Szavazás eredménye: Melyik géposztályban indulnál egy mini-LeManson?

Szavazók
33. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • LMP1

    18 54,55%
  • GT2/GTE

    14 42,42%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (314 összesen)

Téma: AC multiclass mini Le Mans

  1. #51
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Porsche 911 RSR működött csak a GT2/GTE kocsik közül, a többi Checksum failed nálam is.

    A 962C nem is volt nagyon lemaradva végsebességben az LMP1-től, de még a 911 GT1 is egész jól ment. A kanyar és féktáv más kérdés

  2. #52
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Porsche 911 RSR működött csak a GT2/GTE kocsik közül, a többi Checksum failed nálam is.

    A 962C nem is volt nagyon lemaradva végsebességben az LMP1-től, de még a 911 GT1 is egész jól ment. A kanyar és féktáv más kérdés
    962C 90%os turbo mellett gyorsabb mint az LMP, csak kigyorsítani nem fogsz tudni vele

    Pakolicz Robinak előre is köszönet ha futna 25-50 szűkítés mellette 2-3 kört a Porscheval!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  3. #53
    Pákolicz Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Zalaegerszeg
    Életkor
    39
    Üzenetek
    41
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    962C 90%os turbo mellett gyorsabb mint az LMP, csak kigyorsítani nem fogsz tudni vele

    Pakolicz Robinak előre is köszönet ha futna 25-50 szűkítés mellette 2-3 kört a Porscheval!
    Nagyon szívesen, csak mit hogy állítsak? ilyenekhez én nem értek...

  4. #54
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Látszólag rendben vagyunk, GT2 autók közül, a BMW-Corvette már biztosan jó és a classic C9 is!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #55
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Én indulnák a Ford GT-vel is, ha ezt engednétek, mint kiegészitést!

    http://sharemods.com/m0pc2hdw1sx8/ford_gte_lms.zip.html

    Csatolt képek Csatolt képek
    Fair Play és versenyszellem!

  6. #56
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Én indulnák a Ford GT-vel is, ha ezt engednétek, mint kiegészitést!

    http://sharemods.com/m0pc2hdw1sx8/ford_gte_lms.zip.html

    Maradjunk a gyári tartalomnál egyelőre

    Idézet Eredetileg pakolicz.robert írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon szívesen, csak mit hogy állítsak? ilyenekhez én nem értek...
    Setupnál kellene a restrictorodat 50%-ra tenni és megnézni hova lassulsz.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  7. #57
    Dérer Ramon Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 31.
    Üzenetek
    50
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Maradjunk a gyári tartalomnál egyelőre



    Setupnál kellene a restrictorodat 50%-ra tenni és megnézni hova lassulsz.
    Setupnál sztem nincs ilyen, nem a szerver adminnak kell kiosztani/beállítani?

  8. #58
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Állítsatok ezen a szar órán, bazzeg, vagy írjatok az üdvözlő szövegbe epilepszia veszély figyelmeztetést..

    20 perc után este 6 van és az katasztrofális, főleg a kerítéseken átsütő nappal...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  9. #59
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Állítsatok ezen a szar órán, bazzeg, vagy írjatok az üdvözlő szövegbe epilepszia veszély figyelmeztetést..

    20 perc után este 6 van és az katasztrofális, főleg a kerítéseken átsütő nappal...
    Bizisten néztem, hogy mit akarsz a 6 órával, de nekem nem tűnt fel semmi. Felőlem korábbra állíthatom, de a futam végére majd biztosan 6óráig eljutunk!

    Idézet Eredetileg iceman007 írta Hozzászólás megtekintése
    Setupnál sztem nincs ilyen, nem a szerver adminnak kell kiosztani/beállítani?
    Rémlett pedig, de most belépve nem látom. Na akkor majd megnézem máshogy.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2017. 06. 25. 20:18.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  10. #60
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    Állítsatok ezen a szar órán, bazzeg, vagy írjatok az üdvözlő szövegbe epilepszia veszély figyelmeztetést..

    20 perc után este 6 van és az katasztrofális, főleg a kerítéseken átsütő nappal...
    Nekem pont tetszik ez a getríl pofiba sütő nap ...360-nál.

  11. #61
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na Robi lett a tesztalany (köszönjük).

    Beleszámítva h javult mondjuk meg tovabb es tudna 3:28at, akkor az 50%os restrictor szűk 5mpt vág vissza, mert 3.32 vegevel zárt ma 50% restrictor mellett.
    Az RSR táblázatból kiindulva, 2perces körön elvileg 3.8mp van a leglassabb Audi es a 919 között, tehat 3.5perces körrel számítva az 5mp lassulasnak jónak kéne lennie. Valószínűleg ám az lesz h 60% 919en, 10% a toyotan es 0% Audin. Classicnal is lesz BOP, GT2 ugy jo ahogy, csak az RSR log ki.
    Holnap visszatérünk rá, joejt mindenki.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  12. #62
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem pont tetszik ez a getríl pofiba sütő nap ...360-nál.
    Az benne a szivatás, hogy akkor a legdurvább ha max grafikán játszol
    Akinek minimálisra vannak véve a grafikai fícsörök, az lehet észre sem veszi, várhatóan mert nincsenek is árnyékok a szélvédőn
    Szerintem az a legbénább eset, amikor vannak ugyan árnyékok, de "low" minőségben. Na szerintem az a zavaróan gagyi megoldás.

    A Probléma az egésszel meg az, hogy míg a valóságban a sofőr nem a szélvédőre fókuszál, így nem is zavarják annyira az ilyen árnyékok. Azonban itt nincs más lehetőséged, és effektekkel sem igyekeztek azt megoldani, hogy a szélvédőn megjelenő vackok (ablaktörlő, kosz, árnyék, esőcsepp - ha lenne) ne legyenek élesek és kontrasztosak.

    A simán csak szembe sütő nap az persze más, olyankor igaziból sem látnál semmit - ha nem lenne napszemüveg és/vagy napellenző

  13. #63
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Szeretném nullázni a prekval listát, hogy már mindenki a BOP-os autókkal és időkkel fusson a héten. Van ellenvetés?
    Mivel nincs A-B szerver, legfeljebb 30 résztvevőig vagyunk szalonképesek, a prekval tábla sokat nem mutat véleményem szerint, de legalább már a vasárnapi erősorrendet látnánk. Bár nagyon szépen mutat az 50 regisztrált idő , nem hittem volna, hogy ilyen szép mezőny összeállhat!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #64
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    nem hittem volna, hogy ilyen szép mezőny összeállhat!
    Összesen 19 versenyzőnek van/volt ideje a prequal-on...

  15. #65
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A futam távja olyan 32-33 körül várható majd. LMP Porscheból kiindulva körönként olyan 7,3Litert eszik 130% mellett, így a 68 literes tankkal 3 kiállással legalább kell számolni.
    Az Audinak viszont csak 54 literes a tankja, amivel ~9 kört megy. Ennyit a Med gumi biztosan kibír.

  16. #66
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Az Audinak viszont csak 54 literes a tankja, amivel ~9 kört megy. Ennyit a Med gumi biztosan kibír.
    Az ideális, mert mintha a Porscheval is 9kört számoltam volna.
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Összesen 19 versenyzőnek van/volt ideje a prequal-on...
    És még csak FB promot se kapott tudtommal így nyári szünetre
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #67
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Szomorkásan veszem tudomásul, hogy a rusztikusabb vezetési (és hang) élmény nem túlzottan népszerű, azonban én úgy vagyok vele, hogy ha legalább ketten-hárman még indulnának rajtam kívül az ősszörnyekkel, az már elég lehetne esetleg ahhoz, hogy megfűszerezze ezt az amúgy is inkább hangulat-orientált eseményt. (Sőt, az igazat megvallva, nekem már az is elég lenne a boldogsághoz, ha egyedül én ülnék mondjuk a 917/30-asban, körülöttem a sok mai cuccal, akiket néha tereptárgyként kell kikerüljek az egyenesekben.)
    Az is igaz, hogy van némi kiegyensúlyozatlanság a régi verdák között is: a 917/30 vagy 6-7 mp-el gyorsabb tud lenni a többinél (ezerhaccáz lóerő nem viccel), persze ehhez az kell, hogy a féktávoknak és kigyorsoknak legalább a nagyrésze halál nélkül abszolválva legyen, ami nem kis feladat . Ráadásul a Mazdának Sziszka által már említett gumizabálása - amit a 962-vel kapcsolatban is megerősítenék - erre nem annyira jellemző.
    Persze nem fogok kétségbe esni, ha nem lesz klasszik kategória, valószínűleg a maradék választékból is találnék valamit, amivel elindulnék, bár pl. amikor az említett turbótank után átültem a Corvette-be, szó szerint majdnem elaludtam.

  18. #68
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Szomorkásan veszem tudomásul, hogy a rusztikusabb vezetési (és hang) élmény nem túlzottan népszerű, azonban én úgy vagyok vele, hogy ha legalább ketten-hárman még indulnának rajtam kívül az ősszörnyekkel, az már elég lehetne esetleg ahhoz, hogy megfűszerezze ezt az amúgy is inkább hangulat-orientált eseményt. (Sőt, az igazat megvallva, nekem már az is elég lenne a boldogsághoz, ha egyedül én ülnék mondjuk a 917/30-asban, körülöttem a sok mai cuccal, akiket néha tereptárgyként kell kikerüljek az egyenesekben.)
    Az is igaz, hogy van némi kiegyensúlyozatlanság a régi verdák között is: a 917/30 vagy 6-7 mp-el gyorsabb tud lenni a többinél (ezerhaccáz lóerő nem viccel), persze ehhez az kell, hogy a féktávoknak és kigyorsoknak legalább a nagyrésze halál nélkül abszolválva legyen, ami nem kis feladat . Ráadásul a Mazdának Sziszka által már említett gumizabálása - amit a 962-vel kapcsolatban is megerősítenék - erre nem annyira jellemző.
    Persze nem fogok kétségbe esni, ha nem lesz klasszik kategória, valószínűleg a maradék választékból is találnék valamit, amivel elindulnék, bár pl. amikor az említett turbótank után átültem a Corvette-be, szó szerint majdnem elaludtam.
    Elvileg nem szabadna ennyivel durvábbnak lennie a 917/30asnak, de itt az LM egyenesben tényleg kijön. Az a baj, hogy nem tudokk neked alternatívát adni, mert ezzel már majdnem az LMP végét tudod tartani, de gondolom a gumikopás a régi gumikkal versenyképtelenné tenne. Elvileg a C9nek kellene a legrosszabb Vintage gépnek lennie, de még az is pár másodperccel gyorsabb a GT elejénél.
    Klasszik No Man's Land lenne a futamod, az meg szerintem 2,5 órán át nem túl izgalmas
    Esetleg egy Fonsi hangpack a C7be hogy segítsen valamit? Nekem is így fut.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #69
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Az benne a szivatás, hogy akkor a legdurvább ha max grafikán játszol
    Akinek minimálisra vannak véve a grafikai fícsörök, az lehet észre sem veszi, várhatóan mert nincsenek is árnyékok a szélvédőn
    Szerintem az a legbénább eset, amikor vannak ugyan árnyékok, de "low" minőségben. Na szerintem az a zavaróan gagyi megoldás.

    A Probléma az egésszel meg az, hogy míg a valóságban a sofőr nem a szélvédőre fókuszál, így nem is zavarják annyira az ilyen árnyékok. Azonban itt nincs más lehetőséged, és effektekkel sem igyekeztek azt megoldani, hogy a szélvédőn megjelenő vackok (ablaktörlő, kosz, árnyék, esőcsepp - ha lenne) ne legyenek élesek és kontrasztosak.

    A simán csak szembe sütő nap az persze más, olyankor igaziból sem látnál semmit - ha nem lenne napszemüveg és/vagy napellenző
    Nekem csak a "világrészletesség" van alacsonyra véve, amúgy a tükröződések, árnyékok elég részletesek (a szélvédőn kivehetők a falavelek), és a posztprocessz is megy, szóval nekem ez így egész jó kis hátborzongató, életszagú kaland, ahogy a nagy strobózásban próbálom még időben kiszúrni a sikánok előtti táblákat meg a féknyomokat végsebességgel repesztve.
    Ez pont az, amiről rFactorral/SimBim-es cuccal körözgetve álmodoztam, mint "next gen", szóval csak sajnálni tudom azt, aki ezt "lebutítja".
    Ha a poros szélvédőre süt a nap, akkor a valóságban is elég nehezen tudsz "mögé" nézni, és voltaképp itt is azért kiszűri az agyad az információt. Persze a VR majd biztos ezt is tökéletesíti valami retinakövetéssel, meg miegyébbel ...20-30 év múlva.

  20. #70
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Bizisten néztem, hogy mit akarsz a 6 órával, de nekem nem tűnt fel semmi. Felőlem korábbra állíthatom, de a futam végére majd biztosan 6óráig eljutunk!
    szerintem valami időgyorsítás vagy mifene van - ha lehet ilyet - mert elindul 13:valamikor és 20 perc után már elszaladt hatig onnan meg ugye nem megy tovább mert gagyi ahhoz az ac-hogy lekezelje az estét, meg a lámpákat - ismét egy 10 éves fícsör ugye - gyakorlatilag semmi pluszt nem ad az élményhez mer ugyanolyan világos van, csak az árnyékok pont tönkrebasszák az egészet - ahogy zrubi írja - régebben volt valami trükk amit alkalmaztam, valamit át kellett írni valahol és egy fix távolságon belül az autómtól minden árnyékot kikapcsolt, na ezt már nem találom/nem működik..

    a 917/30 meg ugye ok hogy megy mint a veszett fene..de meg is kell állni vele, és azért a 400 litert mire beletankolják, az sem csekély időveszteség
    A gumit azért eszi kevésbé mert ez Vintage gumit használ míg a többi a 90-es gumikat,

    a 911 GT1 lenne alternatíva, de azzal is 5 körönként ki kell jönni a gumi miatt...
    Utoljára módosította: Sziszka; 2017. 06. 26. 17:44.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  21. #71
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Szerintem a classic jelenleg felejtős, körözgetni még csak csak, de 2,5 órás futamon szerintem gyorsan kifújna az egész.
    Talán a 962C ST. a legkönnyebb, közel GT3-as fékkel, féktávokkal.
    Esetleg a Maser GT1-et érdemes lenne kipróbálni, az közel áll a jelenlegi GT2-E autókhoz.

  22. #72
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg nem szabadna ennyivel durvábbnak lennie a 917/30asnak, de itt az LM egyenesben tényleg kijön. Az a baj, hogy nem tudokk neked alternatívát adni, mert ezzel már majdnem az LMP végét tudod tartani, de gondolom a gumikopás a régi gumikkal versenyképtelenné tenne. Elvileg a C9nek kellene a legrosszabb Vintage gépnek lennie, de még az is pár másodperccel gyorsabb a GT elejénél.
    Klasszik No Man's Land lenne a futamod, az meg szerintem 2,5 órán át nem túl izgalmas
    Esetleg egy Fonsi hangpack a C7be hogy segítsen valamit? Nekem is így fut.
    Hát ha őszinték akarunk lenni, nálam nem annyira holmi gumikopások a versenyképesség akadályai, hanem olyasmi, ami azonos kategóriában is fennáll . (Egyébként pont arról van szó, hogy a 917/30-nak azalatt az öt kör alatt, amire az alapból beletolt 150 liter nafta elég , gyakorlatilag semmit sem kopott). Az említett gép önmagában is elég izgalmat nyújt akár 2,5 órán át, bár ezt persze offlány is megtehetem (sose fogom ).
    De mondom, pláne ha csak egyedül indulnék, akkor nyilván felejtős, ez van, majd találok valami mást. Csak sajnálom, hogy ennyire nem vonzza a népet az ezekkel a dögökkel való birkózás.
    Na mindegy, ha kijön a 330 P4, akkor a GT40-el, 908-al, 917-el összeeresztve hátha összefúj a szél egy klasszik mezőnyt.

    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg a Maser GT1-et érdemes lenne kipróbálni, az közel áll a jelenlegi GT2-E autókhoz.
    Ó, ez elég jó ötlet!

    Sőt, a Glickenhaus P4/5 is lehet, hogy megérne egy próbát.
    Már csak a diverzitás kedvéért is.
    Utoljára módosította: croatianus; 2017. 06. 26. 19:23.

  23. #73
    Dérer Ramon Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 31.
    Üzenetek
    50
    És mi lenne ha most kivennénk a klasszikot és jövőhéten vagy máskor lenne egy csak klasszik, abban pl én is elindulnék.

  24. #74
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg iceman007 írta Hozzászólás megtekintése
    És mi lenne ha most kivennénk a klasszikot és jövőhéten vagy máskor lenne egy csak klasszik, abban pl én is elindulnék.
    Meglátjuk,most viszont miután egyeztettem az érintettekkel a szervert újraindítom 9 órakor
    • Vintage autók nélkül
    • 70% sérüléssel
    • Kibővített BOP rendszerrel az LMP1 osztályra,

    úgyhogy tessék még egy esélyt adni a Toyota/Audi párosnak!

    Ezeket a Maser, Glickenhaus autókat én most elengedném, a következő Vintage eseményen - ha szeretnétek - ki lehet majd őket próbálni!

    Sziszka:
    a fényekkel az lenne a tervem, hogy alap idő múlással, 15órától kezdenénk a futamot. Viszont valamiért 1 órával kezd a szerver és nem látok rá opciót, hogy változtassam, így maradt a 2x időmúlás, hogy azért érezzük az elmúlást.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #75
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ezeket a Maser, Glickenhaus autókat én most elengedném, a következő Vintage eseményen - ha szeretnétek - ki lehet majd őket próbálni!
    Pedig nem sok más esélyük van arra, hogy valaha is fontosnak érezzék magukat. A GT2/GTE-n kívül mi máshoz passzolhatnának?
    Lenne valami hátránya, ha mégis betennéd őket?
    (A P4/5-öt tk. GT2-es szabályok szerint építették, tehát alapból benne kellett volna lennie a pakliban szerintem.)
    Utoljára módosította: croatianus; 2017. 06. 26. 20:22.

Oldal: 3 / 13 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •