Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 79 (79 összesen)
  1. #76
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos már az 1.kör harmadik kanyarban kiforgattak és falat fogtam.
    Bocsi, féktávon már majdnem teljes autó hosszal melletted voltam a külső íven, de a kanyar balos ívén már egyértelműen te voltál előrébb, én meg bent hagytam az orromat és ott már nem maradt helyem. Elnézést.
    Szerintem óvható az eset...

  2. #77
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    1ó:24p utolsó sikán - TT sztem nemhagyott elég helyet a balos ivhez. Mindenképp kevesebbet mint amit én hagytam neki a jobbosba. Megelőzött.
    Igen, belülről nem éreztem, de visszanézve valóban nem hagytam meg a minimum helyet neked, ezért elnézést kérek.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    1ó:29p visszaforditó - sztem TT rámtart, rámmozdul, pont annyira megy ki jobbra, és ezért ütközök vele. kisodródok, visszajövök
    Igen, egy nagyon kicsit jobbra mozdulok, ezt viszont nem nevezném azért ívváltásnak. A baj inkább abból eredt, hogy féktávon tettem már mindezt, úgyhogy ezért is elnézést.

    Úgy gondolom, mindkét eset az óvható kategóriába esik...

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Azért lambóval, gumielőnnyel, 50x körön csak kellett volna hogy legyen esélyetek megelőzni.
    És megint igen, valóban kellett volna, hogy legyen esélyünk. Tudod mi ilyen bénák és rutintalanok vagyunk... de azért köszönjük ezt a remek észrevételt...

  3. #78
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, belülről nem éreztem, de visszanézve valóban nem hagytam meg a minimum helyet neked, ezért elnézést kérek.
    Igen, egy nagyon kicsit jobbra mozdulok, ezt viszont nem nevezném azért ívváltásnak. A baj inkább abból eredt, hogy féktávon tettem már mindezt, úgyhogy ezért is elnézést.

    Úgy gondolom, mindkét eset az óvható kategóriába esik...
    Nemgond, inkább csak megerősítést vártam, hogy nem láttam rosszul, Te is látod mire gondoltam (főleg a bemozdulásnál).


    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    És megint igen, valóban kellett volna, hogy legyen esélyünk. Tudod mi ilyen bénák és rutintalanok vagyunk... de azért köszönjük ezt a remek észrevételt...
    Eltúloztam. Verseny után én vagy 50 körnek éltem meg, de tényleg elég sok lövésetek, esélyetek akadt a futam során. Valamint arra reagáltam ilymódon hogy esetleg tisztességtelen módon tartottam volna meg a poziciómat.
    Peace

  4. #79

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •