Szavazás eredménye: A 20:00-as kezdés egybeesik az F1-es Kanadai nagydíjjal. Mit szeretnétek?

  • Maradjon így, majd megnzézem felvételről.

    13 61,90%
  • Kezdjünk utána, 22:00-kor.

    2 9,52%
  • Kezdjünk korábban, 17:00-kor.

    6 28,57%
Szavazók
21 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 82 (82 összesen)
  1. #76
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Pontok?
    Szandekom szerint ma feltoltom oket.

    Szerk: fent van.

  2. #77
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    804
    Sziasztok!

    Sajnos nem tudtam indulni az utolsó futamon, mert vasárnapra a tápom, vagy az alaplapom tönkrement és nem indul azóta se a gépem. (Szombat este még lemans 24 óráson letoltam 3-4 órát és másnap nem indult a gépem, ez így elég bosszantó volt.)

    Köszönöm mindenkinek az egész évi színvonalas versenyeket, jó volt újra harcba lenni a bajnoki címért!

    Feltehetően sikerült megnyernem a bajnokságot (Tomi büntetései miatt), ami nagyban Tomitól kapott setupoknak is köszönhető, ezért köszönöm neki az egész évese együtt működést!

    Gratulálok mindenkinek aki végig tolta a bajnokságot és remélhetőleg találkozunk Szeptemberbe!

  3. #78
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Sajnos nem tudtam indulni az utolsó futamon, mert vasárnapra a tápom, vagy az alaplapom tönkrement és nem indul azóta se a gépem. (Szombat este még lemans 24 óráson letoltam 3-4 órát és másnap nem indult a gépem, ez így elég bosszantó volt.)

    Köszönöm mindenkinek az egész évi színvonalas versenyeket, jó volt újra harcba lenni a bajnoki címért!

    Feltehetően sikerült megnyernem a bajnokságot (Tomi büntetései miatt), ami nagyban Tomitól kapott setupoknak is köszönhető, ezért köszönöm neki az egész évese együtt működést!

    Gratulálok mindenkinek aki végig tolta a bajnokságot és remélhetőleg találkozunk Szeptemberbe!
    Sajnalom, hogy nem tudtal jonni, meg nagyobb harc lett volna! Nagyon orulok, hogy ra tudtalak beszelni arra, hogy ujra csatlakozz hozzank es szuper volt egy csapatban versenyezni veled. A setek megosztasa pedig kolcsonos volt, igazi csapatmunka, szerintem igy kell lennie.

    A bajnoki cim sorsa a zold asztalon fog eldolni sajnos. Az elozo szezon tapasztalatai es a visszajelzeseitek utan hoztunk egy szabalyt - ami a szezon eleje ota publikus, miszerint a futamok koveto 10 napon tul kiosztott buntetesek a kovetkezo futamon toltendok le. A BUA-t 10 napon kivul - szombat este - kaptam meg, igy azt a kovetkezo futamon kellene letoltenem, de ez nem lehetseges, hiszen vege a szezonnak.Ez okozott felreertes azoknal, akik azt vartak, hogy letoltsem a buntetest. Igy ha ervenyben marad, pontlevonas jar erte, ebben az esetben valoban Dani a bajnok.

    A kanadai buntetesem ujravizsgalasat kertem, ezert a felteteles mod.

  4. #79
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnalom, hogy nem tudtal jonni, meg nagyobb harc lett volna! Nagyon orulok, hogy ra tudtalak beszelni arra, hogy ujra csatlakozz hozzank es szuper volt egy csapatban versenyezni veled. A setek megosztasa pedig kolcsonos volt, igazi csapatmunka, szerintem igy kell lennie.

    A bajnoki cim sorsa a zold asztalon fog eldolni sajnos. Az elozo szezon tapasztalatai es a visszajelzeseitek utan hoztunk egy szabalyt - ami a szezon eleje ota publikus, miszerint a futamok koveto 10 napon tul kiosztott buntetesek a kovetkezo futamon toltendok le. A BUA-t 10 napon kivul - szombat este - kaptam meg, igy azt a kovetkezo futamon kellene letoltenem, de ez nem lehetseges, hiszen vege a szezonnak.Ez okozott felreertes azoknal, akik azt vartak, hogy letoltsem a buntetest. Igy ha ervenyben marad, pontlevonas jar erte, ebben az esetben valoban Dani a bajnok.

    A kanadai buntetesem ujravizsgalasat kertem, ezert a felteteles mod.
    A büntetés időben ki volt osztva...az összesítésben volt adminisztrációs hiba...megkérdezetted volna a Versenybírók véleményét h le kell e toltened vagy sem...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 06. 13. 15:52.

  5. #80
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Eletem legizgalmasabb GT3-as futama volt. Nem sikerult sajnos a kvalin kiautozni a maximumot, mert az utobbi 4 napban semmit sem gyakoroltam. 5. hely. Sikerult jol elkapni a rajtot, majd Piski Tomi szepen levedte az elso kanyart. Talan kicsit tul ki is tereltel (Bar ebben a szituban szived joga ) Utana meg is pockoltelek, azert elnezest kernek. Csorosz Lacival megint ment a diszko az egesz futam alatt! Nagyon kemenyeket csataztunk! Koszi meg1x. Jagodics David beforgott, igy sikerult feljonni a 4. helyre. Bence megint jol vedekezett, annak ellenere, hogy a kopott gumikkal mar nagyon kuzdott. David utolert minket, aztan gondoltam, hogy raersztem a Bencere, ha mar en nem birok vele. Be is jott az otlet. Szepen elkezdtek egymast gyepalni. Amikor David meglokte a Bencet, akkor megprobaltam kihasznalni a lehetoseget es elozni. Tulajdonkeppen beforgattam magamat a Davidon. Ezt meg betudnam versenybalesetnek, de amikor mar keresztbe szantottam, akkor egyertelmuen gazt adsz es kiforgatsz sajat magaddal egyutt. Ezt szivesen megdumalnam veled.Aztan bekerultem egy 4-es vonatba. Hat hasonloan komoly haborut 2-3 koron keresztul meg nem sikerult osszehoznom GT3-ban. Mindennel egyutt sikerult az autot behozni az 5. helyen.

    Kosz mindenkinek ezt a szezont! Sokkal jobban elvezem ezeket a futamokat, mint korabban a Raceroom-al valo szenvedeseimet. Jovore is jovunk mindenkepp, Gabival es Kriszel. Az auto meg nem tuti, de majd meglatjuk. Gratulalok mindenkinek!
    Szerzek replayt aztán este visszanézem. Írok majd.

  6. #81
    Idézet Eredetileg david01 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerzek replayt aztán este visszanézem. Írok majd.
    Visszanéztem. Bence meglökése egyértelműen az én hibám, de elnézést is kértem tőle futam után. A te megcsúszásod azt hittem saját hiba volt, de most a replayben láttam összeértünk, ami szintén valamennyire az én hibám, utána meg azt hittem tévesen a pillanat hevében ki tudlak kerülni jobbról, de fékeztem mikor ráeszméltem hogy nem de késő volt. Az első hibám után szétestem fejben, elnézést a kellemetlenségekért...

  7. #82
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Gratulálok Sinka Daninak a bajnoki címhez!

    Megérdemelten húztad be!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •