Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (43 összesen)
  1. #1

    R3E DTM SC - Nürburgring 07.05.

    Kedves Versenyzők!

    A RaceRoom DTM Summer Cup nyitó fordulójában a világ egyik legismertebb versenypályájára a Nürburgring-i aszfaltcsíkra látogatunk el.
    A pálya két hosszabb és sok rövid egyenesből, éles kanyarokból és nagy szintkülönbségekből áll. A különböző versenytávok, a DRS használata és a második futamon bevezetett fordított rajtsorrend izgalmas csatákat eredményezhet.



    1. Futam: 07.05. - Szerda Nürburgring
    Autók: a DTM 2013-2016-os kategóriákból legalább 1 autóval kell rendelkezni: DTM 2013, DTM 2014, DTM 2015, DTM 2016
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Prac1: 20:15 (45 min) napszak: reggel
    Qual1: 21:00 (20 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (30 min) napszak: dél
    Race2: 21:55 (20 min) napszak: délután (első futam végeredménye alapján az 1-10. helyezett fordított rajtsorrendben)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Éles szerver: GTR-Masters.hu- DTM
    Gyakorló szerver: GTR-Masters.hu - Prequal#2 /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters DTM Summer Cup
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!


    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 06. 22. 04:35.

  2. #2
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Esetleg egy olyat lehetne kérni hogy legyen egy 4-5 perces Practice is hogy lehessen tesztelni a DRS-t illetve hozzá állítani a végáttételt?
    Köszi!
    Ezt A prekval szerverre értettem természetesen.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  3. #3
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg egy olyat lehetne kérni hogy legyen egy 4-5 perces Practice is hogy lehessen tesztelni a DRS-t illetve hozzá állítani a végáttételt?
    Köszi!
    Ezt A prekval szerverre értettem természetesen.
    Practice-on lehet használni DRS-t? Szerintem menj offline versenyt ott tudsz tesztelni

  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Practice-on lehet használni DRS-t? Szerintem menj offline versenyt ott tudsz tesztelni
    lehet elvileg max engedélyezned kell a szerver beállításoknál!
    Nem szeretnék offlány versenyezni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    lehet elvileg max engedélyezned kell a szerver beállításoknál!
    Hát ha lenne ilyen opció

  6. #6
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Nem kell engedélyezni. Practice-on van Drs.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  7. #7
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    GTR-Masters.hu - DTM* szervert elindítottam 60 perces practice-szal. Erről a szerverről nem kerülnek be idők a prequalra.
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 06. 22. 13:40.

  8. #8
    Sziasztok!
    Két kérdésem lenne:
    1. Futottam a 2014-es BMW-el is egy értékelhető kört ma délután, 1:50.600 körül volt, de nem látom a prekval listán. Mi lehet az oka?
    2. DRS, ez versenyen hogy néz ki, mikor lehet és hányszor használni egy futam során?

  9. #9
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    DRS, ez versenyen hogy néz ki, mikor lehet és hányszor használni egy futam során?
    Ha jól tudom, körönként háromszor, amennyiben egy másodpercen belül vagy az előtted lévőhöz képest. Kivéve az első két körben, akkor nem működik.

  10. #10
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól tudom, körönként háromszor, amennyiben egy másodpercen belül vagy az előtted lévőhöz képest. Kivéve az első két körben, akkor nem működik.
    Egy 14 körös futam esetén akkor 12 körön keresztül folyamatosan használhatom? Bocs a láma kérdésért, de nem vagyok képben ezzel.

  11. #11
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    1. Futottam a 2014-es BMW-el is egy értékelhető kört ma délután, 1:50.600 körül volt, de nem látom a prekval listán. Mi lehet az oka?
    Rosszul volt berögzítve a 2014-es BMW, javítottam, most már szerepel az időd. Köszi, hogy szóltál.

  12. #12
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Egy 14 körös futam esetén akkor 12 körön keresztül folyamatosan használhatom? Bocs a láma kérdésért, de nem vagyok képben ezzel.
    Én is csak kicsit vagyok képben, de tulajdonképpen igen. Ha másodpercen belül vagy, illetve egy körben 3-szor.

  13. #13
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én is csak kicsit vagyok képben, de tulajdonképpen igen. Ha másodpercen belül vagy, illetve egy körben 3-szor.
    Csak akkor hazsnálhatod folyamatosan minden körben ha minden megtett körödben az elötted lévő egy másodpercen belűl van.Ha kikerülsz az 1 mp-ből akkor nem engedi használni már mindaddig amíg valaki nem lezs elötted 1-mp-en belül.Na ezt jól leírtam remélem érthető?!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  14. #14
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Csak akkor hazsnálhatod folyamatosan minden körben ha minden megtett körödben az elötted lévő egy másodpercen belűl van.Ha kikerülsz az 1 mp-ből akkor nem engedi használni már mindaddig amíg valaki nem lezs elötted 1-mp-en belül.Na ezt jól leírtam remélem érthető?!
    Kiegészítem Ez akkor érvényes, ha a DRS zónánál vagy 1 mp belül az előtted haladó mögött

  15. #15
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Kiegészítem Ez akkor érvényes, ha a DRS zónánál vagy 1 mp belül az előtted haladó mögött
    Akkor a Slovakiaring egy komplett DRS-zóna volt? Vagy mindenhol ki volt jelölve a DRS-zóna, ahol én érdemesnek tartottam rátenyerelni a nagy piros gombra

  16. #16
    DTM-ben nincs DRS zóna. A célvonalnál nézi az időkülönbséget. Ha van előtted autó 1 mp-n belül, mikor áthaladsz rajta, akkor arra a körre engedélyezi a DRS használatot, egy körön pedig három alkalommal aktiválhatod, nyilván célszerű a hosszú egyeneseket kinézni.

  17. #17
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    DTM-ben nincs DRS zóna. A célvonalnál nézi az időkülönbséget. Ha van előtted autó 1 mp-n belül, mikor áthaladsz rajta, akkor arra a körre engedélyezi a DRS használatot, egy körön pedig három alkalommal aktiválhatod, nyilván célszerű a hosszú egyeneseket kinézni.

    Szóval akkor a célvonal a DRS zóna

  18. #18
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval akkor a célvonal a DRS zóna
    Pontosabban az a mérési pont, zóna meg az egész pálya

  19. #19
    Egy kicsit utánanéztem: https://www.dtm.com/en/news/drag-red...015-09-18.html
    Fontosabb részek:
    Gyakorlón: Korlátlanul használható
    Kvalin: Tilos a használata, nem engedélyezett!
    Versenyen: Az első 4 körben nem engedélyezett! Innentől kezdve bármelyik versenyző ha 1mp-en belül van az előtte haladóhoz a célvonalnál akkor használhatja még 3x azon a körön belül. Hogy mikor azt a pilóta dönti el. (Tehát a leírás szerint a célvonalat jelöli meg, aztán lehet a mérési pontokra érti a vonalat, ez még nem tiszta nekem)
    Safety car és sárga zászló alatt tilos használni!

    Versenyenként 36x használhatod (ha tudod), és minden új megkezdett körnél lenullázódik még akkor is ha esetleg nem használtad el mind a 3 lehetőséget a körödön. Tehát ha éles a drs, érdemes kihasználni mind a 3-at.

  20. #20
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Kérnék egy szerver restartot ha lehet.Véget ért az update!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #21
    30-06-2017

    - Fixed issue with long loading times.

    Known issue: If a player leaves in race 1, other players will end up in black screen after session switch into race 2. We are investigating the problem but in the meantime we suggest you avoid multi format races if possible.
    Ez remek. Ha ez nem oldódik meg, akkor lehet egyelőre hanyagolni kéne a fordított rajtrácsot...

  22. #22
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez remek. Ha ez nem oldódik meg, akkor lehet egyelőre hanyagolni kéne a fordított rajtrácsot...
    Igen, ha addig nem javítják akkor hanyagoljuk.

  23. #23
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Sajnos kifagyott a szerver. Kérhetnék egy restartot?

  24. #24
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos kifagyott a szerver. Kérhetnék egy restartot?
    Visszavonva. Megy.

  25. #25
    Fixed critical issue where severe problems would occur when a player left or disconnected during multiplayer race. We apologise for the inconvenience this may have caused you and thank you for your patience.
    Úgy néz ki, végül nem lesz gond.

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •