Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (79 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Lányi Tomi, élmény volt
    detto
    én bírtam kevésbé jól

  2. #52

  3. #53
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon köszönöm annak aki meglökött, ezzel véget is ért a versenyem, mellette voltam, de nem látott, vagy nem akart!!! Mindenesetre figyelmesek egyesek én vigyáztam mindenkire, de minek???

    Legközelebb ne lépj ki, még akkor nagyon sok volt hátra, bármi lehet. Ha pedig valakiről úgy gondolod, hogy nem megfelelően viselkedett a pályán, kérlek óvd meg majd az erre kijelölt topicban, és a VB az elkövetkező napokban kiosztja a vétkesek büntetéseit.

  4. #54
    Alapvetően az eddigi legjobb/legélvezetesebb futamom volt, amíg nem ragadtam bele a palánkba. Ki akartam teljesen maradni most az első körös/kanyaros csetepatéból, így leghátulról rajtoltam, ami jó volt, mert 1 kör után már a 10. helyen voltam. Aztán magamhoz képest egész jó tempót diktálva sikerült a 7. helyre előreverekednem magam. A box után sikerült Lányi Tamás elé visszajönnöm, de egy másodpercet fölöslegesen eltököltem a boxban (szarul álltam be), így épp csak Széchy Szabolcs mögé tudtam visszajönni, akivel számomra iszonyat élvezetes kb. 3 körös kergetőzés kezdődött. Aztán a negyedik körben elfékezte az első kanyart, így mellé tudtam bújni, de aztán valahogy Szabolccsal összeértünk, kiforogtam, bele a szalagkorlátba, ahova meg beragadtam. Egy-két kör kellett mire ki tudtam magam rángatni, de akkor már hagytam inkább a fenébe... (pedig eddig akkor is végigmentem, ha tök utolsó helyre esetem vissza. De túl jól indult ez, hogy végigtoljam innen.)

    Az összeérést majd megnézem replayben, lehet hogy kevés helyet hagytam Szabolcsnak, bár pályán kívülről tért vissza, szóval egyelőre nem tudom kinek adjam. (vagy megosztjuk, de ha az enyém, akkor előre is utólag bocsánat) Am nem gond, csak kár érte, mert nagyon élvezetes meccs volt szerintem, ezért köszi!

  5. #55
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon köszönöm annak aki meglökött, ezzel véget is ért a versenyem, mellette voltam, de nem látott, vagy nem akart!!! Mindenesetre figyelmesek egyesek én vigyáztam mindenkire, de minek???
    Ne keseredj el, Te helyesen jártál el, hogy vigyáztál másokra. Nézd vissza a replayt, majd ha úgy érzed, hogy van mit, akkor óvd meg, ahogy Fülöp Robi is javasolva.
    Egyébként a rajt utáni első kanyarnál azt hittem nem fogsz tudni megállni mögöttem, ezért kívülre húzódtam és belső íven buktam is helyet vele. Nem kell annyit a tükröt nézni a tanulság ez
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  6. #56
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Bajogh írta Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően az eddigi legjobb/legélvezetesebb futamom volt, amíg nem ragadtam bele a palánkba. Ki akartam teljesen maradni most az első körös/kanyaros csetepatéból, így leghátulról rajtoltam, ami jó volt, mert 1 kör után már a 10. helyen voltam. Aztán magamhoz képest egész jó tempót diktálva sikerült a 7. helyre előreverekednem magam. A box után sikerült Lányi Tamás elé visszajönnöm, de egy másodpercet fölöslegesen eltököltem a boxban (szarul álltam be), így épp csak Széchy Szabolcs mögé tudtam visszajönni, akivel számomra iszonyat élvezetes kb. 3 körös kergetőzés kezdődött. Aztán a negyedik körben elfékezte az első kanyart, így mellé tudtam bújni, de aztán valahogy Szabolccsal összeértünk, kiforogtam, bele a szalagkorlátba, ahova meg beragadtam. Egy-két kör kellett mire ki tudtam magam rángatni, de akkor már hagytam inkább a fenébe... (pedig eddig akkor is végigmentem, ha tök utolsó helyre esetem vissza. De túl jól indult ez, hogy végigtoljam innen.)

    Az összeérést majd megnézem replayben, lehet hogy kevés helyet hagytam Szabolcsnak, bár pályán kívülről tért vissza, szóval egyelőre nem tudom kinek adjam. (vagy megosztjuk, de ha az enyém, akkor előre is utólag bocsánat) Am nem gond, csak kár érte, mert nagyon élvezetes meccs volt szerintem, ezért köszi!
    Bizony nagyon jó volt, korrektül ment le az a pár kör. Bizony ott rázókövön jöttem vissza, és én is hibáztam, de nem igazán volt már hova mennem, eléggé rám zártál, a pozíciód már megvolt. Nem számítottam rá, hogy kijössz majd teljesen balra, a pálya széle felé és ezért értünk össze.
    Részemről is bocsánat. Majd megnézi a VB és adnak állásfoglalást.
    Nagyon nagy kár, így oda lett a grande finale , pedig jó helyen zárhattunk volna.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  7. #57
    Életem első győzelme GT3-ban Nagyon meg vagyok lepve, már csak azért is, mert a 2. helyet elég korrektül tartottam végig. Azért azt hozzá tenném, ha Gabinak nem szól közbe a technika, akkor simán viszi az első helyet. Volt egy kis dezsavű érzésem, pont mint a Hungaroringen. Gabi előttem, a rakéta Lambók pedig mögöttem

    Péter Scheiblinger! Meg foglak óvni mindenképp! Nem tudom, hogy mégis hogyan képzeled, hogy lekörözöttként, valószínűleg friss gumikon, elkezdesz velem versenyezni úgy, hogy én a 2. helyen vagyok te pedig a 13. Már körök óta küzdöttem az autóval, kopott elmelegedett gumikkal nyomtam neki, hogy a Sipos Dani ne tudjon rám esni. Te pedig folyamatosan jössz mögöttem. Nyomod neki, még a szélárnyékból ki is bújsz. Hűteni akarnám az autót, te meg jössz rám. Valószínűleg nem egy kezdő pilóta vagy, ha tudsz tartani egy korrekt tempót és ezért sem értem, hogy mégis mi járt a fejedben. Ennek az lett a vége, hogy el is néztem egy féktávot, mert hátrafelé kellett figyelgetnem egy lekörözött autóra. Ha le vagy körözve, az röviden annyit jelent, hogy nem vagy versenyben velem. Rádvertem egy kört és nyilván való, hogy azért kopottak a gumijaim, mert a szemét is kinyomtam az autónak. Legközelebb, ha ezt eljátszod velem, akkor a falban fogsz kikötni azt garantálom, csak hogy képben legyél azzal, hogy velem mit lehet megengedni és mit nem. Korrekt pilóta vagyok és ilyen még csak meg sem fordulna a fejemben.

  8. #58
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvás topik nyitva!
    Ha bárkinek van bejelenteni valója a versennyel kapcsolatban, azt a topikban leírtaknak megfelelően megteheti, sőt kérjük is, hogy tegyétek meg, legyen kivizsgálva minden kétesnek vélt eset.

    Köszönjük!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  9. #59
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Életem első győzelme GT3-ban Nagyon meg vagyok lepve, már csak azért is, mert a 2. helyet elég korrektül tartottam végig. Azért azt hozzá tenném, ha Gabinak nem szól közbe a technika, akkor simán viszi az első helyet. Volt egy kis dezsavű érzésem, pont mint a Hungaroringen. Gabi előttem, a rakéta Lambók pedig mögöttem

    Péter Scheiblinger! Meg foglak óvni mindenképp! Nem tudom, hogy mégis hogyan képzeled, hogy lekörözöttként, valószínűleg friss gumikon, elkezdesz velem versenyezni úgy, hogy én a 2. helyen vagyok te pedig a 13. Már körök óta küzdöttem az autóval, kopott elmelegedett gumikkal nyomtam neki, hogy a Sipos Dani ne tudjon rám esni. Te pedig folyamatosan jössz mögöttem. Nyomod neki, még a szélárnyékból ki is bújsz. Hűteni akarnám az autót, te meg jössz rám. Valószínűleg nem egy kezdő pilóta vagy, ha tudsz tartani egy korrekt tempót és ezért sem értem, hogy mégis mi járt a fejedben. Ennek az lett a vége, hogy el is néztem egy féktávot, mert hátrafelé kellett figyelgetnem egy lekörözött autóra. Ha le vagy körözve, az röviden annyit jelent, hogy nem vagy versenyben velem. Rádvertem egy kört és nyilván való, hogy azért kopottak a gumijaim, mert a szemét is kinyomtam az autónak. Legközelebb, ha ezt eljátszod velem, akkor a falban fogsz kikötni azt garantálom, csak hogy képben legyél azzal, hogy velem mit lehet megengedni és mit nem. Korrekt pilóta vagyok és ilyen még csak meg sem fordulna a fejemben.
    Gerikém nagy gratula!
    Nekem sajnos a program csinált egy nem betervezett kerékcserét,így buktam sajnos a győzelmet,de ez van.

  10. #60
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Grat Gergő! Jó lett volna megszorongatni az utolsó körökben de nem erőltettem, egyrészt mert kicsúszás lett volna a vége, másrészt nem lett volna korrekt azután hogy te szépen lelassítottál a boxban én meg berepültem.
    Rajtnál sajnos befulladtam, visszaestem jócskán. Azt hittem én csesztem el de a replayen látom hogy a pedálom annál a padlógáznál úgy döntött hogy csak 90%-ig érzékeli(kösz Fanatec!)
    Szarka Andristól elnézést az első kanyaros koccért, kissé elmértem de szerencsére nem lett baj.

  11. #61
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Életem első győzelme GT3-ban Nagyon meg vagyok lepve, már csak azért is, mert a 2. helyet elég korrektül tartottam végig. Azért azt hozzá tenném, ha Gabinak nem szól közbe a technika, akkor simán viszi az első helyet. Volt egy kis dezsavű érzésem, pont mint a Hungaroringen. Gabi előttem, a rakéta Lambók pedig mögöttem
    Gratula! Lángoltak a gumik a Lambón, hogy tudjam tartani a tempótokat, be is sokalltam. Gyakorlatilag nulla gyakorlással ebbe nekem több nem volt, csoda lett volna a dobogó.

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Diesel11 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem enged be amíg megy a booking. Szóval erről lecsúztam.
    Booking alatt nem is fog beengedni, hanem bekerül a neved az entry list-be és a booking vége után tudsz csatlakozni a join gombbal.

    Idézet Eredetileg Vernux írta Hozzászólás megtekintése
    Bookingnálk azt irta mikor visszaértem hogy 2 sec van hátra majd letelt. Aztán visszaugrott 1:20 ra és ennyi volt. Nem is csináltam semmit.
    Pórba rajtnál még rendben volt minden, vagy már ott se ment?

    Én úgy látom, hogy szerveren szerepelsz az entry list-ben, tehát az tuti, hogy nem nyomtál cancel-t a booking alatt. Vagy az lehet, hogy esetleg a steam fiókoddal volt vmi varia, vagy esetleg vmi AC / kapcsolati gond lehetett nálad. Ilyenkor, ha a refresh nem segít, akkor indítsd újra az AC-t, vagy a teljes géped és próbálj meg újra belépni. Ha már benne vagy az entry listben (helyesen), akkor bármikor be tudsz lépni a szerverre.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 10. 22:45.

  13. #63
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Részemről is bocsánat. Majd megnézi a VB és adnak állásfoglalást.
    Megnéztem, necces, tényleg hagyhattam volna több helyet, csak valahogy már a következő kanyarra készültem. Még az elején vagyok (ami tudom, nem mentség), de tanulok ebből!

    Az óvás topikba azért beraktam, én is kíváncsi vagyok mit mond rá a VB. Ezzel amúgy lenne egy kérdésem: a leaderboard appban nálam 20 kört írt, míg nálad 21-et. (előtted szintén 21 körösek voltak, mögöttem Lányi Tamás megint 20 körrel szerepelt) Az én körszámomat írtam be, de mitől lehet ez az 1 kör eltérés, miközben egy körben voltunk?

  14. #64
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Életem első győzelme GT3-ban Nagyon meg vagyok lepve, már csak azért is, mert a 2. helyet elég korrektül tartottam végig. Azért azt hozzá tenném, ha Gabinak nem szól közbe a technika, akkor simán viszi az első helyet. Volt egy kis dezsavű érzésem, pont mint a Hungaroringen. Gabi előttem, a rakéta Lambók pedig mögöttem

    Péter Scheiblinger! Meg foglak óvni mindenképp! Nem tudom, hogy mégis hogyan képzeled, hogy lekörözöttként, valószínűleg friss gumikon, elkezdesz velem versenyezni úgy, hogy én a 2. helyen vagyok te pedig a 13. Már körök óta küzdöttem az autóval, kopott elmelegedett gumikkal nyomtam neki, hogy a Sipos Dani ne tudjon rám esni. Te pedig folyamatosan jössz mögöttem. Nyomod neki, még a szélárnyékból ki is bújsz. Hűteni akarnám az autót, te meg jössz rám. Valószínűleg nem egy kezdő pilóta vagy, ha tudsz tartani egy korrekt tempót és ezért sem értem, hogy mégis mi járt a fejedben. Ennek az lett a vége, hogy el is néztem egy féktávot, mert hátrafelé kellett figyelgetnem egy lekörözött autóra. Ha le vagy körözve, az röviden annyit jelent, hogy nem vagy versenyben velem. Rádvertem egy kört és nyilván való, hogy azért kopottak a gumijaim, mert a szemét is kinyomtam az autónak. Legközelebb, ha ezt eljátszod velem, akkor a falban fogsz kikötni azt garantálom, csak hogy képben legyél azzal, hogy velem mit lehet megengedni és mit nem. Korrekt pilóta vagyok és ilyen még csak meg sem fordulna a fejemben.
    Kedves Gergő!

    Nagyon sajnálom, hogy így gondolod, szeretnék 2 dolgot elmondani ez ügyben: VR-rel (Oculus) játszom és nemhogy a neveket, de még a helyezést és semmilyen fajta zászlót sem látok verseny közben, a másik, hogy megmutatnád, hogy hol van az leírva, hogy egy lekőrözött versenyző nem veheti vissza a körét? Azt hiszem korrektül jártam el, nem veszélyeztettelek és még egyszer kiemelném, hogy nem tudtam, hogy körhátrányban vagyok veled szemben, de ezt rójuk fel az én hibámnak.

  15. #65
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Életem első győzelme GT3-ban
    ...
    Legközelebb, ha ezt eljátszod velem, akkor a falban fogsz kikötni azt garantálom, csak hogy képben legyél azzal, hogy velem mit lehet megengedni és mit nem. Korrekt pilóta vagyok és ilyen még csak meg sem fordulna a fejemben.
    Először is grat a győzelemhez!

    Másodszor, csak nyugalom! Semmi szükség az ilyen durva üzengetésre. Én ha valami konfliktusom van futamon, utána próbálok nem írni a fórumra, csak másnap, mire lehiggadok, leülepednek a dolgok. Holnap már te sem leszel ennyire dühös és legyinteni fogsz rá. Nem hiszem, hogy Péter célja a te idegesítésed volt, csak próbált versenyezni és minél gyorsabban végigérni. Beszéljétek meg nyugiban, többet ér mint ebben a formában.

  16. #66
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Booking alatt nem is fog beengedni, hanem bekerül a neved az entry list-be és a booking vége után tudsz csatlakozni a join gombbal.



    Pórba rajtnál még rendben volt minden, vagy már ott se ment?

    Én úgy látom, hogy szerveren szerepelsz az entry list-ben, tehát az tuti, hogy nem nyomtál cancel-t a booking alatt. Vagy az lehet, hogy esetleg a steam fiókoddal volt vmi varia, vagy esetleg vmi AC / kapcsolati gond lehetett nálad. Ilyenkor, ha a refresh nem segít, akkor indítsd újra az AC-t, vagy a teljes géped és próbálj meg újra belépni. Ha már benne vagy az entry listben (helyesen), akkor bármikor be tudsz lépni a szerverre.

    Próbán még minden rendben volt. Csináltam játék resit és AC resit is de nem segített a dolgon. Sokat gyakoroltam erre a pályára mert nem is tudtam hogy létezik, és elég jó tempóm is volt/lett volna valahogy szóval sajnálom hogy ki kellett hagynom valami hiba miatt.

  17. #67
    Gratulálok a mezőnynek még egyszer de, kérhetnék némi infót, hogy miért nem egyezik a 2 kép?
    Első futamom volt ne értsétek félre, csak szeretném tudni, hogy mi alapján számol a szerver, vagy pakolja a helyezéseket.
    Köszönöm a visszajelzést.
    Norbert R.
    Csatolt képek Csatolt képek

  18. #68
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Diesel11 írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok a mezőnynek még egyszer de, kérhetnék némi infót, hogy miért nem egyezik a 2 kép?
    Első futamom volt ne értsétek félre, csak szeretném tudni, hogy mi alapján számol a szerver, vagy pakolja a helyezéseket.
    Mivel te a practice eredményét nézed és nem a futamét. Katt felül a "Race" fülre

  19. #69
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel te a practice eredményét nézed és nem a futamét. Katt felül a "Race" fülre


  20. #70
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Legközelebb, ha ezt eljátszod velem, akkor a falban fogsz kikötni azt garantálom, csak hogy képben legyél azzal, hogy velem mit lehet megengedni és mit nem. Korrekt pilóta vagyok és ilyen még csak meg sem fordulna a fejemben.
    Geri, ez nagyon nem méltó a liga szellemiségéhez... remélem, hogy csak indulatból írtad, mert amennyiben beváltod az ígérted és szándékosan okozol balesetet az azonnali kizárást von maga után a ligából.

    Javaslom, hogy gondold át és amennyiben úgy érzed szabálytalanság ért, nyújtsál be kérlek óvást az erre alkalmas topikban.

    Illetve nem láttam az esetet, így nem tudom, hogy Péter fizikailag veszélyeztetett/akadályozott/zavart, vagy csupán lélektani nyomást helyezett rád, de amennyiben csak az utóbbiról volt szó és emiatt hibáztál, azt elsősorban magaddal kell elszámolnod.


    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon sajnálom, hogy így gondolod, szeretnék 2 dolgot elmondani ez ügyben: VR-rel (Oculus) játszom és nemhogy a neveket, de még a helyezést és semmilyen fajta zászlót sem látok verseny közben, a másik, hogy megmutatnád, hogy hol van az leírva, hogy egy lekőrözött versenyző nem veheti vissza a körét?
    Péter én úgy tudom, hogy VR-ben is megjeleníthető a HUD és a különböző applikációk, a realtime app például tájékoztat a körülötted lévők versenybeli helyzetedről.

    A lekörözött versenyzőnek valóban van lehetősége visszavenni a körét, viszont a körelőnyben lévő versenyzőt feltartani, akadályozni, vagy tartósa zavarni az szabálytalan, szóval azt mindig mérlegelni szükséges, hogy megvan-e ehhez tartósan a kellő tempóelőnyöd és a megfelelő alkalom a köröd biztonságos visszavételéhez.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 09. 11. 01:52.

  21. #71
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kell annyit a tükröt nézni a tanulság ez
    Pontosan. Kimerülve minden balhét az első körben, a másodikban kicsit túl sokat figyeltem hátra, aztán nekikoccantam a palánknak és sérült a futómű, repedt a szélvédő. A boxban tankoltak nekem 5 litert, te másra nem tudtam őket rávenni, így ez cumi volt. Gondolom, nem árt beállítani a javítást is, hogy ha van valami gond, reparálják.

  22. #72
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Geri, ez nagyon nem méltó a liga szellemiségéhez... remélem, hogy csak indulatból írtad, mert amennyiben beváltod az ígérted és szándékosan okozol balesetet az azonnali kizárást von maga után a ligából.

    Javaslom, hogy gondold át és amennyiben úgy érzed szabálytalanság ért, nyújtsál be kérlek óvást az erre alkalmas topikban.

    Illetve nem láttam az esetet, így nem tudom, hogy Péter fizikailag veszélyeztetett/akadályozott/zavart, vagy csupán lélektani nyomást helyezett rád, de amennyiben csak az utóbbiról volt szó és emiatt hibáztál, azt elsősorban magaddal kell elszámolnod.




    Péter én úgy tudom, hogy VR-ben is megjeleníthető a HUD és a különböző applikációk, a realtime app például tájékoztat a körülötted lévők versenybeli helyzetedről.

    A lekörözött versenyzőnek valóban van lehetősége visszavenni a körét, viszont a körelőnyben lévő versenyzőt feltartani, akadályozni, vagy tartósa zavarni az szabálytalan, szóval azt mindig mérlegelni szükséges, hogy megvan-e ehhez tartósan a kellő tempóelőnyöd és a megfelelő alkalom a köröd biztonságos visszavételéhez.
    Igen. Indulatból írtam. Meg kellett volna várnom, amíg lehiggadok. Hülyeség volt azonnal kifakadni. Így már valamennyire értem, hogy miért történt ez a szituáció. Ha azt se tudta Péter, hogy hányadik helyen megyek, akkor nem csodálkozom ezen a helyzeten. Szerintem az már fizikai zavarás kategóriába tartozik, ha kibújik a szélárnyékból, bejön mellém, majd elveszi és jön továbbra is mögöttem. Én abban a pillanatban azt éreztem, hogy tudja, hogy leköröztem, valamilyen okból gyorsabb nálam, de nem akar megelőzni, hanem csak babrál mögöttem. Erre viszont nagyon egyszerű megoldás, hogy be kell kapcsolni a segítő feliratokat és nem tudom, hogy fent voltál-e a TS-en, de valószínűleg nem. Gondolkoztam rá, hogy beszólok, de egyrészt nagyon koncentráltam, hogy az úton maradjon az autó, másrészt pedig úgy emlékeztem, hogy nem vagy fent. Egy pillanat alatt meg lehetett volna oldani a helyzetet. Elengedtelek volna ott, ahol a legkevesebbet bukok rajta és kész. Sajnálom ezt a hangnemet, amit tegnap este produkáltam. Nem jellemező rám.

  23. #73
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Rajtolni hátulról még mindig jól lehet a Porival, de utána azért egy kicsit még túl sürű a mezőny:

  24. #74
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az már fizikai zavarás kategóriába tartozik, ha kibújik a szélárnyékból, bejön mellém, majd elveszi és jön továbbra is mögöttem.
    Éppen a veszély miatt nem előztelek meg ott, visszavettem, mert úgy éreztem veszélyes helyzetet okozna, ha ott beszúrnék. Ezt az egy esetet leszámítva csak mögötted haladtam körökön át.
    Nem tudom mi lehetett volna a jó megoldás, talán tényleg az, ha fent vagyok TS-en és megbeszéljük.
    Szabi szerinted mi ilyenkor a teendő? A tempónk kb. azonos volt.

  25. #75
    Idézet Eredetileg Senya írta Hozzászólás megtekintése
    Éppen a veszély miatt nem előztelek meg ott, visszavettem, mert úgy éreztem veszélyes helyzetet okozna, ha ott beszúrnék. Ezt az egy esetet leszámítva csak mögötted haladtam körökön át.
    Nem tudom mi lehetett volna a jó megoldás, talán tényleg az, ha fent vagyok TS-en és megbeszéljük.
    Szabi szerinted mi ilyenkor a teendő? A tempónk kb. azonos volt.
    Ha a tempótok kb. azonos volt, akkor be kellett volna állnod mögé egy biztonságos távolságra, és őt nem zavarva követni.

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •