Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (62 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E MWTCC 2017 Ősz - Ötletelő

    Kedves Versenyzők!

    Bár még javában tart a nyár, mégis úgy gondoltuk, itt az ideje gondolatainkat a szeptemberben kezdődő őszi bajnokságunkra terelni!

    Mi itt a Masters-nél mindig azt tartottuk szem előtt, hogy olyan bajnokságokat rendezzünk, amilyet Ti szeretnétek, ezért most is arra kérünk Titeket, hogy osszátok meg velünk gondolataitokat, tapasztalataitokat az előző szezonok fényében és az új szezonra vonatkozóan. Kíváncsiak vagyunk a véleményetekre, benyomásaitokra (legyen az akár pozitív akár negatív).



    Pár változtatást biztosan eszközölünk, csökkentjük a futamok hosszát, bevezetjük a fordított rajtrácsot, stb. A bajnokság során a 2016 és 2017-es WTCC autókat fogjuk használni, illetve biztosan marad a szerdai futamnap.

    Hogy kipróbálni is ki tudjuk az újdonságokat és pár új funkciót, minimum kettő teszt futamot szervezünk:
    2017.08.09 - Zolder
    2017.08.23 - Salzburgring
    2017.09.13 - Red Bull Ring
    Autók: a WTCC 2016-2017-es kategóriákból legalább 1 autóval kell rendelkezni: WTCC 2016, WTCC 2017
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig
    Prac1: 20:15 (45 min) napszak: reggel
    Qual1: 21:00 (10 min) napszak: dél
    Race1: 21:10 (25 min) napszak: dél
    Race2: 21:37 (22 min) napszak: délután (első futam végeredménye alapján az 1-10. helyezett fordított rajtsorrendben)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Minden ötletet és felvetést szívesen veszünk, legyen szó szervezésről, lebonyolításról vagy bármilyen a bajnoksággal kapcsolatos dologról!
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 09. 09. 20:58.

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerver fut, lehet gyakorolni!

  3. #3
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A tesztfutamok időpontjában még lehet változás.

  4. #4
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Nagyon király

    Nekem így első körbe annyi ötletem/kérdésem volna, hogy olyan pályákon is mehetünk-e majd amiket nem tartalmaznak a nagyobb pályacsomagok?

    Remélem a fordított rajtrácsos mód működni fog, mert nagyon jó újítás lenne.

    Körülbelül azt lehet már tudni, hogy szeptemberen belül mikor kezdünk?

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon király

    Nekem így első körbe annyi ötletem/kérdésem volna, hogy olyan pályákon is mehetünk-e majd amiket nem tartalmaznak a nagyobb pályacsomagok
    Igen, lesznek. Állítólag Svédország nagyon szép az őszi hónapokban De persze, túl sok újat se akarunk betenni, mert azokat meg kell venni. De lesznek új, eddig nem használt pályák.

    Remélem a fordított rajtrácsos mód működni fog, mert nagyon jó újítás lenne.
    DTM SummerCupon eddig jól vizsgázott, de a teszt futamokon tovább figyeljük

    Körülbelül azt lehet már tudni, hogy szeptemberen belül mikor kezdünk?
    Ezt mi is szeretnénk tudni Figyelembe kell venni az ünnepeket is (pl.: Nov 1 idén szerdára esik). Talán inkább a második felében.

  6. #6
    Pár változtatás ami szerintem jó lenne:

    - korábbi kezdés - pl időmérő 19:30, verseny 20:00 a mostani rendszerben nagyon elhúzódik a versenyek vége. Tudom saját szocprobléma de én pl 5:30-kor kelek, és elégé frusztrál hogy a nap végén a 15. órámban kéne koncentráltnak lennem a hét közepén. Nem megy mindig...

    - vasárnap vagy esetleg hétfői futamnap

    - pályákhoz kocsit meghatározni. Ne kelljen egy autóval végig menni a bajnokságot, hanem előre meg lehetne határozni melyik pályán melyik autóval kell majd menni. Előnye hogy mindenki megy mindegyik autóval, újra előkerül a Lada, Citroen. Hátránya hogy az tud indulni a bajnokságban akinek megvan a pack.
    Zolder - Volvo
    Salzburgring - Honda
    stb.
    Utoljára módosította: Szarka András; 2017. 08. 07. 18:50.

  7. #7
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Pár változtatás ami szerintem jó lenne:

    - korábbi kezdés - pl időmérő 19:30, verseny 20:00 a mostani rendszerben nagyon elhúzódik a versenyek vége. Tudom saját szocprobléma de én pl 5:30-kor kelek, és elégé frusztrál hogy a nap végén a 15. órámban kéne koncentráltnak lennem. Nem megy mindig...

    - vasárnap vagy esetleg hétfői futamnap

    - pályákhoz kocsit meghatározni. Ne kelljen egy autóval végig menni a bajnokságot, hanem előre meg lehetne határozni melyik pályán melyik autóval kell majd menni. Előnye hogy mindenki megy mindegyik autóval, újra előkerül a Lada, Citroen. Hátránya hogy az tud indulni a bajnokságban akinek megvan a pack.
    Zolder - Volvo
    Salzburgring - Honda
    stb.
    -Az első két pont mindig visszatérő kérdés/kérés, ezen valószínű, hogy nem fogunk változtatni. Sajnos lehetetlen egy olyan napot és kezdési időpontot találni ami mindenkinek megfelel. A jelenlegi szerda esti futamok már "beváltak" ( igaz a RR most áttért a szerdai frissítésekre reméljük nem okoz ez majd újabb fejtörést) A rövidebb futamokkal és a fordított rajtsorrenddel picivel hamarabb véget érnek majd a versenyek

    - Sokaknak így is kevés ideje van gyakorolni ezért nehéz lenne átszokni különböző autókra ( és ha lenne közvetítés túl sok lenne az egyforma autó) erre lehet inkább indítani kellene külön márkakupát pl. az új BMW M235i, TT, stb.
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 08. 07. 19:15.

  8. #8
    Szezonzáró Makaóban?

  9. #9
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szezonzáró Makaóban?
    Felőlem, én semmi rossznak nem vagyok elrontója

  10. #10
    Tullner Attila Versenyző tullner attila logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 28.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    32
    Személy szerint én támogatnám az 1 órával korábbi kezdést.
    22.15 kor van vége a 2. futamnak ha jól látom.

  11. #11
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szezonzáró Makaóban?
    Csak egyvalaki kezdjen el Y-al forgolódni a hajtűben, ha nem sikerült elsőre befordulnia
    Őszintén szólva nagyon jó is lenne, mert ikonikus helyszín, de ugyanakkor nagyon necces is, hogyan sül el élesben. Félek, sokan nem tudnák szépen valaki mögött eltölteni a kör 80%-át, hogy a rajtvonal előtt-utáni egyenesekben előzhessenek.

  12. #12
    Idézet Eredetileg tullner attila írta Hozzászólás megtekintése
    Személy szerint én támogatnám az 1 órával korábbi kezdést.
    22.15 kor van vége a 2. futamnak ha jól látom.
    A tervek szerint 25 és 22 percesek lesznek a futamok ( nem lesz második verseny előtt practice és superpole se ) így kb. 20 perccel hamarabb végzünk majd.

  13. #13
    Részemről minden jó, ahogy volt, maximum az új pályákat szeretném én is. Tudom, ezt óvatosan kell kezelni. Igazából a szezon rövidsége miatt nehéz balanszírozni, hogy hány "régi" és hány "új" pálya legyen. Most már szerencsére van bőven választék és nem 3-4 kivételével bármelyik jó. Szóval, szerintem mindegy melyikek, csak legyen változatos és akár teljesen mások, mint voltak tavasszal.

    A BMW-s, Audi TT-s, Hillclimb Icons-os márkakupát a váltott szerdákra én is támogatom, de jöhetne Formula junior vagy 3-as is, nem beszélve a Touring Classic-ról, ami örökzöld. Semmi faxni vele, csak 10/10 perces qual/futam looping és örömautózás.

  14. #14
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A tervek szerint 25 és 22 percesek lesznek a futamok ( nem lesz második verseny előtt practice és superpole se ) így kb. 20 perccel hamarabb végzünk majd.
    Ha sokaknak nincs ellene kifogása, lehetne az első futam rajtja 21.00-kor. Igazán a Practice nem feltétlen indokolt ilyen hosszan. Futamra már mindenki elég jól ismeri a pályát, vagy tud gyakorolni a Prekvalon, ahogy teszik is.

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Részemről minden jó, ahogy volt, maximum az új pályákat szeretném én is. Tudom, ezt óvatosan kell kezelni. Igazából a szezon rövidsége miatt nehéz balanszírozni, hogy hány "régi" és hány "új" pálya legyen.
    Nem a szezon hosszúsága és nem a régi és új pályák aránya a korlát, hanem a részvételhez szükséges pályák ára. A bajnokság hosszútávon csak úgy életképes, ha be tud vonzani folyamatosan új résztvevőket (is), és ebből a szempontból nagyon nem mindegy, hogy mennyit kell rákölteni a belépő csomagra annak, aki esetleg újoncként csatlakozni szeretne hozzánk. Persze a régi tagok miatt meg a változatosság is fontos... valahogy el kell találni a jó egyensúlyt, hogy változatos is legyen, meg gazdaságos is.

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egyvalaki kezdjen el Y-al forgolódni a hajtűben, ha nem sikerült elsőre befordulnia
    Őszintén szólva nagyon jó is lenne, mert ikonikus helyszín, de ugyanakkor nagyon necces is, hogyan sül el élesben. Félek, sokan nem tudnák szépen valaki mögött eltölteni a kör 80%-át, hogy a rajtvonal előtt-utáni egyenesekben előzhessenek.
    Erre csak azt tudom mondai, hogy még a Race07-ben rendszeresen voltak futamaink Pau-ban, Porto-ban és Macau-ban is... kötelező elem volt 1-2 városi pálya minden versenynaptárban. Balesetek? Igen voltak.. miért az életben nincsenek?


    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha sokaknak nincs ellene kifogása, lehetne az első futam rajtja 21.00-kor. Igazán a Practice nem feltétlen indokolt ilyen hosszan. Futamra már mindenki elég jól ismeri a pályát, vagy tud gyakorolni a Prekvalon, ahogy teszik is.
    Idézet Eredetileg tullner attila írta Hozzászólás megtekintése
    Személy szerint én támogatnám az 1 órával korábbi kezdést.
    22.15 kor van vége a 2. futamnak ha jól látom.
    Az alapvető probléma, hogy míg később lefeküdni mindenki tud, addig korábban hazaérni nem mindenki. Tehát ha korábban kezdünk, azzal résztvevőktől vehetjük el a lehetőséget, ha meg később, akkor legfeljebb kevesebbet tudsz aludni, de 2 hetente egyszer csak kibírható ez azért annak érdekében, hogy teljes lehessen a mezőny.

    Nem a practice hossz a lényeg, hanem hogy az első fontos session 9-kor kezdődjön.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 08. 07. 23:57.

  16. #16
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egyvalaki kezdjen el Y-al forgolódni a hajtűben, ha nem sikerült elsőre befordulnia
    Őszintén szólva nagyon jó is lenne, mert ikonikus helyszín, de ugyanakkor nagyon necces is, hogyan sül el élesben. Félek, sokan nem tudnák szépen valaki mögött eltölteni a kör 80%-át, hogy a rajtvonal előtt-utáni egyenesekben előzhessenek.
    Nekem igazából mindegy is, csak Makaót tulajdonképpen fölösleges volt megvenni, mert az tipikusan nem az a pálya, ahol új autókat próbálgat meg csak úgy sétakocsikázik az ember, az AI nem kimondottan jó szűk utcai pályákon, ha van is éppen publikus szerver, akkor 5 ellenféllel, akikből 1 el sem rajtol, kettő alien, akiket az első kanyarban látok utoljára, kettő meg csak bóklászik a pályán. Szóval ritkán ad rá okot bármi, hogy betöltsem. Persze az még a jobbik eset, ha legalább egyedül vagyok ezzel.

  17. #17
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem igazából mindegy is, csak Makaót tulajdonképpen fölösleges volt megvenni, mert az tipikusan nem az a pálya, ahol új autókat próbálgat meg csak úgy sétakocsikázik az ember, az AI nem kimondottan jó szűk utcai pályákon, ha van is éppen publikus szerver, akkor 5 ellenféllel, akikből 1 el sem rajtol, kettő alien, akiket az első kanyarban látok utoljára, kettő meg csak bóklászik a pályán. Szóval ritkán ad rá okot bármi, hogy betöltsem. Persze az még a jobbik eset, ha legalább egyedül vagyok ezzel.
    Nem vagy vele egyedül, én is rohadt régen mentem már Macao-ban. Talán valamikor tavaly volt ott egy F4-es competition vagy valami...

  18. #18
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szezonzáró Makaóban?
    Végülis ősszel ahol lehetett tartottuk magunkat a valós naptárhoz

  19. #19
    Sziasztok,

    Mivel Raceroomom még nincs ezért szeretném tőletek megkérdezni, hogy nagyjából mik azok a tételek amit be kell szerezni - gondolok itt nem csak a következő bajnokságra, de úgy nagyjából mik azok a legygakoribb dolgok, amik előfordulnak?

    Köszönöm

  20. #20
    Idézet Eredetileg burnix írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel Raceroomom még nincs ezért szeretném tőletek megkérdezni, hogy nagyjából mik azok a tételek amit be kell szerezni - gondolok itt nem csak a következő bajnokságra, de úgy nagyjából mik azok a legygakoribb dolgok, amik előfordulnak?
    Pályákból elsősorban European Track Pack és esetleg az American Track Pack, a többi már úgyis mind külön-külön megvehető. Autóból a WTCC értelemszerűen, de abból elég egy autó egy fényezéssel. Nem szükséges mindet megvenni, meg felesleges egy rakás fényezést bevásárolni, amit nem használsz. Ha 2-3 kocsit is megvennél, akkor viszont már talán a csomagár a jobb, ezt meg kell nézni.

    VRP-t érdemes csomagban venni, elég komoly fajlagos árcsökkenés van a volumen növekedésével.
    https://www.raceroomstore.com/shop_en/list_page?cat=24
    Ha nagyobb bevásárlást tervezel, biztosan így érdemesebb venni.

  21. #21
    Ha valakinek segít, a szokásosan jóindulatú Chevy setup (fél órás futamra tankolva):
    https://www.dropbox.com/s/1lmt9fq8oh...-RACE.svm?dl=0
    Félórás tesztversenyen a 15. percben sárgult be a gumi, cirka 25 után lett narancs. Ez nem lesz vészes itt.

  22. #22
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Csak nekem fullad le 1-esben is a rajtnál?

  23. #23
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nekem fullad le 1-esben is a rajtnál?
    Nem, majdnem agyig kell forgatni őket

  24. #24
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Csak nekem fullad le 1-esben is a rajtnál?
    Nem. Tegnap, amikor elrajtoltunk az 1 körösre, én ráadásul 2.-ban indultam megszokásból
    Ezekkel a vasakkal újra kell tanulni a rajtot a 2015-öhöz képest.

  25. #25
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    UP a ma esti első tesztfutamnak

Oldal: 1 / 3 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •