Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 43 (43 összesen)
  1. #26
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy néz ki, végül nem lesz gond.
    Úgy néz ki nekünk szerencsénk van , nem úgy a másik ligának

  2. #27
    Ma este nyolc óra után picivel elindul a móka és a csapatás

    Indulási feltételek: Masters DTM Summer Cup
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS
    Éles szerver: GTR-Masters.hu- DTM

    Figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

    Várunk mindenkit szeretettel a RaceRoom DTM Summer Cup első fordulójában, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

  3. #28
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Ma este nyolc óra után picivel elindul a móka és a csapatás

    Indulási feltételek: Masters DTM Summer Cup
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS
    Éles szerver: GTR-Masters.hu- DTM

    Figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!

    Várunk mindenkit szeretettel a RaceRoom DTM Summer Cup első fordulójában, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Élő onboard stream itt : https://youtu.be/ylv8yWXxNgA
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #29
    Nem biztos, hogy lesz időm prekvalra, de szorítsatok egy helyet nekem a rajtrácson

  5. #30
    Szilágyi Ferenc Versenyző Sziszifeca logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Halihó.

    Nem néztem mert annyi időm nem volt még, így kérdezem hogy a gumik hogy bírják?
    Valamint mennyi benya kell?

  6. #31
    Idézet Eredetileg Sziszifeca írta Hozzászólás megtekintése
    Halihó.

    Nem néztem mert annyi időm nem volt még, így kérdezem hogy a gumik hogy bírják?
    Valamint mennyi benya kell?

    Első verseny kb. 17 körös lesz ,a második meg kb. 11 Elvileg 3L esznek körönként. Defekt nem lesz azért nem kell aggódni.

    Az Audi 2.4-2.8 L/kör
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 07. 05. 16:37.

  7. #32
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem biztos, hogy lesz időm prekvalra, de szorítsatok egy helyet nekem a rajtrácson
    Oké

  8. #33
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    2014-es BMW-vel indulok. Megvan mindegyik gép.
    Szóval nekem mindegy melyik festéssel megyek. Aki olvassa és BMW-vel indul írja már ide melyik kocsival megy akkor is ha nem 14-es.
    Tök jó lenne ha nem lennének egyforma kocsik, kicsit könnyebb is lenne tudni ki kicsoda.

  9. #34
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Live Onboard stream

    Amúgy én a 2016, 7-es bmw-vel megyek

  10. #35
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Farkas23 írta Hozzászólás megtekintése
    Live Onboard stream

    Amúgy én a 2016, 7-es bmw-vel megyek
    na az a Spengler. Köszi, akkor a fekete BMW-vel nem megyek az a tiéd

  11. #36
    Megy a szerver lehet csatlakozni!
    Jó szórakozást!
    T1-ben rajt után óvatosan!!! Nem kell a pitty-putty rögtön az elején

  12. #37
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Nürburgring

    Kupa állása: LINK
    (összesítés oszlop a nyári kupa alatt nem lesz látható)

  13. #38

    Replay

    Lesz lehetoseg letolteni a full verseny replayt vhol? Erdekes lehet megnezni a futamot tobb szemszogbol. Jok a kozvetotes opciok de keves az info benne.

  14. #39
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg zfeher írta Hozzászólás megtekintése
    Lesz lehetoseg letolteni a full verseny replayt vhol? Erdekes lehet megnezni a futamot tobb szemszogbol. Jok a kozvetotes opciok de keves az info benne.
    Elvileg ott kell legyen a C:User/dokumentomok/my games/simbin/Raceroom/Userdata/replays mappában.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #40
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    Pár szó a tegnapi futamokról

    Köszi mindenkinek aki tegnap részt vett a futamokon!
    Én nagyon jól éreztem magam,főleg az első futamon.Sajnos Roland kicsúszott előttem így a második helyen autókáztam kb 4mp előnnyel Szalai Tibi elött,majd a végén Tibi megtalálta szerintem a "Kers" gombot. Vagy csak az én gumijaim fogytak el jobban?
    Vége felé jókat mentünk Tibivel majd utolsó elötti körben megelőzött,gondoltam nem is erősködöm majd az utolsó körben segít a DRS és vissza előzöm.Erre kétszer is belehibáztam ami a 3. helyet jelentette számomra.Összességében elégedett voltam magammal.
    2. futamon kilökött valaki a T1-ben igy visszacsúsztam majdnem az utolsó helyre majd kétszer még megforgott az autó.Talán 14 hely?
    Gratula Ádámnak!Mondtam is neki hogy szerintem ő kerozinnal megy.
    Szalai Tibinek is hatalmas gratula az első futamért!
    Moszkvai pályára pedig mindenkinek jó készülődést.Kemény lesz az biztos!
    Üdv!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  16. #41
    Nekem vegyes volt a tegnap, a csaták jók voltak, de az autót nem volt jó érzés vezetni. A S3 magasabbra vette a rázókat nemrég, a berögződések miatt viszont állandóan rátettem volna az autó baloldalát a kijárati rázókőre a Dunlopban és a Bit-Kurveben is és az első időmérős menetben el is dobtam egy nagyon jó kört emiatt, amin úgy felhúztam magam, hogy a második próbálkozás is felejtős lett, aztán elhatároztam, hogy inkább rá se nézek a deltára csak megyek egy összeszedett kört, így lett meg a 49.4, amitől jobbra eleve nem is számítottam.

    Az első verseny nagyon szenvedős volt, megtankolt autóval nem működött a setup, tulajdonképpen az egész verseny alatt Farkas Dáviddal csatáztam, végig gyorsabb volt ő is csak a futam közepén volt egy incidens előttem, ami után egy ideig picit visszalassult és ezt kihasználva bementem mellé kívülről a sikánban, visszanéztem a replayt és én úgy látom, hagytam elég helyet belül, de bocs ezúton is a megforgatásért. Az utolsó körben ráadásul kifogyott a benzin az utolsó kanyar előtt, pedig előtte a tesztversenyemen ugyanez a mennyiség még sok is volt... Na mindegy. 6-osban még elgurultam a célig valahogy.

    A második futam elején meg talán túl óvatos voltam az első kanyarokban úgyhogy hátracsúsztam egészen a 11. helyig, utána viszont részben hibáknak, részben a csatáknak köszönhetően vissza tudtam kapaszkodni. Szőcs Attilát volt komoly nézni egyébként, mert az elején még mögöttem is volt egy ideig, de úgy ment át a középmezőnyön, mint kés a vajon. Szinte minden adódó lehetőséget ki tudott használni a csaták közben, úgyhogy minket is elég könnyedén át tudott ugrani, miközben Illés Imivel és Schmidt Lajossal harcoltunk.

  17. #42
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161

    A tegnapi verseny részemről

    Race1:
    Rajt 7. helyről. Olyat rajtoltam, mint eddig még soha! :-) Majdnem a 3. hely is meglett. Sikerült túlélnem az első kanyarokat, úgyhogy nagyon jól kezdtem. Kicsit páráztam, hogy így viszont olyan emberek elé kerültem, akik gyorsabbak nálam. Meg is kaptam Szőcs Attit a nyakamba, aki nagyon gyors volt, keményen nyomás alatt tartott 2-3 körön keresztül. Volt hogy kanyarokon keresztül mellettem volt, de szerencsére nem volt probléma. Ezt a jelenetet visszanézve, egyszer kicsit kevés helyet hagytam, de ez nem volt szándékos. Mikor Attila rontott, megkaptam Fehér Rolandot helyette, akinek utólag is hálás köszönet a kiváló setup-ért és a nem kevésbé hasznos tanácsokért. A védekezés miatt Zelfi kiautózott kb. 4 mp. előnyt, viszont mivel nem kellett hátra figyelnem, kezdtem egyre jobb köröket menni. Nagyon jó működött az autó és olyan kis apróságokat is be mertem vele vállalni, amit korábban nem nagyon erőltettem. Láttam, hogy minden körben tizedeket faragok a Tamáson, úgyhogy vérszemet kaptam. Abban bíztam, hogy majd kopik a gumija és utolérem, nyomás alá tudom helyezni. A későbbi stream videóban láttam, hogy Tomi is ugyanolyan setup-pal ment mint én, és a gumija is rendben volt. Mire utolértem még volt kb. 2-3 kör lehetett próbálkozni a DRS-es is. Itt is volt, hogy kanyarokon keresztül mentünk egymás mellett, nagyon élveztem. Végül Tamás egy picit belehibázott, amit a DRS-es ki tudtam autózni, így meglett a 2. hely. Ez ilyen mezőnyben nekem abszolút várakozáson felüli. Ehhez kellett egy kis szerencse és az hogy tulajdon képpen lehoztam a versenyt különösebb hiba nélkül nagyon stabilan. Nagyon élveztem! :-) Köszönet a Szőcs Attinak és Zelfel Tominak a tiszta versenyért.

    Race2:
    Rajt 9. helyről. Most is jól sikerült feljöttem a 7.-re. Szőcs Attit követtem a vonatban, aki szerintem picit korábban fékezett az egyik kanyarban, mivel előtte is voltak. Én ezt sajnos nem reagáltam le időben, úgyhogy sikerült kiforgatnom. Ezúton is elnézést, nagyon bosszantott a dolog, mert az első futamon ugyanilyen helyzetben ő nagyon vigyázott rám! :-( Pár körrel később utolértem Schmidt Lajost a sikánban, akinek a jól sikerült kigyorsításom miatt hátulról neki is mentem. Na fasza, gondoltam visszaengedem. Lassítottam, próbáltam lehúzódni az ideális ívről, de erre a mögöttem jövő Erik nem számított, úgyhogy telibe trafált. Ez is abszolút az én hibám volt, legközelebb biztos körültekintőbben csinálom. Elnézést Eriktől a Schmidt Lajostól is! Visszaestem a mezőny végére. Innen már tét nélkül nyomtam, ami a csövön kifért és feljöttem a 10. helyre. A hibáktól eltekintve ez is élvezetes volt, mert nagyon jól ment az autó, jó volt pár emberrel csatázni!

    Nagyon jó ez a bajnokság, meg kell küzdeni minden pozícióért! :-) Már várom a köv. futamot!
    Üdv,

  18. #43
    Az én versenyeimre rányomta a bélyegét, hogy nem nagyon megyek DTM-es gépekkel. A rajtok nem voltak rosszak, a T1-es küzdéseket is sikeresen kikerültem, de az első versenyen az utolsó sikán előtti egyenesben aztán nem fértünk el Illés Imivel és Kiss Danival hárman egymás mellett. Visszanéztem tegnap, leginkább az én hibám volt, de a Raceroom is érdekesen reagálta le az összeérést és Imivel mindketten mentünk füvezni. Ezért sorry... Utána már csak magamnak köszönhettem, hogy pozíciókat veszítettem, főként a második versenyen. Volt több teljesen buta megpördülésem kigyorsításokon, ez a rutintalanság hiánya ezekkel az autókkal. A következő versenyekre majd többet gyúrok

    Tibi, így nem is rémlik konkrétan az incidens, részemről semmi baj miatta.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •