Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 95 (95 összesen)
  1. #76
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán T8-ban Csaba kiütött de szerencsére nem vesztettem pozíciót, bár a bal oldal szép citromsárga lett.
    Akkor Te voltál, sorry Tőled is, nincs meg a replay eleje! Amatőr hiba volt.

    Nem voltam a topon tegnap, 5 perccel kvali előtt estem haza. Később még Csatay Gábort is megkoccoltam hátulról, de megvártam amíg összeszedi. Gábortól is bocs.

    Egyébként élveztem a harcokat, volt bőven. Először Gáborral, aztán a végén Milánnal és Péterrel izzasztottuk egymást rendesen.

  2. #77
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor Te voltál, sorry Tőled is, nincs meg a replay eleje! Amatőr hiba volt.

    Nem voltam a topon tegnap, 5 perccel kvali előtt estem haza. Később még Csatay Gábort is megkoccoltam hátulról, de megvártam amíg összeszedi. Gábortól is bocs.

    Egyébként élveztem a harcokat, volt bőven. Először Gáborral, aztán a végén Milánnal és Péterrel izzasztottuk egymást rendesen.
    Tenyleg jo verseny volt. Semmi baj, a koccert megvartad mig osszeszedtem, ez igy korrekt volt.
    Ami nem tetszett annyira az Szabi incidense volt. Nem tudom, h mi is tortent pontosan, majd vissza kell neznem, de igy elso blikkre ugy erzem, h a celegyenes raforditoban indokolatlanul kis ivben fordultal, nyilvan azert, h ne tudjak jol kigyorsitani, de szerintem nem volt szabalyos. Este visszanezem es ha visszanezve is igy erzem, akkor ovok.
    Amugy komolyan nem ertelek Szabi. Van egy buad, akkor miert nem toltod le minnel hamarabb, vagy miert kell olyan szitukba belemenned, ami ketseges? Elb@szod a masik versenyet, majd kiallsz a bua-ra...? Plane ugy, h vb tag vagy. Tudom most majd megideologizalod ahogy szoktad, es azt is tudom, h a piros lampa utan Te is egy versenyzo vagy a sok kozul, de szerintem akkor is nektek jo peldat kene mutatnotok....
    Nyilvan magambol indulok ki, de en tuti kimentem volna az elso kor vegen ahogy Silverstone-ban is tettem az elmult szezonban, mar csak azert is, h minnel hamarabb tul legyek rajta, aztan autozhatom a magam tempojat es nagyon le sem maradsz a mezonytol... Nem volt oszinte a mosolyom....

    Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről

  3. #78
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Ami nem tetszett annyira az Szabi incidense volt. Nem tudom, h mi is tortent pontosan, majd vissza kell neznem, de igy elso blikkre ugy erzem, h a celegyenes raforditoban indokolatlanul kis ivben fordultal, nyilvan azert, h ne tudjak jol kigyorsitani, de szerintem nem volt szabalyos. Este visszanezem es ha visszanezve is igy erzem, akkor ovok.
    Gabi, sehol nincs megkötve, hogy nekem a legtágabb, vagy a legideálisabb íven kellene kigyorsítanom egy kanyarból, semmi nem kötelez erre. Mivel én voltam igencsak előrébb, így engem illet az ívválasztás joga, ezért olyan szűk íven gyorsítok ki, amilyenen csak akarok, és neked ehhez támadóként alkalmazkodni kell. Leszorításról meg nem beszélhetünk, hiszen csak 1 vagy 2 autónyival fordultam szűkebben, helyed volt bőven.

    Ez az elmélet, a gyakorlatban pedig sajnos nem direkt csináltam... hanem folyamatosan küzdöttem abban a kanyarban a hátsó tengely tapadásával és a kigyorsítás során kétszer is enyhén túlkormányzottá vált az autóm, ami miatt szűkült az ívem. Én csak is ezért nem óvok, mert ha direkt akartam volna így menni, akkor most nagyon bosszús lennék, hogy kiraktál...

    Illetve a második kilökésért a T3-ban is még kicsit morcos vagyok... ott is volt helyed belül bőven.

    Amugy komolyan nem ertelek Szabi. Van egy buad, akkor miert nem toltod le minnel hamarabb, vagy miert kell olyan szitukba belemenned, ami ketseges? Elb@szod a masik versenyet, majd kiallsz a bua-ra...? Plane ugy, h vb tag vagy. Tudom most majd megideologizalod ahogy szoktad, es azt is tudom, h a piros lampa utan Te is egy versenyzo vagy a sok kozul, de szerintem akkor is nektek jo peldat kene mutatnotok....
    Nyilvan magambol indulok ki, de en tuti kimentem volna az elso kor vegen
    Khm... remélem az azért jó példának minősül (és nem ideologizálásnak ), hogy én ismerem és betartom a szabályokat:
    "Boxutca áthajtásos büntetés - a következő futamon letöltendő, amelyen a versenyző megjelenik. Letöltése az adott futam 4. és 8. köre között kötelező."

    Javaslom fusd át újra azt a szabályzatot , külön ki vannak emelve az idei módosítások is: link

    Nagyon bízom benne, hogy másnak ez nem újdonság...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 02. 12:50.

  4. #79
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Körkérdés:

    A szélből Ti éreztetek vmit?
    Hogy fúj-e, meg hogy merről fúj?

    Széllökéseket tapasztalt vki?

  5. #80
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Körkérdés:

    A szélből Ti éreztetek vmit?
    Hogy fúj-e, meg hogy merről fúj?

    Széllökéseket tapasztalt vki?
    Széllökéseket nem nagyon tapasztaltam inkább csak a sima lökésekre emlékszem, ha bizonytalanabb is voltam inkább az agyig tankolt gép miatt volt, hogy biztos legyen még maradt 4 körre

  6. #81
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Körkérdés:

    A szélből Ti éreztetek vmit?
    Hogy fúj-e, meg hogy merről fúj?

    Széllökéseket tapasztalt vki?
    Széllökést nem tapasztaltam, a 3-asba szembeszél, a 1-esbe, 4-esbe hátszél volt, ezeken kívül nem nagyon éreztem a szelet sehol. A teletankolt géppel a 3-asban ugyanott lehetett venni a féktávot jó gumikkal, mint prequal alatt majdnem üres tankkal.

    Az lenne az igazi, ha lennének széllökések, és a szélzaj hangeffekt olyankor felerősödne, így nem féktávon vagy a deltából derülne ki, hogy honnan fúj.

  7. #82
    En fektavon ereztem neha, hogy van valami. Hamarabb lassult az auto, de ha nem mondja senki, hogy van szel, akkor azt betudom egy jol kivitelezett visszavaltasnak A hang hianyzik nagyon, ha lehetne hallani, ahogy felerosodik a szelzaj, akkor konnyebb lenne az agynak felfogni, hogy mi tortenik. Oldalrol 1x sem ereztem semmit. Gyorsulast se tapasztaltam segol hatszel vegett.

  8. #83
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    El is felejtettem, hogy volt szél és eszembe sem jutott.
    Beugróként tétje nem volt, a 3 nagyobb hibán kívül sok esemény nem történt. Sajnos egyszer sem néztem meg, hogy az első pár kanyart hogy is kellene csinálni az ideális íven kívül, így azokat meg is ettem. Azért jól éreztem magam, máskor is benézek.


  9. #84
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    A Q-val én elégedett voltam,nekem több nem nagyon volt benne tegnap...
    Egész este nem állt a labamra 2 kanyar
    Rajtnal a H-valtosok szépen előretörtek
    Balhét is megúsztam ,hisz Milan elszankazott előttem
    Gergőt láttam h más taktikán van, Danit meg 27 percig magam mögött tartottam nagy nehezen (végig 1 mp környékén volt mögöttem) , aztán nagyon ügyesen bebujt ...
    Szépen altatott
    Elég sok apró hibám volt egyébként,nagy mentesekkel...valahogy a nagyon nehéz autó nem feküdt igazán...
    Gergő meg pont egy hibamnal ért utol így csak ki kellett kerulnie...
    Pedig szerintem jó pár korig fel lehetett volna tartani. .
    Az utolsó 10 percben még vettem egy hajrát és a könnyű autóval szépen kozeledtem Danira...A gumik teljesen jók voltak szerintem a vége felé is...
    Aztán vége lett a futamnak


    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  10. #85
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Már kitargyaltuk. A random szél az jelenleg annyi hogy a session elején generál egy erőt meg egy irányt és kész. Semmit nem ér

  11. #86
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Egy versenyautó üvöltő motorja mellett azért ne halljam már szél hangját...

    Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

  12. #87
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Pedig inkabb azt hallod nagy sebessegnel, mint a motort.

  13. #88
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Már kitargyaltuk. A random szél az jelenleg annyi hogy a session elején generál egy erőt meg egy irányt és kész. Semmit nem ér
    Valóban nem dinamikus a szél...
    De igazából azért ha belegondolunk akkor alapból nem döntő tényező a szél egy versenyen a valóságban sem...
    Fúj valamerrol valamilyen erossegben és semmi több...
    Esetleg endurance versenyeken tudom elképzelni h igazán komoly változások lennének a valóságban ..
    Szóval szerintem arra pont jó h nem annyira laboratóriumiak a körülmények...kicsi változó amit azért lehet érezni a preki steril körülményeihez képest...
    Néhol egészen zavaró is tud lenni ha adott kanyarban rossz szögből kapjuk...

    Persze mi ügyesek vagyunk és gyorsan alkalmazkodunk...vagy nem

  14. #89
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig inkabb azt hallod nagy sebessegnel, mint a motort.
    Toyota Priusban

    Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről

  15. #90
    Idézet Eredetileg leslie.bai7 írta Hozzászólás megtekintése
    Toyota Priusban

    Tapatalkkal küldve az én HUAWEI VNS-L21 eszközömről
    Nem volt még veled olyan, hogy 180-200-al mentél a pályán és jött egy széllökés szemből, vagy akár oldalról? Ott már igen hangos a motorzajt, és a szélzaj is egy öregebb autóban, ennek ellenére igenis hallod, nem csak érzed

  16. #91
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    En fektavon ereztem neha, hogy van valami. Hamarabb lassult az auto, de ha nem mondja senki, hogy van szel, akkor azt betudom egy jol kivitelezett visszavaltasnak
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    A teletankolt géppel a 3-asban ugyanott lehetett venni a féktávot jó gumikkal, mint prequal alatt majdnem üres tankkal.
    Azért a pálya is folyamatosan gumizódott, ezt is vegyétek bele....

  17. #92
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig inkabb azt hallod nagy sebessegnel, mint a motort.
    Az a menetszél, ami szemből jön folyamatosan 150-200-szal.... nem hiszem, hogy eközben egy oldal irányú 40 km/h-s széllökést meghallasz... vagy igen?

  18. #93
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az a menetszél, ami szemből jön folyamatosan 150-200-szal.... nem hiszem, hogy eközben egy oldal irányú 40 km/h-s széllökést meghallasz... vagy igen?
    A szembeszelet hallod csak nyilvan. De ha erosebbben fuj, akkor ugyanazzal a sebesseggel haladva hangosabb.

  19. #94
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azért a pálya is folyamatosan gumizódott, ezt is vegyétek bele....
    jó gumikkal <- ez az állapot nekem nem állt fent már a verseny közepén sem, nagyon sokszor elfékeztem

  20. #95
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    jó gumikkal <- ez az állapot nekem nem állt fent már a verseny közepén sem, nagyon sokszor elfékeztem
    én is sokszor elfékeztem, de szerintem csak az igyekezett meg a tankolt gép miatt, bár a fene tudja, erősebbre kellene, akkor talán jobban kiadná

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •