Találatok: 1 - 17 (17 összesen)
  1. #1
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302

    AC GT3 - Montreal - Büntetések

    Kedves Versenyzők!
    (frissítve 10:07)

    Az óvásokon felül a Versenybíróság a futam első pár körét szúrópróba szerűen átvizsgálta. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!

    R Idő L T Érintettek Incidens Vétkes Bünt. Egyéb
    1 9:05:00 4 10 Gombos Gergely-Terhes Csaba Lökés Terhes Csaba 2 méltányolva
    1 9:10:00 4 10 Terhes Csaba Veszélyes visszatérés Terhes Csaba 1 méltányolva
    1 12:32:00 7 10 Kuczi Balázs - Kovács László Lökés Kovács László 3
    1 12:36:00 7 10 Kuczi Balázs Veszélyes visszatérés Kuczi Balázs 0,1 méltányolva
    1 16:24:00 9 10 Kuczi Balázs - Horváth Márk Lökés Horváth Márk 2
    1 46:51:00 Piski Tamas vonal atlepese Piski Tamás 1
    1 21:00-42:30 Terhes Csaba - Piski Tamas nem történt szabálytalanság 0
    1 46:04:00 Piski Tamás boxba behajtás Piski Tamás 1 méltányolva
    1 3:05:00 1 12 Zelfel Tamás Lökés(ek) Zelfel Tamás 5

    2db Boxutca Áthajtás: Zelfel Tamás
    Boxutca Áthajtás: Mohl Krisztián,Terhes Csaba,Antal Gábor,Kovács Dávid,Nagy Laci,Kovács László,Szloboda Gusztáv,Piski Tamás
    2 db Figyelmeztetés: Jónás Bertalan,Téglási Ferenc,Mezei Krisztián,Gedő Miki,Kanyuk Ferenc,Fehér Norbert,Sinka Dániel,Lóczi János,Terhes Csaba,Madarász Krisztián,Vona Zoltán,Zrubecz László,Horváth Márk,
    1 db Figyelmeztetés: Horváth Krisztián,Dezső Tamás,Tóbiás Krisztián,Kornél István,Antal Gábor,Lányi Tamás,Gombos Gergő,Baan Szabolcs,Lóczi János,Szabó Zoltán
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2017. 06. 10. 14:50.

  2. #2
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236
    Szeretném ha felülvizsgálnátok a két esetet amit megóvtam, mindkétszer én voltam elöl és hátulról löktek meg, és én kaptam mindegyikért a figyelmeztetéseket. (Megjegyezném, az egyikért még elnézést is kértek tőlem a fórumban). Ha nem elírás, akkor nem nagyon értem a dolgot.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem elírás, akkor nem nagyon értem a dolgot.
    Lehet, hogy elírás, egy illetékes VB tag majd megnézi és érdemben válaszol.

  4. #4
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném ha felülvizsgálnátok a két esetet amit megóvtam, mindkétszer én voltam elöl és hátulról löktek meg, és én kaptam mindegyikért a figyelmeztetéseket. (Megjegyezném, az egyikért még elnézést is kértek tőlem a fórumban). Ha nem elírás, akkor nem nagyon értem a dolgot.
    Elírás volt, javítottam.
    Első esetben 12:32:00 Kovács László lökött meg hátulról.
    Másodikban zavaróan jöttél vissza.
    Harmadikban meg Horváth Márk lökött a sikánban hátulról.

  5. #5
    Kuczi Balázs Versenyző emberallat logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 16.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    236

    AC GT3 - Montreal - Büntetések

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Elírás volt, javítottam.
    Első esetben 12:32:00 Kovács László lökött meg hátulról.
    Másodikban zavaróan jöttél vissza.
    Harmadikban meg Horváth Márk lökött a sikánban hátulról.
    Köszönöm, jól rámijesztettetek
    Utoljára módosította: emberallat; 2017. 06. 08. 07:08.

  6. #6
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg emberallat írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm, jól rámijesztettetek
    Bocs Balázs, még a review elmaradt, csak kimásoltam őket a "nyersfájlból". Most lesz időm összerakni a dolgokat pontosan.

  7. #7
    En meg szeretnem kerdezni, hogy miert kaptam figyelmeztetest? Nem emlekszem ra, hogy barmi veszelyeset muveltem volna. 1x elfekeztem magam es lecsaptam a celegyenes elotti sikant. Ha ez az, akkor tudomasul veszem, de ha valami mas, akkor arrol tudni szeretnek.

  8. #8
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    En meg szeretnem kerdezni, hogy miert kaptam figyelmeztetest? Nem emlekszem ra, hogy barmi veszelyeset muveltem volna. 1x elfekeztem magam es lecsaptam a celegyenes elotti sikant. Ha ez az, akkor tudomasul veszem, de ha valami mas, akkor arrol tudni szeretnek.
    Túl gyors voltál lehet.

    Bár inkább ez Spaból:
    R Idő L T Érintettek Incidens Vétkes Bünt. Replay
    1 0:04:36 2 4 Horváth Márk - Gombos Gergő leszorítás Gombos Gergő 1

  9. #9
    De hulye vagyok Most ertettem meg... Vegyetek ugy, hogy nem kerdeztem semmit

  10. #10
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    De hulye vagyok Most ertettem meg... Vegyetek ugy, hogy nem kerdeztem semmit
    Egy szóbeli azért jár érte

  11. #11
    Kovács László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 01. 28.
    Város
    Live For Speed
    Üzenetek
    21
    Érdeklődni szeretnék, hogy mi indokolta esetemben a 3 figyelmeztetést és ezáltal a box utca áthajtásos büntetést? Gyakorlatilag gyök 2-vel sikerült neki gurulnom a nekem kigyorsításon helyet nem hagyó Kuczi Balázsnak. Mégis hova kellett volna mennem azon az íven?

  12. #12
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Lacko86 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődni szeretnék, hogy mi indokolta esetemben a 3 figyelmeztetést és ezáltal a box utca áthajtásos büntetést? Gyakorlatilag gyök 2-vel sikerült neki gurulnom a nekem kigyorsításon helyet nem hagyó Kuczi Balázsnak. Mégis hova kellett volna mennem azon az íven?
    Úgy emlékszem hogy kiforgattad a sikánban és bár szűk volt a hely, de ezeket a szituációkat gyakorlatilag mindig három pontossal jutalmazzuk.

  13. #13
    Kovács László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 01. 28.
    Város
    Live For Speed
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy emlékszem hogy kiforgattad a sikánban és bár szűk volt a hely, de ezeket a szituációkat gyakorlatilag mindig három pontossal jutalmazzuk.
    A sikánban Horváth Márk forgatta ki Balázst, amiért ő 2 figyelmeztetést kapott. Az én esetem a visszafordítóban történt. Tehát gyakorlatilag egy hasonló esetért Márk 2, én 3 figyelmeztetést kaptam. Legyetek szívesek és nézzétek meg az esetet újra, bár erre próbáltam célozgatni már 2 nappal ezelőtt is és nem gondoltam, hogy egy emlékekből származó választ fogok kapni. Köszönöm!

  14. #14
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Lacko86 írta Hozzászólás megtekintése
    A sikánban Horváth Márk forgatta ki Balázst, amiért ő 2 figyelmeztetést kapott. Az én esetem a visszafordítóban történt. Tehát gyakorlatilag egy hasonló esetért Márk 2, én 3 figyelmeztetést kaptam. Legyetek szívesek és nézzétek meg az esetet újra, bár erre próbáltam célozgatni már 2 nappal ezelőtt is és nem gondoltam, hogy egy emlékekből származó választ fogok kapni. Köszönöm!
    Legkorábban a futam előtti 1-2 órában fogok tudni én ránézni, nem vagyok csütörtök óta Assetto közelben, de jeleztem a kollegáknak, hogy nézzék meg az incidenst újra ők is.

  15. #15
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Lacko86 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdeklődni szeretnék, hogy mi indokolta esetemben a 3 figyelmeztetést és ezáltal a box utca áthajtásos büntetést? Gyakorlatilag gyök 2-vel sikerült neki gurulnom a nekem kigyorsításon helyet nem hagyó Kuczi Balázsnak. Mégis hova kellett volna mennem azon az íven?
    A VB tagok a helyzet sürgőssége (utolsó futam) miatt megnézték az eseteket újra és a büntetés változatlan marad.
    Balázsnak teljesen a jogában volt meghatározni a kimenetének az ívét és sebességét mivel semmilyen átfedés nem volt a két autó között, így szabadon autózhatott. A másik hivatkozott incidensben, a két autó már egymás mellett volt, csak az előzés teljes befejezése előtt a már vert helyzetben levő fél kontaktot okozott, melyet Balázs bizonytalan autókontrollja (kerékvető) miatt méltányoltunk.


  16. #16
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    1 46:04:00 Piski Tamás boxba behajtás Piski Tamás 1 méltányolva
    1 46:51:00 Piski Tamas vonal atlepese Piski Tamás 1

    Kerem a fenti esetek ujravizsgalasat.

  17. #17
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    1 46:04:00 Piski Tamás boxba behajtás Piski Tamás 1 méltányolva
    1 46:51:00 Piski Tamas vonal atlepese Piski Tamás 1

    Kerem a fenti esetek ujravizsgalasat.
    Szerinted normális dolog határidő után felülvizsgálatot kérni ,mikor egyoldalúan semmibe vetted az ítéletet?

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •