Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 63 (63 összesen)
  1. #51
    En voltam sajnos

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nyútjtsatok be óvást és a VB eldönti ki volt a hibás.

  2. #52
    Idézet Eredetileg Fekete Dávid írta Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudj az elso koros incidens miatt, az au en hibam volt. Nem volt benne szandekossag csak kisse meglepett milyen hamar fekeztel es hirtelen nem tudtam merrol kerulni.

    (utana engem is kiforgattak, aztan a masodik hajtoben pedig beragadtamba szalagkorlatba es ezzel vege is lett a versenyemnek, szoval karma odavagott ��)

    Bocsánat megegyszer.
    Semmi gond! Annyiban igazad van, hogy korábban fékeztem, vagyis a tempóhoz képest. Mert ugyanott fékeztem, ahol mindig is, csak akkor ugye nagyobb tempóról indult az egész, míg így álló rajtból nyilván kisebb sebességgel értünk oda, így akár lehet tudtam volna később is fékezni. Én elkönyveltem magamban egyszerű versenybalesetnek, annyira nem volt komoly eset. Azt azért sajnálom, hogy vége lett a versenyednek. (kicsit túltolta a karma)

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Bajogh írta Hozzászólás megtekintése
    Annyiban igazad van, hogy korábban fékeztem, vagyis a tempóhoz képest. Mert ugyanott fékeztem, ahol mindig is, csak akkor ugye nagyobb tempóról indult az egész, míg így álló rajtból nyilván kisebb sebességgel értünk oda, így akár lehet tudtam volna később is fékezni. Én elkönyveltem magamban egyszerű versenybalesetnek, annyira nem volt komoly eset.
    A verseny első köreiben (pláne a legelső féktávon) semmi rendkívüli nincs abban, ha kicsit korábban fékezel.... hidegek a gumik, poros az aszfalt, sűrű a mezőny, nagy a torlódás... egyáltalán nem árt némi óvatosság és ugyan az igaz a hátulról érkezőre, akinek ezekre mind fel kell készülnie, és ezek fényében belőnie a a saját féktávját! Nem az első körben kell megnyerni a versenyt!

  4. #54
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Az a kamerás mit fotóz?
    Alonsót a napágyban


    Sajnos a pálya valóban alkalmatlan egy éles sorozat megrendezésére, pedig nagyon jó, élvezetes a vonalvezetése. Azonban pont ezek miatt kellenek ezek a versenyek, elsődleges célunk a tesztelés, hogy a Ti véleményeitek, tapasztalataitok alapján tudjuk összerakni az őszi szezont. Persze ettől még verseny, úgyhogy azt hiszem legközelebb én sem fogok 25 másodpercet ülni a boxban Nem tudtam, hogy Ti ennyire kimaxoljátok a stratégiát, jövő vasárnap már én is így készülök, amúgy sem volt sok értelme kereket cserélni, alig koptak. Viszont így nézve már annyira nem is volt jó a temóm. Na mindegy, nézzük az amcsi pályákat...

  5. #55
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Nekem 2 videóm van tegnapról, amik be is keretezik a tegnapi versenyt...

    Az 1. kanyarban véget ért a versenyem, lementem a fűre, a második csat-nál ripityára tört az első szárny, innentől az elől egyébként is hideg med.-del, már
    tudtam hogy csak kínszenvedés lesz az egész, nem is értettem honnan került mögém egy Nissan, csak reméltem hogy Laci kivárja az utolsó lassítót az előzéssel, mikor mellém ért akkor is úgy elment a tapadás, elemeltem egy kicsit és csak imádkoztam hogy leelőzőn mielőtt nekicsúszok oldalról.

    A végén meg reméltem, hogy elférek Jr. mellet, de felelőtlenség volt részemről, ha volt valami jelentősége óvd meg nyugodtan...
    Egyébként oké hogy csúszik a fű, de amikor a már szinte álló autók is még 3-4-et pördülnek, már egy kicsit inkább vizes műfűnek érzem a tapadást.
    A pálya adatokban van egy szorzó minden felületnél:
    [SURFACE_1]
    KEY=CARPET
    FRICTION=0.7
    DAMPING=0
    ha ezt a 0.7-et feljebb vennénk mondjuk 0.75-re, az változtatna a tapadáson, próbált már ilyet valaki?

  6. #56
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    A pálya adatokban van egy szorzó minden felületnél:
    [SURFACE_1]
    KEY=CARPET
    FRICTION=0.7
    DAMPING=0
    ha ezt a 0.7-et feljebb vennénk mondjuk 0.75-re, az változtatna a tapadáson, próbált már ilyet valaki?
    0.75 még nagyon csúszós szintén de szerintem felesleges pályamodolással bíbelődni gyári pályáknál is vannak hasonlóan csúszós felületek...
    illetve azért ilyen komolyabb megpördülések után még az aszfalt se tapad úgy elszáll a guminyomás , gumihőmérséklet

  7. #57
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    A pálya adatokban van egy szorzó minden felületnél:
    [SURFACE_1]
    KEY=CARPET
    FRICTION=0.7
    DAMPING=0
    ha ezt a 0.7-et feljebb vennénk mondjuk 0.75-re, az változtatna a tapadáson, próbált már ilyet valaki?
    Hát ha a tökéletes aszfalt az 1 (100%) akkor segítene a 75%, de szerintem nem szerencsés a config fájlokat változtatgatni.

    Amúgy ezt a szerver oldalról is frissíteni és utána nektek is, hogy ne legyen mismatch.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2017. 08. 28. 16:39.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  8. #58
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Na jó bevallom, pár hónapja egyszer kipróbáltam, +2% feljebb írtam a saját file-omat, és úgy léptem föl, nem volt semmi cheksum error, szerintem szerver oldalról felül írja alapból, csak így van értelme, különben bárki csalhatna...

  9. #59
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó bevallom, pár hónapja egyszer kipróbáltam, +2% feljebb írtam a saját file-omat, és úgy léptem föl, nem volt semmi cheksum error, szerintem szerver oldalról felül írja alapból, csak így van értelme, különben bárki csalhatna...
    na kipróbáltam most watkins glennnen átírtam az út tapadását...checksum faild piros képernyő és kickel a masters serverről
    szerintem elnézted a múltkor (lehet csak átírtad , de nem mentetted el a változtatást )

  10. #60
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    na kipróbáltam most watkins glennnen átírtam az út tapadását...checksum faild piros képernyő és kickel a masters serverről
    szerintem elnézted a múltkor (lehet csak átírtad , de nem mentetted el a változtatást )
    Affenébe! Pedig már dörzsöltem a tenyerem

  11. #61
    Szabó Zoltán Jr Versenyző HunterTaylor logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 27.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    291
    Hát, ez a pálya... A figyelmem sem volt eléggé a helyén, és még mellé a Ferrariból alig lehet rendesen kilátni a Nissan után. A kb 2 hónap teljes kihagyást is éreztem.

    Szabolcs bocsi az első pár körben. Full úgy éreztem, hogy melléd tudok érni. Valszeg más a FOV, vagy én nem tudom, de visszanézve akkora különbség volt köztünk, mint ide lacháza. A kocsi jobb oldalát sem érzem úgy amennyire kellene.

    Tamás, már nagyon nem számított. Csak azt nem értem, hogy az istenbe törtünk ennyire össze. Én már kb majdnem teljesen megálltam, mikor épp összeértünk, és pörögtem még 15 percet utána, meg az a szélvédő is pókhálós lett ami a boxban volt.
    Szabó Zoltán Jr.
    Taylor Racing Team
    https://www.facebook.com/taylorracingt

  12. #62
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Nem tudom, én is pörögtem még hármat, aztán a maradék fél körre még elment 30 fokkal a kormányközép is

  13. #63
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg HunterTaylor írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, ez a pálya... A figyelmem sem volt eléggé a helyén, és még mellé a Ferrariból alig lehet rendesen kilátni a Nissan után. A kb 2 hónap teljes kihagyást is éreztem.

    Szabolcs bocsi az első pár körben. Full úgy éreztem, hogy melléd tudok érni. Valszeg más a FOV, vagy én nem tudom, de visszanézve akkora különbség volt köztünk, mint ide lacháza. A kocsi jobb oldalát sem érzem úgy amennyire kellene.

    Tamás, már nagyon nem számított. Csak azt nem értem, hogy az istenbe törtünk ennyire össze. Én már kb majdnem teljesen megálltam, mikor épp összeértünk, és pörögtem még 15 percet utána, meg az a szélvédő is pókhálós lett ami a boxban volt.
    Van ilyen, ott mindketten buktunk pár pozíciót, nyilván egyikünknek se tett jót, hogy kavicságyba kerültünk és így kikerültünk az élmezőnyös buliból. Kár érte. Én még nem néztem vissza, de kemény csatánk volt utána is, élveztem. Remélem nem voltam unfair.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •