Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 40 (40 összesen)
  1. #26
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, ha szervezni már nem is, versenyezni gyere!
    Nagy dráma királynő vagyok, de itt most csak azért mondtam vissza , mert szeretném a családommal tölteni az estét ...
    Bűntudatom van,h a cicaharcra ráment az elmúlt 2 hetem...
    Ez az én buntetesem h ilyen fafeju vagyok és nem tudok leallni
    Ezt letöltöm és Nordon találkozunk...

    Azért persze jól fog telni az este így elég enyhe a büntetés

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Figyelem,

    Ma este pick-up-os szerver lesz, ami azt jelenti, hogy bármikor lehet csatlakozni jelszóval a szerverhez: link
    Aki az első futamom kipotyog, az vissza tud csatlakozni, de lehetőleg még az első futam alatt lépjen vissza a szerverre.

    Kristóf viszi ma este a boltot, ha bármi gond van, Ő keressétek.

  3. #28
    Nem lesz gyenge a második futam, fordított rajtráccsal

  4. #29
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Na, ma én kalauzollak el benneteket. Öveket becsatolni, ha vmi van, nemszívroham!

    Preki alapján minden nevezett jöhet, R1-es szerverre.

    Aki ezen felül szeretne jönni, biztonságosan tudna közlekedni, az külön engedéllyel feljöhet a szerverre!

    Szerver újraindiitva, 9:00-kor indul az éles kvali.

  5. #30
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ha vmi van, nemszívroham!
    Password not accepted. Mi a jelszó?

  6. #31
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    Password not accepted. Mi a jelszó?
    szokásos: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...500#post232500

  7. #32
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Soha nem írtam még ezt be, de köszi!

  8. #33
    Most már tényleg nagyon tele van a puttonyom a netemmel. Legalább az egyik menetet hagyta volna végigmennem.

  9. #34
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Oláh Gergely húzd le magad a wc-n....rajtbalesetet okozol... szabálytalanul visszatérsz a pályára...aztán még ki is löksz a csúszkáló autóddal (bár ezt gondolom majd versenybalesetnek minősíti a VB)
    Gratulálok!

    Szeretném újra kérni hogy hagyjuk el a fordított rajtrácsos 2. futamot és legyen helyette superpole.

  10. #35
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Grat a résztvevőknek!

    Azért Milán eléggé megizzasztott első futamon, meghajtott, ami egészen addig rendben is volt míg az utolsó kanyar mögötti felhőkből egy cicafejes felhőt sikerült kivennem. Onnantól ott mindig túlcsúsztam, elbénáztam.
    Másodikban a tütü rajt után mindketten jöttünk fel mint a talajviiz Milánnal, de az utolsó (első) ember, CsG kissé megakasztotta Őt. Már majdnem utolértem őket, amikor pont túljutott Milán rajta. Majdnem jólett

    Pálya meg továbbra is nagyon jó, csak elrontani lehet a kanyarokat. Odafigyelős. De új trükköket, íveket is találtam a futam során (amit jövőre megint elfelejtek).

  11. #36
    Jó volt, bár nem voltam toppon.

    a 2. verseny első 10 percében Krisztiánnal nagyon jót mentünk, de eztán sajna kicsúsztam. Annyira mérges voltam, hogy elég idiótán tértem vissza a pályára ezért elnézést kell kérnem Balogh Andristól és talán Sípos Dani ült a másik narancs színű autóban. Szerencsére nem lett baj, bár ez nem rajtam múlt. Aztán teljesen széthullottam a végére

  12. #37
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Nem hivatalos eredmények


  13. #38
    Tisztában vagyok vele, hogy még sokat kell gyakorolnom, hogy versenyképes legyek és tény, hogy nem a legjobban kaptam el a második futam rajtját, de akkor sem értem, hogy miért kellett kilökni a célegyenesben, még bőven a féktáv előtt? Sajnálom, mert az első helyről indulva kíváncsi lettem volna, hogy hányadikként érek célba. De végtére is mindegy, hiszen csak egy játék és mindettől függetlenül élveztem és nagyon izgalmasnak találtam a pályát is. Mindent összevetve jó kis futamok voltak és remélem nem tartottam fel a lekörözőket sem.

    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  14. #39
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    A Q jól sikerült, az eddigi legjpbb PB-vel, majdnem belenyaltam a 38-ba, viszont így is 1mp kaptam az első kettőtől, ufokok.

    R1
    A rajt jól sikerült és ahogy kell az első kanyarnál 1-2-be fordultunk Danival.
    Az első két körben igen élvezetes bolyba utaztam: Kristóf, Milán, CSG,
    Kristóf egy szűk íven szépen beszúrt, így bejött elém az első kör végére.
    Jó csatának ígérkezett de az utolsó kanyarba kívülre szorultam és a tapadás sem volt az igazi még, lecsúsztam a homokra.
    Aztán Milánnnal tekertünk egy jót, de az utolsó kanyar megint nem úgy sikerült,elment
    Még jó, hogy CSG is ezzel küszködött, így legalább őt magam mögött tartottam.


    R2
    Hát a rajt nem volt túl jó.
    A rajbaleset után Danival együtt kempingeztünk az árnyas fák alatt, az utolsó helyen, nem tudom mit mondjak, ezt most kihagytam volna.
    Jött a vadászat, nyomtam, tekertem, kaszáltam 4. hely lett belőle.Azért a végén nem voltam túl boldog, szerettem volna elől csatázni



    Megszerettem ezt a pályát.

  15. #40
    Izgalmas verseny volt, az elején tudtam, hogy otthagytok a rajtnál, de az nem gondoltam volna, hogy ennyire. Végül sikerült utolérnem Kristófot, mire előtte Dani lement a pályáról az utolsó kanyarban. Körökön át rá voltam tapadva, de soha nem volt meg a kellő lendület, aztán egyszer, már nem is tudom hol, sikerült elhúznom, és szépen lassan növelnem a távot. Nagyon tiszta verseny volt, egy karc nem lett az autón a végére.

    A második futamon viszont rögtön az elején én is belekeveredtem a bajba, valaki a pálya széléről nagyon durván visszapattant a pályára, nem is emlékszem pontosan hogy történt. Körbe narancs lett az autó, szerencsére a szélvédő nem tört össze. Ennek ellenére szép lassan sikerült feljönnöm előre, jó kis harcok voltak itt is, főleg Gáborral.

    Kár, hogy Danival nem tudtunk együtt autózni, sajnálom, hogy összetörtek, a prequal meg a qual alapján nagyon szoros lehetett volna.

    A lekörözötteknek pedig , időben észrevettek, és elengedtek. Az első verseny legvégén az utolsó kanyarnál mondjuk egy kicsit izgultam, mert épp ketten jöttek vissza a pályára, de még időben észrevettek ők is


    Utoljára módosította: a.milan; 2017. 06. 16. 17:48. Indoklás: videó

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •