Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (44 összesen)
  1. #1

    R3E MWTCC 2017 Tavasz - Büntetések Hungaroring

    Kedves Versenyzők!

    A Versenybíróság megvizsgálta a beérkezett óvásokat. A kihirdetés során az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és csak nagyon kirívó esetben lesz szöveges magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni.

    Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe! Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak valami "be"dünnyögés olvasható!

    Hungaroring - 2017.05.17. - A server
    Replay: LINK


    Race1:
    Vágás: Szőcs Attila - Szarka András - Sebestyén Csaba (büntetések a táblázatban találhatóak)

    Race2:
    Vágás: Szőcs Attila - Szarka András - Sebestyén Csaba (büntetések a táblázatban találhatóak)
    L16, T13, Kis Tibor - lökés: 1 figyelmeztetés
    L12, T8, Farkas Dávid - blokkolás: Nem történt szabálytalanság (Farkas Dávid magát büntette)
    L8 T1, Hajdú Gábor - lökés:
    Nem történt szabálytalanság (Perger Bálint magát büntette)

  2. #2
    Tisztelt versenyzők!

    A Hungaroringi futamot követően, több vágásokkal/szélesítésekkel kapcsolatos panasz, óvás érkezett! Ezért a versenybíróság úgy döntött, hogy az "A" szerver mind két futamát teljes egészében átvizsgálja. Sajnos a kapott eredmény felettébb lehangoló!
    A szabályzat vágásokra/pályaelhagyásokra vonatkozó részét és ennek fontosságát már több alkalommal, szóban és írásban is említettük, átbeszéltük, valamint tavaly tavasszal készült egy képekkel illusztrált leírás is. Mivel úgy érezzük, az eddigi erőfeszítéseink nem hoztak kellő változást, így további szigorításokat vagyunk kénytelenek bevezetni.
    Mostantól a GTR-Masters: MWTCC 2017 Tavaszi bajnokság minden fordulóját követően, szúrópróbaszerű ellenőrzések lesznek, "A-B" szervereken egyaránt. Az ellenőrzés alá vont versenyzők mind két futamát átvizsgáljuk, kiértékeljük, melynek eredménye az aktuális futam Büntetések topikjában lesznek megtekinthetők. Egy versenyzőt egy versenybíró fog ellenőrizni, viszont a kapott eredményt követően bárki kérheti a futamok újbóli átvizsgálását. Ez esetben az adott fordulót már mind 3 versenybíró átnézi és ennek pontos végeredményét fogjuk közzétenni.

    Büntetési tételeket a lenti képen láthatjátok, melyek sávos elosztása mellé egy arányszám is tartozik, így az eltérő körszámú futamoknál, változhatnak a vágás/pályaelhagyás határértékei is!



    Úgy érezzük a játékban használt vágásellenőrzéshez képes, még mindig jóval engedékenyebbek vagyunk. Viszont ne tévesszen meg senkit, a futamonkénti átlag 10-12 vágást nagyon könnyű összeszedni (a Hungaroring-i tapasztalataink alapján átlag 3-4 kör), így óva intünk mindenkit a lazaságtól.
    Fontos! Vágás és vágás között is van különbség. Az egyszeri pályaelhagyásból eredő indokolatlanul nagy előnyszerzést külön fogjuk vizsgálni, illetve továbbra is szabadon óvható ha valaki a futam során vágás/pályaelhagyással járó szabálytalanságot észlel. Ez esetben kör/kanyarszámot sem kell megadni, elég az alábbi formátum: ("A" server, R1, Kovács Géza - vágás) Ezeket az óvásokat a többi esettől függetlenül, mind 3 versenybíró átvizsgálja.

    Nagyon remélem mindenki megérti, hogy mi a célunk ezzel a szigorítással. Mint már említettük: Itt Mastersen, mindig is kiemelt szerepet kapott az egyenlő feltételek megteremtése és a sportszerű magatartás a "Fair Play!", melynek része, hogy az itt versenyzők ismerik és be is tartják a versenyszabályzatban leírtakat!

    Továbbra is várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

  3. #3
    Hungaroring Vágások!

    Szarka András 0 figyelmeztetés
    Sebestyén Csaba 0 figyelmeztetés
    Nagy László 0 figyelmeztetés
    Szalai Tibor 1 figyelmeztetés
    Szőcs Attila 2 figyelmeztetés
    Koczogh László 3 figyelmeztetés
    Fellenbeck Zsolt 3 figyelmeztetés
    Mammel Erik 3 figyelmeztetés
    Kis Tibor 3 figyelmeztetés
    Farkas Dávid 5 figyelmeztetés
    Hajdu Gábor 5 figyelmeztetés
    Perger Bálint 5 figyelmeztetés
    Ifj.Leéb István 5 figyelmeztetés
    Zelfel Tamás 5 figyelmeztetés
    Pinczés Ádám 5 figyelmeztetés
    Szilágyi Ferenc 5 figyelmeztetés
    Kornél István 5 figyelmeztetés
    Ásványi Ferenc 5 figyelmeztetés


    Ha bárki hibát talál kérem jelezze!

  4. #4
    Szeretnék véleményt kérni miért is kaptam 5 figyelmeztetést, mert én belül nem éreztem annak illetve replay visszanézés alapján se nagyon jött össze az az 49+ szélesítés/vágás.

  5. #5
    Összevont büntetések:

    Boxutca áthajtás: Hegyi Zsolt, Koltay Gábor, Piski Tamás, Vizner Gábor (2db), ifj. Leéb István (2db), Ásványi Ferenc (2db) Pinczés Ádám (2db) ,Kis Tibor, Koczogh László, Fellenbeck Zsolt, Mammel Erik, Farkas Dávid, Hajdu Gábor, Perger Bálint, Zelfel Tamás, Szilágyi Ferenc, Kornél István

    2 Figyelmeztetés: Szőcs Attila, Fári Ádám Dániel, Fellenbeck Zsolt, Gömcsik Péter, Horváth László, Mészáros Máté, Nagy László, Piski Tamás, Szabó Péter, Szilágyi Dániel, Szili Attila, Gerőcs Tamás, Szarka András, Farkas Dávid, Hajdu Gábor, Perger Bálint, Zelfel Tamás, Szilágyi Ferenc, Kornél István

    1 Figyelmeztetés: Kis Tibor, Szalai Tibor, Ladányi Péter, Lovászi Nándor, Madarász Krisztián, Mammel Erik, Sebestyén Csaba, Schmidt Lajos,
    ifj. Leéb István, Ásványi Ferenc,

    Hegyi Zsolt, Koltay Gábor, Piski Tamás, Kis Tibor,
    Koczogh László, Fellenbeck Zsolt, Mammel Erik, Farkas Dávid, Hajdu Gábor, Perger Bálint, Zelfel Tamás, Szilágyi Ferenc, Kornél István esetében összegyűlt a 3 db figyelmeztetés, amit a VB a szabályok értelmében 1 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő verseny 3. és 7. köre között kell letöltenie, és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCC - BUÁ letöltése)

    Vizner Gábor,
    ifj. Leéb István , Ásványi Ferenc,
    Pinczés Ádám esetében 6 db figyelmeztetés gyűlt össze, amit a VB a szabályok értelmében 2 db Boxutca áthajtásra vált át, amit a következő versenyek (R1-R2) 3. és 7. köre között, 1 órás futam esetén a 2 db Boxutca áthajtást, az adott futam (R1) 3. és 11. köre között kell letöltenie és a letöltés idejét pedig be kell jelentenie a meghatározott topikba. (R3E MWTCC - BUÁ letöltése)
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 05. 31. 17:28.

  6. #6
    Idézet Eredetileg pinczes97 írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék véleményt kérni miért is kaptam 5 figyelmeztetést, mert én belül nem éreztem annak illetve replay visszanézés alapján se nagyon jött össze az az 49+ szélesítés/vágás.
    Most megnéztem újra és csak a 2. futamon minimum 40 vágásod volt.

  7. #7
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Azt szeretném kérdezni a verseny bizottságtól, hogy a következő futamon, melyik körben kell letölteni a BUÁT ?

  8. #8
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Menzás írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni a verseny bizottságtól, hogy a következő futamon, melyik körben kell letölteni a BUÁT ?
    Én az ötödik körben fogom letolteni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #9
    Idézet Eredetileg Menzás írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni a verseny bizottságtól, hogy a következő futamon, melyik körben kell letölteni a BUÁT ?
    "A verseny 3. és 7. köre között kell letölteni." Nordschleife-n bármelyik körben letöltheted.
    De csak az első kettőben tudod, mert három körös lesz a verseny.
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 05. 31. 06:26.

  10. #10
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    "A verseny 3. és 7. köre között kell letölteni." Nordschleife-n bármelyik körben letöltheted.
    De csak az első kettőben tudod, mert három körös lesz a verseny.
    Köszönöm! Kérdésem inkább a későbbi félreértések elkerülése véget tettem fel

    Az biztos hogy nagy lesz a forgalom az 1. és 2. kör végén a boxutcában

  11. #11
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg pinczes97 írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék véleményt kérni miért is kaptam 5 figyelmeztetést, mert én belül nem éreztem annak illetve replay visszanézés alapján se nagyon jött össze az az 49+ szélesítés/vágás.
    "Egy versenyzőt egy versenybíró fog ellenőrizni, viszont a kapott eredményt követően bárki kérheti a futamok újbóli átvizsgálását. Ez esetben az adott fordulót már mind 3 (4) versenybíró átnézi és ennek pontos végeredményét fogjuk közzétenni."
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  12. #12
    Kb. az lett az eredmény, amire számítottam is

    Külön vicces, hogy épp Csabi, András és Laci voltak a leginkább szabályosak, miután oda-vissza óvták egymást, a jelek szerint teljesen feleslegesen. Hátrébb meg szélesített szinte mindenki itt-ott, bár nem feltétlen akarattal. Sőt, ki merem jelenteni, hogy ez a sok vágás a pontatlanságból adódott, nem pedig tervszerű volt. Előnyt sem igen szereztünk vele egymáshoz képest, nem is óvott abból a régióból senki. Nem tudom mennyi időtökbe került ezt így átnézni, de szerintem időpocsékolás volt. Leginkább Zelfifel, Szilágyi Ferivel, Farkas Dáviddal kergetőztünk mindkét futamon (és egyikünkben sem merült fel az, hogy szabálytalannak érezzük a másikat, sőt, nagyon korrekt csaták voltak), most meg mindnyájan kimegyünk egy-egy BUÁ-ra, és jó eséllyel mindenki ugyanott végez egymáshoz képest, értve ezt az egész mezőnyre, mert gyakorlatilag a mezőny nagy része kapott BUÁ-t.
    Éppen utóbbi miatt kicsit olyan érzésem van, hogy "minden hülye szembe jön az autópályán". Tudom, hogy szabály, de ha egyszer gyakorlatilag alig van, aki betartja, akkor mi értelme van?

    A másik, hogy ez a szabály nem súlyozza, hogy valaki 10 centivel vagy fél autónyi szélességgel módosít a pályavonalon, ami ugye rohadtul nem mindegy.

  13. #13
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kb. az lett az eredmény, amire számítottam is

    Külön vicces, hogy épp Csabi, András és Laci voltak a leginkább szabályosak, miután oda-vissza óvták egymást, a jelek szerint teljesen feleslegesen. Hátrébb meg szélesített szinte mindenki itt-ott, bár nem feltétlen akarattal. Sőt, ki merem jelenteni, hogy ez a sok vágás a pontatlanságból adódott, nem pedig tervszerű volt. Előnyt sem igen szereztünk vele egymáshoz képest, nem is óvott abból a régióból senki. Nem tudom mennyi időtökbe került ezt így átnézni, de szerintem időpocsékolás volt. Leginkább Zelfifel, Szilágyi Ferivel, Farkas Dáviddal kergetőztünk mindkét futamon (és egyikünkben sem merült fel az, hogy szabálytalannak érezzük a másikat, sőt, nagyon korrekt csaták voltak), most meg mindnyájan kimegyünk egy-egy BUÁ-ra, és jó eséllyel mindenki ugyanott végez egymáshoz képest, értve ezt az egész mezőnyre, mert gyakorlatilag a mezőny nagy része kapott BUÁ-t.
    Éppen utóbbi miatt kicsit olyan érzésem van, hogy "minden hülye szembe jön az autópályán". Tudom, hogy szabály, de ha egyszer gyakorlatilag alig van, aki betartja, akkor mi értelme van?

    A másik, hogy ez a szabály nem súlyozza, hogy valaki 10 centivel vagy fél autónyi szélességgel módosít a pályavonalon, ami ugye rohadtul nem mindegy.
    Azért ha van időd nézd meg az egy évvel ezelőtti replayt a Hungaroringről. Elég nagy a kontraszt. Szabály meg szabály. Futamok óta nézzük szúróproba szerűen, de ilyen siralmas eredményt sehol nem tapasztaltunk. Nekem a "töröljük el a szabályt, mert alig tartják be" helyett jobban tetszik Szarka András hozzáállása. Tavaly ugyanitt megbüntettük sorozatos vágás miatt, most meg a legjobb lett. Sőt idén sokszor dobta ki őt a sorsolás, de talán csak 1x büntettük. Szóval legyetek Ti is Szarka András

  14. #14
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kb. az lett az eredmény, amire számítottam is

    Külön vicces, hogy épp Csabi, András és Laci voltak a leginkább szabályosak, miután oda-vissza óvták egymást, a jelek szerint teljesen feleslegesen. Hátrébb meg szélesített szinte mindenki itt-ott, bár nem feltétlen akarattal. Sőt, ki merem jelenteni, hogy ez a sok vágás a pontatlanságból adódott, nem pedig tervszerű volt. Előnyt sem igen szereztünk vele egymáshoz képest, nem is óvott abból a régióból senki. Nem tudom mennyi időtökbe került ezt így átnézni, de szerintem időpocsékolás volt. Leginkább Zelfifel, Szilágyi Ferivel, Farkas Dáviddal kergetőztünk mindkét futamon (és egyikünkben sem merült fel az, hogy szabálytalannak érezzük a másikat, sőt, nagyon korrekt csaták voltak), most meg mindnyájan kimegyünk egy-egy BUÁ-ra, és jó eséllyel mindenki ugyanott végez egymáshoz képest, értve ezt az egész mezőnyre, mert gyakorlatilag a mezőny nagy része kapott BUÁ-t.
    Éppen utóbbi miatt kicsit olyan érzésem van, hogy "minden hülye szembe jön az autópályán". Tudom, hogy szabály, de ha egyszer gyakorlatilag alig van, aki betartja, akkor mi értelme van?

    A másik, hogy ez a szabály nem súlyozza, hogy valaki 10 centivel vagy fél autónyi szélességgel módosít a pályavonalon, ami ugye rohadtul nem mindegy.

    Az a helyzet, hogy ha nincs az a 3 versenyző (de nézhetjük az első 6-ot is) akik az óvások ellenére bebizonyították hogy lehet itt szabályosan is versenyezni, akkor nagy valószínűséggel töröljük a futamot.
    Amúgy én ezt nem pontatlanságnak hanem felkészületlenségnek hívnám. A mezőny 2/3-ának szinte nem volt tiszta köre, volt aki a 16 kanyarból körönként mindössze 4-et tudott szabályosan bevenni, volt aki megtriplázta a maximális büntetésért járó vágások számát! Ez szerinted normális?

    A szabálynak pont az a lényege, hogy pályaelhagyáskor ne keljen számolgatni ki mekkora előnyre tett szert. Van egy tolerálható mennyiség, Hungaroringen ez futamonként 12 vágást jelent. Ez messze engedékenyebb, mint bármelyik sim gyári megoldása.
    A másik hogy a szabályoknak nincs gyakorlati haszna? Nos, ha megnézed az eddigi vizsgálatokat, Portimao óta szinte mindenki észnél van, és ezt nem csak az ellenőrzött versenyzőkre értem, mert félszemmel mindenkit figyelünk. Mellesleg van aki nagy valószínűséggel ennek a szabálynak a be nemtartása miatt fog lecsúszni az összesített dobogóról.

    Egyébként nagyon szomorú lennék, ha egy szabály azért kellene törölni, mert a mezőny nagy része leszarja!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  15. #15
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ha van időd nézd meg az egy évvel ezelőtti replayt a Hungaroringről. Elég nagy a kontraszt. Szabály meg szabály. Futamok óta nézzük szúróproba szerűen, de ilyen siralmas eredményt sehol nem tapasztaltunk. Nekem a "töröljük el a szabályt, mert alig tartják be" helyett jobban tetszik Szarka András hozzáállása. Tavaly ugyanitt megbüntettük sorozatos vágás miatt, most meg a legjobb lett. Sőt idén sokszor dobta ki őt a sorsolás, de talán csak 1x büntettük. Szóval legyetek Ti is Szarka András
    Tomi, nekem teljesen mindegy. Ismerem már annyira az itteni kissé "bürokratikus" felfogást, hogy ne várjak mást. Nyilván nem kell eltörölni a szabályt, de ha valahol kiugróan sokan nem tartják be, akkor érdemes megnézni, hogy miért. Mondom ezt úgy, hogy érdekes módon a mezőnyben pont pont ott történtek a vágások, ahol senki nem óvott miatta (bár én még ott is a szabályosabbak közé tartoztam, úgy tűnik). Ahol meg nem történt sok vágás, szanaszét óvták egymást a srácok, oda-vissza vádaskodva.
    Ez szerintetek normális?

    Őszintén szólva én inkább arra figyeltem, hogy a szoros csatákban ne ütközzek és hagyjak helyet a másiknak is. Biztos emiatt is volt jó pár szélesítésem és vágásom. Szerintem ez fontosabb, mint azt figyelni árgus szemmel, hogy hol az a rohadmányos fehér vonal és esetleg leszorítani a versenytársat, merthogy "a szabály az szabály".

  16. #16
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi, nekem teljesen mindegy. Ismerem már annyira az itteni kissé "bürokratikus" felfogást, hogy ne várjak mást. Nyilván nem kell eltörölni a szabályt, de ha valahol kiugróan sokan nem tartják be, akkor érdemes megnézni, hogy miért. Mondom ezt úgy, hogy érdekes módon a mezőnyben pont pont ott történtek a vágások, ahol senki nem óvott miatta (bár én még ott is a szabályosabbak közé tartoztam, úgy tűnik). Ahol meg nem történt sok vágás, szanaszét óvták egymást a srácok, oda-vissza vádaskodva.
    Ez szerintetek normális?

    Őszintén szólva én inkább arra figyeltem, hogy a szoros csatákban ne ütközzek és hagyjak helyet a másiknak is. Biztos emiatt is volt jó pár szélesítésem és vágásom. Szerintem ez fontosabb, mint azt figyelni árgus szemmel, hogy hol az a rohadmányos fehér vonal és esetleg leszorítani a versenytársat, merthogy "a szabály az szabály".
    Csatlakoznék Erikhez!
    Az én vágásaimban sem volt soha szándékosság! Ha meg, ezért felkészületlennek kell titulálni, azokat akiknek sok vágásuk volt, akkor legyen "B" szerver nekünk! A három hibátlan meg körözzön az "A" -n. Baromi izgalmas lesz.

  17. #17
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Az a helyzet, hogy ha nincs az a 3 versenyző (de nézhetjük az első 6-ot is) akik az óvások ellenére bebizonyították hogy lehet itt szabályosan is versenyezni, akkor nagy valószínűséggel töröljük a futamot.
    Amúgy én ezt nem pontatlanságnak hanem felkészületlenségnek hívnám. A mezőny 2/3-ának szinte nem volt tiszta köre, volt aki a 16 kanyarból körönként mindössze 4-et tudott szabályosan bevenni, volt aki megtriplázta a maximális büntetésért járó vágások számát! Ez szerinted normális?

    A szabálynak pont az a lényege, hogy pályaelhagyáskor ne keljen számolgatni ki mekkora előnyre tett szert. Van egy tolerálható mennyiség, Hungaroringen ez futamonként 12 vágást jelent. Ez messze engedékenyebb, mint bármelyik sim gyári megoldása.
    A másik hogy a szabályoknak nincs gyakorlati haszna? Nos, ha megnézed az eddigi vizsgálatokat, Portimao óta szinte mindenki észnél van, és ezt nem csak az ellenőrzött versenyzőkre értem, mert félszemmel mindenkit figyelünk. Mellesleg van aki nagy valószínűséggel ennek a szabálynak a be nemtartása miatt fog lecsúszni az összesített dobogóról.

    Egyébként nagyon szomorú lennék, ha egy szabály azért kellene törölni, mert a mezőny nagy része leszarja!
    Persze, hogy felkészületlenségből adódott. Lévén itt nem profik versenyeznek, hanem szórakozásra vágyó fiatalemberek (várunk csajokat is!) és családapukák, akik nem főfoglalkozásként űzik ezt. Ez megint egy professzionális kontra amatőr vitába torkollna, aminek semmi értelme.

    És igen, mindenki észnél van a mezőnyben, amit mutat az ütközések és egyéb kontaktok viszonylag csekély száma. Eléggé összeszokott a mezőny és fair módon versenyez mindenki. Ez a mértékű "fehérvonalazás" egy kicsit túlzás szerintem. Én a korrekt versenyzést szeretem, nem a szabályok árgus szemmel figyelését és úgy tűnik ezt elég sokan hasonlóan gondolták a mezőnyben, mert pont azok nem óvtak, akiket érintett. Nevezheted leszarásnak, de én inkább annak mondanám, hogy senki nem érezte szabálytalannak vagy inkorrektnek.

  18. #18
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a mértékű "fehérvonalazás" egy kicsit túlzás szerintem. Én a korrekt versenyzést szeretem, nem a szabályok árgus szemmel figyelését és úgy tűnik ezt elég sokan hasonlóan gondolták a mezőnyben, mert pont azok nem óvtak, akiket érintett.

    Nem nézzük "árgus szemmel" a vágásokat!
    Gyorsítva nézzük végig a versenyeket és ahol így is könnyedén észrevehető a vágás azt számoljuk ( a hibázásokat és a versenyszituációkban történő pályaelhagyásokat legtöbbször nem is tekintjük vágásnak)

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    én inkább annak mondanám, hogy senki nem érezte szabálytalannak vagy inkorrektnek.
    Na és pont ez a gond!

    Mivel az. Érdemben versenyezni egymással csak a szabályok adta kereteken belül lehet. Abban a pillanatban, hogy megszűnnek a szabályok, akkor és ott maga a verseny is megszűnik.

    Nem tudom elképzelni milyen körülményekre kellene tekintettel lenni, amik miatt a Hungaroring-et engednünk kéne szétvágni, más pályát meg nem? Ugyan úgy kanyarok vannak, meg egy több autó széles aszfalt fehér vonallal a szélén. És pont az a feladat, az a verseny, hogy ki tud a csíkok között gyorsabban végigmenni... ez ennek a sportnak a lényege.

    Az általad kért rugalmasságot nem nagyon látom, hogy lehetne azt egy mindenki számára érthető és betartható szabályba foglalni? Ez a "hogy kényelmes", "hogy adja ki", nem hiszem, hogy szempont lehet...vagy vessük be az egészet fűvel, mint a parkoknál, aztán ahol kikopik, ott legyen az út? Vagy minden futamon az átlagos vágások száma legyen a norma és csak jóval a fölött legyen büntetést? Szerinted hány futam kéne míg így eljutunk a 80, 100, 120-as vágásszámig?

    Egyébként szerintem vizesárok kéne minden pálya köré, oszt jónapot!


    Abban az esetben pedig, ha vki kontakt elkerülés, vagy a csata miatt kénytelen lemenni a pályáról azt úgy hívjuk, hogy vagy túlvállalás, vagy leszorítás. Mindkét viselkedés kerülendő és adott esetben szabálytalan és büntethető.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 31. 11:44.

  20. #20
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tomi, nekem teljesen mindegy. Ismerem már annyira az itteni kissé "bürokratikus" felfogást, hogy ne várjak mást. Nyilván nem kell eltörölni a szabályt, de ha valahol kiugróan sokan nem tartják be, akkor érdemes megnézni, hogy miért. Mondom ezt úgy, hogy érdekes módon a mezőnyben pont pont ott történtek a vágások, ahol senki nem óvott miatta (bár én még ott is a szabályosabbak közé tartoztam, úgy tűnik). Ahol meg nem történt sok vágás, szanaszét óvták egymást a srácok, oda-vissza vádaskodva.
    Ez szerintetek normális?

    Őszintén szólva én inkább arra figyeltem, hogy a szoros csatákban ne ütközzek és hagyjak helyet a másiknak is. Biztos emiatt is volt jó pár szélesítésem és vágásom. Szerintem ez fontosabb, mint azt figyelni árgus szemmel, hogy hol az a rohadmányos fehér vonal és esetleg leszorítani a versenytársat, merthogy "a szabály az szabály".

    Amint látom neked inkább csak a kialakult helyzettel van a problémád, viszont a probléma igazából csak amolyan "balfaszság" volt. Amit ebből le kell szűrni a tanulságot. Aki óv, az legalább vegye a fáradtságot, hogy átnézi a saját, meg annak a versenyét, akit megóv. Mert az, hogy valami úgy tűnik hogy, az még nem azt jelenti, hogy úgy is van. Ennyi a történet lényege. Valakivel szemben teljesen jogos volt, valakivel szemben meg nem. Lehet itt cibálni a versenytársak idegeit, csak épp nem érdemes.
    És egyébként meg jellemző, hogy ott ahol többet szélesítenek, ott a "bűnösök" egymást nem óvogatják, mert tisztában vannak vele, hogy akkor a saját nyakukon is szorul a hurok. Ez bevett magatartás.
    Amúgy a szabállyal semmi gond. Ez így teljesen rendben van.
    Szerintem

  21. #21
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Amint látom neked inkább csak a kialakult helyzettel van a problémád, viszont a probléma igazából csak amolyan "balfaszság" volt. Amit ebből le kell szűrni a tanulságot. Aki óv, az legalább vegye a fáradtságot, hogy átnézi a saját, meg annak a versenyét, akit megóv. Mert az, hogy valami úgy tűnik hogy, az még nem azt jelenti, hogy úgy is van. Ennyi a történet lényege. Valakivel szemben teljesen jogos volt, valakivel szemben meg nem. Lehet itt cibálni a versenytársak idegeit, csak épp nem érdemes.
    És egyébként meg jellemző, hogy ott ahol többet szélesítenek, ott a "bűnösök" egymást nem óvogatják, mert tisztában vannak vele, hogy akkor a saját nyakukon is szorul a hurok. Ez bevett magatartás.
    Amúgy a szabállyal semmi gond. Ez így teljesen rendben van.
    Szerintem
    Iiigeen, sejtettem, hogy majd előjön ez az érv, hogy azért nem óvtunk, mert akkor lebuktunk volna mi is. Én speciel azért nem tettem, mert:
    1. nem éreztem, hogy hátrányba kerültem volna bármiért is a körülöttem autózók esetleges 10-20-50 centis pályaszélesítése miatt.
    2. tudom, hogy semmilyen szándékosság nem volt benne se a magam, se mások részéről
    3. nincs rá időm (és igazából azt sem értem, miért is megyek bele itt ilyen meddő diskurzusokba)

    Nekem sincs bajom a szabállyal. Szerintem azzal sem vagyok vádolható, hogy sokat szabálytalankodnék. Én élvezhető versenyeket szeretnék. Kicsit deja vu érzésem van, mint a mai F1 kapcsán, amikor mindent annyira szabályoznak, hogy elveszik az egésznek a lényege és izgalma.

  22. #22
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Abban a pillanatban, hogy megszűnnek a szabályok, akkor és ott maga a verseny is megszűnik.
    A korrekt versenyzést nem a szabályok fogják garantálni, hanem a belső indíttatás. Én azért versenyzem úgy, ahogy, mert így érzem fair-nek. Más meg úgy, ahogy ő, de nem tartozom azok közé, akik túl gyakran témák a VB-partikon.

    Ez egy olyan "magyaros" jellegzetesség, hogy mindenre hozunk egy szabályt, amivel "moshatjuk kezeinket". Ahelyett, hogy inkább a helyes mentalitás csíráit ültetnénk el másokba. Részemről befejeztem ezt a diskurzust, tényleg semmi értelme.

  23. #23
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Azt szeretném kérdezni a Tisztelt VB-től, hogy mi számít pálya elhagyásnak? Ha két kerék lent van a pályáról kettő meg a vonalon az vágás? Ergo a fehér vonal a pálya része még?
    Illetve, minden versenyző ugyanolyan szemmel lett vizsgálva?
    Utoljára módosította: Menzás; 2017. 05. 31. 13:18.

  24. #24
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Iiigeen, sejtettem, hogy majd előjön ez az érv, hogy azért nem óvtunk, mert akkor lebuktunk volna mi is. Én speciel azért nem tettem, mert:
    1. nem éreztem, hogy hátrányba kerültem volna bármiért is a körülöttem autózók esetleges 10-20-50 centis pályaszélesítése miatt.
    2. tudom, hogy semmilyen szándékosság nem volt benne se a magam, se mások részéről
    3. nincs rá időm (és igazából azt sem értem, miért is megyek bele itt ilyen meddő diskurzusokba)

    Nekem sincs bajom a szabállyal. Szerintem azzal sem vagyok vádolható, hogy sokat szabálytalankodnék. Én élvezhető versenyeket szeretnék. Kicsit deja vu érzésem van, mint a mai F1 kapcsán, amikor mindent annyira szabályoznak, hogy elveszik az egésznek a lényege és izgalma.

    Tökéletesen vázoltad, és a saját szavaiddal le is vezetted, hogy miért is nem óvtad meg a körülötted autózókat. Minden valószínűség szerint a körülötted lévők ugyanezen indokkal nem óvtak meg téged. Azért mert Te nem érezted magad hátrányban, az már a saját döntésed, hogy óvsz e vagy sem. De, kivételesen meg lett vizsgálva a mezőny, és kiderült, hogy sokan nem feltétlenül tudják betartani a pálya határait, még akkor sem, ha éppenséggel nem a bajnokság megnyerése a fő cél, hanem csak egy kis örömautózás, laza verseny.
    Nincs itt semmi túlszabályozva. Fehér vonalon belül kell közlekedni, és ennyi. Ez még egy ilyen kanyargós pályán is megoldható.
    Természetesen tisztában vagyok vele, hogy nem vagy szabálytalan típus. Velemi is előfordult, hogy szélesítés miatt megkaptam a büntetésem. Ez van. Túl kell lépni rajta, aztán legközelebb jobban figyelni.

  25. #25
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Menzás írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni a Tisztelt VB-től, hogy mi számít pálya elhagyásnak? Ha két kerék lent van a pályáról kettő meg a vonalon az vágás? Ergo a fehér vonal a pálya része még?
    Nem akarom folyamatosan ismételni magam, itt már leírtam: LINK De röviden összefoglalva: a vonalas csípések felett többnyire szemet szoktunk hunyni.

    Illetve, minden versenyző ugyanolyan szemmel lett vizsgálva?
    Nem igazán értem ezt a kérdést. Miért tennénk különbséget bárki között? Pont ez a lényege a dolognak, hogy mindenkire ugyanazok a szabályok vonatkoznak!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •