Szavazás eredménye: Melyik géposztályban indulnál egy mini-LeManson?

Szavazók
33. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • LMP1

    18 54,55%
  • GT2/GTE

    14 42,42%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 12 / 13 ElsőElső ... 2 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (314 összesen)

Téma: AC multiclass mini Le Mans

  1. #276
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    GT4-esek? (Maserati, Porsche 918, Lotus Eleven 2 GT4, valamelyik Lotus Evora is talán odafér)
    Classic DTM kocsik?
    Igen én is a GT4 osztályra gondoltam elsősorban, de félek, hogy azokkal a pálya nagyon sínautós lenne és nem lenne elég izgalmas.

    Amúgy a GT4 erősorrendben elvileg Maserati GranTurismo MC GT4, Porsche Cayman GT4 Clubsport tud egy időt, Lotus Elevent már vagy 3mp távolságra van.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  2. #277
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem azért lehet mindenki DNF, mert a honlap gondolom így dekódolja a 2 körnél nagyobb hátrányt. Természetesen beértünk

    Következő pálya Fuji 1968 lenne, csak segítsetek nekem merre menjünk vele autó ügyileg.
    • Július 30
    • Classic LMP + tömegvonzó class
    • Minden amit az első futamból tanultunk
    Július 30 azért messze van. Miért nem lehet hamarabb? Nekem nincs bajom a classic lmp-vel de szerintem ennyi nevező sem lesz mint most. Nem sok mazochista van már a ligában. Tömegvonzónak maradhat a gt2. Gt4 lassú és túl sínautós, Gt3at pedig inkább hanyagoljuk.

    Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

  3. #278
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Hát, igen tanulságos volt ez az esemény

    A jelenlegi szél implementáció még mindig értelmetlen. Arról nem is beszélve, hogy 40km/h szél gyakorlatilag lefújta az útról az LMP kocsikat
    Szerintem ne erőltessük ezt.

    a 3-4 szerver restart megkezdte a ráhangolódást a káoszra, az biztos.

    A BoP vs. booking témát már kifejtettétek. Cserébe ez is színesítette a mezőnyt
    Volt a gyors Porsche, meg a méggyorsabb Porsche, és Én az Audi

    Az Audinak egyébként becsületére váljon, hogy azért ha nem bénázok annyit, akkor versenyképes lett volna. Persze nem az ufók és a BoP nélküliek ellen...

    Számomra nagyon durva élmény volt a kategóriák közötti sebességkülönbség. Igen meglepődtem, hogy hipp-hopp már a seggébe is voltam valakinek.
    Ezúton is elnézést ha a frászt hoztam valakire, amikor kanyarban elhussantam mellette ezerrel. Remélem magamon kívül nem zavartam vele senkit annyira hogy lemenjen a pályáról is - ahogy azt én megtettem többször is, annak elkerülése végett, hogy az előttem lévőt durván felökleljem

    Az is elég vicces volt, hogy fogalmam sem volt hányadik körben járok, mivel a KÖRSZÁMLÁLÓ app is csak a hátralévő időt mutatta
    Ami egyébként mindenképp ott van a "fejlécben" is...

    a 2.5 óra úgy önmagában is megterhelő volt, durván le is izzadtam. És a végére majd szétdurrant a hólyagom is. (Lehet nem kellett volna besöröznöm előtte?)

    Összességében igen nagy élmény volt - még akkor is ha nagyrészt egyedül köröztem, mert vagy sokkal lassabb kocsikkal találkoztam, vagy sokkal gyorsabbal. Terhes Csabi pl úgy ment el mellettem, mintha egy Corvette-ben ültem volna

    Minden elismerésem azoknak akik végignyomták, akármilyen kocsival és akármelyik helyen is értek célba!

  4. #279
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Szerintem jó ez a WEC vonal, még ha jelenleg nyilván az rFactor alkalmasabb is az ilyen versenyzésre.
    Szerintem 2-3 hét múlva jöhetne egy 1,5 órás (Silverstone,Nurburgring,Barcelona), aztán egy újabb 2,5-es Spa-ban.
    A rövidebb pályákon a régebbi vasaknak(Ferrari,BMW) is lesz esélye.
    Jó ez a szél, csak ahhoz kell a fél órás quali, hogy kicsit ki lehessen ismerni.
    Ha most úgy marad ahogy először beállítottátok az első 10 körben ez a mezőny is le feleződött volna
    A classic-ot mindenki szereti, csak nem versenyzik vele

  5. #280
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Július 30 azért messze van. Miért nem lehet hamarabb? Nekem nincs bajom a classic lmp-vel de szerintem ennyi nevező sem lesz mint most. Nem sok mazochista van már a ligában. Tömegvonzónak maradhat a gt2. Gt4 lassú és túl sínautós, Gt3at pedig inkább hanyagoljuk.

    Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
    Mert havi 1 endurance szerintem épp elég és nekem ez a következő szabad hétvégém
    Én is félek a GT4 sínautó jellegétől, nekem alapvetően jó a GT2 ötlete is.

    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem jó ez a WEC vonal, még ha jelenleg nyilván az rFactor alkalmasabb is az ilyen versenyzésre.
    Szerintem 2-3 hét múlva jöhetne egy 1,5 órás (Silverstone,Nurburgring,Barcelona), aztán egy újabb 2,5-es Spa-ban.
    Én nem akarok ennyire klasszikus/hagyományos dolgot futtatni, rF2es csináják ezt eleget, ez itt most a rendbontás helye!
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2017. 07. 03. 12:45.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  6. #281
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Mert havi 1 endurance szerintem épp elég és nekem ez a következő szabad hétvégém
    Én is félek a GT4 sínautó jellegétől, nekem alapvetően jó a GT2 ötlete is.
    Mondjuk a Maser GT4-ben nincs ABS, a Porsche-ban meg ki kéne kapcsolni, akkor már elég szórakoztató a GT4 is rövidebb pályákon.
    Segítenék a szervezésben, de nekem is nagyon kevés a szabadidőm, és az is rapszodikus
    Csak akkor lesz jó ha van 2-3 szervező(te, Piski Tomi,Sziszka) aki közül 1 biztos rá ér időben szervert indítani, és már 19-kor el lehetne indítani teszt jelleggel, hogy minden OK-e, aztán 20 körül indulhat a műsor, max. a szelet kéne más értékre állítani.

  7. #282
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    GT4-ből elég jó bajnokság lehetne a jövőben, ha Kunosnak van egy kis esze a Mór Csabi féle Meki 570GT4-et hozzá csapja előbb utóbb, a BMW is megoldható, Ginetta mod most is van, azt érdemes lenne tesztelni, hogy áll a gyári tartalomhoz képest.

  8. #283
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk a Maser GT4-ben nincs ABS, a Porsche-ban meg ki kéne kapcsolni, akkor már elég szórakoztató a GT4 is rövidebb pályákon.
    Segítenék a szervezésben, de nekem is nagyon kevés a szabadidőm, és az is rapszodikus
    Csak akkor lesz jó ha van 2-3 szervező(te, Piski Tomi,Sziszka) aki közül 1 biztos rá ér időben szervert indítani, és már 19-kor el lehetne indítani teszt jelleggel, hogy minden OK-e, aztán 20 körül indulhat a műsor, max. a szelet kéne más értékre állítani.
    Szél offos, ez így életképtelen szvsz, ha meg full konstansra állítod, akkor meg értelmét veszti.
    Szerverrel meglett mi volt a gond, mindig tanul az ember.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  9. #284
    Dérer Ramon Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 12. 31.
    Üzenetek
    50
    Akkor legyen CLASSIC!!!

    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Mert havi 1 endurance szerintem épp elég és nekem ez a következő szabad hétvégém
    Én is félek a GT4 sínautó jellegétől, nekem alapvetően jó a GT2 ötlete is.



    Én nem akarok ennyire klasszikus/hagyományos dolgot futtatni, rF2es csináják ezt eleget, ez itt most a rendbontás helye!

  10. #285
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Az Audinak egyébként becsületére váljon, hogy azért ha nem bénázok annyit, akkor versenyképes lett volna. Persze nem az ufók és a BoP nélküliek ellen...
    Egy darabig üldöztük egymást, mókás volt hogy máshol használtuk a kers-t, oda vissza előztél. Az Audinak rövidebb volt a kiállása legalább 7másodperccel, első kiállásnál egyszerre jöttünk és hamarabb végeztél. Tele tankoltad gondolom te is?

  11. #286
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg iceman007 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor legyen CLASSIC!!!
    Lesz, csak GT2 vagy LMPvel kísérjük
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  12. #287
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy darabig üldöztük egymást, mókás volt hogy máshol használtuk a kers-t, oda vissza előztél. Az Audinak rövidebb volt a kiállása legalább 7másodperccel, első kiállásnál egyszerre jöttünk és hamarabb végeztél. Tele tankoltad gondolom te is?
    Igen nekem is tetszett Csak aztán elmentem egy kicsit homokozni az egyik kanyar mellet...

    BOX: Tele, persze, csak (ahogy írtam is korábban) az Audinak csak 54 Literes a tankja. De ugye kevesebbet is fogyaszt (diesel) emiatt ez is csak 9 kört bírt menni egyszerre.

  13. #288
    Jónás Bertalan Versenyző JONAS logója
    Csatlakozott
    2015. 09. 11.
    Város
    Ipolyság
    Üzenetek
    99
    Én is minden résztvevő versenytársamnak gratulálok a jó teljesítményért! Nekem ez az első Wec-es futam az elején mondhatnám nem volt zökkenőmentes! Amikor beléptem Booking után a jó beállításommal, siettem egy jó kört teljesíteni, hogy legalább az első ötben ott legyek a rajtrácson. De már a box utáni első íves kanyarban nem volt rendben a irányíthatósággal, a kormányommal! Nagyon érzékeny lett hirtelen a kormány, pár fokot tekertem, de a kerék már szinte kifordult, nekem legalább is így jött le bentről a kocsiból, a szél ilyen hatással lett volna rá? Először azt hittem újra kell indítanom a játékot, a kormányt meg szintén, de ez sem segített! Jeleztem is a szervezők felé a problémám, amit orvosoltak, csak nem értettem, hogy mi okozhatta ezt a hibát? Ez után már minden rendben volt a volánnal! Valaki kifejtené mi volt a gond nálam és a többieknél? A Bop megint egy új rövidítés a szótáramban, amit nem értek, megint csak hiányérzetem van.
    Várom a következő megmérettetést, Monza, Spa, Silverstone, Nürburgring stb! Szerintem mehetnének GT1, GT4, LMP1 és GT3-as gépek, csak lennénk legalább harmincan! Remek volt, köszönöm mindenkinek!
    Fair Play és versenyszellem!

  14. #289
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg JONAS írta Hozzászólás megtekintése
    de a kerék már szinte kifordult, nekem legalább is így jött le bentről a kocsiból, a szél ilyen hatással lett volna rá? Először azt hittem újra kell indítanom a játékot, a kormányt meg szintén, de ez sem segített! Jeleztem is a szervezők felé a problémám.
    A kanyarba befordított a kocsik hátulját kis szárny mellett az erős szél. Visszább vettem, semmi mágia nem történt
    Várom a következő megmérettetést, Monza, Spa, Silverstone, Nürburgring stb! Szerintem mehetnének GT1, GT4, LMP1 és GT3-as gépek, csak lennénk legalább harmincan! Remek volt, köszönöm mindenkinek!
    Uborka szezonban harminc ember egy álom marad, de egy 20 fős keménymaggal lehetne számolni
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  15. #290
    Szabó Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Zalaegerszeg
    Üzenetek
    9

    Post

    Egy 1,5 órás endurance-ra én is vevő lennék. Valami klasszik pályán, Monzában is akár.

  16. #291
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg JDMKid írta Hozzászólás megtekintése
    Egy 1,5 órás endurance-ra én is vevő lennék. Valami klasszik pályán, Monzában is akár.
    1,5 óra az nem endurance , a duplájánál kezdődik
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #292
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Tisztelt szervezők, nem tudna valaki egy szervert indítani ugyanezzel a mezőnnyel, mondjuk Silverstone-ban,egyenlőre BOP nélkül(prekval. listával), hogy unalmas óráinkban tesztelhessük az autókat?
    Talán egy későbbi bajnokságra kitesztelhetnénk milyen BOP-pal lehet egy szintre hozni a gépeket.

  18. #293
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelt szervezők, nem tudna valaki egy szervert indítani ugyanezzel a mezőnnyel, mondjuk Silverstone-ban,egyenlőre BOP nélkül(prekval. listával), hogy unalmas óráinkban tesztelhessük az autókat?
    Talán egy későbbi bajnokságra kitesztelhetnénk milyen BOP-pal lehet egy szintre hozni a gépeket.

    Tessék offline menni addig is , 98%os tapadás mellett. küldöm a részleteket.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #294
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Tessék offline menni addig is , 98%os tapadás mellett. küldöm a részleteket.
    Offline ezt fájlban turkálással lehet valahogy beállítani, vagy szimplán vak vagyok?

  20. #295
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Offline ezt fájlban turkálással lehet valahogy beállítani, vagy szimplán vak vagyok?
    Track surface: optimal.

    Ez egy 96-99%os sávban mozog, így lehet párszor ki-be kell lépkedni hogy pont 98%ot adjon ki.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  21. #296
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Track surface: optimal.

    Ez egy 96-99%os sávban mozog, így lehet párszor ki-be kell lépkedni hogy pont 98%ot adjon ki.
    Köszi!

  22. #297
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    GTR-Masters #Endurance - Test szerver fut.

    Lehet gyakorolni, amíg kialakulnak a továbbiak. Ha szeretnétek még valamilyen autót, jelezzétek.

  23. #298
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    GTR-Masters #Endurance - Test szerver fut.


    Ha esetleg van rá lehetőség, lehetne egy szerver Spa-val is?

  24. #299
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Urak. Idén is lesz Le Mans 24h, de a GT3 futamok besűrítése miatt nem tudjuk megtartani az eredeti Le Manshoz közeli időpontban.

    A tervezett dátum Július 1 lenne, de ehhez szükség lenne arra, hogy az LM láz kitartson még ekkor és hogy géposztályonként 10-10 fix induló legyen legalább!

    Az alapok változatlanok lennének, ezekből dolgoznánk idén is, annyi változtatással, hogy a 919 Hybrid szét lesz BOPolva, illetve még jobb lenne ha csak a TS040 lenne a palettában idén!
    LMP1: TS 040 Hybrid, R18 E-TRON QUATTRO,919 Hybrid 2015
    GT2: Ferrari 458 GT2,BMW M3 GT2, Chevrolet Corvette C7R, 911 RSR

    A tavalyi futamon már megtanultunk minden issuet, így szél és booking biztosan elmarad

    Valami kommentel jelezzétek itt légyszíves ha jönnétek!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  25. #300
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése

    Valami kommentel jelezzétek itt légyszíves ha jönnétek!
    jönnék: R18 E-TRON QUATTRO

Oldal: 12 / 13 ElsőElső ... 2 8 9 10 11 12 13 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •