Szavazás eredménye: A 20:00-as kezdés egybeesik az F1-es Kanadai nagydíjjal. Mit szeretnétek?

  • Maradjon így, majd megnzézem felvételről.

    13 61,90%
  • Kezdjünk utána, 22:00-kor.

    2 9,52%
  • Kezdjünk korábban, 17:00-kor.

    6 28,57%
Szavazók
21 Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (82 összesen)
  1. #51
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-23.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Mihalszki--> Horvath[B]

    Mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    Utoljára módosította: Tamas Piski; 2017. 06. 11. 19:08.

  2. #52
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    SZERVERBEOSZTÁS a nevezések alapján:

    1-23.
    helyezett: GTR-Masters.hu #R1 - Mihalszky--> Horvath[B]

    Mennek a szerverek belépés- és rajt teszt céljából, mindenki lépjen be, akinek gondja van, az mielőbb jelezze!

    19:35 körül próbarajt, 19:45-kor RESTART, utána 5 perc booking, annak aki szeretne skin-t választani, vagy a teszt során gondja volt a belépéssel.

    Figyelem,
    jelszó a booking-hoz itt: link (csak annak kell, aki akar skint választani, vagy nem került be az entry listbe)
    Hát ez nem semmi! Sikerült bejutnom az A szerverre!

  3. #53
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Megy a Booking!

  4. #54
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    A boxból való kihajtásra tessék fokozottan figyelni! A vonalat átlépni tilos és balesetveszélyes!

  5. #55
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez nem semmi! Sikerült bejutnom az A szerverre!
    Faca, megint megszakadt a netem. Pont mikor itt volt a nagy lehetőségem. Elvileg még akár első is lehettem volna (...például ha valami szörnyű karambolban totálkárosra tört volna mind a 17 előttem lévő autó.)

  6. #56
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Sorry akinek elb....m a versenyét. 4 v 5 körtöl volt egy csomó Black Screenem......

  7. #57

  8. #58
    Terhes Csaba Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    274
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése



    Tomi nem felejtettél el valamit?

  9. #59
    Húúúú, ez a verseny nálam az aztak.rva kategória. Az idénynyitó Silverstoneban volt hasonló.

    Az elején kicsit lassan kaptam el a ritmust, de ami utána jött az nagyon kemény. Kvalis köröket mentem szinte végig, ha nincs a megforgás, akkor meglehetett volna a győzelem is valószínű.
    A box is rosszul jött ki, mert nekem kellett a leghamarabb fékeznem, ha az nincs akkor lehet mégegy körrel tovább gyepálhatjuk egymást Tomival a végén.
    (Jövőre - ha jövök-, bevállalom a box bejárati sebesség ellenőrzését, ha nincs technikai akadálya! Nekem nagyon fájdalmas volt fullgázon közlekedni a boxba. fuck real.)

    A végén meg ahogy Deák Ferenc védekezett ellenünk, epic.

    Grat a bajnoknak, köszi a szervezést, remélem találkozunk jövőre, kevesebb feszkóval!

  10. #60
    Tömöl Tomi ne haragudj. Ahogy beszúrtam a jobbosban kívülről, úgy éreztem melletted tudtam tartani a kocsit és hogy lesz helyem, de replay alapján kanyarkezdetre előrébb voltál, el kellett volna vennem. Sajnálom!

    Lázár Attilától meg még nagyobb bocs, nincs mentségem, hirtelen nem is tudtam elrántani semerre, a kocsi meg nem lassult. Amilyen jót mentünk kanadában, ezt most úgy elszúrtam. Ne haragudj!

    Amúgy fárasztó futam volt. A bahreini hőséget is sikerült szimulálni a lakásban, az is sokat kivett.
    Grat a futam/szezon győztesnek!

  11. #61
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Húúúú, ez a verseny nálam az aztak.rva kategória. Az idénynyitó Silverstoneban volt hasonló.

    Az elején kicsit lassan kaptam el a ritmust, de ami utána jött az nagyon kemény. Kvalis köröket mentem szinte végig, ha nincs a megforgás, akkor meglehetett volna a győzelem is valószínű.
    A box is rosszul jött ki, mert nekem kellett a leghamarabb fékeznem, ha az nincs akkor lehet mégegy körrel tovább gyepálhatjuk egymást Tomival a végén.
    (Jövőre - ha jövök-, bevállalom a box bejárati sebesség ellenőrzését, ha nincs technikai akadálya! Nekem nagyon fájdalmas volt fullgázon közlekedni a boxba. fuck real.)

    A végén meg ahogy Deák Ferenc védekezett ellenünk, epic.

    Grat a bajnoknak, köszi a szervezést, remélem találkozunk jövőre, kevesebb feszkóval!
    Gratulalok!

    Hatalmas verseny volt, gyorsabb voltal, a hibad nelkul biztos gyozol, igy is csak 4 tizeden mult.

    Deak Feri belekeveredett a vegen, nem tudom miert, de kiadta igy is.

    Koszonom a szezont minden resztvevonek!

  12. #62
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Sorry akinek elb....m a versenyét. 4 v 5 körtöl volt egy csomó Black Screenem......
    Vakker... Megforogsz, próbálod irányba rakni a kocsit, de nekimész valakinek, amitől ismét megforogsz... aztán megint próbálod irányba rakni, látod, hogy ott jövök, de csak azért is próbálod és szépen kiütsz a versenyből... Ez kritikán aluli...

  13. #63
    Szabó-Kónyi Bence Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 26.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    58
    Gratulálok mindenkinek az ebben a szezonban nyújtott teljesítményéért továbbá köszönöm a szervezést!Izgalmas futamok,jó társaság.

  14. #64
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tömöl Tomi ne haragudj. Ahogy beszúrtam a jobbosban kívülről, úgy éreztem melletted tudtam tartani a kocsit és hogy lesz helyem, de replay alapján kanyarkezdetre előrébb voltál, el kellett volna vennem. Sajnálom!
    Hát igen, én meg nem is nagyon láttam, hogy ott beszúr vki mögöttem, úgyhogy eléggé meglepett a dolog... Mindegy, fátylat rá, Rafael Nadal behúzta a 10-ik Roland Gaross-t, úgyhogy ma engedékenyebb vagyok a szokásosnál...

  15. #65
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Vakker... Megforogsz, próbálod irányba rakni a kocsit, de nekimész valakinek, amitől ismét megforogsz... aztán megint próbálod irányba rakni, látod, hogy ott jövök, de csak azért is próbálod és szépen kiütsz a versenyből... Ez kritikán aluli...
    Bocs erte. Folyamatosan elkezdett bs ni a gep. Amikor lattam vmit probaltam leevickelni a palyarol nehogy baj legyen. Pont nem igy lett. Tenyleg sorry. Melegben kezd lehalni a vga-m. Es ma nagyon az volt. Ki is akartam allni, de aztan mat csak neha csinalta de annak is megforgas lett a vege.

  16. #66
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Kiállás nélküli taktika lett ezis. Aszittem nagyobb szopó lesz, de a 3. helyig feltudtam vágni. Végülis onnan csak kín és szenvedés várt, de bánhattam volna ha énis cserélek, mert csomó mindenről lemaradtam volna, és iigy a végén +1 helyet is nyertem asszem. Fele után volt egy magamtól megpördülésem, érintettem az elsővel a kerékvetőt, porséval nem volt megállás, emiatt sajnos az első vonattal (dávid,bence) nem tudtam játszani, jött a második vonat (white,csori,gombos) ami klafa volt. 3 wide meg minden szaftos dolog megvolt. Végén meg White-ot tompíthattam.
    Mostmár a védekezésből elég volt egy időre, következő szezonba vmi támadó alakot kéne felvennem.
    Grat a győzteseknek, a bajnoknak Dávidnak(?), és mindenkinek aki végigment a futamokon!
    Utoljára módosította: Kettel; 2017. 06. 12. 12:01.

  17. #67
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Ezekért a pillanatokért imádok veletek csatázni. Köszönjük Kristófnak hogy összerázta a mezőnyt. Gratula mindenkinek.
    https://youtu.be/V_srH2JZRsI?t=1h54m27s

  18. #68
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekért a pillanatokért imádok veletek csatázni. Köszönjük Kristófnak hogy összerázta a mezőnyt. Gratula mindenkinek.
    https://youtu.be/V_srH2JZRsI?t=1h54m27s
    Az szép volt srácok!
    (Bár megjegyzem az egész a Porsches gyerek miatt volt, nem is értem mit művel )
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  19. #69
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekért a pillanatokért imádok veletek csatázni. Köszönjük Kristófnak hogy összerázta a mezőnyt. Gratula mindenkinek.
    https://youtu.be/V_srH2JZRsI?t=1h54m27s
    Mennyira kamu zöld már az a fű. Még AC-ban is festik

  20. #70
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Egy pár pillanatkép a tegnapiról.

  21. #71
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezekért a pillanatokért imádok veletek csatázni. Köszönjük Kristófnak hogy összerázta a mezőnyt. Gratula mindenkinek.
    https://youtu.be/V_srH2JZRsI?t=1h54m27s
    Hatalmas csata volt! Én meg pont bent voltam a közepében. Nehéz volt támadni Kristófot, meg figyelni is hátrafelé, hogy éppen hol bújik be valamelyikőtök mellém. 4 féle autó és mindegyik máshol másban erős. Az mondjuk elég furcsa volt, hogy a lambo elvesztette az előnyét az egyenesekben, mert Gergő rámesett a célegyenes végén a mekivel és Kristóf a porschéval (ha nem csúszott meg kigyorsításon, akkor) elhúzott előlem az célegyenesben.

    Sajnos miután Kristófon áthámoztuk magunkat a további csaták elmaradtak köztünk, mert 1-2 kör múlva az egyik kanyarban egy fokozattal feljebb maradt a váltó és nem volt meg miatta a megfelelő tapadás és megúszott a kocsi hátulja, az ellenkormányzás után meg lecsúsztam az útról. Ezzel pedig megkaptam megint Kristófot.

  22. #72
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Egy pár pillanatkép a tegnapiról.
    Loptam

  23. #73
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kiállás nélküli taktika lett ezis. Aszittem nagyobb szopó lesz, de a 3. helyig feltudtam vágni. Végülis onnan csak kín és szenvedés várt, de bánhattam volna ha énis cserélek, mert csomó mindenről lemaradtam volna, és iigy a végén +1 helyet is nyertem asszem. Fele után volt egy magamtól megpördülésem, érintettem az elsővel a kerékvetőt, porséval nem volt megállás, emiatt sajnos az első vonattal (dávid,bence) nem tudtam játszani, jött a második vonat (white,csori,gombos) ami klafa volt. 3 wide meg minden szaftos dolog megvolt. Végén meg White-ot tompíthattam.
    Mostmár a védekezésből elég volt egy időre, következő szezonba vmi támadó alakot kéne felvennem.
    Grat a győzteseknek, a bajnoknak Dávidnak(?), és mindenkinek aki végigment a futamokon!
    Úgy számolom hogy a végső sorrend ez lesz a dobogós helyeken:
    1. Dani
    2. Tomi
    3. én

  24. #74
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg david01 írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy számolom hogy a végső sorrend ez lesz a dobogós helyeken:
    1. Dani
    2. Tomi
    3. én
    Pontok?

  25. #75
    Eletem legizgalmasabb GT3-as futama volt. Nem sikerult sajnos a kvalin kiautozni a maximumot, mert az utobbi 4 napban semmit sem gyakoroltam. 5. hely. Sikerult jol elkapni a rajtot, majd Piski Tomi szepen levedte az elso kanyart. Talan kicsit tul ki is tereltel (Bar ebben a szituban szived joga ) Utana meg is pockoltelek, azert elnezest kernek. Csorosz Lacival megint ment a diszko az egesz futam alatt! Nagyon kemenyeket csataztunk! Koszi meg1x. Jagodics David beforgott, igy sikerult feljonni a 4. helyre. Bence megint jol vedekezett, annak ellenere, hogy a kopott gumikkal mar nagyon kuzdott. David utolert minket, aztan gondoltam, hogy raersztem a Bencere, ha mar en nem birok vele. Be is jott az otlet. Szepen elkezdtek egymast gyepalni. Amikor David meglokte a Bencet, akkor megprobaltam kihasznalni a lehetoseget es elozni. Tulajdonkeppen beforgattam magamat a Davidon. Ezt meg betudnam versenybalesetnek, de amikor mar keresztbe szantottam, akkor egyertelmuen gazt adsz es kiforgatsz sajat magaddal egyutt. Ezt szivesen megdumalnam veled.Aztan bekerultem egy 4-es vonatba. Hat hasonloan komoly haborut 2-3 koron keresztul meg nem sikerult osszehoznom GT3-ban. Mindennel egyutt sikerult az autot behozni az 5. helyen.

    Kosz mindenkinek ezt a szezont! Sokkal jobban elvezem ezeket a futamokat, mint korabban a Raceroom-al valo szenvedeseimet. Jovore is jovunk mindenkepp, Gabival es Kriszel. Az auto meg nem tuti, de majd meglatjuk. Gratulalok mindenkinek!

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •