Találatok: 1 - 7 (7 összesen)
  1. #1
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    AC GT3 - Bahrain - Óvások

    Óvásokat ide lehet benyújtani bárki által feltöltött replay alapján, a versenybíróság megvizsgálja a kérdéses eseteket és meghozza a szükséges intézkedéseket, attól függetlenül, hogy ki nyújtotta be az óvást!
    Az óvásokban az incidens, ütközés bekövetkeztének bejelentésének módja megváltozott, az alábbi táblázat formátumban legyetek szívesek jelenteni.

    Az óvások új formátuma:
    R Idő L T Érintettek Incidens Vétkes Bünt.
    R1 47:05 1 T16 Kis Kovács - Nagy Kovácsi
    R1 47:06 3 T16 Hár Masha - Tár Hegy

    Magyarázat:

    R1 -
    R1 szerver
    1:04 - linkelt replay szerinti pontos idő (p:mp)
    L - Leaderboard app szerinti kör
    T2 - kanyar száma
    Érintettek - résztvevők neve
    Incidens - opcionális, amennyiben vágást, vagy lekörözést jelentesz be
    A vétkes rovatot kérlek hagyjátok üresen , ez a Versenybíróság részére fentartott cella!

    Személyeskedésnek és story mesélésnek helye nincs, csak a fejlécben található adatokat adjátok meg pontosan a megadott formában.
    A futamok nem lesznek automatikusan teljesen átvizsgálva, akit bármilyen sérelem ért, az óvjon!
    Adott futamra óvásokat mindig a futamot követő 3. nap éjfélig lehet benyújtani.

    A személyes ellentéteket kérlek privátban rendezzétek!

    Természetesen, nem Nektek kell majd a táblázatot megszerkeszteni, hanem a használatához biztosítjuk az eszköztárat. Nincs más dolgotok, mint a kommentet idézni, feltölteni adatokkal, majd az idézés utáni részhez beilleszteni a replayt!
    A tábla mérete nem szerkeszthető, ha valakinek nem lenne elég az öt sor, akkor csak másolja le az egész táblát!
    R Idő L T Érintettek Incidens Vétkes Bünt.


    500px-Circuit_Bahrain.svg.jpg

  2. #2
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Zárásképpen gratulálok mindenkinek, az első két kör szép tiszta volt, a többi pedig rajtatok múlik

    Egyes egyedül Terhes Csaba kap egy rosszalló nézést, amiért nem jelentette a letöltött BUÁ-ját


    Boxutca Áthajtás: Mohl Krisztián,Antal Gábor,Kovács Dávid,Nagy Laci,Kovács László,Szloboda Gusztáv,Piski Tamás
    2 db Figyelmeztetés: Jónás Bertalan,Téglási Ferenc,Mezei Krisztián,Gedő Miki,Kanyuk Ferenc,Fehér Norbert,Sinka Dániel,Lóczi János,Terhes Csaba,Madarász Krisztián,Vona Zoltán,Zrubecz László,Horváth Márk,
    1 db Figyelmeztetés: Horváth Krisztián,Dezső Tamás,Tóbiás Krisztián,Kornél István,Antal Gábor,Lányi Tamás,Gombos Gergő,Baan Szabolcs,Lóczi János,Szabó Zoltán

    Az itt bent ragadt büntetések fognak átváltódni szemelyes találkozós fulhozogatasra (iden talán utoljára).
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2017. 06. 15. 23:48.

  3. #3
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Zárásképpen gratulálok mindenkinek, az első két kör szép tiszta volt, a többi pedig rajtatok múlik

    Egyes egyedül Zelfel Tamás kap egy rosszalló nézést, amiért nem jelentette a letöltött BUÁ-ját


    Boxutca Áthajtás: Mohl Krisztián,Antal Gábor,Kovács Dávid,Nagy Laci,Kovács László,Szloboda Gusztáv,Piski Tamás
    2 db Figyelmeztetés: Jónás Bertalan,Téglási Ferenc,Mezei Krisztián,Gedő Miki,Kanyuk Ferenc,Fehér Norbert,Sinka Dániel,Lóczi János,Terhes Csaba,Madarász Krisztián,Vona Zoltán,Zrubecz László,Horváth Márk,
    1 db Figyelmeztetés: Horváth Krisztián,Dezső Tamás,Tóbiás Krisztián,Kornél István,Antal Gábor,Lányi Tamás,Gombos Gergő,Baan Szabolcs,Lóczi János,Szabó Zoltán

    Az itt bent ragadt büntetések fognak átváltódni pontlevonásokra.
    jelentette:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...%C3%A9se/page5

  4. #4
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Zárásképpen gratulálok mindenkinek, az első két kör szép tiszta volt, a többi pedig rajtatok múlik

    Egyes egyedül Zelfel Tamás kap egy rosszalló nézést, amiért nem jelentette a letöltött BUÁ-ját


    Boxutca Áthajtás: Mohl Krisztián,Antal Gábor,Kovács Dávid,Nagy Laci,Kovács László,Szloboda Gusztáv,Piski Tamás
    2 db Figyelmeztetés: Jónás Bertalan,Téglási Ferenc,Mezei Krisztián,Gedő Miki,Kanyuk Ferenc,Fehér Norbert,Sinka Dániel,Lóczi János,Terhes Csaba,Madarász Krisztián,Vona Zoltán,Zrubecz László,Horváth Márk,
    1 db Figyelmeztetés: Horváth Krisztián,Dezső Tamás,Tóbiás Krisztián,Kornél István,Antal Gábor,Lányi Tamás,Gombos Gergő,Baan Szabolcs,Lóczi János,Szabó Zoltán

    Az itt bent ragadt büntetések fognak átváltódni pontlevonásokra.
    Én tuti hogy bejelentettem, sőt én voltam talán az első aki jelentette és aki replayt is feltöltötte. De nincs probléma! Egy sör a talin majd!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  5. #5
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Én tuti hogy bejelentettem, sőt én voltam talán az első aki jelentette és aki replayt is feltöltötte. De nincs probléma! Egy sör a talin majd!
    Amikor véglegesítettem a táblázatot a büntetésekről, te voltál az egyetlen, aki bejelentette.

  6. #6
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Én tuti hogy bejelentettem, sőt én voltam talán az első aki jelentette és aki replayt is feltöltötte. De nincs probléma! Egy sör a talin majd!
    Ohogyaza...mea culpa. Terhes Csabat akartam elővenni, neked a pacsi jár érte

  7. #7
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Ohogyaza...mea culpa. Terhes Csabat akartam elővenni, neked a pacsi jár érte
    Meg a sör! No problem!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •