Találatok: 1 - 24 (24 összesen)
  1. #1

    R3E DTM SC - Zandvoort 08.16

    Kedves Versenyzők!

    A RaceRoom DTM Summer Cup negyedik futamának helyszíne Zandvoort. A pálya közvetlenül az Északi-tenger mellett elhelyezkedő holland Zandvoort település mellett található. Az első futamot 1948-ban rendezték Zandvoort Nagydíj néven. A nagy múltú versenypályára először 2001-ben látogatott el a DTM mezőnye.



    4. Futam: 08.16. - Szerda Zandvoort
    Autók: a DTM 2013-2016-os kategóriákból legalább 1 autóval kell rendelkezni: DTM 2013, DTM 2014, DTM 2015, DTM 2016
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Prac1: 20:15 (45 min) napszak: reggel
    Qual1: 21:00 (20 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (30 min) napszak: dél
    Race2: 21:55 (20 min) napszak: délután (első futam végeredménye alapján az 1-10. helyezett fordított rajtsorrendben)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Éles szerver: GTR-Masters.hu- DTM
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu - Prequal#2 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters DTM Summer Cup
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS
    Kupa állása: LINK
    (összesítés oszlop a nyári kupa alatt nem lesz látható)


    Fontos!!


    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 08. 03. 19:44.

  2. #2
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Nem jelennek meg az idők a prequalon.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  3. #3
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Nem jelennek meg az idők a prequalon.
    Javítva! Megváltozott a pálya neve és nem ismerte fel. Köszi, hogy szóltál.

  4. #4
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Setupot a Mercihez valaki majd dobna fel ide a fórumba?
    köszönöm előre is!

  5. #5
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Setupot a Mercihez valaki majd dobna fel ide a fórumba?
    köszönöm előre is!
    Parancsolj: https://drive.google.com/file/d/0Bxm...ew?usp=sharing
    Remélem segít valakinek!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #6
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Parancsolj: https://drive.google.com/file/d/0Bxm...ew?usp=sharing
    Remélem segít valakinek!
    Köszönöm, kipróbálom, bár dobtam össze magamnak egy egyszerű setupot tegnap..

  7. #7
    Szerettem volna két-három gyors kört futni, de nem találom a GTR-Masters-es szervert.

  8. #8
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Szerettem volna két-három gyors kört futni, de nem találom a GTR-Masters-es szervert.
    Volt valami frissítés Elindítottam újra!

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    UP az esti futamnak!

  10. #10
    Nem gyúrtam rá, de benézek azért este én is. Ha valakinek van kedve a mezőny hátsó felében is küzdeni

  11. #11
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Onboard stream itt lesz elvileg: link
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  12. #12
    Megy a szerver, lehet csatlakozni! (Aki nem nevezett az is jöhet)

  13. #13
    Érdemes volt beugranom végül. Lett belőle egy 7. és egy 5. hely

    Tegnap este mentem itt először DTM-es autóval, mondhatni a Practice-en gyakoroltam be a pályát vele, amit szerencsére azért jól ismerek más versenyekről. Emiatt és mert túl sok nagy sebességű szakasz nincs, a nagy hátsó szárny mellett döntöttem, 16-osra vettem. Ennek köszönhetően egyrészt stabil volt az autó, másrészt a célegyenes után mindig sikerült egy kis egérutat nyernem a következő célegyenesbe érésig. Koczogh Lacival legalábbis ez bevált, a nálam sokkal gyorsabbakkal szemben már kevésbé. Nem bántam, a cél az volt, hogy hiba nélkül hazavigyem az autót.
    Az első futamon gyakorlatilag Lacival küzdöttünk végig, eleinte én üldöztem őt, aztán egy hibája miatt fordult a helyzet. A 7. hely stabilan megvolt, a végén csak azt néztem, hogy nagyjából tartom az előttem autózó Szalai Tibiékhez képesti 10-11 másodperces különbséget.
    A második futam rajtját kicsit elbénáztam, így végül ötödiknek soroltam be az első kanyar után, ami hamarosan dobogós hellyé érett, lévén előttem ketten kiütötték egymást. Aztán ez javult még egyet, de tudtam, hogy Rolandot sokáig nem fogom tudni tartani, bár igyekeztem. Segített nekem, hogy mögöttem küzdés volt, ami lassította őket. Sajnos nem elég sokáig, mert Szőcs Attila és Nagy Laci is utolértek az utolsó kör második felére. Attila elég rámenősen támadott, össze is értünk 2-3 alkalommal, de nem volt gond. Laci meg a kigyorsításon ment el. Csak reménykedni tudtam, hogy nem lesz elég neki a DRS, a szélárnyék és a kisebb szárny a célvonalig, de egy kicsivel sikerült elém kerülnie.
    Összességében bejött a lassan vezess, előbb beérsz taktika

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Zandvoort

    Kupa állása: LINK
    (összesítés oszlop a nyári kupa alatt nem lesz látható)

  15. #15
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futam eredmények: Zandvoort
    Négy ezred híján ugyanannyi volt a leggyorsabb köröm a két futamban

  16. #16
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Négy ezred híján ugyanannyi volt a leggyorsabb köröm a két futamban
    Olyan vagy mint egy svájci óra!

  17. #17
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan vagy mint egy svájci óra!
    Konzekvensen lassú

    Egyébként fura, hogy ezzel a tempóval a második futamon csak 7 mp hátrányban értem be. Ha a legjobb verseny köridőket nézem, akkor is csak 9. és 11. voltam. Viszont nem ütköztem, nem csatázgattam feleslegesen és elsősorban kimaradtam a balhékból. Jól mutatja az eredmény, hogy megéri kicsit kevésbé vehemensen menni néha.

  18. #18
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont nem ütköztem, nem csatázgattam feleslegesen és elsősorban kimaradtam a balhékból. Jól mutatja az eredmény, hogy megéri kicsit kevésbé vehemensen menni néha.
    Maximum most szerencséd volt velem ellentétben, mert nekem az összes eddigi DTM futamon kijutott a "jóból" mint ahogy Zandvoort-ban is, pedig én nem nagyon szoktam erősködni senkivel se. Az első futamon szokás szerint lerajtoltam a mezőnyt de az öröm nem sokáig tartott, mert Benedek Bálint az 1-es és 2-es kanyar között majdnem letaszított a pályáról, majd hogy még jobb legyen a helyzet folyamatosan LAGGOLT. Gondoltam, majd a DRS segítségével megelőzöm... ez nem jött be mert ismét villogni kezdett és a célegyenes végén szinte megállt a pálya közepén én meg jól telibe vágtam hátulról ( Bocsánat érte de esélytelen volt elkerülnöm az ütközést ( lehet WIFI-vel csatlakoztál ? TILOS! )) Utána jött a szokásos unalmas egyedül körözgetés a futam végéig
    Második futamon a fordított rajtsorrendnek köszönhetően, a második helyről rajtoltam. Ismét jól sikerült a rajt és az élre álltam ( Lausitzring-i futamhoz hasonlóan, ahol véletlenül egyesbe váltottam vissza itt Zandvoort-ban meg elfelejtettem a célegyenes végén fékezni és mentem kavicsot szedegetni az első helyről ) Majd később Szőcs Ati a 11-es kanyarban felkent a szalagkorlátra ( nincs harag ), pedig még kívülre is húzódtam, úgyhogy végül megint a bedöcögtem egyedül, csata nélkül unalmasan a célba

  19. #19
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Maximum most szerencséd volt
    Biztosan volt benne az is, de most tudatosan igyekszem messze kerülni a potenciális ütközés lehetőségét is (ez is benne volt, hogy inkább veszítettem 2 pozíciót az utolsó fél körben, csak ne legyen belőle nagyobb kocc, amikor ki akarok védekezni nálam sokkal gyorsabbakat). Ettől függetlenül volt, amikor én is estem hátra és semmit sem tudtam tenni ellene. Néha annyiban az jobb is volt, hogy lehetett kicsit küzdeni újra a középmezőnyben végzésért.

  20. #20
    Benedek Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 16.
    Város
    Tura
    Üzenetek
    6
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Benedek Bálint az 1-es és 2-es kanyar között majdnem letaszított a pályáról, majd hogy még jobb legyen a helyzet folyamatosan LAGGOLT. Gondoltam, majd a DRS segítségével megelőzöm... ez nem jött be mert ismét villogni kezdett és a célegyenes végén szinte megállt a pálya közepén én meg jól telibe vágtam hátulról ( Bocsánat érte de esélytelen volt elkerülnöm az ütközést ( lehet WIFI-vel csatlakoztál ? TILOS! ))
    Elnézést kérek a taszajtásért és a LAG-ért is! Ha jól emlékszem Szalai Tibor jött vissza a pályára a két kanyar között egy kisebb kicsúszás után, én pedig hirtelen csak arra figyeltem, hogy őt valahogy kikerüljem, és végül sok lett a kormánymozdulat jobbra... Ráadásul a cockpitből pont arra látok ki legkevésbé, és csak akkor tudatosult bennem, hogy ott vagy, amikor már koccantunk... Ne haragudj, legközelebb hasonló helyzetben inkább fékezek, bár erre a verseny hevében nem mindig hajlandó az ember, még ha ez is lenne az ésszerű lépés.
    Igen, valóban WIFI-vel csatlakoztam, mert egyelőre csak azzal tudok, de ez persze nem mentség, és addig nem lépek be újra egyik versenyre sem, amíg nem lesz kábeles net a szobámban! Főleg a LAG- és egyéb technikai problémák miatt nem szoktam indulni a versenyeken, de azért néha megpróbálom, mert jó érzés színvonalas online futamokon részt venni, és tavaly például a WTCC Summer Cup laguna secai versenyén, és egy zandvorti fun racen sem volt ebből probléma (helyette a TeamSpeakkel bénáztam). Emlékeim szerint ez volt az első alkalom, hogy ezt valaki szóvá tette, de most már belátom, hogy ez felelőtlenség volt, és a ti versenyeteket veszélyeztettem, úgyhogy még egyszer elnézést kérek, nem akartam senkinek kellemetlenséget okozni!
    Jó hír, hogy nemrégiben lediplomáztam, és ezen a héten el is kezdtem dolgozni az első munkahelyemen, úgyhogy ha minden a tervek szerint halad, hamarosan be tudok majd ruházni minden szükséges eszközre (internet, gamer pc, egy Hama Thunder V18-nál komolyabb kormány). Ezzel kapcsolatban szívesen fogadok minden tippet, tanácsot! További jó versenyzést kívánok nektek, és remélem, hogy mihamarabb találkozunk a rajtrácson!

  21. #21
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Benedek Bálint írta Hozzászólás megtekintése
    Jó hír, hogy nemrégiben lediplomáztam, és ezen a héten el is kezdtem dolgozni az első munkahelyemen, úgyhogy ha minden a tervek szerint halad, hamarosan be tudok majd ruházni minden szükséges eszközre (internet, gamer pc, egy Hama Thunder V18-nál komolyabb kormány). Ezzel kapcsolatban szívesen fogadok minden tippet, tanácsot! További jó versenyzést kívánok nektek, és remélem, hogy mihamarabb találkozunk a rajtrácson!
    Sok sikert a melós élethez, első körben egy használt Logitech Driving Force GT-be érdemes beruházni!

  22. #22
    Idézet Eredetileg Benedek Bálint írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést kérek a taszajtásért és a LAG-ért is! Ha jól emlékszem Szalai Tibor jött vissza a pályára a két kanyar között egy kisebb kicsúszás után, én pedig hirtelen csak arra figyeltem, hogy őt valahogy kikerüljem, és végül sok lett a kormánymozdulat jobbra... Ráadásul a cockpitből pont arra látok ki legkevésbé, és csak akkor tudatosult bennem, hogy ott vagy, amikor már koccantunk... Ne haragudj, legközelebb hasonló helyzetben inkább fékezek, bár erre a verseny hevében nem mindig hajlandó az ember, még ha ez is lenne az ésszerű lépés.
    Igen, valóban WIFI-vel csatlakoztam, mert egyelőre csak azzal tudok, de ez persze nem mentség, és addig nem lépek be újra egyik versenyre sem, amíg nem lesz kábeles net a szobámban! Főleg a LAG- és egyéb technikai problémák miatt nem szoktam indulni a versenyeken, de azért néha megpróbálom, mert jó érzés színvonalas online futamokon részt venni, és tavaly például a WTCC Summer Cup laguna secai versenyén, és egy zandvorti fun racen sem volt ebből probléma (helyette a TeamSpeakkel bénáztam). Emlékeim szerint ez volt az első alkalom, hogy ezt valaki szóvá tette, de most már belátom, hogy ez felelőtlenség volt, és a ti versenyeteket veszélyeztettem, úgyhogy még egyszer elnézést kérek, nem akartam senkinek kellemetlenséget okozni!
    Jó hír, hogy nemrégiben lediplomáztam, és ezen a héten el is kezdtem dolgozni az első munkahelyemen, úgyhogy ha minden a tervek szerint halad, hamarosan be tudok majd ruházni minden szükséges eszközre (internet, gamer pc, egy Hama Thunder V18-nál komolyabb kormány). Ezzel kapcsolatban szívesen fogadok minden tippet, tanácsot! További jó versenyzést kívánok nektek, és remélem, hogy mihamarabb találkozunk a rajtrácson!
    "Semmi baj" ez csak egy FUN futam volt. Gondoltam, hogy a Wifi a bűnös, mert mostanában ilyen méretű villogások nem szoktak előfordulni csak ilyen esetben. Igaz én balga most 500-as ping határt állítottam be a szerverre, mert a múltkori futamnál többeket ledobott ( a ping-ed viszont nem volt magas)
    Várunk vissza a rajtrácson (csak mindenképpen gyere TS-re)

  23. #23
    Benedek Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 16.
    Város
    Tura
    Üzenetek
    6
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sok sikert a melós élethez, első körben egy használt Logitech Driving Force GT-be érdemes beruházni!
    Köszi!!

  24. #24
    Benedek Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 16.
    Város
    Tura
    Üzenetek
    6
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    "Semmi baj" ez csak egy FUN futam volt. Gondoltam, hogy a Wifi a bűnös, mert mostanában ilyen méretű villogások nem szoktak előfordulni csak ilyen esetben. Igaz én balga most 500-as ping határt állítottam be a szerverre, mert a múltkori futamnál többeket ledobott ( a ping-ed viszont nem volt magas)
    Várunk vissza a rajtrácson (csak mindenképpen gyere TS-re)
    Köszi! Legközelebb fent leszek!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •