Találatok: 1 - 22 (22 összesen)

Téma: Monza óvások

  1. #1
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Angry Re: Futam óvások

    GTL óvást nyújtanék be!
    A rajt utáni első kanyarban BERKI ATTILA hátulról olyan szinten jön belém (56-nál) hogy a füvön kereszbe csúszva padló fékkel érkezem a sikánhoz, és sajnos én nem tudtam elkerülni az ütközést az ott érkező Babinszki Gabival bocs de nem tudtam semmit tenni az írányíthatatlan autommal!! Berki Attilla továbbra is lagolt! Az ütközést ez is okozhatta! A futamomat teljesen hazavágta! A 2ik szituáció miután ezért a levágásért még én kaptam büntetést stop-and-go (170-nél) JUHÁSZ TAMÁS talált telibe már a boxutcába vezető sávon! nem tudom mennyivel akart bemenni A boxba! Kérem a versenybíróságot vizsgálja ki az eseteket!

  2. #2
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: Futam óvások

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    GTL óvást nyújtanék be!
    A rajt utáni első kanyarban BERKI ATTILA hátulról olyan szinten jön belém (56-nál) hogy a füvön kereszbe csúszva padló fékkel érkezem a sikánhoz, és sajnos én nem tudtam elkerülni az ütközést az ott érkező Babinszki Gabival bocs de nem tudtam semmit tenni az írányíthatatlan autommal!! Berki Attilla továbbra is lagolt! Az ütközést ez is okozhatta! A futamomat teljesen hazavágta! A 2ik szituáció miután ezért a levágásért még én kaptam büntetést stop-and-go (170-nél) JUHÁSZ TAMÁS talált telibe már a boxutcába vezető sávon! nem tudom mennyivel akart bemenni A boxba! Kérem a versenybíróságot vizsgálja ki az eseteket!
    Ja, nagyon lagolt Berki Attila. És Német Attila is! Gond volt a laggal állat módra ennél a két embernél.

  3. #3
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Futam óvások

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    GTL óvást nyújtanék be!
    ...(170-nél) JUHÁSZ TAMÁS talált telibe már a boxutcába vezető sávon! nem tudom mennyivel akart bemenni A boxba!....
    Először is bocsánatot kérek, nem szándékos volt!
    Másodszor, ha stop&go-t kaptál, akkor miért erőltetted annyira az előzést a parabolicában?????? Ezt abszolut nem értettem!!!! Utánna bemegyek szélárnyékba, hogy talán majd visszaelőzlek, azthittem, hogy csak kacsázol előttem, nehogy beálljak mögéd (mintahogy ezt annyiszor tapasztalom mostanában szinte mindenkinél ). Eszembe se juttott, hogy egy abszolut erőltetett előzés után bemész a boxba

    Németh meg laggolt mint állat, neki is mentem az ottragadt autónak!! Ez így elég fos, hogy a lagos autónak neki lehet menni

  4. #4
    Babinszki Gábor Regisztrált Captain logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 17.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    973

    Re: Futam óvások

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    GTL óvást nyújtanék be!
    A rajt utáni első kanyarban BERKI ATTILA hátulról olyan szinten jön belém (56-nál) hogy a füvön kereszbe csúszva padló fékkel érkezem a sikánhoz, és sajnos én nem tudtam elkerülni az ütközést az ott érkező Babinszki Gabival bocs de nem tudtam semmit tenni az írányíthatatlan autommal!! Berki Attilla továbbra is lagolt! Az ütközést ez is okozhatta! A futamomat teljesen hazavágta! A 2ik szituáció miután ezért a levágásért még én kaptam büntetést stop-and-go (170-nél) JUHÁSZ TAMÁS talált telibe már a boxutcába vezető sávon! nem tudom mennyivel akart bemenni A boxba! Kérem a versenybíróságot vizsgálja ki az eseteket!
    Semmi baj Laci, pozíciót nem vesztettem, viszont kaptam egy warningot
    Babinszki Gábor

  5. #5
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Futam óvások

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta
    Először is bocsánatot kérek, nem szándékos volt!
    Másodszor, ha stop&go-t kaptál, akkor miért erőltetted annyira az előzést a parabolicában?????? Ezt abszolut nem értettem!!!! Utánna bemegyek szélárnyékba, hogy talán majd visszaelőzlek, azthittem, hogy csak kacsázol előttem, nehogy beálljak mögéd (mintahogy ezt annyiszor tapasztalom mostanában szinte mindenkinél ). Eszembe se juttott, hogy egy abszolut erőltetett előzés után bemész a boxba

    Németh meg laggolt mint állat, neki is mentem az ottragadt autónak!! Ez így elég fos, hogy a lagos autónak neki lehet menni
    Az igaz hogy eröltettem mert "kicsit" pipa voltam a rajt utánni incidens miatt és minnél hamarabb le akartam tudni a büntetést,de amikor eltaláltál én a boxutca bemeneti sávban voltam, azért ennyire nem szoktak lemenni a pályáról előzés visszatartás miatt!

  6. #6
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Futam óvások

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Az igaz hogy eröltettem mert "kicsit" pipa voltam a rajt utánni incidens miatt és minnél hamarabb le akartam tudni a büntetést,de amikor eltaláltál én a boxutca bemeneti sávban voltam, azért ennyire nem szoktak lemenni a pályáról előzés visszatartás miatt!
    Ez egy abszolut félreértés volt szerintem. mármint részemről...

  7. #7
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Életkor
    41
    Üzenetek
    98

    Re: Monza óvások

    Bocs a laggért srácok. Nem tom miért csinálja. Én mindenesetre igyekeztem mindig egy vonalon maradni amikor elötted voltam Tomi, az meg, hogy megkoccantottál benne van. Sajnos nem megy nekem ez a GTL, egyáltalán nem érzem az egészet. Érdekes, hogy rFactor az ua. motor ellnére 1000x jobban megy a gépemen is meg, meg sokkal gyorsabb is vagyok vele. Ha esteleg valaki elcserélné rfactorját GTL-re akkor állok elébe.

  8. #8
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Futam óvások

    Ambrózy Pál sajna nem nagyon vett tudomást róla, hogy én is a pályán vagyok. 82-nél próbálok amennyire csak lehet maradni a külső íven, de hát minek. Pali szemszögéből egyértelműen látszik, hogy rengeteg helye lenne, csak hát nem akarja elvenni a gázt. Pöcc és kocc. Mint később látható ez a kanyarív nem nagyon akar az autója alatt maradni, mert egy körrel később elszáll benne. Csak az a baj, hogy amikor már rommá törte az autóját még visszajön a pájára. Szóval jövök ugyanott egy körrel később, látom valaki bukott. Figyelem, látom lassan evickél a pálya felé, ez eddig rendben, húzódok jobbra, de Ő csak jön TELJESEN KERESZBEN befelé. -csak nem így jön vissza ?!?! - De igen. Asse tudom hova kapjak! Az ütközést végül sikerült elkerülni, viszont megint palánkot fogtam. Aztán kulloghattam a mezőny után. A végén már csak azért bosszankodtam, mert az utolsó két körben veszítettem két helyet. Na de az viszont már az én gyengeségem. Rezső, meg Fejes Gábor meg vérszagot érzett. Gáborral ögen szoros volt a befutónk

  9. #9
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Futam óvások

    ...ja, a második randi A. Palival 223-nál volt

  10. #10
    Berki Attila Regisztrált Mafia G logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 25.
    Város
    Érd
    Életkor
    33
    Üzenetek
    92

    Re: Futam óvások

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    GTL óvást nyújtanék be!
    A rajt utáni első kanyarban BERKI ATTILA hátulról olyan szinten jön belém (56-nál) hogy a füvön kereszbe csúszva padló fékkel érkezem a sikánhoz, és sajnos én nem tudtam elkerülni az ütközést az ott érkező Babinszki Gabival bocs de nem tudtam semmit tenni az írányíthatatlan autommal!! Berki Attilla továbbra is lagolt! Az ütközést ez is okozhatta! A futamomat teljesen hazavágta! A 2ik szituáció miután ezért a levágásért még én kaptam büntetést stop-and-go (170-nél) JUHÁSZ TAMÁS talált telibe már a boxutcába vezető sávon! nem tudom mennyivel akart bemenni A boxba! Kérem a versenybíróságot vizsgálja ki az eseteket!
    Mivel az ilyen kilökésekért már sokszor lettem figyyelmeztetve, ezért most sokkal jobban vigyáztam, így kétlem, hogy én voltam, ugyanis én nem is emlékszek olyanra, hogy kilöktem volna bárkit is. A rajt után belém is belém jöttek jöttek hátulról, lehet, hogy ez okozta a veled való ütközést.
    A laggolással kapcsolatba. Időmérőn azt mondták, hogy indulhatok, vagyis a spyware írtás után megszünt a lag. Szóval nem tudom hogy jöhetett elő. És Németh Attila tényleg nagyon laggolt! Ha jól megnézitek kb 10-11. kör felé, asszem T2-be, a gép hírtelen elém rakta Tamást, és elkerülni se tudtam az ütközést. Ezért mentem ki a kavicságyba és vesztettem el a 6. helyezésem...
    Szponzort/támogatót keresek! Jelenleg amatőr bajnokságba versenyzek gokarttal, de szeretnék följebb jutni.


    Néger kis srác futkozik a búzamezőn, egyszer csak rálép egy taposó aknára és BUMMM...Na így lett a Chochapic.

  11. #11
    Berki Attila Regisztrált Mafia G logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 25.
    Város
    Érd
    Életkor
    33
    Üzenetek
    92

    Re: Monza óvások

    ÉS nem tudom ti hogy gondoljátok, de egy ilyen rajt után általában újraindítják a mezőnyt.... F1-be, gokartba...
    Szponzort/támogatót keresek! Jelenleg amatőr bajnokságba versenyzek gokarttal, de szeretnék följebb jutni.


    Néger kis srác futkozik a búzamezőn, egyszer csak rálép egy taposó aknára és BUMMM...Na így lett a Chochapic.

  12. #12
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344

    Re: Futam óvások

    Honk, teljesen igazad van, bocsánat, vállalom a következményeket!

    Én annyit fűznék a dologhoz, hogy aki lagol az NE indulhasson a futamon ha lehet, mert a 2. elszállámos is azért volt, mert valaki úgy lagolt előttem mint állat, én meg azt se tudtam merre állok arccal! (ettől függetlenül hátra kéne néznem, mikor jövök vissza a pályára... )

  13. #13
    Abay László Regisztrált Leslie logója
    Csatlakozott
    2005. 05. 29.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    164

    Re: Futam óvások

    Idézet Eredetileg Mafia G írta
    Mivel az ilyen kilökésekért már sokszor lettem figyyelmeztetve, ezért most sokkal jobban vigyáztam, így kétlem, hogy én voltam, ugyanis én nem is emlékszek olyanra, hogy kilöktem volna bárkit is. A rajt után belém is belém jöttek jöttek hátulról, lehet, hogy ez okozta a veled való ütközést.
    A laggolással kapcsolatba. Időmérőn azt mondták, hogy indulhatok, vagyis a spyware írtás után megszünt a lag. Szóval nem tudom hogy jöhetett elő. És Németh Attila tényleg nagyon laggolt! Ha jól megnézitek kb 10-11. kör felé, asszem T2-be, a gép hírtelen elém rakta Tamást, és elkerülni se tudtam az ütközést. Ezért mentem ki a kavicságyba és vesztettem el a 6. helyezésem...
    Szerintem jól nézd meg a replayt. mert ugy telibe vágtál ahogy kell, a hátsó lámpa is elrepül és rögtön a füvön találtam magamat! Azt viszont nem tudom hogy ez a lag miatt volt (mert erősen lagoltát az biztos) vagy pedig későn fékeztél! Az biztos, hogy igy nem szabad lett volna engedni indulni a versenybíróságnak!

  14. #14
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Életkor
    41
    Üzenetek
    98

    Re: Monza óvások

    Mégegyszer bocs a laggér, de ne Attilázzatok.

  15. #15
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Monza óvások

    Idézet Eredetileg Mafia G írta
    ÉS nem tudom ti hogy gondoljátok, de egy ilyen rajt után általában újraindítják a mezőnyt.... F1-be, gokartba...
    Vannak ligák ahol van rajt visszalövés (tudtomal még most több év után is van ahol rendszeresek a rajtbalesetek), nálunk ilyen sose volt és nem is lesz! Meg kell tanulni versenyezni, és ebbe a rajt is beletartozik! A replayen egyértelműen látszik hogy hátulról nekimentél Abay Lacinak! (és teljesen mindegy hogy a lag miatt vagy sem, de szerintem későn fékeztél, nem voltál elég óvatos!)

  16. #16
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Futam óvások

    Idézet Eredetileg Leslie írta
    Szerintem jól nézd meg a replayt. mert ugy telibe vágtál ahogy kell, a hátsó lámpa is elrepül és rögtön a füvön találtam magamat! Azt viszont nem tudom hogy ez a lag miatt volt (mert erősen lagoltát az biztos) vagy pedig későn fékeztél! Az biztos, hogy igy nem szabad lett volna engedni indulni a versenybíróságnak!
    Tényleg sajnálom, hogy így alakult. Miután visszajött Attila megnéztük őt, és Tamást is még az elején, nem lagoltak. Sajnos nem könnyű mindenre odafigyelni ha az ember közben versenyez is Az lenne az ideális ha lenne egy külön versenybíró aki nem mint versenyző is van jelen.
    Egy dolgot viszont biztosa mondhatok, ha ezután valaki lagol nem kap második sanszot ugyanazon a futamon, hanem befejezi aznapi szereplését, és utána lesz ideje a következő futamig hogy megoldja a problémáját!

  17. #17
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Futam óvások

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Honk, teljesen igazad van, bocsánat, vállalom a következményeket!

    Én annyit fűznék a dologhoz, hogy aki lagol az NE indulhasson a futamon ha lehet, mert a 2. elszállámos is azért volt, mert valaki úgy lagolt előttem mint állat, én meg azt se tudtam merre állok arccal! (ettől függetlenül hátra kéne néznem, mikor jövök vissza a pályára... )
    Nincs harag.

  18. #18
    Berki Attila Regisztrált Mafia G logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 25.
    Város
    Érd
    Életkor
    33
    Üzenetek
    92

    Re: Monza óvások

    Nah, megnéztem a Replayt. Tényleg nekimentem Abaynak, és ezúton szeretnék elnézést is kérni. Nem tudom, hogy történt, de mostmár mind1. Mivel már több figyelmeztetést is kaptam, ezért most direkt óvatosabb voltam. De, hogy hogy mentem belé, nem tudom, elnézést mégegyszer.

    Aztán most a Replaybe megnéztem ki lökött ki engem a kanyarba az elején, az pedig Németh Tamás volt. Hát ez van. Most megkaptam azt, amit én csináltam. Szar érzés.


    Mégegyszer elnézést, és gratula a nyerteseknek.
    Szponzort/támogatót keresek! Jelenleg amatőr bajnokságba versenyzek gokarttal, de szeretnék följebb jutni.


    Néger kis srác futkozik a búzamezőn, egyszer csak rálép egy taposó aknára és BUMMM...Na így lett a Chochapic.

  19. #19
    Berki Attila Regisztrált Mafia G logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 25.
    Város
    Érd
    Életkor
    33
    Üzenetek
    92

    Re: Futam óvások

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Honk, teljesen igazad van, bocsánat, vállalom a következményeket!

    Én annyit fűznék a dologhoz, hogy aki lagol az NE indulhasson a futamon ha lehet, mert a 2. elszállámos is azért volt, mert valaki úgy lagolt előttem mint állat, én meg azt se tudtam merre állok arccal! (ettől függetlenül hátra kéne néznem, mikor jövök vissza a pályára... )
    Nekem időmérő-szabadedzés alatt mondták, hogy laggolok, de kiléptem és megoldottam a problémát... Szóval onnét kezdve nem tudom mi baj lehetett.
    Szponzort/támogatót keresek! Jelenleg amatőr bajnokságba versenyzek gokarttal, de szeretnék följebb jutni.


    Néger kis srác futkozik a búzamezőn, egyszer csak rálép egy taposó aknára és BUMMM...Na így lett a Chochapic.

  20. #20
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Monza óvások

    Engem miért hagytok ki ezekböl a balhékbol?
    Velem miért nem akar senki sem játszami?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  21. #21
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: Monza óvások

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta
    Engem miért hagytok ki ezekböl a balhékbol?
    Velem miért nem akar senki sem játszami?
    OK Rezső!

    Nagyon csúnya dolog volt, hogy egyszercsak otteremtél a nyakamon 12mp hártányból! És úgy előztél meg, mintha lekőröznél. Ez naggggyon csúnya dolog volt. Olyan gyorsan növekedett a tükörben az autód, hogy el is felejtettem hogyan kell kanyarodni.Szoknom kell még a VERSENY-zést.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  22. #22
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Monza óvások

    Idézet Eredetileg Honk írta
    OK Rezső!

    Nagyon csúnya dolog volt, hogy egyszercsak otteremtél a nyakamon 12mp hártányból! És úgy előztél meg, mintha lekőröznél. Ez naggggyon csúnya dolog volt. Olyan gyorsan növekedett a tükörben az autód, hogy el is felejtettem hogyan kell kanyarodni.Szoknom kell még a VERSENY-zést.
    Ezt hivják mélyviznek.
    Legközelebb te mutatod be nekem.egyszercsak azt veszed észre:ez nem a Rezsesz volt,akit állva hagytam?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •