat. tök más értékek, határok... nem értem...
    Szerdán a teszt futam után tudunk csak szervert indítani ( én szinte az összes eddig kipróbált pályán nagyon hasonló setup-al mentem. Szerintem ahhoz, hogy gyakorolj és teszteld az autókat tökéletes lesz ez a pálya is )
    A tavalyihoz képest : fékerő előrébb, féknyomás kisebb, aerodinamics kezdésnek egy 3-as minimum

    RaceRoom ma szerintem késő délutánig: R3E is currently down for maintenance
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 09. 12. 11:42.

  8. #8
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Vége is lett a frissítésnek, újra megy a Prequal a holnapi tesztfutam szerint.

    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálgattam Red-bull ringen, de azzal sokra nem megyek, ha nincs a naptárban.
    Szerintem ez nem igaz, ugyanúgy lesz két heted felkészülni a bajnokságra. A holnapi futam nem az eredményről, hanem annak a pár újdonságnak (fordított rajtrács, új autók, stb), illetve aki először megy nálunk, annak a "rendszer" megismeréséről szól. Na meg nem mellékesen, hogy egy jót meccseljetek egymással
    Na meg mi is szeretnénk látni, hogy az új kerékvetők mennyire engedik a vágást. Ha jobb mint régen, tavasszal visszakerülhet a naptárba a pálya.

  9. #9
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Hello! Én szeretnék indulni ősszel nálatok, arra van mód, hogy Spa-t és Mid Ohio fel legyen cserélve? Ha lehet, inkább fekete pénteken költenék újra erre a "játékra" és olcsóbban meg lehetne úgy úszni a dolgokat.

    Illetve, ha küldöm az utalásokat (saját meg egy másik srácé), akkor már a 17/18as évre írjátok ezt jóvá és nem szeptember 30-ig kapom meg a dolgokat gondolom. Vagy várjam meg amíg lesz új szervertagság topic?

  10. #10
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Hello! Én szeretnék indulni ősszel nálatok, arra van mód, hogy Spa-t és Mid Ohio fel legyen cserélve? Ha lehet, inkább fekete pénteken költenék újra erre a "játékra" és olcsóbban meg lehetne úgy úszni a dolgokat.

    Illetve, ha küldöm az utalásokat (saját meg egy másik srácé), akkor már a 17/18as évre írjátok ezt jóvá és nem szeptember 30-ig kapom meg a dolgokat gondolom. Vagy várjam meg amíg lesz új szervertagság topic?
    Szia! Naptárhoz már nem nyúlnánk hozzá. A szervertagság ősz-tavaszra vonatkozik, így a most utalt szervertagságok, már a következő évre vonatkoznak. Az új Szervertagság topik napokban kiírásra kerül.

  11. #11
    Az elmúlt pár hétben több alkalommal versenyeztem nemzetközi mezőnyben és az lepett meg, hogy annak ellenére, hogy ebből fakadóan az itt a Mastersnél megszokott 30-40-es átlagos ping értékekkel szemben inkább a 70-80 volt a jellemző, én semmilyen hálózati problémával nem találkoztam, pedig minden alkalommal közel 30 ember volt a szerveren Brazíliától Ázsiáig mindenhonnan, gond nélkül lehetett versenyezni. Nem értem, hogy nálunk ezt miért nem lehet megtenni, mikor elvileg a földrajzilag egy helyen tartózkodásból még előnyöknek is kéne származnia. Persze elsősorban a szoros küzdelmek megléte a fontos, de azért a nagy mezőnynek is megvan a hangulata.

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A szervertagság ősz-tavaszra vonatkozik, így a most utalt szervertagságok, már a következő évre vonatkoznak. Az új Szervertagság topik napokban kiírásra kerül.
    Megcsináltam a kiírást az új évadra: Szervertagság 2017/2018

    Kérjük, hogy senki se felejtse el a Kapcsolat menüpontnál jelezni a befizetést, és megadni a valódi- és a fórum user nevét is!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 12. 18:30.

  13. #13

    Visszavonulás

    Üdv!

    Családi illetve egyéb okok miatt kénytelen vagyok feladni a bajnokságot. Az egész szezon számomra kiesik, ezért kérném az ezzel a joggal bíró egyént, legyen oly szíves kiírni engem a bajnokságból.

    Jó volt itt versenyezni, ugyan csak 1 versenyhétvégét voltam, de az nagyon sok élményt, illetve tapasztalatot adott. Köszönök mindent, természetesen a szimulátorozást nem adom fel, csak nem lesz elég időm készülni, illetve a szerdai napok sem lesznek innentől fogva elérhetőek számomra.

    További jó versenyzést mindenkinek, esetleg a következő bajnokságon találkozunk!

    Üdv, Vajk

  14. #14
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Vajk Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Családi illetve egyéb okok miatt kénytelen vagyok feladni a bajnokságot. Az egész szezon számomra kiesik, ezért kérném az ezzel a joggal bíró egyént, legyen oly szíves kiírni engem a bajnokságból.
    Szia, nálunk bármelyik tagunk bármikor részt vehet bármelyik futamon és ugyan így minden gond nélkül ki is lehet hagyni versenyeket, így nem szükséges kiírni téged sehonnan, csak rajtad múlik melyik futamra nevezel és melyikre nem.

    Minden jót kívánunk neked a családi és egyéb ügyekhez és bármikor szívesen látunk, ha mégis időt adódik egy kis versenyzéshez!

  15. #15
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Black Friday!

    Minden tartalomra -25%, remek alkalom, hogy pótoljátok a hiányzó pályákat, autókat. Az akció 11.24-11.27-ig tart!
    RaceRoom Store


  16. #16
    Már volt róla szó régebben, hogy jó lenne egy helyről elérni egy-egy bajnokság minden videóját és közvetítését. A 2017. őszieket most gyorsan összekotortam:
    2017-es közvetített szimulátor bajnokságok és versenyek linkjei
    Persze van még mit bővíteni a listán, de szerintem mind a versenyzőknek, mind a ligáknak és a közvetítést végzőknek is hasznos, ha egy helyről és egyszerűen elérhető bármely közvetített bajnokság bármely versenyének videója. Erről már csak azért is meg vagyok győződve, mert most szedtem össze minden linket,a mit találtam és kotorhattam bőségesen Youtube-on, különböző ligák fórumaiban értük:

  17. #17
    Hajdu Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 06.
    Város
    Bazsi
    Üzenetek
    40

    Hali

    Hali!
    Sajnos ki kell hagynom a futamot!!

  18. #18
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Sajnos nekem is ki kell hagyni ezt a derbit! Nektek pedig defektmentes futamot kívánok!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  19. #19
    Köszönjük, hogy részt vettetek a MWTCC 2017 őszi bajnokságán, és egyben Gratulálunk mindenkinek az elért helyezéséért!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 01. 26. 12:25.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •