Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 56 (56 összesen)

Téma: AC TestRace: GT3 - Jerez - 08.12

  1. #51
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek, ez volt a második Assettos futamom, egyben az első, ahol az első kanyarnál tovább jutottam. Még mindig nem érzem rendesen az autót, úgyhogy az elején óvatos voltam és kerülgetett mindenki jobbra-balra, de aztán sikerült komolyabb hibák nélkül növelni a tempón.

    Amit nem volt időm megnézni, hogy ha tankolok és gumit cserélek egyszerre, akkor azt a szerelők egymás után hajtják végre, vagy egyszerre kezdik el? Szóval megéri a teljes távra tankolni, vagy inkább az egyes etapokra?

    A lényeg, hogy végig mentél, gratula hozzá és csak így tovább!

    A teljes távos tankolással nincsen gond, viszont van kötelező boxkiállás, tehát fölösleges tele tolnod benyával. A tankolás, kerékcsere és az esetleges javítás is egyszerre megy, nem kell külön várni rá, sőt a javítás van legkorábban kész
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  2. #52
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    kis összefoglaló videó Ferris Bueller módra

  3. #53
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    kis összefoglaló videó Ferris Bueller módra
    A videót látva tényleg én voltam a hunyó az esetünknél.Elnézést kérek!Viszont az is látszik,hogy nem volt benne szándékosság,csak a megszokott íven jöttem vissza a pályára.Te meg egyenesen tartottad.Nyilván ezt kellett tenned én meg ezt nem érzékeltem.Mégegyszer sorry!Addig a pontig viszont jó csata volt.

  4. #54
    Vizner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    225
    Idézet Eredetileg iceman007 írta Hozzászólás megtekintése
    Gábor Vizner, sajnálom! Nem volt szándékos, picit túlszaladt a féktáv, te pedig egy picit túl optimistán húztad be szerintem :/
    Semmi gond!Igyekeztem tőled méllyebbet fékezni,majd jócskán hagyni helyet belül,de nem volt elég,mert te még így is hosszabb úton fékeztél.Ez van,tegnap én is hibáztam ,többször is.Zelfel Tomi barátomtól ezúton is elnézést a pöccért!

  5. #55
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    A videót látva tényleg én voltam a hunyó az esetünknél.Elnézést kérek!Viszont az is látszik,hogy nem volt benne szándékosság,csak a megszokott íven jöttem vissza a pályára.Te meg egyenesen tartottad.Nyilván ezt kellett tenned én meg ezt nem érzékeltem.Mégegyszer sorry!Addig a pontig viszont jó csata volt.
    fél kört egymás mellet mentünk , jó csata volt az ilyen benne van és belülről is éreztem h csak szimplán nem érzékelted h milyen közel vagyok (és még melletted)
    mondtátok TS-en h óvjunk h gyakoroljatok megóvom kíváncsi vagyok mit hoztok ki belőle ,mert én is mehettem volna balra
    (azzal h én egyenesen mentem ilyen terelés szerűség van)

  6. #56
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg vizner90 írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond!Igyekeztem tőled méllyebbet fékezni,majd jócskán hagyni helyet belül,de nem volt elég,mert te még így is hosszabb úton fékeztél.Ez van,tegnap én is hibáztam ,többször is.Zelfel Tomi barátomtól ezúton is elnézést a pöccért!
    Hát talán kitudsz engesztelni ma egy-két sör és némi rövidital mellett!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •