Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)
  1. #26
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Ha minden jól megy akkor lesz stream: https://www.twitch.tv/zelfelt
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  2. #27
    Szerverbeosztás:

    01-18. helyezés a prekval szerint: GTR-Masters #A szerver

    Mindenki a számára kijelölt szerverre köteles fellépni, aki nem nevezett az csak szervező engedéllyel léphet pályára.

    Sebestyén Csaba szervezői engedéllyel pályára léphet.


    Szerverjelszó ITT található!

  3. #28
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Tipikus, hogy ilyenkor adja meg magát a technika. Egyszer csak valamiért kidobott. Gondoltam újraindítom, erre azt mondja nekem, hogy előbb zárjam be a raceroom alkalmazást(amiből már kiléptem) No mindegy sikerül elindítani. Nagyon lassan töltött be. A pályára érve, mindenki szisztematikusan eltűnt 1-2 másodperce, aki csak a látóhatárban volt. Aztán a mért körön első kanyarban se megállni, se elfordulni nem tudtam Szóval jó versenyt mindenkinek

  4. #29
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Hát az a helyzet, hogy én valószínűleg most dobtam be a törölközőt. 3. vagy 4. futam egymás után, amikor egészen a futamig semmi gond nincs,
    majd ahogy elkezdődik a verseny, az első körben dob 1 connection los-ot. Ez a szarság valamelyik frissítéssel jött valószínű. Ez most annyiban változott, hogy mikor letelt az időmérő, utána nem rakott át futamra, hanem újrakezdte az qualit, majd ledobott. Sajnos nem tudok vele mit kezdeni úgy néz ki.
    Ha netán valakinek van valami ötlete, szivesen fogadom, mert rohadt dühítő.
    Mindenkinek további jó szezont, ha már nem tudnék indulni.

  5. #30
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Hát az a helyzet, hogy én valószínűleg most dobtam be a törölközőt. 3. vagy 4. futam egymás után, amikor egészen a futamig semmi gond nincs,
    majd ahogy elkezdődik a verseny, az első körben dob 1 connection los-ot. Ez a szarság valamelyik frissítéssel jött valószínű. Ez most annyiban változott, hogy mikor letelt az időmérő, utána nem rakott át futamra, hanem újrakezdte az qualit, majd ledobott. Sajnos nem tudok vele mit kezdeni úgy néz ki.
    Ha netán valakinek van valami ötlete, szivesen fogadom, mert rohadt dühítő.
    Mindenkinek további jó szezont, ha már nem tudnék indulni.
    Telekom ADSL/VDSL? Antal Gabinak volt hasonló problémája AC-ban. Rajt után egyből ledobta.

  6. #31
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Telekom ADSL/VDSL? Antal Gabinak volt hasonló problémája AC-ban. Rajt után egyből ledobta.
    Digi 100/50 v 100/100. Most pontosan nem tudom. De ahogy hallom most többeknek is volt ilyen problémája.

  7. #32
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Nordschleife - Zöld pokol

    Számomra ez a mai forduló tényleg egyenlő volt a pokollal.
    Q1 : Nem igazán értettem, hogy miért nem sikerül összerakni egy normális kört. P4
    R1 : A rajtom és a helyezkedésem egész jól sikerült, így a T2 után a 2. helyen voltam. Haladtunk szépen a Nordon, amikor az első szektor előtti balosban, nem tudom miért, de kitört az autóm hátulja. Próbáltam elkerülni a hatalmas balesetet, de tehetetlen voltam ekkora tempónál, és sajnos Gerőcs Tamásnak koccantam a falról, amivel mindketten hátraestünk a 3-4 helyre. Onnantól kezdve végig egymással voltunk elfoglalva, és szerintem mindkét oldalról fair helyezkedések volta. Az csak szerencse, hogy egy rommá tört autóval, piros motorral és váltóval sikerült a 3. helyen becsorogni.

    Q2 : hihetetlen jól sikerült a GP szakasz, erre a Nord elején majdnem tetőre raktam az autót, így egyből 3 mp-et buktam, de ezzel is sikerült a 3. helyet megszerezni.
    R2 : Talán a legjobb rajtom volt a szezonban, már Tamás mellett voltam teljesen, T1-nél pedig Ádámra fokozottan figyeltem, így Tamás haladt tovább a 2. helye. Aztán a nagy harcban az első helyért lesodródtak az ívről, így átvettem a vezetést. Miután láttam, hogy hibáztak mögöttem a vetélytársak, Ádámot elengedtem, igaz nem volt szerencsés, mert rettentő sokat buktunk vele mindketten. Aztán jött a 2. kör S2, ahol sikeresen eldobtam az autót ismét, és veszítettem ezzel kb 10 mp-et és Ősz Balázs sikeresen megelőzött és meglépett ~3 mp-re. Ezt sikerült a kör végére ledolgoznom, de az utolsó kanyarokban a szélárnyék, és a "vakság" miatt füvet csíptem, és kénytelen voltam teljesen egyenesen átvágni az utolsó kanyarkombinációt, de Balázst bevártam és visszaadtam a pozíciót neki. És az utolsó körben is sok apró hibát vétettem.

    Összességében elégedetlen vagyok a mai teljesítményemmel, mert minimum 15-18 mp-el lassabb voltam a versenytávot figyelembe véve, és a tesztek alatt tökéletesre beállított autó a futamokon egyáltalán nem működött. Gratulálok mindenkinek, aki a mai futamon célba ért, és rettentően sajnálom, hogy Gerőcs Tamás kilépett a 2. futamról.
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  8. #33
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Digi 100/50 v 100/100. Most pontosan nem tudom. De ahogy hallom most többeknek is volt ilyen problémája.
    Nekem is Digi van, az első futamon le is dobott, de nem rögtön és nekem nem net szakadásom volt, mert semmi más nem szakadt meg. Úgy hogy szerintem nem internet probléma van.
    Próbáltad már újra tenni a játékot? Esetleg ha van vírusirtó, akkor kikapcsolni, esetleg tűzfal probléma.

  9. #34
    Farkas Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29
    Nekem ismét kérdéses volt az indulásom, elég keveset tudtam menni a pályán, és amikor mentem, akkor is csak szenvedtem, majd egy kis motiválás és a futam előtti gyakorlás jót tett, így eltudtam indulni, bár nem nagy elvárásokkal. A cél csak a célba érés volt.

    Q1
    Sikerült megfutni a legjobb körömet, ami meglepett, de így is nagyon nagy hátrányom volt a többiekhez képest, de a 13. helyre elég volt az időm.

    R1
    A rajt egész jól sikerült meg is tudtam tartani a pozíciómat, majd csak arra mentem, hogy ne hibázzak, de nem tartott túl sokáig. Még az első szektort se fejeztem be, amikor a játék úgy döntött, hogy ledob a szerverről, így el is ment az első futam. Gondoltam "ó je, a játék se akarta, hogy ma induljak "

    Superpole
    Sok matatás miatt majdnem lekéstem a superpole-t, de még időbe reagálva, gyorsan elindultam, de sokat nem tudok róla mondani, mert a gyors kört már nem tudtam befejezni, első szektor végén a gyors balosban elment az autó segge,amit próbáltam visszahozni, de amikor visszahoztam az autót abba a pillanatba dobta is át a seggét a másik oldalra, onnantól kezdve már esélytelen volt. Már csak abba reménykedtem, hogy ne jöjjön senki utánam, nehogy kiüssem. Szerencsére nem jött senki, falnak csapódtam és itt volt a vége. Utolsó hely kibérelve, hurrá

    R2
    A rajt nem a legjobban sikerült, kívülről próbáltam pár pozíciót fogni, de a balosban feltömörültünk és szűkös is volt, de szerencsére nem volt semmi gond, meg is volt az utolsó előtti hely
    Még a GP pályán a gyors sikán utáni balosban vissza is estem az utolsó helyre, amikor hatalmas fékezéssel kellett elkerülnöm, hogy az előttem lévőt telibe ne torpedózzam. Pár kanyarral később volt egy kicsúszás, amiből lett is egy ütközés, mert Fekete Imre pont bele csúszott a pályára visszatérő versenyzőbe, így rögtön 2 pozíciót is nyertem. Nem sokkal később Koczogh László is hibázott, jee még egy pozíció Majd Zelfel Tamás is hibázott és nagyon korrekt volt, mert inkább elengedett, nehogy összeakadjunk. Következő Gólya Gergő volt, akit 2. szektorban sikeresen megtudtam előzni és már a top 10-ben voltam. Nagy sikeremre az első kört letudtam hiba nélkül, de ezt a 2. és a 3. körben már nem mondhatom el, a 2. körben falnak is csaptam, ami nem tett jót az autónak, de nyomtam tovább. 3. körben a rázókő tréfált meg, de szerencsére elkerültem a falat. A hosszú egyenesre teljesen beértem Perger Bálintot és éreztem is a szélárnyék hatását, de ahogy kibújtam mögüle kicsit olyan érzésem volt, mintha fékre léptem volna visszasoroltam mögé, majd kicsit el is vettem a gázt, nehogy meglökjem, erre csak hibázott és megmozdult az autója a féktávon, majd ki a falnak és az utolsó előtti kanyarban megelőztem. Így a végére meg lett a 8. hely, aminek nagyon örültem, mert nem számítottam rá.

    Összességében nagyon jó verseny volt és korrektnek éreztem mindenkit.
    Gratulálok mindenkinek!

  10. #35
    Perger Bálint Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 03. 13.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    46
    Számomra felemásra sikerült ez a nap...

    Az első versenyem jól indult, bár tudtam, hogy BUÁZnom kell.... A rajtot jól kaptam el, talán még egyet előztem is és sikerült az élbollyal haladni egészen a 2. szektor közepéig... Ott hibáztam, amitől annyira szétestem, hogy hibát hibára halmoztam. A 2 körre szinte fel is adtam, így utolsónak futottam be. Szörnyen dekoncentrált voltam, amin a nagy meleg sem segített....

    2. versenyre sikerült valamelyest összeszednem magam, jól rajtoltam, és mivel kiestek előlem egész jó pozícióban autóztam. Egyszer azért csak eldobtam, vissza is estem pár helyet. Az utolsó körre a gumikat szépet legyalultam, narancssárgán villogtak, így Farkas Dávid felért rám. Ennek ellenére tudtam ha nem hibázok nem fog tudni megelőzni a pálya adottságaiból adódóan. A hosszú egyenes szélárnyékát használva mégis majdnem megelőzött, de jól helyezkedtem, nomeg Dávid sem akart kockáztatni, így már elhittem hogy nyolcadikként beérek. Ez a gondolat rögtön ki is zökkentett, ezért egy picit később fékeztem az utolsó sikán előtt, ami a narancssárga gumikon végzetesnek bizonyult. Falnak vertem a gépet, szerencsére még be tudtam evickélni a célba. Így lettem kilencedik, ami összességében jó eredmény nekem.

    Konklúzió: több verseny nap óta betlizek egy egy futamot, mert nem tudok koncentrálni... Ezen mindenképpen változtatnom kell...

    Gratulálok minden célba érkezőnek!

    LAG téma... 2. futam vége felé többször megállt a játék egy egy másodpercre nekem is, szerencsére jó helyen voltam épp akkor, így nem lett hatalmas baleset belőle. Egyszer azért sikerült emiatt eldobni.. Illetve a 2. futam utolsó két körében a célegyenes rész szaggatott rendesen, mindkét oldalon. A lagtesztkor sem ,meg az időmérőn sem volt ez, ebből gondolom, hogy nem nálam a hiba...

    Digi net: Nekem is az van. Régebben a Pingem más játékoknál elég rossz volt, 100\50 net ellenére. Kiderült NAT-olva van az ip címem, felhivtam az ügyfél szolit és kértem ezt szüntessék meg, indoknak azt mondtam, hogy kívülről szeretném eléri a gépem.. Másnapra megszüntették, a pingem meg sokat javult... Lehet ez segítene itt is a digivel szenvedőknek.
    A NAT-olást most itt nem részletezném, meg annyira nem is vágom. A lényeg hogy nincs annyi ip címe a diginek mint előfizetője, ezért többfelé osztja azokat...
    Utoljára módosította: Menzás; 2017. 06. 01. 09:55.

  11. #36
    Eleve sokat gondolkodtam rajta, hogy több hónap kihagyás után mennyire jó ötlet pont a Nordschleifén "visszatérni", de úgy voltam vele, hogy ha akkor se indulok, mikor ráérek, akkor semmi értelme az egésznek, úgyhogy egy kicsit konzervatívabb magasabb leszorítóerős setuppal nekivágtam.

    Az első versenyen elég jól sikerült a rajtom és mivel a pálya bal oldalát mindenki szabadon hagyta, egy mélyebb féktávval az üres területen többeket körbe tudtam autózni. Így viszont bekerültem a nálam gyorsabb csoport közepébe, ami miatt a Nordschleife elején elmértem az egyik féktávot, próbáltam minél kevésbé éles szögben visszavágódni a pályára, de becsúsztam Szőcs Attila és Ősz Balázs elé, tőlük elnézést kérek. El kellett engednem a teljes mezőnyt, utána viszont a felzárkózást élveztem.

    A második futamot meg egy elég bosszantó hiba miatt kellett feladnom, Attila sokkal gyorsabb volt mögöttem és szinte már letolt a pályáról, aztán a harmadik szektorban egy pillanatra megcsíptem a füvet a jobb hátuljával és ahogy a tükörbe néztem, hogy merre van a Chevy mögöttem, a dombtetőn pont elindult az autó hátulja és újra a fűre került a jobb hátsó, úgyhogy keresztbe csúsztam és lezúztam az autó elejét.

    Legalább a pályát végre sikerült teljes hosszában memorizálni, gratulálok mindenkinek, aki befejezte a verseny(eke)t!

  12. #37
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Futam eredmények: Nordschleife

    Pontverseny állása: LINK

    Óvások: LINK

  13. #38
    Életem futama volt! Röviden így jellemezném a 2. futamomat! De az elsővel is nagyon elégedett vagyok! A tavaly sajnos az első, majd a 3. helyről estem ki, és ezt nem szerettem volna megismételni, nagyon szeretem ezt a pályát, most minden erőfeszítésemmel azon voltam, hogy befejezzem a futamokat.

    Race 1:
    Kvali: P6. Nem túl acélos, de késve értem haza, gyakorlás nélkül legalább ott voltam az elejében. Versenyben amúgy is mindig jobban teljesítek.
    Futam: Jó rajtot vettem viszont a T1-ben kissé óvatos voltam, igyekeztem elkerülni a bajt, ezt Polgár Balázs szépen használta ki, kívülről elment. Sajnos nem sokáig bírta tartani a tempót, a Hatzenbach utáni részen lefelé elmérte a féktávot és kicsúszott a fűre, majd vissza belém oldalról. Nem haragszom rá, Ő sem így tervezte. Nagy szerencsém volt, hogy tudtam folytatni a versenyt, kissé leszakadtam az elejétől, de legalább versenyben voltam már az 5. helyen. Aztán a híres Aremberghez érkezve, láttam, hogy a fűről evickél vissza Gerőcs Tomi és Nagy Laci, még éppen eléjük tudtam fordulni, 3. hely. Innen kezdve csak tudatosan, pontosan, nem kockáztatva, mentem a saját tempómat. Az élről kiállt Pinczés Ádám BUÁ-zni, így a végére meglett a nem várt 2. hely!

    Race 2:
    Kvali: Hatzenbachnál falnak csaptam! Nem volt mért időm.
    Futam: Érdekes volt ott állni a mezőny végén, teljes nyugalom vett körül. Közben azt gondoltam, hogy egy életem-egy halálom, de én most úgy fogom nyomni ahogy még sosem, legfeljebb eldobom vlhol, de elmondhatom, hogy megpróbáltam.
    Nem hogy megpróbáltam, MEGCSINÁLTAM! A virtuális WTCC-s pályafutásom alatt sok kiváló verseny volt, amire azt mondtam, hogy ez volt a legjobb, amúgy is az ember mindig az utolsóra mondja ezt, de, ez most tényleg hihetetlenül izgalmas, kőkemény mentések, leszorítás, előzések, stb. futam volt számomra. Az, hogy a végére úgy lett meg a 3.!!!! hely, hogy 4-2mp.-en belül voltak Nagy Laci-Ősz Balázs páros, ezt még a futam előtt, a mezőny végén , a rajtot várva nem gondoltam volna. Ha van kedvetek, időtök végignézhetitek, mert hogy én többször fogom megnézni, az tuti. Ezt át kell élni:
    https://www.youtube.com/watch?v=GLooMb9Gij0
    Még mindig hatása alatt vagyok, zseniális verseny volt!

    Gratulálok a dobogósoknak és minden célba érkezőnek! Gratula Pinczés Ádámnak is, hihetetlen tempót diktált, kár volt a BUÁ-ért. A tavaly én is az első helyről mentem ki BUÁ-ra, tudom milyen.

  14. #39
    Ladányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 04.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    117
    Idézet Eredetileg Farkas23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is Digi van, az első futamon le is dobott, de nem rögtön és nekem nem net szakadásom volt, mert semmi más nem szakadt meg. Úgy hogy szerintem nem internet probléma van.
    Próbáltad már újra tenni a játékot? Esetleg ha van vírusirtó, akkor kikapcsolni, esetleg tűzfal probléma.
    Szerintem sem az volt, mert nálam is ment minden gond nélkül. A TeamSpeak sem szakadt. Mindent végignéztem már, de lehet még egyszer nyomok neki 1 reinstallt.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •