Találatok: 1 - 3 (3 összesen)

Téma: AC GT3 Summer Cup 2017

Zelfel Tamás Szervező Zelfel Tamás logója
    Város
    Paks
    Üzenetek
    712

AC GT3 Summer Cup 2017

Indul a Masters GT3 Summer Cup!

Egy kis nyári pihenő után megújult szervezői csapattal beröffentjük újra a motorokat és nekilódulunk egy 4 fordulós nyári kupának a GT3-as gépekkel. A kupa célja egyrészt a könnyed szórakozás a nyári estékre, másrészt a felkészülés az ősszel elrajtoló új GT3-as bajnokságunkra. Bátran lehet tesztelni az autókat - köztük az új 2016-os Audi R8-ast -, illetve a futamok során ki fogunk próbálni új add-on pályákat és különböző szerver beállításokat is!

A futamokon való részvétel teljesen nyílt, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon! A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban az 4 versenyből csak a 3 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!

A sorozat győztese és a legjobb újonc idén díjban is részesül: 30 perc Oculus Rift CV1-es szimulátorozás a SimHouse high-tech motion-cockpitjében!

Versenynaptár:

1. futam: 08.20 - 20:00 - Oschersleben: az 1. futam topikja!
    2. futam: 08.27 - 20:00 - Imola 1988: a 2.futam topikja!
    3. futam: 09.03 - 20:00 - Watkins Glen
    4. futam: 09.10 - 20:00 - Valencia

A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:

• Az Assetto Corsa és a Dream Pack #1, #2, #3 , a Red Pack, RTR Pack, valamint a Porsche Pack Vol3 eredeti és legfrissebb kiadása, mely beszerezhető és frissíthető a Steam-ről.
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az Assetto Corsa-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk a szerveren mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Masters Rank App használata a legjobb köridők regisztrációjához
    • Érvényes köridő futása a GTR-Masters.hu #Prequal - GT3 szerveren. A prekval szerver használata nyílt.
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!

Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!

Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!

www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; Tegnap 19:28.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    31
    Üzenetek
    19.546
    Csak hogy le nem maradjatok róla, augusztus végén Blancpain GT Series Sprint Cup és Kamion EB a Hungaroringen!

Ez pedig most szombat este lesz, egy kis ráhangolódás a nyári kupára!
    AC TestRace: GT3 - Jerez - 08.12

Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 11. 11:18.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    31
    Üzenetek
    19.546
    Figyelem!

Kérjük mindenki olvassa el a Summer Cup kiírásában szereplő indulási feltételeket.... ellenőrizzétek a helyes névbeállítást, a Rank App-ot és a nevezést... akiknek gondja/kérdése van, az még időben jelentkezzen, ne futam előtt kelljen kapkodni!

Az első futammal kapcsolatos infókat pedig itt találjátok: AC GT3 SC - Oschersleben - 08.20

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •