Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 62 (62 összesen)
  1. #51
    Sziasztok.

    Jövök én is Remélem az éles versenyeken azért majd többen leszünk,bár én sem fogok tudni mindegyiken indulni.
    Nekem sajna nem lesz időm eleget gyakorolni így aztán erősen a középmezőnybe várom magam de fő hogy jókat csatázzunk majd.
    Ez hogy csak este kilenckor kezd az időmérő,aztán a két verseny nekem is necces...Szerintem simán kezdhetnénk akár egy órával is előbb az egészet.
    Másnap reggel nem lenne mindenki zombijai Talán erről is megérné indítani egy szavazást.

  2. #52
    Idézet Eredetileg Gerőcs Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Jövök én is Remélem az éles versenyeken azért majd többen leszünk,bár én sem fogok tudni mindegyiken indulni.
    Nekem sajna nem lesz időm eleget gyakorolni így aztán erősen a középmezőnybe várom magam de fő hogy jókat csatázzunk majd.
    Ez hogy csak este kilenckor kezd az időmérő,aztán a két verseny nekem is necces...Szerintem simán kezdhetnénk akár egy órával is előbb az egészet.
    Másnap reggel nem lenne mindenki zombijai Talán erről is megérné indítani egy szavazást.
    Szuper, hogy jössz Nem lesz senki Zombi, tízkor mehet mindenki csicsikálni

  3. #53
    Szerver fut, lehet csatlakozni: GTR-Masters.hu - Shakedown*
    ​Aki nem nevezett az is jöhet.

  4. #54
    Én tízkor még nagyban káromkodni fogok,nem aludni

  5. #55
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Sajnálom, hogy kevesen voltunk tegnap de jó kis csatákat csináltunk magunknak.
    Az autók viselkedése sokszor kiszámíthatatlan volt nálam. Viszont az ütközésmodell sokat javult.Nagyon nehéz ezeket a vasakat vezetni és ez jó mert lehetnek meglepetések. Én azt mondom, hogy ígéretes bajnokság lehet ebből ha többen lennénk. Remélem az éles futamokra legalább egy szervernyi ember összejön!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #56
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Remélem az éles futamokra legalább egy szervernyi ember összejön!
    Bőven tele lesz a szerver

  7. #57
    Várakozáson felüli volt a tegnap este, nem is kicsit. Szépen kialakult két csapatocska az első futamon. A verseny második felében már volt időm nézni az első négy egymáshoz képesti időkülönbségét, amiből látszott, hogy rendesen megy ott is az oda-vissza előzgetés. Erre csak a verseny kb. fele után jutott kapacitásom, mert addig Koczogh Lacival, Magyar Krisztiánnal és Polgár Balázzsal nagyon szoros küzdés ment. Türelmesen kivártam, míg találok egy rést Krisztián és Laci mellett, aztán Laci a T2 előtt féktávon fura módon beleállt a falba és kiesett. Utána Krisztiánnal gyilkoltuk egymást, végül sikerült kicsit meglógni és onnantól Balázs szórakoztatta Krisztiánt. Leginkább ezért sikerült meglógnom, majd tartanom az 5. helyet a célig.

    A második versenyen előadtam kb. ugyanazt, amit Laci az elsőn. A T2 előtti féktávon hirtelen befordult a kocsi balra, ezzel Kis Tibit is megtorpedóztam, sajnos. Meg is sérült a vas, onnantól körönként 1-1,5 másodperccel lassultam, így nem volt értelme folytatni, csak egyedül köröztem volna a mezőny után.

  8. #58
    Jók voltak a tegnapi futamok, elsőre elrettentő lehet ezekkel az új WTCC gépekkel kapcsolatban, hogy nehezen vezethetőnek tűnnek a korábbiakhoz képest, de szerintem ha hagy magának az ember elég időt ahhoz, hogy átszokjon, utána már intenzívebb élményt nyújtanak, mint a 2015-ös iteráció. Tegnap én is úgy kezdtem, hogy megszokásból egy izmosat fékeztem a második kanyar féktávján és nem sokon múlt, hogy Koczogh Lacit Föld körüli pályára állítsam, de az FFB is javult annyit, hogy szerencsére sikerült megfogni és mögöttem Krisztián is elég gyorsan kapcsolt, így nem volt gond.

    A tegnap nekem abból a szempontból mindenképpen nagyon hasznos volt, hogy Erik és Krisztián mögött autózva rájöttem, hogy nem is a setupom annyira rossz, hanem egyszerűen túlvezetem az autót és emiatt tör ki a hátulja állandóan, őket lekövetve sikerült megtalálni a ritmust és a második versenyen már viszonylag kényelmesen éreztem magam a kormánynál.

  9. #59
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Jók voltak a tegnapi futamok, elsőre elrettentő lehet ezekkel az új WTCC gépekkel kapcsolatban, hogy nehezen vezethetőnek tűnnek a korábbiakhoz képest, de szerintem ha hagy magának az ember elég időt ahhoz, hogy átszokjon, utána már intenzívebb élményt nyújtanak, mint a 2015-ös iteráció. Tegnap én is úgy kezdtem, hogy megszokásból egy izmosat fékeztem a második kanyar féktávján és nem sokon múlt, hogy Koczogh Lacit Föld körüli pályára állítsam, de az FFB is javult annyit, hogy szerencsére sikerült megfogni és mögöttem Krisztián is elég gyorsan kapcsolt, így nem volt gond.

    A tegnap nekem abból a szempontból mindenképpen nagyon hasznos volt, hogy Erik és Krisztián mögött autózva rájöttem, hogy nem is a setupom annyira rossz, hanem egyszerűen túlvezetem az autót és emiatt tör ki a hátulja állandóan, őket lekövetve sikerült megtalálni a ritmust és a második versenyen már viszonylag kényelmesen éreztem magam a kormánynál.
    Pont ezért találtuk ki és szerveztük ezeket a teszt futamokat, hogy az éles bajnokságra mindenki megtapasztalja az autók viselkedését. Az első futam is hasonlóan nagyon jól sikerült, ott többször bevártuk egymást, hogy újra és újra kezdődhessen az oda-vissza előzgetés.

  10. #60
    Összevágtam a három Chevy T2-es afférjait. Mind a három ugyanott és nagyjából ugyanúgy ment el balra, csak Balázsé volt kicsit kevésbé intenzív, meg is tudta fogni. Minden eset szélárnyékban történt, valószínűleg ennek lehet hozzá köze. Viszont fura, hogy máshol én nem tapasztaltam ilyen kiszámíthatatlan viselkedést a Chevy részéről. Ott valami nagyon pengeélen volt és átbillent.

  11. #61
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Összevágtam a három Chevy T2-es afférjait. Mind a három ugyanott és nagyjából ugyanúgy ment el balra, csak Balázsé volt kicsit kevésbé intenzív, meg is tudta fogni. Minden eset szélárnyékban történt, valószínűleg ennek lehet hozzá köze. Viszont fura, hogy máshol én nem tapasztaltam ilyen kiszámíthatatlan viselkedést a Chevy részéről. Ott valami nagyon pengeélen volt és átbillent.
    Pont féktávon van egy hupli és eldobja a seggét, ( az út közepén dobja el jobban, a két szélén simább az út ) amikor pedig földet ér már blokkolnak is a hátsó kerekek. Kb. olyan lehet mintha behúznátok a kéziféket.


  12. #62
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Összevágtam a három Chevy T2-es afférjait. Mind a három ugyanott és nagyjából ugyanúgy ment el balra, csak Balázsé volt kicsit kevésbé intenzív, meg is tudta fogni. Minden eset szélárnyékban történt, valószínűleg ennek lehet hozzá köze. Viszont fura, hogy máshol én nem tapasztaltam ilyen kiszámíthatatlan viselkedést a Chevy részéről. Ott valami nagyon pengeélen volt és átbillent.

    Végre egy sorozat, ahol érdemes lesz leszorítóerőt is használni Nekem is tetszenek a vasak. Sokkal nagyobb kihívás, mint az előzőek voltak. Nem lesz egyszerű az tuti. Én nagyon sokat vissza estem tempóban.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •