Találatok: 1 - 5 (5 összesen)
  1. #1

    Trophy R3E DTM Summer Cup

    Indul a RaceRoom DTM Summer Cup 2017!



    Július 5-én elrajtol idei nyári kupánk a RaceRoom-mal és a 2013-2016-os DTM gépekkel! A kupa pályáit az Európa-i pályacsomag-ból választottuk ki. Különlegesség, hogy az eddigiegtől eltérően különböző időtartamú futamtávokat és fordított rajtsorrendet vezetünk be. Célunk - amellett persze, hogy jól érezzük magunkat - hogy versenykörülmény között is alaposan próbára tegyük a DTM autókat!

    A DTM Summer Cup 2017 összesen 5 fordulóból fog állni, melyek kéthetente szerda esténként kerülnek megrendezésre. A futamokon való részvétel teljesen nyílt, a versenyzőkkel szemben az egyelten elvárás a szabályok betartása, valamint a versenytársak és a fairplay maximális tiszteletben tartása mind a pályán és mind a fórumon! Bármelyik futamon bármelyik autóval lehet indulni. A nyárra való tekintettel az összesített pontozásban az 5 versenyből csak a 4 legjobb futam eredménye számít, de ha csak 1-1 futamra szeretnél beugrani egy jót körözni, akkor is várunk szeretettel!

    A kupa kiváló lehetőséget biztosít a szimulátorozással és a RaceRoom-al ismerkedők számára: a végelszámolásban számító 4 futamhoz pálya és egy db DTM autó ~3000 Ft-ért beszerezhető. A szoftver mellé már csak egy kormányra van szükséged, hogy átéld a virtuális autóversenyzés izgalmait!

    Versenynaptár:
    1. futam: 07.05 - 21:00 - Nürburgring: 1. futam topikja
    2. futam: 07.19 - 21:00 - Moscow Raceway: 2. futam topikja
    3. futam: 08.02 - 21:00 - Lausitzring: 3. futam topikja
    4. futam: 08.16 - 21:00 - Zandvoort: 4. futam topikja
    5. futam: 08.30 - 21:00 - Salzburgring: 5. futam topikja

    A bajnokságon való induláshoz az alábbi dolgokra lesz szükségetek:
    • A RaceRoom szimulátor letöltése és telepítése a Steam-ről. (INGYENES)
    • Autók: a DTM 2013-2016-os kategóriákból legalább 1 autóval rendelkezni: DTM 2013, DTM 2014, DTM 2015, DTM 2016
    • Pályák: a bajnokság aktuális pályájával rendelkezni: European Track Packs
    • Regisztráció a GTR-Masters honlapján, majd a "versenyben használt névnek" beállítani az RaceRoom-ban is használt neved, ez szükséges ahhoz, hogy a fel tudjon ismerni a honlap a prekvalifikációban.
    • Fontos, nálunk mindenki a valódi nevét használja, nemzetközi formában, pl: "Geza Kovacs"
    • Érvényes nevezés a Prekvalifikációban minden futam előtt legkésőbb 1 órával
    • Sportszerű magatartás mind a szerveren, mind a fórumon, a fairpaly maradéktalan betartása!


    Ha bármilyen kérdés merül fel, vagy csak bizonytalan vagy valamiben, kérdéseid itt feltehetted a fórumban vagy akár privát üzenetben.
    Várunk minden régi és új versenyzőt sok szeretettel!


    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 08. 16. 23:37.

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A kupa indulásáig lehetőségetek van versenykörülmények között is kipróbálni az autókat: R3E FUN DTM Slovakiaring

  3. #3

    Setup

    Akinek kell egy setup Nürnburgringhez, nyugodtan írjon rám arckönyvön!

  4. #4
    Szalai Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    161
    Sziasztok!

    A szervezőket kérdezném, hogy van valami új infó arról, hogy milyen bajnokságok lesznek ősszel? Meglepő, hogy teljesen üres a naptár. Nagyon nagy a csend mostanában, mi történt?

    Üdv,

  5. #5
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Szalai Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A szervezőket kérdezném, hogy van valami új infó arról, hogy milyen bajnokságok lesznek ősszel? Meglepő, hogy teljesen üres a naptár. Nagyon nagy a csend mostanában, mi történt?

    Üdv,
    Azért olyan nagy csönd nincs: LINK
    Egyébként szombaton értekezünk róla, jövőhéten már konkrétumok is kinn lesznek.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •