Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (41 összesen)
  1. #1
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804

    R3E MWTCC - Bathurst 06.14

    Kedves Versenyzők!

    Utolsó fordulójához érkezett a Masters WTCC 2017 Tavaszi bajnoksága! A záró fordulóban Ausztrália ikonikus versenypályájára Bathurst-re látogatunk. A 6213 méter hosszú pálya hosszú egyenesei és a szűk hegyi szakasza nagy kihívás elé állítja a versenyzőket.



    9. Futam: 06.14. - Szerda Bathurst
    Autók: WTCC 2015 (elegendő 1 típussal rendelkezni a részvételhez: WTCC 2015)
    Nevezés: futam napján este 20:00-ig (nevezés módja itt olvasható: LINK)
    Prac1: 20:15 (45 min) napszak: reggel
    Qual1: 21:00 (20 min) napszak: dél
    Race1: 21:20 (28 min) napszak: dél
    Prac2: 21:50 (7 min) napszak: délután
    Qual2: 22:00 (Superpole: 3 min) napszak: délután (ESC használata engedélyezett!)
    Race2: 22:05 (28 min) napszak: délután


    Shakedown időpont: 06.12. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 15 perc
    Race1: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)

    Rajt típusa:
    álló rajt
    Boxkiállás: nem kötelező

    Nehézség: Get Real
    Fizikai sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat: 100%

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!
    FIGYELEM, a köridők rögzítéshez a 25 perc-es kvalifikációt követő 1 körös futamon is részt kell venni és célba érkezni!

    Bajnokság állása: LINK

    Éles szerver:
    GTR-Masters #A, #B, #C
    Éles szerver jelszó a LINK-en

    Gyakorló szerver: GTR-Masters - Prequal /NYÍLT - szabadon használható mindenkinek!!/
    Gyakorló jelszó:
    masters


    Indulási feltételek: Masters WTCC Bajnokság 2017 Tavasz
    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!
    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezni és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 06. 04. 17:05.

  2. #2
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Fontos infó:

    Az utolsó futamon a szokásoknak megfelelően a büntetési tételek illeti bajnoki pontlevonások lesznek a figyelmeztetések helyett!
    • Figyelmeztetés: -7 bajnoki pont
    • Boxutca áthajtás: -35 bajnoki pont

  3. #3
    Szokatlanul rövid versenyek lesznek.

  4. #4
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szokatlanul rövid versenyek lesznek.
    Szokatlanul hirtelen jött a nagy meleg és a hosszú hétvége
    Javítva! Köszi, hogy szóltál

  5. #5
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Hova tűntek az eddigi Bathurst prequal idők?
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  6. #6
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Hova tűntek az eddigi Bathurst prequal idők?
    Pillanatra eltűntek, de már újra a helyükön vannak.

  7. #7
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Hátha nyújt némi plusszt, és némi itiner annak aki nem tudja milyen irányba induljon el a setuppal.

    https://www.dropbox.com/s/lfjfzf36u2...0Qual.svm?dl=0

  8. #8
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Hátha nyújt némi plusszt, és némi itiner annak aki nem tudja milyen irányba induljon el a setuppal.

    https://www.dropbox.com/s/lfjfzf36u2...0Qual.svm?dl=0

    Köszi

  9. #9
    Délután mentem először itt a Raceroom-al, először estem-keltem, pontosabban pingpong-oztam a palánkok közt, bár ismerem a pályát

    Köcs Csabi a setup-ot, mindenképpen kipróbálom én is.

  10. #10
    Most mentem egyórás tesztfutamot (110-es erősség, végéről, 21.-ként indulva). A gumik talán itt kopnak a legkevésbé eddig. A 22. percben kezdett sárgulni, a 38.-ban lett narancs. Emiatt tehát nem kell parázni. Sajna, mondom én

    Csabi setup-ját kipróbáltam, de a puhább hátsó stab miatt nekem izgágának tűnt a feneke, ezért végül visszatértem az enyémhez, bár abban módosítottam pár dolgot az övé alapján. A hibrid végül ez lett és nekem teljesen stabilnak tűnt versenytávon (kezdőknek talán inkább ezt javasolnám, de érdekes lenne egy élmenő ideje is ezzel a beállítással):
    WTCC 2015 Chevy setup - Bathurst

    Amit javasolnék mindenkinek, hogy menjen itt tesztversenyt, mezőnyben autózva az éles előtt mindenképpen. Ez a pálya más, mint a többi. A hegyen gyakorlatilag nem lehet előzni, de egy karambol ott hatalmas balhét okozhat. Egy keresztben megálló autó vagy pláne kettő simán barikádot alkothat.

  11. #11
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Kipróbáltam mindkét setupot 1-1 kört mentem velük.

    Csabáé igen kezelhető volt, igaz 1-1 kanyarban korrigálni kellett a túlkormányzottságot, de még kezelhető volt. 2:06,7-et mentem, és a középső szektor egész jóra sikerült elsőre 38,8, úgy, hogy a lefelé vezető jobbosban nagyot kellett korrigálni.

    Erik nekem túl "stabil". Inkább alulkormányzott-nak mondanám. Van olyan része a pályának, ahol annyira "ideges", amilyet én szeretek, de a középső szektorban a dombtetőn nehezebben viszem át azt a tempót a balosban, mint a saját, vagy akár a Csabi setup esetében.

    Ha a régebbi tesztjeimen futott top szektorokat nézem, akkor azt kell, hogy mondjam a be lehet menni 2:06 alá
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  12. #12
    Idézet Eredetileg Lacsika írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam mindkét setupot 1-1 kört mentem velük.

    Csabáé igen kezelhető volt, igaz 1-1 kanyarban korrigálni kellett a túlkormányzottságot, de még kezelhető volt. 2:06,7-et mentem, és a középső szektor egész jóra sikerült elsőre 38,8, úgy, hogy a lefelé vezető jobbosban nagyot kellett korrigálni.

    Erik nekem túl "stabil". Inkább alulkormányzott-nak mondanám. Van olyan része a pályának, ahol annyira "ideges", amilyet én szeretek, de a középső szektorban a dombtetőn nehezebben viszem át azt a tempót a balosban, mint a saját, vagy akár a Csabi setup esetében.
    Körülbelül erre számítottam
    Valóban úgy állítottam be, hogy lehetőleg bolondbiztos legyen. Amíg nem ismerem nagyon magabiztosan a pályát, ez többet hoz, mint amit egy esetleges zakó visz.
    Majd kipróbálom Csabiét újra, amikor még otthonosabban mozgok a pályán. Sanszos, hogy az övé is "javulni fog" esetemben a több rutin miatt.

  13. #13
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Én szeretem mindig kicsit túlkormányzottra állítani az autót. Miután ez megvan, a kormányszöget szoktam visszább venni. Nekem nagyon stabil a dombtetőn is. Még majd megpróbálom alacsonyabb szárny állással is, mert szerintem van annyira stabil, hogy belefér.

  14. #14
    Kipróbáltam újra, nekem megint kicsit szeszélyes volt. Kizárólag a dombon, miután elérjük a sikánt és a lassú kanyarokat, ott egyszerűen hajlamos váratlanul elveszíteni a tapadást hátul. Váltottam az enyémre, azzal mindjárt javítottam másfél másodpercet és nemigen hibáztam ugyanúgy autózva.
    Érdekes ez, mert jól megmutatja, hogy mennyire nem univerzális egy setup különböző versenyzőknek és még sokat számíthat a kormány, illetve annak beállításai is, amikor már az utolsó 1-2%-nyi időkülönbséget kell megtalálni a körben.

  15. #15
    2.06.634
    Bocs a képminőségért, még nem jöttem rá hogy tudok az OBS-el jobb minőségben akadás mentesen rögzíteni.



  16. #16
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Ma este Shakedown!
    Shakedown időpont: 06.12. - Hétfő /NYÍLT!!!/
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 06. 12. 20:08.

  17. #17
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Shakedown szerver fut, lehet csatlakozni!
    GTR-Masters.hu - Shakedown*

    Jó szórakozást!

  18. #18
    Eléggé aggódtam, hogy nem tudok futni egy normális kört, nem volt időm és az általatok belinkelt setapokkal próbálkoztam és egyszerűen nem ment.
    Ez is tükrözi, hogy mennyire különbözően megyünk azonos időket, tehát ami egyikünknek jó az nem biztos, hogy másnak is jó és fordítva.
    Végül előkaptam a saját Mid Ohio-i setapomat és azzal rögtön tudtam menni egy elfogadható időt. Mentem egy abszolút 02:06.645-ös időt is csak már nincs időm tovább próbálkozni, de a lényeg, hogy megnyugodtam, este fogom tudni tartani a lépést.

  19. #19
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Kedves Versenyzők!

    Ma este befejeződik a GTR-Masters 2017 Tavaszi Bajnoksága! Ez alkalomból szeretném felhívni a figyelmeteket néhány fontos részletre.

    Nevezés:
    Sajnos egyre többet fordul elő, hogy XY nevez, de a futamra nem jön el. Kérnénk mindenkit, hogy akkor nevezzen, ha biztosan tud jönni. Ha pedig valami közbejön akkor jelezze, hogy a szerver beosztásénál figyelembe tudjuk venni.

    Lag:

    Sajnos a RaceRoom még mindig kényes Lag szempontból, így a futamokat továbbra is Lag Teszt előzi meg: 20:45-körül tartunk egy csoportos Lag Teszt-et, ahol együtt kimegyünk a pályára és megnézzük van-e Lag probléma. Ha valaki Lag-ol, el kell hagynia a szervert, mert balesetveszélyes a mezőnyre nézve. Kizáró tényezők: folyamatos ~60ms feletti ping (többnyire vagy folyamatosan), ugrándozás, villogás (soha). Fontos, hogy gyertek fel TeamSpeak szerverünkre! Ha nincs mikrofonotok az se baj, csak halljátok amit beszélünk. Leírás a csatlakozáshoz: LINK
    Leírás a Lag minimalizálásához: LAG elkerülése.

    Büntetések:
    Az összevont büntetéseket itt olvashatjátok: LINK
    Az utolsó futamon a szokásoknak megfelelően a büntetési tételek illeti bajnoki pontlevonások lesznek a figyelmeztetések helyett!
    • Figyelmeztetés: -7 bajnoki pont
    • Boxutca áthajtás: -35 bajnoki pont


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 06. 14. 20:28.

  20. #20
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Stream itt elérhető csak hogy a mezőny hátuljából is lássatok valamit.
    https://youtu.be/ENeS06z_piI
    Utoljára módosította: Zelfel Tamás; 2017. 06. 14. 20:11.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #21
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Szerverbeosztás:

    01-17. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.


    Szerverjelszó ITT található!

  22. #22
    Csöngettek az ajtón, muszáj voltam felállni a székből.
    A 2. futamra be tudok lépni?

  23. #23
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Csöngettek az ajtón, muszáj voltam felállni a székből.
    A 2. futamra be tudok lépni?
    Igen, Tsen kérd meg, hogy szóljanak a practice alatt.

  24. #24
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, Tsen kérd meg, hogy szóljanak a practice alatt.
    ok, köszi!

  25. #25
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Bathurst

    Az MWTCC 2017 Tavasz egyenlőre nem hivatalos végeredménye: LINK

    Óvások: LINK

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •