Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (74 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Engem a Mobil1 kanyar jobban idegesít!Ott úgy ahogy van szar a vágáskezelés,szabályosan is elveszi a kört.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Engem a Mobil1 kanyar jobban idegesít!Ott úgy ahogy van szar a vágáskezelés,szabályosan is elveszi a kört.

    Ne idegeskedj spori, inkább küldj be egy-két setup-ot és mehet a Diszkó

  3. #28
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, sajnos olyan pici a kép, hogy nem látni belőle semmit
    Sorry, nem tudtam, hogy a fórum lekicsinyíti. Felraktam a facebook csoportba!

  4. #29
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg efroland írta Hozzászólás megtekintése
    Sorry, nem tudtam, hogy a fórum lekicsinyíti. Felraktam a facebook csoportba!
    Melyikbe?

  5. #30
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Szerver megy!
    GTR-MASTERS.HU - DTM

    Jó szórakozást!

  6. #31
    Roland az első menetnél nem tudtam eldönteni, hogy pontosan mitől csúsztál keresztbe, de ahogy nézem már a rázókőn elindult az autó hátulja. Én meg pont egy switchbacken gondolkoztam és azt hittem már lag miatt neked mentem, vagy ilyesmi.

    Erik, tőled meg bocs a harmadik futam elején, de nem is nyomtam a gázt, csak gurultam, aztán bepattantál elém valahogy.

    Szerk.: Kövi alkalomra valahogy életet lehelek a mikrofonomba, az istenért se akarja a TS felismerni.
    Utoljára módosította: balage06; 2017. 06. 07. 22:07.

  7. #32
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Ez gigaszuperjó volt, élvezetes volt

  8. #33
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Hat ez valami iszonyat jo volt. Oszinten eleinte nem szimpatizaltam a Dtm-el, az autot is csak azert vettem meg mert estenkent neha egy-ket publicon egesz korrekt versenyek vannak, aztan gondoltam funolni jo lesz.. de mar banom az eloiteletet. Ez nagyon extra kis mod.

    3. vagy 4. futamon a visszaforditonal valakit -talan Illes Imit - sikerult telibe kapjam, bocs utolag is.

    A live amirol beszeltetek az megtekintheto utolag is? Ha igen dobnatok egy linket? Koszi

  9. #34
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    A live amirol beszeltetek az megtekintheto utolag is? Ha igen dobnatok egy linket? Koszi
    Elvileg itt :
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 06. 07. 23:18.

  10. #35
    Megagiga jót szórakoztunk A kemény mag letolt 5-6 futamot egymás után. Aki lemaradt az picit sajnálhatja, hogy nem jött, de két hét múlva ismét DTM FunRace! Most több idő lesz ismerkedni az autókkal és készülni a futamra.

    A prequal szervert már megy: GTR-MASTERS.HU - PREQUAL #2
    Köridőket itt találjátok: LINK

    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 06. 08. 12:11.

  11. #36
    Itt a közvetítésből lemaradt első futam, elég kaotikus volt még az autóval ismerkedés miatt, de az elejében is volt esemény bőven:



    Nyersen a TV Cam, ha esetleg valaki azt preferálja:


  12. #37
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Erik, tőled meg bocs a harmadik futam elején, de nem is nyomtam a gázt, csak gurultam, aztán bepattantál elém valahogy.
    Ohh, semmi gond, a harmadik nekem már nagyon nem jött össze. Utána csúszkáltam-pörögtem, azért is nem erőltettem tovább.
    A második futamban volt csúnyább eset a T1 után, ott Szűcs Gyula vágott a falba, mert ő is koccanásba keveredett valakivel, aztán nagyon jött balra az egyenesben a T2 előtt, én meg mentem a falba baloldalt . Azt visszanéztem, hogy lássam, nem én voltam-e a hibás, de megnyugodhattam.

    Én is pártolom további versenyek futását a DTM-es vasakkal. Célszerű lenne a VSR-es szervezőkkel beszélni erről, merthogy ott már megy DTM bajnokság. Egyesült mezőnnyel kicsit nagyobb élmény lenne. Bár ugyanez a WTCC-re is elmondható.

  13. #38
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése

    Én is pártolom további versenyek futását a DTM-es vasakkal. Célszerű lenne a VSR-es szervezőkkel beszélni erről, merthogy ott már megy DTM bajnokság. Egyesült mezőnnyel kicsit nagyobb élmény lenne. Bár ugyanez a WTCC-re is elmondható.

    En ugy tudom, hogy s VSR-nel ki vannak elegge az R3E-vel, szoval ketlem, hogy DTM-et csinalnanak vele

  14. #39
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Roland az első menetnél nem tudtam eldönteni, hogy pontosan mitől csúsztál keresztbe, de ahogy nézem már a rázókőn elindult az autó hátulja. Én meg pont egy switchbacken gondolkoztam és azt hittem már lag miatt neked mentem, vagy ilyesmi.

    Erik, tőled meg bocs a harmadik futam elején, de nem is nyomtam a gázt, csak gurultam, aztán bepattantál elém valahogy.

    Szerk.: Kövi alkalomra valahogy életet lehelek a mikrofonomba, az istenért se akarja a TS felismerni.
    Most néztem a replay-t, én csesztem el a kanyar előtt, és azért ment el a segge a gépnek. Még jó hogy nem ütöttelek ki a csúszással.

  15. #40
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Célszerű lenne a VSR-es szervezőkkel beszélni erről, merthogy ott már megy DTM bajnokság. Egyesült mezőnnyel kicsit nagyobb élmény lenne. Bár ugyanez a WTCC-re is elmondható.
    Az ottani DTM bajnokság januárban befejeződött és csak a 2013-as autókkal mentek.

  16. #41
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Töltsük fel a mezőnyt migráncsokkal

  17. #42
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az ottani DTM bajnokság januárban befejeződött és csak a 2013-as autókkal mentek.
    Naprakész vagyok mostanában

    Ez mondjuk részben jó hír akkor egy itteni DTM-bajnoksággal kapcsolatban. Pont ezért is lenne jó, hogy ne kelljen minimálisan 4-5 liga külön-külön fórumait böngészni, hogy éppen hol milyen bajnokság fut. Esetemben ez például úgy működik, hogy a tököm fogja nézegetni. Inkább a játékra fordítom ugyanazt az időmennyiséget.

  18. #43
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    En ugy tudom, hogy s VSR-nel ki vannak elegge az R3E-vel, szoval ketlem, hogy DTM-et csinalnanak vele
    Hmm, pedig javul az R3E, a tendencia nem romló, szerintem. Kevesebb a LAG-probléma, mint volt 1-2 éve.

  19. #44
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm, pedig javul az R3E, a tendencia nem romló, szerintem. Kevesebb a LAG-probléma, mint volt 1-2 éve.
    Csak épp a sokadik futamukat kellett elhalasztani RR frissítés miatt.
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 06. 08. 09:02.

  20. #45
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Nyilván egyre kevesebb a probléma, de azt mondom, hogy érthető az ő oldalukról is az, hogy azért mi fizetünk a tartalmakért rendesen és ennek ellenére vannak olyan hibák amiket azért ennyi idő alatt illett volna kijavítani. Én bízom benne, hogy most már rövid időn belül normális állapotba hozzák a dolgokat, mert én is szoktam találkozni idegesítő részletekkel, amik azért feltudják bosszantani az embert. Mondom ezt úgy, hogy én szeretem a Raceroom-ot,tetszik a játék felépítése, a tartalmak.. csak ezek a dolgok ne lennének.

  21. #46
    Szűcs Gyula Versenyző morph0511 logója
    Csatlakozott
    2017. 04. 24.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ohh, semmi gond, a harmadik nekem már nagyon nem jött össze. Utána csúszkáltam-pörögtem, azért is nem erőltettem tovább.
    A második futamban volt csúnyább eset a T1 után, ott Szűcs Gyula vágott a falba, mert ő is koccanásba keveredett valakivel, aztán nagyon jött balra az egyenesben a T2 előtt, én meg mentem a falba baloldalt . Azt visszanéztem, hogy lássam, nem én voltam-e a hibás, de megnyugodhattam.

    Én is pártolom további versenyek futását a DTM-es vasakkal. Célszerű lenne a VSR-es szervezőkkel beszélni erről, merthogy ott már megy DTM bajnokság. Egyesült mezőnnyel kicsit nagyobb élmény lenne. Bár ugyanez a WTCC-re is elmondható.
    Szia Erik! Bocs de az nem én voltam aki a falba tett én az 5-ös számú Red Bull-os festésű autóban voltam ami Audi és páholyból néztem az esetet ugyanis bőven hátrébb voltam. Aki meg pöckölt az a 11-es auto volt és BNW szintén Red Bull-os festéssel. Amúgy nagyon élveztem és remélem lesz jövője ennek. Már várom a DTM bajnokságot. Nagyon jók ezek a DTM-es autók. Köszönöm minden résztvevőnek az élvezetes versenyt és gratulálok az elől végzőknek.

  22. #47
    Idézet Eredetileg morph0511 írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Erik! Bocs de az nem én voltam aki a falba tett én az 5-ös számú Red Bull-os festésű autóban voltam ami Audi és páholyból néztem az esetet ugyanis bőven hátrébb voltam. Aki meg pöckölt az a 11-es auto volt és BMW szintén Red Bull-os festéssel.
    Bocsánat, igazad van. Találkoztunk a pályán néha, így rögzült belém a Red Bull-Szűcs Gyula márkakapcsolás
    Nem idegeskedtem miatta egyébként sem, ez funrace-ek esetében mindig benne van a pakliban. Mivel a prekvalra csak a 2013-as Audi-val futottam pár kört, finoman szólva nem voltam felkészülve. A 2016-os Audi-t is csal fél órával verseny előtt vettem meg, szóval menet közben szoktam hozzá. Fura módon az első verseny sikerült a legjobban, ahol 6.-nak beértem. Utána csak romlott a helyzet, bár néha önhibámon kívül

  23. #48
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Ez tényleg brutális volt! A DRS nagyon sokat hozzá ad az élményhez és ehhez még egy pluszt tud adni egy kötelező kerék csere.
    Ahogy néztem az időket a prekvaliban külön tetszett hogy ilyen közel vagyunk időben egymáshoz.
    Az utolsó futamok tényleg nagyon brutálisak voltak főleg mikor mögöttem kb. 2-3-an nyitották a DRS-t

    Nekem nagyon bejött a dolog

  24. #49
    Szűcs Gyula Versenyző morph0511 logója
    Csatlakozott
    2017. 04. 24.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    11
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat, igazad van. Találkoztunk a pályán néha, így rögzült belém a Red Bull-Szűcs Gyula márkakapcsolás
    Nem idegeskedtem miatta egyébként sem, ez funrace-ek esetében mindig benne van a pakliban. Mivel a prekvalra csak a 2013-as Audi-val futottam pár kört, finoman szólva nem voltam felkészülve. A 2016-os Audi-t is csal fél órával verseny előtt vettem meg, szóval menet közben szoktam hozzá. Fura módon az első verseny sikerült a legjobban, ahol 6.-nak beértem. Utána csak romlott a helyzet, bár néha önhibámon kívül
    Semmi baj megbeszéltük. Gondoltam hogy a festés kavar be, mellesleg egymás mellől rajtoltunk csak nem sikerült túl jól a rajtom és szándékosan is engedtem el versenyzőket mert még újonc vagyok és a lassan járj tovább érsz a taktikám egyenlőre. Ez az év a tanulásról szól nekem nem a csatákról. Remélem még sok élvezetes futamon találkozunk, persze nem kilincs a kilincsen.

  25. #50
    Egyébként visszakerestem, a január 25-i patch óta az összes DTM szezon visszamenőlegesen megkapta a '16-os fizikát:
    https://forum.sector3studios.com/ind...-updated.7110/

    Illetve a béta teszterek még akkor annyit említettek, hogy a '13-as kocsik szélessége nem azonos a későbbi autókkal, ezért emiatt vannak minimális eltérések a menettulajdonságaikban, de egyébként egységes az alap:
    https://forum.sector3studios.com/ind...-2#post-102086

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •