Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 41 (41 összesen)
  1. #26
    A mai futamokról inkább nem írok semmit!
    Förtelmesen sz@rul sikerült, kezdődött egy elkúrt rajttal, majd Szarka A. leszorított! A sebesség különbségből adódóan simán előztem volna. Aztán csöngettek az ajtón, aztán felhívott, hogy engedjem már be. Teljesen kiestem a ritmusból, el is szálltam, mondjuk ennek Szarka is megitta a levét, bocs.
    Egy kicsit átalakítottam a berendezést, majd próbáltam megnyugodni. Nem sikerült sajnos a 2. futamra sem lehiggadnom.
    Én még ennyire szarul életembe nem mentem, elrontott féktávok, falnak is csaptam egy párszor, az utolsó körben ki is léptem.
    Holnap már fogok írni szépeket is, ígérem!

  2. #27
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Csöngettek az ajtón, muszáj voltam felállni a székből.
    A 2. futamra be tudok lépni?
    Hát az agyam eldobom de tényleg! Jött a postás mi? Simán eldobtad a 9-es kanyarban. Még látszik is ahogy próbálsz ráfékezni hogy mentsd a helyzeted. Ezzel el is intézted az első futamomat.
    De tényleg amit ma Szőcs Attila művelt az nálam kivágta a biztosítékot. Ha még csak nem is a bajnoki harmadik hely lehetősége múlott volna nekem ezen a futamon akkor se mennék el a mai teljesítménye mellett szó nélkül.
    Kezdjük ott hogy időmérőn utolsó gyors körömet tönkre tette, a 10-es kanyar utáni részen a kanyar kijáraton csorgott félsebességgel, úgy hogy esélyem se volt elkerülni. Aztán a első futamon "sikeres" előzése úgy nézet ki hogy a 4-es kanyarban oldalról kitaszítva a kanyarból elment. Ezekre szokta írni nekem hogy bocs ha kemény volt. Szerintem 4-5 futamon kért már tőlem így elnézést ebben a bajnokságban...
    Aztán jött a "csengettek" eset ügye. Te tényleg felállsz a székből egy bajnoki futamon egy 200-as tempójú kanyarban amikor 5 méterre jönnek mögötted?? Miért nem nyomtad az ESC-t előbb?? Vagy vársz még 100m-et és felrehúzodsz???
    A második futamon Kis Tibor eldobta előttem, próbáltam mellette elmenni de a szűk pályán Szűcs Attila mellénk jött harmadiknak és befordított a falba.
    És még a végére a benzine is elfogy és be se fejezi a futamot.

    Én komolyan nem értem hogy lehet egy "komoly" bajnokságban ilyen felkészületlenül elindulni....
    Utoljára módosította: Szarka András; 2017. 06. 14. 23:13.

  3. #28
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    Hát az agyam eldobom de tényleg!
    Most inkább nem reagálok erre, alszom rá egyet...
    Vagy mégis, de csak így! (de csak a 4-es kanyarra)
    Utoljára módosította: Ati; 2017. 06. 14. 23:35.

  4. #29
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Futam eredmények: Bathurst

    Az MWTCC 2017 Tavasz egyenlőre nem hivatalos végeredménye: LINK

    Óvások: LINK
    Csak szólnék, hogy mindkét "nevemmel" szerepelek a listában. István Kornélként (ez a jó verzió!), és a nem hivatalos Kornél Istvánként is....

  5. #30

  6. #31
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    A második futamon Kis Tibor eldobta előttem, próbáltam mellette elmenni de a szűk pályán Szűcs Attila mellénk jött harmadiknak és befordított a falba.
    Erre meg csak ennyit!

  7. #32
    Minden csak nézőpont kérdése!

  8. #33
    Először is gratulálok Nagy Lacinak a bajnoki győzelemhez.Már épp ideje volt hogy valaki elgyepáljon
    Nekem elég jól sikerültek a versenyek.A harmadik helyről jót ratoltam és tudtam is tartani a tempót Laciékkal.
    Sőt mivel nagyban csatáztak az első helyért így rájuk is estem az első kör végén.Az utolsó kanyarban jól megtorpedóztam Ádámot de szerencsére nem vesztett helyet mert visszaengedtem magam elé.Bocsi Ádám.
    Nem sokkal ezek után ő megelőzte Lacit,akit jó pár körön keresztül üldöztem,de egyrészt jól védekezett,másrészt hiába voltam gyorsabb a kanyarokban,az egyenesekben mindig kaptam tőle egy kicsit.
    Aztán öt perccel a vége előtt hogy legyen még egy kis izgalom,elkezdett csörögni a telefonom,amitől én is kiestem a ritmusból és hibáztam is egy olyat hogy alig bírtam összeszedni.


    A superpole-t nagyon elrontottam.Talán a hetedik hely lett meg.A rajt után egy helyet tudtam feljebb jönni aztán kezdődött a vonatozás Kis Tibi hibájáig ahol egymásra estünk páran.Szerencsére én megúsztam a dolgot.Na ez után eszméletlen jót csatáztunk Kis Tibivel.
    Szerintem vagy negyed órán keresztül üldöztem,végig pár tizedre követtem de hibátlanul ment.Aztán nagy nehezen végre eltudtam menni és meglett újra a harmadik hely.
    Jól indult a szezonom,de aztán egyre kevésbé volt már kedvem rendesen felkészülni a versenyekre.Még a végén Nordra ráfeküdtem mert szeretem de nagyon szerencsétlenül alakult mind a két versenyem.
    Még nem végleges de örülök az összetett második helynek,nekem ez volt a maximum amit Chevivel elérhettem.

  9. #34
    Nekem kellemes zárása volt a szezonnak. Az első futamon a rajtnál Ásványi Feri belém durrant, emiatt mi tetten 7-8 másodperccel a mezőny után eredtünk a T1 után, de tudtam, hogy a dombtetőig úgyis nagyjából utolérjük őket, mert torlódnak ott. Tulajdonképpen így volt jó, mert ott a mezőny hátsó felét szanaszét találtuk a sikánban. Sanszos, hogy mi is ott kötöttünk volna ki, ha velük megyünk. Így viszont nyertem pár helyet, aztán már csak igyekeztem nem összetörni a vasat. Volt egy BUÁ-m, azt a 6. kör végén töltöttem le. Nem kapkodtam vele, mert ki akartam annyit autózni, hogy biztosan ne forgalomba érkezzek vissza. Így csak egy helyet veszítettem, aztán magányosan kocsikáztam a célig.

    A második futam már mozgalmasabb volt, gyakorlatilag az elejétől a végéig üldöztem Kocogh Lacit, amivel valószínűleg szívességet tettem Leéb Pistinek, hogy el tudjon szakadni. Sajnos néha kicsit akadozott a kép (futam után kaptam tippet rá, hogy a V-sync funkciót be kellene kapcsolni), ezért falat fogtam itt-ott, de Laci megdolgozott érte, hogy ne előzzem meg

  10. #35
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg ikornel írta Hozzászólás megtekintése
    Csak szólnék, hogy mindkét "nevemmel" szerepelek a listában. István Kornélként (ez a jó verzió!), és a nem hivatalos Kornél Istvánként is....
    Javítottam, bár a fals infó a log fájlból jött, az meg a játékból szedte

  11. #36
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Köszönöm Tamás, bár még nem hivatalos!

    Nord futamok után Ádámmal megbeszéltük, hogy minden Tőlem telhetőt megteszek annak érdekében, hogy Ő is a dobogón álljon a végelszámolásnál.
    Q1: Nem volt rossz a kör, de sajnos rengeteg maradt benne. Így P2.
    R1: Rajt tökéletes volt, sajnos Ádámé nem, így megelőztem, és tudtam, hogy vissza kell engedjem, de annyira a nyakunkon voltak a többiek, hogy még azt sem tudtam hol lehet ezt megtenni. Aztán 2. kör T2-ben elengedtem belül, de így Tamás nagyon rám esett, ami nem is volt baj, mert azt csináltam, amit szerettem volna, védekeztem, és amennyire csak tudtam szakítottam le Ádámról. Ez tökéletesen megvolt, mert nem tudom hányadik körben, de a 2-es kanyarban elvétette a féktávot és leszakadt tőlem, amit onnantól kezdve csak tartottam. P2 a vége.
    Q2: Ismét egy rettentő rossz kör, csak a középső szektor végéig hagytam benne 1 mp-et, de meglepetésre ismét P2.
    R2: Rajt megint tökéletes volt, és itt már Tamás nem volt közvetlen mögöttünk, szóval kicsit tovább mentem elől, majd elengedtem Ádámot. végül P2.

    Annyira rossz úgy versenyezni, hogy nincs már tétje a dolognak, és ez meg is látszott, mert a futamoknak voltak olyan periódusai, amikor 1-2 körig teljesen elment a koncentráció, és egyből lassultam 1,5-2 mp-et. Ez sajnos mindkét futamon 2-3 alkalommal előfordult. Viszont annak örülök, hogy kihoztuk azt a futamokból, amit szerettünk volna.
    Gratulálok mindenkinek, aki ezeket a futamokat teljesítette. Személy szerint ezt a pályát durvábbnak tartom, mint Nord-ot. Itt egy pici hiba és KO. Nordon még fogható, mert sok helyen messzebb van a palánk, mint itt a fal Azért a hegytetőn úgy átvinni a 210+ tempót, hogy az autó orra majdnem érinti a falat, az hihetetlen érzés. Főleg, ha ezt folyamat meg tudod csinálni a futamon. Mit érezhetnek a V8 Supercars-osok, mikor 500, meg 1000 mérföldeket köröznek itt Szívesen kipróbálnám élőben. Sok pályát szeretek, de nálam ez az etalon.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  12. #37
    Idézet Eredetileg Szarka András írta Hozzászólás megtekintése
    "A" server, R1, L6 T9, Szarka András - Szőcs Attila ,nem körültekintő kílépes a futamból ami miatt balesetet okozz. "Csöngettek az ajtón, muszáj voltam felállni a székből."
    R1 Replay
    Miért is óvtál itt? Mentem előtted, rámentem a rázókőre, eldobtam, te "belémszálltál", rosszkor voltál rossz helyen! Ennyi, pont, nem több, nem kevesebb! Sajnálom, hogy te lettél az áldozat!

    De a többi, hogy jön ide? Igen, még a célegyenes előtti kanyarban csöngetett a kedvesem, mert elfelejtett kulcsot vinni magával, miután nem engedtem be, felhívott telefonon, majd ezeket ismételgette! Addig bírtam idegekkel, majd eldobtam! A baleset után rögtön kiléptem és a többit nem írom le, mit műveltem itthon. Gyakorlatilag a biztos év végi dobogót, a 2. helyet vette el így a drágám ezzel a húzásával. Ezt csak azért írtam le, mert neked a részletek is fontosak!

    Ja, írod, hogy hányszor kértem bocsánatot, ha kemény voltam, én legalább bocsánatot kértem, amit őszintén gondoltam. Te hányszor kértél bocsánatot?
    Csak az utolsó két futamon legalább 2x kérhettél volna bocsánatot! 1, 2.
    Szerintem dolgozd fel, hogy "elbuktad" az év végi dobogót, én is ezt teszem!

  13. #38
    Egyébként meg nagyszerű bajnokság volt! Köszönet mindenkinek, tényleg jó csaták voltak, teli izgalmakkal. Gyors versenyzőkkel, nem adta senki könnyen a pozíciókat, szóval minden egyes pontért keményen meg kellett küzdeni.
    Szerintem a társaság is kiváló volt. A végére azért sajnáltam, hogy egy páran lemaradtak, ők hiányoztak az utolsó futamokról.
    Hatalmas gratuláció a dobogósoknak: Nagy Laci, Gerőcs Tamás, Pinczés Ádám!!!! Iszonyat gyorsak voltatok!
    És mindenki aki részt vett, köszönet. Köszönet a szervezőknek!
    A szezon elején a top 10-et néztem ki, úgyhogy végül, azért én ennek is nagyon örülök, hogy egy ilyen erős mezőnyben sikerült a top 5-ben maradni.
    Hát és a Nordschleife, már csak az megérte az egész bajnokságot!
    Szóval, kösz mindent!

  14. #39
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Miért is óvtál itt? Mentem előtted, rámentem a rázókőre, eldobtam, te "belémszálltál", rosszkor voltál rossz helyen! Ennyi, pont, nem több, nem kevesebb! Sajnálom, hogy te lettél az áldozat!

    De a többi, hogy jön ide? Igen, még a célegyenes előtti kanyarban csöngetett a kedvesem, mert elfelejtett kulcsot vinni magával, miután nem engedtem be, felhívott telefonon, majd ezeket ismételgette! Addig bírtam idegekkel, majd eldobtam! A baleset után rögtön kiléptem és a többit nem írom le, mit műveltem itthon. Gyakorlatilag a biztos év végi dobogót, a 2. helyet vette el így a drágám ezzel a húzásával. Ezt csak azért írtam le, mert neked a részletek is fontosak!

    Ja, írod, hogy hányszor kértem bocsánatot, ha kemény voltam, én legalább bocsánatot kértem, amit őszintén gondoltam. Te hányszor kértél bocsánatot?
    Csak az utolsó két futamon legalább 2x kérhettél volna bocsánatot! 1, 2.
    Szerintem dolgozd fel, hogy "elbuktad" az év végi dobogót, én is ezt teszem!
    Bármit megóvhat még azt is, hogy egyenesen mentél az egyenesbe (meg ne próbáljátok megóvni ). Mi megnézzük az esetet és eldöntjük, hogy látunk-e bármi kirívó dolgot.

    "Rizsának" ott tényleg nincs helye. A Youtube párbajjal meg nem mentek semmire, ha valakit sérelem ért óvjon, mi meg megnézzük

  15. #40
    Idézet Eredetileg Ati írta Hozzászólás megtekintése
    Miért is óvtál itt? Mentem előtted, rámentem a rázókőre, eldobtam, te "belémszálltál", rosszkor voltál rossz helyen! Ennyi, pont, nem több, nem kevesebb! Sajnálom, hogy te lettél az áldozat!
    Ezért írtam hosszabb megjegyzést az óvás mellé. Nincs közvetlen alapja az óvásnak hisz a hiba belefér, főleg egy ilyen pályán. A közvetett alapot azt teremtet hogy a hibádra felmentésnek tekinted azt a körülményt hogy megzavartak és felkellet állnod a gép mellől. Amit megtehettél volna biztonságosan is, ehelyett elmentél a falig és vittél engem is. Ez viszont nem fér bele szerintem egy bajnokság utolsó futamán ahol a 2.-3.-4.-5. hely is nyitott. De nyilván nem számítok különösen sokra, hiszen ahogy írtam az óvást csak a közvetett körülményekre alapoztam.

    A leszorítás: Kis Tiborral csatában voltam, mivel egymás mellett fordultunk és rá figyeltem meg arra hogy egyből elkapjam a szélárnyékát, a te poziciódat hozzám képest csak akkor érzékeltem pontosan amikor összeértünk. Akkor egyből be is húzódtam középre.

    A Nordschleife jogos. Elnézést.
    Utoljára módosította: Szarka András; 2017. 06. 16. 18:26.

  16. #41
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Azt azért szeretném előre leszögezni, hogy egy óvás kivizsgálásánál és annak megítélésénél, csak és kizárólag a replay-ben látottakra hagyatkozunk. Ugyanis csak ezt áll módunkban ellenőrizni!
    Minden egyéb tényező (csengettek, pisilni ment, tüsszentett, elharapta a kábelt a kutya, ölébe ugrott a macska, stb...) mellékes.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •