Találatok: 1 - 9 (9 összesen)
  1. #1

    Futó programok verseny közben?

    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy ha online játszok a GTR-rel akkor a vírusirtót(norton) ki lehet kapcsolni meg az Ad-awaret? Mármint akkor kissebb az esélyem arra, hogy megint megszakadjak? Már másodjára szakadt meg a kapcsolatom a szerverrel verseny közben. A feladatkezelőben a futó progikat is lelehet állítani játék kezdés előtt? Sajnos nem nagyon vagyok otthon ezekben a dolgokban.
    Nagyon köszönöm előre is a segítséget!

  2. #2

    Re: Futó programok verseny közben?

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy ha online játszok a GTR-rel akkor a vírusirtót(norton) ki lehet kapcsolni meg az Ad-awaret? Mármint akkor kissebb az esélyem arra, hogy megint megszakadjak? Már másodjára szakadt meg a kapcsolatom a szerverrel verseny közben. A feladatkezelőben a futó progikat is lelehet állítani játék kezdés előtt? Sajnos nem nagyon vagyok otthon ezekben a dolgokban.
    Nagyon köszönöm előre is a segítséget!
    Igen, ezek mind okozhatnak disconnectálást a szerverről, kapcsold ki őket a futamok idejére (mindent ami nem kell a GTR-hez)!

  3. #3

    Re: Futó programok verseny közben?

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Igen, ezek mind okozhatnak disconnectálást a szerverről, kapcsold ki őket a futamok idejére (mindent ami nem kell a GTR-hez)!




    Köszönöm.

  4. #4
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Futó programok verseny közben?

    Csak arra figyelj, hogy a futó programokból ne állítsd le azokat, amikre a windows-nak szüksége van a működéshez.

  5. #5

    Re: Futó programok verseny közben?

    Nyugodtan kapcsold ki a vírusirtót, meg a tűzfalat. Másnap már nem lesz gondod a GTR-re... de a gépedre se...

  6. #6
    Asgaard Aesir Regisztrált aesir logója
    Csatlakozott
    2005. 11. 25.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    71

    Re: Futó programok verseny közben?

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    Nyugodtan kapcsold ki a vírusirtót, meg a tűzfalat. Másnap már nem lesz gondod a GTR-re... de a gépedre se...
    Hát nem tudom. Sima XPSP2 tűzfalam van, ez megy GTR alatt is, Vírusirtóm soha nem volt telepítve, néha online vírustesztert használok, de soha nem volt semmim. Teszem hozzá azt is, hogy egyik gépem működésében sem észlelek semmilyen vírusra utaló zavart (5 gépem megy folyamatosan), igaz hogy mindegyiken megvásárolt windows van rendszeresen frissítve, mindegyiken van net is. Van 4 éves telepítésű XP-m is, egyedül abban a gépben nem volt eddig olyan hardvercsere ami miatt szükséges lett volna az újratelepítés.
    ...::: aesirracing.hq.hu :::...

  7. #7

    Re: Futó programok verseny közben?

    Idézet Eredetileg Ratesz írta
    Nyugodtan kapcsold ki a vírusirtót, meg a tűzfalat. Másnap már nem lesz gondod a GTR-re... de a gépedre se...

    Nem szórakozásból kérdeztem ezt gondolhatod az utóbbi eseteim miatt.! Ha a tűzfalat nem is de a Nortont és az ad-awaret kikapcsolhatom verseny közben? KÜLÖNÖSEBB KÁROSODÁS NÉLKÜL!! Vagy veszélyes? Hogy ez nagy valószínüséggel ne forduljon elő mégegyszer. Vagy akkor mi a f...t lehet csinálni?
    Utoljára módosította: Sándor Tibor; 2006. 03. 01. 22:37.

  8. #8

    Re: Futó programok verseny közben?

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta
    Nem szórakozásból kérdeztem ezt gondolhatod az utóbbi eseteim miatt.! Ha a tűzfalat nem is de a Nortont és az ad-awaret kikapcsolhatom verseny közben? KÜLÖNÖSEBB KÁROSODÁS NÉLKÜL!! Vagy veszélyes? Hogy ez nagy valószínüséggel ne forduljon elő mégegyszer
    Nekem se virusírtóm se ad-aware nincs most fenn, és nem discoztam és virust és spyt se szedtem össze. Az elmúlt 1 évben 1 spy-om volt, de az is azért mert crack oldalakon nézelődtem, így megérdemeltem. Kapcsold ki őket a futamra, windows tűzfalat hagyd.

  9. #9

    Re: Futó programok verseny közben?

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta
    Nekem se virusírtóm se ad-aware nincs most fenn, és nem discoztam és virust és spyt se szedtem össze. Az elmúlt 1 évben 1 spy-om volt, de az is azért mert crack oldalakon nézelődtem, így megérdemeltem. Kapcsold ki őket a futamra, windows tűzfalat hagyd.



    Na valami ilyesmi válaszra gondoltam.! Nagyon köszönöm!!!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •