Találatok: 1 - 10 (10 összesen)

Téma: Bolyozó: MX5 - Newbury - 06.20

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050

    Bolyozó: MX5 - Newbury - 06.20

    Bolyozós rendezvényeinken, a kötelékben haladásé, a fairplay-é, a gentleman vezetésé a főszerep!
    Tedd félre a helyezéseket, a célokat, elvárásaidat. Csatlakozz a többiekhez, tarts a bollyal, hagyd magad, játsz a többiekkel. Rakjunk össze minél hosszabb vonatot. Találd meg az együtt csapatás, krúzolás örömét. Részletesebb leírást, bolyozó létrejöttének a motivációját ITT találod.

    Kissebb kihagyást követően, újabb bolyozós este vár ránk, amikor is a méltán népszerű, utcai MX5-ös mazdát gurítjuk ki a garázsból. Kis autóhoz kis pályát elv alapján egy mod pályát (ami régi netKar tartalomból lett) választottunk, Newbury-t, annak érdekében hogy könnyedén együtt maradhasson a grupetto, könnyű legyen ki-be csatlakozni. Rövid pálya, könnyű belejönni.



    Dátum: 2017 június 20. /kedd/
    Időpont: kb 20:00 - 21:00 /szerver már előtte megy, addig tart amíg vagyunk/
    Pálya: Newbury(2006, 1.05) /letöltés/
    Autó: Mazda MX5 ND /Japan DLC/

    Pálya állapot: 100%
    Fizikai sérülések: 50%
    Gumikopás: 100%
    Benzin fogyi: 100%
    Segítségek: Ki-be gyári (TC,ABS)
    Nevezés nincs. Érkezési sorrend.
    Szervernév: GTR-Masters.hu #Bolyozo
    Jelszó: bolyozo
    Team Speak elérhetőségünk: Masters TS


    Fontos!


    • Mindenkitől elvárjuk a sportszerű, kulturált magatartást mind a szerveren, mind a fórumon!
    • 100ms alatti ping-el rendelkezzél, hogy ne "zavard" az ellenfeleidet.
    • Várjuk észrevételeiteket, javaslataitokat a sorozattal kapcsolatban: Bolyozós esték



    Ide, a topikba pedig jöhetnek az általános kérdések és megbeszélnivalók az estével kapcsolatban. Ki kit találjon, talált meg...
    Várunk minden régi és új versenyzőt. Szórakoztassuk egymást, hogy jól szórakozzunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!
    www.facebook.com/GTRMasters

  2. #2
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    A szerver belőve, lehet gyakorolni, letölteni a pályát

  3. #3
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Kellemes kis pálya, ez még új volt nekem, csak a "to do list"-emen volt még egyelőre.

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kellemes kis pálya, ez még új volt nekem, csak a "to do list"-emen volt még egyelőre.
    Igen szerintem is egy jó erős közepes a pálya. Ezek a magas kerékvetők is tökre élvezetessé teszik, ahogy átrakja rajtuk az ember.

  5. #5
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Csak Gratulálni tudok mindenkinek aki részt vett!
    Kristófnak hogy ezt az autó-pálya kombinációt kitalálta a többieknek az igazán ferr viselkedését a pályán.
    Az eddigi bolyozó"pályafutásom" legjobbja volt!
    Köszi srácok!Ez jó volt!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  6. #6
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Ahogy ígértem menet közben, összedobtam egy kis ízelítőt belőle:

    Nagyon jók voltak az egy rakáson autózások és akadt két duett, amit szintén megörökítettem. Az első Baán Szabolccsal cirka 1:45-től egy kör kívülről, a másik pedig Kristóffal 5:50-től belső nézetből, ahogy egy körön át előzgetjük egymást oda-vissza, karcolás nélkül
    Lehet, nem nagy kihívás ezeket az autókat vezetni, de arra tökéletesek, hogy bárki beugorjon és pár kör alatt egy ilyen egyszerűbb pályát megtanuljon vele. Nekem a pálya meg már csak azért is élvezet volt, mert más, mint a megszokottak, újdonság. Simán van egy bajnokságnyi hasonló kaliberű "vidéki" versenyhelyszín, amely ilyen futamokra tökéletes.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2017. 06. 20. 23:20.

  7. #7
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, nem nagy kihívás ezeket az autókat vezetni, de arra tökéletesek, hogy bárki beugorjon és pár kör alatt egy ilyen egyszerűbb pályát megtanuljon vele.
    Szerintem itt ezeken az eseményeken ez egy fontos szempont is....ne az autóval hadakozás legyen a szempont hanem az egymásra figyelés élvezetes konvojozás/kocsizás.

    Basszus nekem meg teljesen kiment a fejemből, pedig még múlt héten néztem is mikor ki lett rakva, hogy de jó, hogy újra lesz...erre most felnéztem a fórumra és látom, hogy ez ma volt és ma van kedd (Pedig még rád is akartam vmiért írni Kri...kár hogy nem tettem) Na majd legközelebb! Örülök, hogy jó móka volt!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  8. #8
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem itt ezeken az eseményeken ez egy fontos szempont is....ne az autóval hadakozás legyen a szempont hanem az egymásra figyelés élvezetes konvojozás/kocsizás.
    Egyetértek. Valamint ezek nagyon jó lehetőségek azoknak, akik bele akarnak kóstolni ebbe, de egy GT3-as futam még "sok". Kicsit hiányoznak ezek a funrace-ek, a sok gyakorlást nem igénylő versenyek, amelyek viszont közösségépítő jellegűek lehetnének. Nem beszélve a gyakorlási lehetőségről a kevésbé rutinosak számára.

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Csak Gratulálni tudok mindenkinek aki részt vett!
    Kristófnak hogy ezt az autó-pálya kombinációt kitalálta a többieknek az igazán ferr viselkedését a pályán.
    Az eddigi bolyozó"pályafutásom" legjobbja volt!
    Köszi srácok!Ez jó volt!
    Egészségedre. Setelés után már jólmentél

    Yaka: Kár hogy nemgyüttél. Ügyes emberek mindig fokozzák a mókát.

    Jó volt, picit kevesen voltunk, de a közepefelé megcsillant az igazi bolyozós feeling.

    Legvégén meg Tóth Ádámmal mentem még vagy negyedórát. Pozitív csalódás, tökre jól ment, oda-vissza, ha hiszitek ha nem

  10. #10
    Tóth Ádám Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 14.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    64
    Nem tudok mást hozzátenni az eddigi leirtakohoz, csak annyit hogy: MÉG TÖBB ILYET! Én azt sem bánnám ha hetente lenne. Ha legalább ennyien leszunk mint most, akkor is megéri.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •