Találatok: 1 - 21 (21 összesen)
  1. #1

    R3E DTM SC - Moscow 07.19.

    Kedves Versenyzők!

    A RaceRoom DTM Summer Cup második futamának helyszíne a Moscow Raceway. A pálya számos kanyarkombinációból áll és 3.931 km hosszú. Az állandó irányváltások rendkívüli kihívás elé állítják a versenyzőket, pihenésre és előzésre a célegyenes előtti 1 km-es szakaszon van lehetőség.



    2. Futam: 07.19. - Szerda Moscow Raceway
    Autók: a DTM 2013-2016-os kategóriákból legalább 1 autóval kell rendelkezni: DTM 2013, DTM 2014, DTM 2015, DTM 2016
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Prac1: 20:15 (45 min) napszak: reggel
    Qual1: 21:00 (20 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (30 min) napszak: dél
    Race2: 21:55 (20 min) napszak: délután (első futam végeredménye alapján az 1-10. helyezett fordított rajtsorrendben)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Éles szerver: GTR-Masters.hu- DTM
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu - Prequal#2 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters DTM Summer Cup
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS
    Kupa állása: LINK
    (összesítés oszlop a nyári kupa alatt nem lesz látható)


    Fontos!!


    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 07. 07. 14:46.

  2. #2


    A jelenlegi legjobb időm pedálcammal. Azért csináltam hozzá pedálcamot, mert annó nekem is segített, hogy láttam Toldi Balázs hogyan használja a pedálokat. Remélem nektek is segíteni fog

  3. #3
    Idézet Eredetileg pinczes97 írta Hozzászólás megtekintése
    A jelenlegi legjobb időm pedálcammal. Azért csináltam hozzá pedálcamot, mert annó nekem is segített, hogy láttam Toldi Balázs hogyan használja a pedálokat. Remélem nektek is segíteni fog
    Köszönjük
    Kár hogy nem működik a Ctrl C + Ctrl V Pedig megpróbáltam
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 07. 07. 17:36.

  4. #4
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Sajnos, hogy nem tudok egyik futamon sem indulni, mivel munkám pont két hetente délutános!
    Fair Play és versenyszellem!

  5. #5
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Egy setupot tudna dobni valaki?

  6. #6
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Egy setupot tudna dobni valaki?
    AUDI setup Stabil tőle mint egy tank Hátha valakinek rajtam kívül is jó lesz.

  7. #7
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    AUDI setup Stabil tőle mint egy tank Hátha valakinek rajtam kívül is jó lesz.
    Az nem fog ártani, mert a pálya középső szakasza életveszélyes. Tegnap beléptem prekvalra, de Imivel estünk-keltünk. Utána public szerveren találtam DTM-et, először egy Red Bull Ring-es versenyt, ott tök stabil volt az autó. A következő versenyre már megint Moszkvában találtam magam, pont azt állították be. Érdekes 15 perc volt olyan gumikopással, hogy ne tudj végigmenni kiállás nélkül

  8. #8
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    onboard stream

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #9
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    AUDI setup Stabil tőle mint egy tank Hátha valakinek rajtam kívül is jó lesz.
    Soha nem lehet elég stabil Még egy kicsit adtam neki, hogy tapadjon:
    https://www.dropbox.com/s/sluijm5gv6...-RACE.svm?dl=0

  10. #10
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Akkor az esti futamon kell gumicsere?

  11. #11
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    AUDI setup Stabil tőle mint egy tank Hátha valakinek rajtam kívül is jó lesz.
    Köszi! Nekem arra jó lett, hogy ezzel sikerült bemennem 1:32 alá , ami nyilván így is baromi lassú, de majd fejlődök, remélhetőleg. (kb. három hete sikerült megvennem az első kormányom, és kezdtem el szimulátorozni, szóval még az elején tartok. Ja, és sziasztok ezúton is! Prekval szerveren azért nem köszöntem eddig nagyon vissza, mert eleinte nem tudtam hogyan kell írni a chatbe utána meg, ha a közepébe cseppentem bele, akkor nem akartam az esetleges gyors körébe valakinek bezavarni a beírással.)
    Utoljára módosította: Bajogh; 2017. 07. 19. 15:36.

  12. #12
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor az esti futamon kell gumicsere?
    Nem, a végére lesz narancs a tegnapi versenyszimulációm szerint. Fel kellene rakni 2-3x-osra a kopást, akkor nem úsznánk meg és nagyon nem lenne mindegy a taktika, hogy ki mikor cserél

  13. #13
    Idézet Eredetileg Bajogh írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Nekem arra jó lett, hogy ezzel sikerült bemennem 1:32 alá , ami nyilván így is baromi lassú, de majd fejlődök, remélhetőleg. (kb. három hete sikerült megvennem az első kormányom, és kezdtem el szimulátorozni, szóval még az elején tartok. Ja, és sziasztok ezúton is! Prekval szerveren azért nem köszöntem eddig nagyon vissza, mert eleinte nem tudtam hogyan kell írni a chatbe utána meg, ha a közepébe cseppentem bele, akkor nem akartam az esetleges gyors körébe valakinek bezavarni a beírással.)
    Nincs mit!
    Üdv, a Szimulátoros Világban
    Nyugodtan kérj, kérdezz, valaki biztosan tud segíteni ha elakadsz valamiben

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor az esti futamon kell gumicsere?
    Kupa előtt Krisztián ezen a pályán tesztelte a gumikopást és nem kímélve a technikát bőven kibírta. Szóval nem kell

  15. #15
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Kupa előtt Krisztián ezen a pályán tesztelte a gumikopást és nem kímélve a technikát bőven kibírta. Szóval nem kell
    Köszönöm

  16. #16
    Megy a szerver: GTR-Masters.hu- DTM
    Jó szórakozást!

  17. #17
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Moscow Raceway

    Kupa állása: LINK
    (összesítés oszlop a nyári kupa alatt nem lesz látható)
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 08. 03. 11:37.

  18. #18
    Szeretnék elnézést kérni Illés Imitől és Nagy László Andrástól a 2. futamon történtekért! Nagyon nem voltam a helyzet magaslatán, sokkal gyorsabbnak éreztem magam és ettől aztán azt hittem, hogy bármilyen helyzetben el tudok menni mellettetek, ezért rosszul mértem fel a szituációkat.
    Szerencsére nem éles bajnokság, kapnék büntit érte tuti.
    Ezeket leszámítva jó futamok voltak.
    A 2. futam rajtjánál Magyar Krisztiánt vertem telibe, őt sajnos kiforgatta Schmidt Lajos így elkerülhetetlen volt az ütközés. Az utolsó helyről kellett visszakapaszkodni sérült autóval, volt izgalom bőven.

  19. #19
    Nagy László András Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék elnézést kérni Illés Imitől és Nagy László Andrástól a 2. futamon történtekért! Nagyon nem voltam a helyzet magaslatán, sokkal gyorsabbnak éreztem magam és ettől aztán azt hittem, hogy bármilyen helyzetben el tudok menni mellettetek, ezért rosszul mértem fel a szituációkat.
    Szerencsére nem éles bajnokság, kapnék büntit érte tuti.
    Ezeket leszámítva jó futamok voltak.
    A 2. futam rajtjánál Magyar Krisztiánt vertem telibe, őt sajnos kiforgatta Schmidt Lajos így elkerülhetetlen volt az ütközés. Az utolsó helyről kellett visszakapaszkodni sérült autóval, volt izgalom bőven.

    Részemről semmi para! Max negyedik lehettem volna, így egy pozíciót buktam. Te ígyis úgyis átmentél volna rajtam, gyorsvonat voltál, én meg már kicsit elfáradtam a végére, csak be akartam hozni az autót 4./5. hely környékén (bár volt egy pillanat, amikor elhittem, hogy talán a 2. futamon is összejöhet a 3. hely ). Bár egy kicsit várhattál volna, max 2-3 kanyar és úgyis megelőzől, így viszont nagyon bevetődtél mellém.

    Mindent összevetve amúgy nagyon jó móka volt, köszi srácok!
    Életem második online versenyhétvégéje volt, végre az eredménnyel is elégedett lehettem, a Nürburgringen még nagyon amatőr hibákba belecsúsztam, itt már jóval jobb teljesítményt sikerült nyújtanom.
    Amúgy hatalmas respekt mindenkinek, jó érzés úgy versenyezni, hogy tudod azt, hogy a másik is figyel rád és hagyni fog helyet ott ahol kell és fair, tisztességes csaták vannak a pályán.
    Sajnálom, hogy eddig voltam annyira hülye, hogy sose merészkedtem online felületre Várom a folytatást!

  20. #20
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    A 2. futam rajtjánál Magyar Krisztiánt vertem telibe, őt sajnos kiforgatta Schmidt Lajos így elkerülhetetlen volt az ütközés. Az utolsó helyről kellett visszakapaszkodni sérült autóval, volt izgalom bőven.
    Mondjuk úgy, hogy duplán nem voltam boldog Az első verseny utolsó körében a negyedik kanyarban egy lekörözött versenyző állt keresztbe az úton, akit csak alig tudtam kikerülni. Addig a pontig szinte semmit nem hibáztam, de azután a koncentrációm úgy szállt el mint a harmadik helyezésem Nagy László András kellő közelségbe került a bénázásaimnak és a DRS-nek köszönhetően így végül az előkelő negyedik helyen értem célba. A második futamról ne is ejtsünk szót, a csatt után 44mp hátrányból kellett a mezőny után eredni. Többször gondoltam rá, hogy feladom, de végül egy örömautózást mutattam be a közönségnek estem keltem, végül majdnem kaptam egy kört az elejétől

  21. #21
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Ugy alltam neki a futamnak, hogy a keves gyakorlas ellenere, ha sikerul stabilan menjek akkor kinezhet egy-egy jobb helyezes.. hat nem sikerult. Sajnos mindket futam elejen sikerult egy-egy hibat vetenem ami megpecsetelte az egesz futamot. A kovetkezo futam offos lesz melo miatt, ugyhogy lesz ido keszulni az az utanira

    Annyi eszrevetelem lenne - nevek nelkul - hogy azert a masodik futamon sikerult kiforgatni ketszer is ugy hogy erzesem szerint boven hagytam helyet, persze igy hogy fun a dolog (meg amugy sem erdekelne kulonosebben) nem akkora tragedia, de azert figyeljunk egymasra amennyire lehet.

    Mivel ez utobbi sajnos ram is vonatkozik itt szeretnek bocsantot kerni Hajdu Gabortol, talan a masodik futam elejen sikerult a "dombteton" levo kanyarra nagyobb lendulettel erkezzek, es elkaptam oldalrol, de ahogy lattam nem lett belole kipordules. Megegyszer bocs!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •