Találatok: 1 - 16 (16 összesen)
  1. #1

    rF2 Flat6 Cup - Le Mans 05.24

    Következő futamok: Masters futamnaptár
    -----------------------------------------------------


    Kedves Versenyzők!

    Folytatódik teszt kupánk az rFactor 2-vel melyben a Flat6 Series-t hajtjuk meg. Az utolsó fordulóban 1 db 60 perces futamot teljesítünk a legendás Le Mans-i pályán.



    6. Futam: 05.24. - Szerda
    Autó: Flat6 Series 2.00
    Pálya: Le Mans
    Kezdés: 21:00
    Qual1: 10 perc
    Race1: 15 kör ~60 perc

    Shakedown időpont: 05.22. - Hétfő
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)


    Segítségek: Off
    Sérülések: 100%
    Gumi és üzemanyag használat:
    100%
    Időjárás: száraz, 29 fok
    Pályagumizódás:
    normál

    A nevezéshez érvényes köridő szükséges a Prekvalifikációban!!

    Szerver: GTR-Masters.hu - PreQual
    Szerverjelszó: masters

    GTR-Masters Team Speak: Masters TS

    Fontos!!

    • A szerveren minden résztvevőtől maximálisan elvárjuk a fairplay betartását és egymás kölcsönön tiszteletét! A szerverre csak az léphet, aki képes mind kulturáltan versenyezi és mind kulturáltan viselkedni, kérjük figyeljetek oda egymásra, legyetek óvatosak, fékezzetek időben, hagyjatok helyet, adott esetben meg kérjetek elnézést!


    Várunk mindenkit szeretettel, sok sikert és jó szórakozást kívánunk!

    Hogy ne maradjatok le semmiről, kövessetek minket a Facebook-on!


    www.facebook.com/GTRMasters
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 05. 22. 12:19.

  2. #2
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Up, én elvileg tudok jönni. Remélem leszünk páran

  3. #3
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Este Shakedown!
    Shakedown időpont: 05.22. - Hétfő
    Kezdés: 20:00

    Qual1: 10 perc
    Race1: 10 perc (utána meg indul a következő menet!)


    ​Felvezető kört kikapcsolom és repülő rajt lesz.

  4. #4
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    A szerver fut 10 AI pilóta vendégszereplésével.

  5. #5
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése


    ​Felvezető kört kikapcsolom és repülő rajt lesz.
    Első fele nem pipa a mondatnak, második az igen!
    Csak ez így egy extra szívást hozott a felvezetővel, mert egy normállal még csak csak, de ezen az amúgy is 4 perces pályán az SC mögött 80-nal végig menni, sztem volt vagy 10 perc....a repülőrajt nagyon frankó volt viszont a gumik úgy kihűltek 28 fokra a felvezető kör alatt, hogy kb második - harmadik menet után sikerül észben tartanom, hogy az első jó pár kanyarba nem nyomjam, mert ott folyton berepültem/összetörtem és akkor úgy már nincs sok értelme a három körnek.
    AI-k kb okésak tempóra is, mert azért van ebbe még kiautózni való, ez a 2.12 reális lehet, meg a viselkedésük is, bár volt amelyik az egyenesbe leszorított meg amelyik felvezetőn a legkritikusabb kanyarba tolt meg és forgatott ki
    Más most így hirtelen nem jut eszembe ami érdekes észrevétel lenne, Fedorrral (majd Pistával) nyomtunk pár versenyt teszt gyanánt, bár ezért a felvezetőért kár volt egy örökkévalóság.....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  6. #6
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Első fele nem pipa a mondatnak, második az igen!
    Csak ez így egy extra szívást hozott a felvezetővel, mert egy normállal még csak csak, de ezen az amúgy is 4 perces pályán az SC mögött 80-nal végig menni, sztem volt vagy 10 perc....a repülőrajt nagyon frankó volt viszont a gumik úgy kihűltek 28 fokra a felvezető kör alatt, hogy kb második - harmadik menet után sikerül észben tartanom, hogy az első jó pár kanyarba nem nyomjam, mert ott folyton berepültem/összetörtem és akkor úgy már nincs sok értelme a három körnek.
    AI-k kb okésak tempóra is, mert azért van ebbe még kiautózni való, ez a 2.12 reális lehet, meg a viselkedésük is, bár volt amelyik az egyenesbe leszorított meg amelyik felvezetőn a legkritikusabb kanyarba tolt meg és forgatott ki
    Más most így hirtelen nem jut eszembe ami érdekes észrevétel lenne, Fedorrral (majd Pistával) nyomtunk pár versenyt teszt gyanánt, bár ezért a felvezetőért kár volt egy örökkévalóság.....
    Az AI-k alapból okék voltak. Bár egyszer megforgatott az egyik.
    A 2.12-t az LMP1-sek is megirigyelnék... Oké, tudom, csak elírtad. Majd meglátjuk 06.17-18-án....
    Nem kellett volna a felvezető kör. Inkább sima állórajt, mert ez így akkora cumi volt.... Inkább szerdán ne!

  7. #7
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Első fele nem pipa a mondatnak, második az igen!
    Csak ez így egy extra szívást hozott a felvezetővel, mert egy normállal még csak csak, de ezen az amúgy is 4 perces pályán az SC mögött 80-nal végig menni, sztem volt vagy 10 perc....a repülőrajt nagyon frankó volt viszont a gumik úgy kihűltek 28 fokra a felvezető kör alatt, hogy kb második - harmadik menet után sikerül észben tartanom, hogy az első jó pár kanyarba nem nyomjam, mert ott folyton berepültem/összetörtem és akkor úgy már nincs sok értelme a három körnek.
    AI-k kb okésak tempóra is, mert azért van ebbe még kiautózni való, ez a 2.12 reális lehet, meg a viselkedésük is, bár volt amelyik az egyenesbe leszorított meg amelyik felvezetőn a legkritikusabb kanyarba tolt meg és forgatott ki
    Más most így hirtelen nem jut eszembe ami érdekes észrevétel lenne, Fedorrral (majd Pistával) nyomtunk pár versenyt teszt gyanánt, bár ezért a felvezetőért kár volt egy örökkévalóság.....
    Emlékeim szerint nem volt a gördülő rajt mellé írva felvezető kör (állónál ott van). Viszont így szerdán marad az álló rajt felvezető nélkül.

  8. #8
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Az AI-k alapból okék voltak. Bár egyszer megforgatott az egyik.
    A 2.12-t az LMP1-sek is megirigyelnék... Oké, tudom, csak elírtad. Majd meglátjuk 06.17-18-án....
    Nem kellett volna a felvezető kör. Inkább sima állórajt, mert ez így akkora cumi volt.... Inkább szerdán ne!
    Hehe igen, az kicsit erős lett volna 4.12-re gondoltam, mert ahogy látom szaladtam is egy olyan kört és még abba is volna még.....
    Talán 3.12 körül járnak most már évek óta ha jók az emlékeim, de lassan tényleg jön, yeeeaaahhh!


    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Emlékeim szerint nem volt a gördülő rajt mellé írva felvezető kör (állónál ott van). Viszont így szerdán marad az álló rajt felvezető nélkül.
    Hát akkor úgy tűnik a gördülő rajthoz automatikusan jár egy felvezető kör is SC-vel együtt....

    Szervert esetleg visszalövöd pre-q jellegűre (akkor lehet este még felnézek pár körre) vagy már csak majd szerdán a versenyre?
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  9. #9
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Hát akkor úgy tűnik a gördülő rajthoz automatikusan jár egy felvezető kör is SC-vel együtt....

    Szervert esetleg visszalövöd pre-q jellegűre (akkor lehet este még felnézek pár körre) vagy már csak majd szerdán a versenyre?
    Visszaállítva. Találtam egy Fast Rolling start formációt, talán ez felvezető nélküli lesz.

  10. #10
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Hát, ez a kocsi full grafikán használhatatlan dx11el, mert nem látom éjszaka az utat. A pálya se jó dx11hez sajnos. Próbáltam 3-4 beállítást lejjebb venni de nem segített
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 05. 23. 23:36.

  11. #11
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, ez a kocsi full grafikán használhatatlan dx11el, mert nem látom éjszaka az utat. A pálya se jó dx11hez sajnos. Próbáltam 3-4 beállítást lejjebb venni de nem segített
    Megkérdeztem a fejlesztőket, ha minden jól megy, a héten jön a modhoz frissítés.

  12. #12
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Megkérdeztem a fejlesztőket, ha minden jól megy, a héten jön a modhoz frissítés.
    Hát mivel ma van az utolsó futam, így túl késő De köszi az infót.

  13. #13
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Ezt nem próbáltam lejjebb venni, ma megnézem, de valószínű ha levesszük none-ra akkor nem lesz zavaró a led:

    Csatolt képek Csatolt képek

  14. #14
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Szerver fut, 15 vendégversenyzővel! Jó szórakozást!

  15. #15
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én ma sajnos nem érek addigra haza, jó szórakozást aki lesz...nyomjátok le az AI-kat!
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #16
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Én ma sajnos nem érek addigra haza, jó szórakozást aki lesz...nyomjátok le az AI-kat!
    Hát, egyedül nem nyomom...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •