Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 47 (47 összesen)
  1. #26
    Csütörtökön a sima Nordschleife lesz akkor, GP pálya nélkül?

  2. #27
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    Csütörtökön a sima Nordschleife lesz akkor, GP pálya nélkül?
    Igen.

  3. #28
    20:45-től már a kvali kezdődik, nem a szabadedzés, ne maradjon le senki

    A szelet kivételesen nem hagyjuk el? Vagy legalább legyen ugyan az az irány és erősség, ami kvali alatt.

  4. #29
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Sziasztok.
    A nevezesem leadom, mert nagyon szeretnek elindulni a versenyen, de 20:00-kor tudok elindulni szazhalombattarol. Ha hazaerek jovok.


    Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről

  5. #30
    Sziasztok!

    Sajnos nem fogok tudni időt menni, mert jelenleg is dolgozom, de ha megoldható, én is szívesen indulnék a versenyen, akár az utolsó helyről is...

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    A nevezesem leadom, mert nagyon szeretnek elindulni a versenyen, de 20:00-kor tudok elindulni szazhalombattarol. Ha hazaerek jovok.
    Idézet Eredetileg Awareness írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem fogok tudni időt menni, mert jelenleg is dolgozom, de ha megoldható, én is szívesen indulnék a versenyen, akár az utolsó helyről is...
    Ha 21:10 körül a szerveren tudtok lenni, akkor tudtok indulni, persze kvalizni már nem lesz idő.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 29. 19:25.

  7. #32
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha 21:10 körül a szerveren tudtok lenni, akkor tudtok indulni, persze kvalizni már nem lesz idő.
    Köszi. Fél kilenc körül talán már gép előtt tudok lenni.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem!

    A nevezés 20:00-kor zár, utána indul egy teszt szerver egy próbarajttal.
    20:30-tól restart és egyből a Qual-al kezdünk, nem lesz practice.
    A Qaul 45 perces lesz és ha lejárt az idő, nem lesz mód befejezni a még megkezdett kört!

    21:15 körül Rajt, majd 60 perces futam, szerintem ~8 körrel érdemes számolni.

    A szerver pick-up-os lesz, jelszóval bármikor lehet csatlakozni, aki nem akar lemaradni a rajtól, annak legkésőbb 21:10-kor már érdemes a szerveren lenni!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 29. 19:43.

  9. #34
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Gyakorló szerver fut, mindenki próbáljon meg belépni és jelezze mielőbb ha baj van!

    20:20 körül próbarajt, 20:30-kor restart!

  10. #35
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Azt írja ki csatlakozáskor hogy error: pasword not accepted

    Ha neveztem nem is kell jelszó, nem?
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorló szerver fut, mindenki próbáljon meg belépni és jelezze mielőbb ha baj van!

    20:20 körül próbarajt, 20:30-kor restart!
    Próbarajt első körét megvárjuk a RESTART-tal, 1-2 perc csúszás...

  12. #37
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    RESTART megvolt, éles szerver megy!

    Idézet Eredetileg lehel6 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt írja ki csatlakozáskor hogy error: pasword not accepted

    Ha neveztem nem is kell jelszó, nem?
    De most kell, mert pick-up szerver van. A bajnoki futamokra érvényes jelszó kell, belinkeltem pár hsz-szel korábban.

  13. #38
    Nyilas Lehel Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 03. 20.
    Város
    Tárnok
    Üzenetek
    346
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    RESTART megvolt, éles szerver megy!



    De most kell, mert pick-up szerver van. A bajnoki futamokra érvényes jelszó kell, belinkeltem pár hsz-szel korábban.
    Oké megvan köszi
    Mindegy, hogy egy centivel, vagy egy mérfölddel nyersz, ha nyersz, nyersz!

  14. #39
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    20 perc a qual

    Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

  15. #40
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    20 perc a qual
    javítva, sorry

  16. #41
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    sikerült elfüstölni a motort miközben Dani megelőzött
    kellett nekem erősködni

  17. #42
    Arnóczy Milán! Grat mégegyszer! Szinte teljesen hiba nélkül végig mentél Keményeket csatáztunk! Az se volt éppen unalmas, hogy kb a verseny 90%-át lenyomtuk egymástól 1-1,5 másodpercre átlagosan Kíváncsi lettem volna, hogy mi a vége, ha nem dobom el az utolsó körben. Mindenesetre a Nordschleifén ilyen jót még sosem mentem. Hiába a kedvenc pályám, úgy látszik ez a mumos marad...

  18. #43
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Arnóczy Milán! Grat mégegyszer! Szinte teljesen hiba nélkül végig mentél Keményeket csatáztunk! Az se volt éppen unalmas, hogy kb a verseny 90%-át lenyomtuk egymástól 1-1,5 másodpercre átlagosan Kíváncsi lettem volna, hogy mi a vége, ha nem dobom el az utolsó körben. Mindenesetre a Nordschleifén ilyen jót még sosem mentem. Hiába a kedvenc pályám, úgy látszik ez a mumos marad...
    Köszönöm, neked is grat! A Döttinger Höhenél nagyon kemény volt az a két küzdelem, remélem hagytam elég helyet, a koccot meg nem tudtam már elkerülni a box előtt. De gondolom te is javítottad a kasztnit, a tankolás úgyis tovább tartott.

    Azt hittem, hogy teljesen unalmas egyedül autózás lesz végig, nagyon szészakad majd a mezőny, de szerencsére nem. Azt viszont nem gondoltam volna, hogy ennyire egyformán fogunk menni, 2 másodpercnél csak a boxkiállásnál volt nagyobb különbség. A szélárnyékra nem mondom, hogy semmit nem ért, de azt hittem többet fog számítani, kicsit meglepődtem.

    A Bergwerknél asszem az utolsó előtti körben kb egy másodpercre elvesztette a vive a jelet, és csak szürkeséget láttam, pont ahol kezdtem volna a kigyorsítást.

    Egyből menni akartam aludni, de még pótolni kell a folyadékot, csorgott rólam a víz a végére

  19. #44
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Grat a célbaérőknek!

    A Quali elég rosszul sikerült, először nem állítottam át a végáttételt, aztán kevés lett az üzemanyag, utána meg eldobtam a cél előtt két kanyarral, aztán cigiztem egyet.Mire összeállt volna már nem értem volna fel.

    Race: Már a 3 kanyar után besárgult a kocsi, mert kiforogtak előttem, nem bírtam már elkerülni az ütközést.Magas pingem volt 400-500 csak követtem az előttem lévőt az első körben. 2. körben kezdett helyreállni, előztem egyet, majd beállt 40-90 közé a 3 körben Baán Szabi mellé, elé értem egy gyors jobbosban de nem értettük meg egymást én kívül de előrébb voltam, összeértünk és több mint 200km/h elszálltunk narancs-piros mindenhol, ekkor mindegy lett az egész verseny csak a célbaérés volt a lényeg.

  20. #45
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Q: Egy árva szabályos kör sem jött össze...
    R: Az elején csak szépen óvatosan, ahogy a csillag megy az égen, lépkedtem felfele, mignem Oláh Gergőt próbáltam előzni. Asszem már elég sok ideig mentem mögötte, az addigi emberekhez képest biztosan, és a hosszú egyenes utáni kanyarokban, hát ha Vettel lennék aztmondom hogy féktesztelt, de csak hosszabban fékezett ott, így próbáltam jobbról, balról előzni, de mivel ilyen kígyós ott a pálya, elég nehéz, de beszúrtam végülis, ami lehet nemvolt a legjobb ötlet, nemvolt épp szabályos, de emiatt meg is pördültem. Füveztem. Szívtam. Újra elölről az előzések, fezárkózások, nem álltam ki kerékcserére, így Sípos Dani pont elém gurult vissza a felénél. Hm sokkal gyorsabb nemvolt, kár hogy nem akasztottam meg. A végén pedig már elég faszák voltak a gumik, zsonglőrködő tudásomat is elő-elő kellett vennem.

    PS: Aki azt mondta hogy 100l csak neccesen lenne elég a futamon, az hogy számolta? Mert nekem kb 15-20l maradhatott...

    Grat mindenkinek aki végigmentm, az első két embernek meg különis emelem kalapom, időn láttam hogy végig egymást hátán csináltátok végig a futamot.

  21. #46
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

  22. #47
    Mostmár az alteregóm is megelőzött a pontversenyben

    Sajna a következő futamra nem fogok tudni jönni, úgyhogy azt hiszem mindegy is. Majd talán egyszer már sikerül végignyomni egy teljes sorozatot

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •