Szavazás eredménye: Melyik géposztályban indulnál egy mini-LeManson?

Szavazók
33. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • LMP1

    18 54,55%
  • GT2/GTE

    14 42,42%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 11 / 13 ElsőElső ... 7 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (314 összesen)

Téma: AC multiclass mini Le Mans

  1. #251
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Na mig lezárul a kvali.

    Issue: Ha valaki bookingol, de benne van a listában Restrictorral, akkor ezt sajnos a booking felülírja és nem lesz büntetése. Ezt jobb figyelembe venni a jövő szervezései kapcsán, valamint jelezni Gergő felé, hogy bug van.

    További probléma, hogy az AC serverre nem tudtunk csatlakozni normálisan, többször kivágott.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  2. #252
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Na mig lezárul a kvali.

    Issue: Ha valaki bookingol, de benne van a listában Restrictorral, akkor ezt sajnos a booking felülírja és nem lesz büntetése. Ezt jobb figyelembe venni a jövő szervezései kapcsán, valamint jelezni Gergő felé, hogy bug van.

    További probléma, hogy az AC serverre nem tudtunk csatlakozni normálisan, többször kivágott.
    idézek egyet a Dedicated server Manualból a színt és a méretet is meghagyva :


    BOOKING MODE IS NOT FULLY SUPPORTED


    szóval a lényeg az h ezt a mai versenyt úgy tudtátok volna lebonyolítani normálisan ha Pickup servert állítottok be és bekapcsoljátok a locked entry listet így csak a nevezők tudtak volna kapcsolódni a megadott BOP-pal...

    szóval nincs BUG csak nem ajánlják a bookingot ...

  3. #253
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Megyünk egy visszavágót?

  4. #254
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Hivatalos végeredmény:
    http://simresults.net/170702-g0T

    Köszi mindenkinek!
    Eriknek és Lacinak underdog plecsni jár
    Csabit meg nem csalt, csak a rendszer áldozata lett
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2017. 07. 02. 23:20.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  5. #255
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    A ket kategoriabol vegul harom lett, de fun volt!

    Thx Szabi, varjuk a kovetkezo versenyt!

  6. #256
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hivatalos végeredmény:
    http://simresults.net/170702-g0T

    Köszi mindenkinek!
    Eriknek és Lacinak underdog plecsni jár
    Csabit meg nem csalt, csak a rendszer áldozata lett
    2 és fél óra szenvedés, és még be se értünk

  7. #257
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Életkor
    42
    Üzenetek
    274
    Valaki világosítson fel h mit rontottam el mert lemaradhattam vmiről....

    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hivatalos végeredmény:
    http://simresults.net/170702-g0T

    Köszi mindenkinek!
    Eriknek és Lacinak underdog plecsni jár
    Csabit meg nem csalt, csak a rendszer áldozata lett

  8. #258
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Kellemes esti program volt egy egész napos barkácsolás után A BMW-vel valószínűleg nem a legjobb autót választottam ide, de nagyjából tök mindegy volt, a tisztes helytállás volt a cél. Számítottam a Corvette-ek nagyobb tempójára, főként egyenesben, ez be is jött. Azt hittem, végül magányosan fogok autózgatni, de Marton Zolival valahogy mindig összefutottunk, akárhányszor is pörögtünk meg itt-ott. Ahhoz képest a konzisztenciám nem is volt rossz, ezen meglepődtem. Legalább egyenletesen lassú voltam

  9. #259
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg T_Cs írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki világosítson fel h mit rontottam el mert lemaradhattam vmiről....
    Bookingoltal, igy torlodott a restrictorod. Ezzel koronkent kb. 4-5mp elonyod volt a tobbiekkel szemben. Bertalannal egyetemben

    No meg az elso korben a Dunlop hidig - az elso sikan utani feluljaro - felvezeto tempoban kellett volna menned, mire odaertem mar volt 8mp elonyod, mert nyomtad egybol.

    De fun futam volt az ilyen.
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2017. 07. 02. 23:31.

  10. #260
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Eriknek és Lacinak underdog plecsni jár
    Mi-mi-mi? Mit csináltam?

  11. #261
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416

    Flag

    Jó volt, élveztem. Lekörözéseknél sehol nem volt gond, Erik és Tömöl Tomi folyamatosan lehúzódtak holott megbeszéltük, hogy a gt2 marad az ideális íven szóval nekik külön respect. Mehet a következő futam valamelyik rövidebb pályán, mondjuk Spa v. Nürburgring.

  12. #262
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Hát igen Mammel Erik volt pörgés rendesen, nekem az volt a bajom, hogy a kvalin volt a szeles pálya, 40 perc elég volt setup készítésre, ami meg is lett csak aztán valami újfajta pálya lett amin meg csak a versenyen mentem már ráadásul az utolsó helyről olyan setuppal ami tök más viszonyokra lett kitalálva szóval ezek után már csak a Vette 5.5 literes ménesében bízhattam

  13. #263
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    egyébként nekem medium minőségen megvan az egész verseny elejétől végéig 945 MB ha van igény feltölthetem ha nincs meg senkinek így

  14. #264
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    egyébként nekem medium minőségen megvan az egész verseny elejétől végéig 945 MB ha van igény feltölthetem ha nincs meg senkinek így
    Engem érdekelne, kérlek töltsd fel!
    Fair Play és versenyszellem!

  15. #265
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    Engem érdekelne, kérlek töltsd fel!
    oké

  16. #266

  17. #267
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Bookingoltal, igy torlodott a restrictorod. Ezzel koronkent kb. 4-5mp elonyod volt a tobbiekkel szemben. Bertalannal egyetemben

    No meg az elso korben a Dunlop hidig - az elso sikan utani feluljaro - felvezeto tempoban kellett volna menned, mire odaertem mar volt 8mp elonyod, mert nyomtad egybol.

    De fun futam volt az ilyen.
    Én is bookingoltam, nekem mégis megmaradt.

  18. #268
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Én is bookingoltam, nekem mégis megmaradt.
    Biztos , hogy az utolsó futamra bookingoltált és maradt meg a BoP?

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Mi-mi-mi? Mit csináltam?
    Színesítetted a mezőnyt
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #269
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Életkor
    35
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Biztos , hogy az utolsó futamra bookingoltált és maradt meg a BoP?
    Igen. Mindegyikre bookingoltam, mert nem figyeltem a chatet. És maradt a BoP, megnéztem időmérő végén (meg ugye a tempóból is érezhető volt)

  20. #270
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Hivatalos végeredmény:
    http://simresults.net/170702-g0T

    Köszi mindenkinek!
    Eriknek és Lacinak underdog plecsni jár
    Csabit meg nem csalt, csak a rendszer áldozata lett
    Nem mintha nagyon számítana, de biztos, hogy hibás az eredmény. Az egyik, hogy fél mezőnyt kizárt a rendszer, a másik, hogy a GT kategóriában biztos, hogy Szűcs Tamás mögött végeztem.

    A versenyről annyit, hogy a kaotikus indulásnak meg lett az "eredménye", mert a többszöri újraindítás után a GT-sek rajt előtt nem mehettek ki a pályára, viszont az új szélviszonyok hatásairól csak tippelni tudtam, ami miatt elállítottam a váltómat. Sajnos nagyon nem lett jó, úgyhogy 2-3 körig még láttam Tamást (meg kerülgettük egymást ), de utána az összes kigyorsításon időt vesztettem, így esélytelen volt az üldözése (,de lehet jó váltóval se ment volna ). Azután dög unalom volt. Ezen a pályán még lehet, hogy 30 azonos autó is nagyon szétszóródna, nem hogy 20 autó 2 kategóriában.

  21. #271
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Tömöl Tomi folyamatosan lehúzódtak holott megbeszéltük, hogy a gt2 marad az ideális íven szóval nekik külön respect.
    Az elején nem törődtem az LMP-kel, mentem a saját ívemen, de egyszer a Porsche kanyarokban az egyik bejött mellém és el kellett vennem a gázt... Lehet, hogy ott és akkor épp egy kicsit lecsúsztam az ívről és azt hitte el akarom engedni... Ezek után már inkább többször elengedtelek titeket, főleg, ha már lecsúsztam az ívről...

    Számomra igazi Le Mans feeling volt, főleg az eleje. Nem tudom, mi történt, de nem akart gyorsulni a kocsi, olyan volt, mintha a fékpedál 100%-os lenyomásnál is csak 75% adna le, pedig a pedál app szerint 100-at adott le... A 2. kör végére jöttem rá a megoldásra: megrugdostam a kupplungot, az helyre tette... Ezután eredhettem a többiek után, de addigra már az eleje több, mint fél percre volt... Ezután volt néhány kisebb-nagyobb hibám, elég összeszedetlen voltam és a med gumi is elég rossz választás volt... A végét az jelentette számomra, amikor az utolsó box után 3 kanyart vettem be, majd telibe kaptam egy keresztbe bóklászó LMP-t... esélyem sem volt kikerülni...
    Azért becsülettel végignyomtam, mer' há' Le Mans...

  22. #272
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Én is agyaltam közben, hogy akkor most maradjak az ideális vonalon vagy legyek előzékeny és jobban előzhető. Kicsit megszokásból is végül inkább helyet adtam, ahol az nagyon egyértelmű volt. Jó gyakorlás volt ez arra, hogyan lehet sokkal gyorsabb autókra figyelni, időzíteni és tervezni az elengedéseket.
    Egyszer volt csak gond érzésem szerint, de akkor is azért, mert a verseny végén Fehér Norbi loholt mögöttem és akart lekörözni, de pont a pálya végén, a kanyargós részeknél ért közvetlenül mögém és ugyanakkor egy LMP-s gép is a nyakunkba esett. Ott láttam, hogy Norbi mögöttem kicsit leesett az ívről, de a célegyenesben már tisztán elengedtem.

    A med gumi valószínűleg túl óvatos választás volt a két kiálláshoz, a soft is kibírta volna és hozott volna körönként 2-3 másodpercet talán. Így jár, aki nem tesztel, de most nem jutott rá időm

  23. #273
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Nem mintha nagyon számítana, de biztos, hogy hibás az eredmény. Az egyik, hogy fél mezőnyt kizárt a rendszer, a másik, hogy a GT kategóriában biztos, hogy Szűcs Tamás mögött végeztem.
    Szerintem azért lehet mindenki DNF, mert a honlap gondolom így dekódolja a 2 körnél nagyobb hátrányt. Természetesen beértünk

    Következő pálya Fuji 1968 lenne, csak segítsetek nekem merre menjünk vele autó ügyileg.
    • Július 30
    • Classic LMP + tömegvonzó class
    • Minden amit az első futamból tanultunk
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #274
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Classic LMP + tömegvonzó class
    GT4-esek? (Maserati, Porsche 918, Lotus Eleven 2 GT4, valamelyik Lotus Evora is talán odafér)
    Classic DTM kocsik?

  25. #275
    Dérer Ramon Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 31.
    Üzenetek
    50

    Post

    Akkor egy kis élménybeszámoló

    A kezdeti nagy erösségü szél miatt azt hittem, hogy konkrétan kukába dobhatom az egy hetes setupolást és "felkészülést". Szóval jó ötlet volt mérsékelni valamelyest bár a quali utolsó 5 percében nem feltétlen lehetett mindent lecsekkolni. A rajt tiszta volt, de nem volt safety car-os jellege söt... A saját versenyemre nem nagyon térnék ki csak annyit, hogy az a jó ebben az endurance-ban, hogyha nem tudod, hogy hogy kell a boxstratégiádat menet közben változtatni, akkor van idöd mobilról kiguglizni a boxban . A lekörözések, elengedések nálam vegyes képet mutattak, volt aki maradt a saját ívén (szerintem ez a legjobb megoldás), volt aki lehúzódott jobbra, volt aki már annyira elözékeny volt, hogy ki is ment a pályárol vagy teljesen lelassított és sajnos volt aki nem nagyon vette figyelembe, hogy egy LMP1-es autó van mögötte. Ha jól emlékszem a szabályzatban / kiírásban csak ajánlott a virtuális visszapillantó, ezt lehet h érdemes lenne kötelezöre tenni.
    Összességében nagyon jó verseny volt a szükítöhiányos Porschék és a kevés létszám ellenére is. Én benne lennék bármilyen jövöbeni Endurance témában, akár Classic, akár egy jól kiegyensúlyozott LMP vagy GTE kategóriában, viszont érdemesebb lenne original pályákkal próbálkozni, ott lehet, hogy jól müködnek az alapbol definiált energiavisszanyerö profilok és nem kell 2 és fél órán keresztül nyomkodni a gombot
    És egy utolsó dolog. Nem tudom, hogy a bajnoki futamokon, hogy müködik, de itt nagyon zavaró volt, hogy épp hogy beértem, vagy még be sem értem és már lépett is ki a szerver.

Oldal: 11 / 13 ElsőElső ... 7 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •