Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 44 (44 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Kötelező box-nál elég tankolni, vagy a kerékcsere is kötelező?
    Kötelező boxkiállás van, tehát kötelező a kerék csere, vagy a tankolás.
    Én fogok tankolni és kereket cserélni is.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 20. 19:16.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Kötelező box-nál elég tankolni, vagy a kerékcsere is kötelező?
    valamit mindenképp csinálni kell , h letöltöttnek vegye...pl 1 litert tankolsz azt már elfogadja
    (ha csak megállsz de nincs beállítva semmilyen történés akkor le nem töltöttnek veszi)

  3. #28
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Üzenetek
    799
    Ok, én csak tankolok...

  4. #29
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Úgy látom, az 1. lecke feladva az új szervezőknek...
    Kíváncsian várom a megoldást

  5. #30
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Mivel kötelező a box kiállás valamit kell csinálni a boxba(tankolni vagy kereket cserélni) különben a verseny végén DQ-t kapsz.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-18.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Horváth --> Szűcs
    19-27.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R2 - Dezső --> ...

    Mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielobb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: "masters"
    (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 20. 19:40.

  7. #32
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Futnak az éles szerverek, lehet csatlakozni mindenkinek a számára kiosztott szerverre!

    Jó szórakozást mindenkinek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 20. 19:55.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  8. #33

  9. #34
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    R2:

    Prequal alatt szokás szerint PB Ám ez is csak az utsó előtti helyre volt elég
    Rajt: baleset nélkül - már ehhez gratulálok mindenkinek!

    Nagy Zsolt: remélem Te is úszol az izzadtságban!
    A verseny második felét gyakorlatilag egymásra tapadva tettük meg, kis hiba utáni helycsere után a úgy éreztem nagyobb teher hogy tudom hogy egyetlen hiba, és azonnal vissza is előzől. De hogy az utolsó körben legyen ez a hiba... áááhh. Gratulálok, szépen kihasználtad!
    Remek csata volt. Köszönöm.

  10. #35
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    404

  11. #36

    R2

    R2


    Gratulálok mindenkinek! Jó verseny volt. A rajtot követően, sokáig tartott a míg belemelegedtem. Utána egyre gyorsabb és stabilabb köröket mentem. A végén már csak a célba érésre koncentráltam. Örülök a győzelemnek.

  12. #37

    R1

    Q: Nagyon nagyon jó volt. 4. pozíció, álmodni se mertem volna róla.(Kb 30-40 órám van a játékban setupoláshoz nem értek szóval vannak itt gondok)
    R1: Start jó volt. Aztán 2. körben megnéztem a falat, amit nem értettem hogy hogy jött össze mert a maradék 24 körben ugyan úgy csináltam meg a kanyart és nem történt ilyen dolog. Utána már csak szenvedés volt. Nagyon szerettem volna jól menni. Majd legközelebb Gratulálok Mindenkinek aki túlélte

  13. #38
    R1 a részemről:

    Az éles kvalin valahogy sokkal jobban éreztem az autót, mint a gyakorlásokon. Sikerült is kiautózni egy komoly időt. Magam is meglepődtem rajta. Utólag visszanézve van benne egy drift és egy vágás is... Utóbbit belülről nem éreztem. Hátul a síkánt csaptam le 1 helyen minimálisan, aztán utána később egy pár ezreddel rosszabb időt sikerült csak összehozni vágás nélkül. Ezért meg is fogom óvni magam, ha a nyári kupában van rá lehetőség. Most sikerült gyorsan autóznom, de egyáltalán nem szoktam még vissza abba, amikor 4-en daráljuk egymást, úgy ahogy a Bahreinben Morvai Norbert! Sajnálom az utolsó pöckölést. Ez az, amire igazán rájöttem volna magamtól is, ha ennyivel elém tudsz visszajönni, akkor valószínűleg medium-on vagy és keveset tankoltál. Gondolhattam volna rá, hogy hosszabbat fogsz fékezni... Remélem a következő futamon lesz lehetőség csatázni is végig

    Grat mindenkinek!

  14. #39
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    404
    javitottam

  15. #40
    R2: A qualin sikerült megfutnom a legjobbamat, amivel összejött a második hely. (bár volt egy köröm, ami még jobbnak nézett ki, és meglehetett volna a pole, csak nyilván elcsesztem a végét). A futamon a rajtom nem lett a legjobb, de legalább az első kanyarban kicsit neki csúsztam Dezső Tamásnak, de szerencsére nem lett belőle baj, tudott maradni az első helyen, de azért bocsánat! Aztán ezért közben az első kanyarban elment Lóczi János is mellettem, így a harmadik helyen indítottam kvázi a futamot. Az elején egész jól tartottam az első kettővel a tempót, de aztán azért kicsit leszakadtam és közben nagyon durván megérkezett rám Nagy Attila, és így még jobban leszakadtam, mert hátra fele koncentráltam. A boxkiállásig sikerült tartanom, aztán én egy körrel később mentem ki, mint ő, de sikerült éppen visszajönnöm elé. Mi ketten nem cseréltünk gumit, csak tankoltunk, így maradtunk az első két helyen. Aztán ment tovább a csata, amíg el nem rontottam a hátsó egyenes kigyorsítását, és elment mellettem Attila. Utána már tényleg csak azon voltam, hogy behozzam, főleg hogy az utolsó 3-4 körre totál elfogytak a gumijaim és alig akart befordulni az autó. Az utolsó kanyarnál még volt egy kis incidens köztem és Dezső Tamás között. Én próbáltam a legszűkebben fordulni, de mivel tudtam, hogy gatya a gumi, így hosszan is fékeztem, hogy ne csússzak aztán le. Ennek következtében (a szerintem kereket cserélő, így jóval jobb tapadású) Tamás kicsit megtolt. Nekem sikerült pályán maradnom, és behozni második helyre a kocsit, de láttam, hogy ő elszállt a kanyarban. Én most nem érzem, hogy hibáztam volna ott, egyszerűen túl nagy volt a tapadásbeli és az ezért kialakult túl nagy sebességkülönbség abban a kanyarban. De lehet rosszul látom.

    Én élveztem eléggé a versenyt, grat mindenkinek, és grat Attilának a győzelemhez, én élveztem a csatát!

    (és lehet nem soft-on kellett volna végig tolnom, hanem mediumon. na mindegy, még az elején vagyok, tanulok ebből is)

  16. #41
    Morvai Norbert Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 05. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    92
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    R1 a részemről:

    Az éles kvalin valahogy sokkal jobban éreztem az autót, mint a gyakorlásokon. Sikerült is kiautózni egy komoly időt. Magam is meglepődtem rajta. Utólag visszanézve van benne egy drift és egy vágás is... Utóbbit belülről nem éreztem. Hátul a síkánt csaptam le 1 helyen minimálisan, aztán utána később egy pár ezreddel rosszabb időt sikerült csak összehozni vágás nélkül. Ezért meg is fogom óvni magam, ha a nyári kupában van rá lehetőség. Most sikerült gyorsan autóznom, de egyáltalán nem szoktam még vissza abba, amikor 4-en daráljuk egymást, úgy ahogy a Bahreinben Morvai Norbert! Sajnálom az utolsó pöckölést. Ez az, amire igazán rájöttem volna magamtól is, ha ennyivel elém tudsz visszajönni, akkor valószínűleg medium-on vagy és keveset tankoltál. Gondolhattam volna rá, hogy hosszabbat fogsz fékezni... Remélem a következő futamon lesz lehetőség csatázni is végig

    Grat mindenkinek!
    Semmi gond, előfordul... túléltük mind2en. Amúgy új gumin se tudtam volna sokkal rövidebbet fékezni, a merci ennyit tud, főleg, hogy azért jónéhány km/h-val gyorsabb is az egyenesben, mint a meki.

    Amúgy kemény kis futam volt ez. A múltkori Jerez-i baklövés után, amikor pár kör alatt szarrá égettem a soft-okat, úgy voltam vele, hogy kipróbálom a med + 1 literes tankolás taktikát. Bejött... , bár azért arra nem számítottam, hogy esélyem lehet a győzelemre, nagyon durva tempót mentél az elején.
    A mercin egyszerűen nem működik a soft. Nagyon hamar túlmelegszik, és utána csak esik-kel vele az ember. A médiumon viszont végig szinte fullon tudtam menni, a végére is csak alig pár tizedet lassult vissza, és még gyorsabb is voltam vele, mint softon lettem volna.

    Várom a következő futamot!

  17. #42
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Óvás topik nyitva!
    Ha bárkinek van bejelenteni valója a versennyel kapcsolatban, azt a topikban leírtaknak megfelelően megteheti, sőt kérjük is, hogy tegyétek meg, legyen kivizsgálva minden kétes eset.
    Utoljára módosította: Szemir; 2017. 09. 03. 12:27.
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  18. #43
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

  19. #44
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    R2:

    Prequal alatt szokás szerint PB Ám ez is csak az utsó előtti helyre volt elég
    Rajt: baleset nélkül - már ehhez gratulálok mindenkinek!

    Nagy Zsolt: remélem Te is úszol az izzadtságban!
    A verseny második felét gyakorlatilag egymásra tapadva tettük meg, kis hiba utáni helycsere után a úgy éreztem nagyobb teher hogy tudom hogy egyetlen hiba, és azonnal vissza is előzől. De hogy az utolsó körben legyen ez a hiba... áááhh. Gratulálok, szépen kihasználtad!
    Remek csata volt. Köszönöm.
    Részemről a szerencse, és ne aggódj, rólam is patakokban folyt a víz.
    A visszajátszásban láttam, hogy már az elején is te szorongattál, így szerintem a verseny 2/3át együtt nyomtuk és a vége tényleg nagyon izgi volt sőt számomra még happy end is lett belőle

    Sajnos arra már nem maradt időm, hogy a nekem még új box asszisztenst kipróbáljam, így a B-re állított 12 liter benzin helyett az A-n lévő kerék csere + 20 litert kaptam, sebaj, így legalább Lacival egymásra találtunk a végére is.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •