Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4
Találatok: 76 - 88 (88 összesen)
  1. #76
    Hát, így az első (számomra csonka) futamot végignyálazva, jó nagy elnézéseket kell kérnem Zelfel Tamástól (megszoktam, hogy általában ennyi fűnyírás után már nincs mögöttem senki ), Baán Szabolcstól, és Csorosz Lacitól, bár tőle leginkább a netszolgáltatómnak kéne, mert másra nem tudok gondolni, hogy az amúgy 99,9%-ban atomstabil netem miért adja a fejét néha teljesen random többszázas pingrobbanásokra, természetesen csak a legizgalmasabb jeleneteknél. A második futamra visszaléptem, és nyoma sem volt a dolognak. Pedig az sem volt unalmas, de azt még meg kell nézzem, hogy ki miatt furdaljon még a lelkiismeret...

  2. #77
    A replay megvan valakinek a másodikról? Megnézném az elejét, hogy mi történt, és hogy úsztam meg, mert szerintem egy miliméteren múlt az egész.

    Az első futamon jókat autóztunk, Tódor egyszer elengedett (amúgy miért?), aztán ahogy jöttem fel a többiekre, csak úgy sikerült előznöm, hogy hibáztak. A hetes és nyolcas kanyarba mindig, a hatos és kilencesbe meg csak néha de éreztem hogy leesik az fps, pedig szinte mindent lowra tettem, shakedownon nem volt ilyen. A hetesbe kigyorsításkor meg is forogtam teljesen egyedül, ahol prequal alatt szinte soha... Második futamra szerencsére kevésbé éreztem, lehet, mert többen kiléptek és kevesebb autó volt. A célegyenesnél előztem a másodikon, két autó között, húztátok felém mindketten, de szerencsére észrevehettetek, és hagytatok helyet.

    "meg kellett közdeni Soos Attilával, Rádi Szabolccsal, de volt harc Arnóczi Milánnal, Pfennig Tiborral is, jókat csatáztunk fair volt" Tegnap este ezen akkorát röhögtem De tényleg jó volt.

  3. #78
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Bocsánat akiknek a nevét összekevertem és akiket kihagytam, kicsit a fejemben nekem is már leesett az fps így estére.

    Első futam replay vkinek?

  4. #79
    Molnár Tódor Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tatabánya
    Üzenetek
    3
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    A replay megvan valakinek a másodikról? Megnézném az elejét, hogy mi történt, és hogy úsztam meg, mert szerintem egy miliméteren múlt az egész.

    Az első futamon jókat autóztunk, Tódor egyszer elengedett (amúgy miért?), aztán ahogy jöttem fel a többiekre, csak úgy sikerült előznöm, hogy hibáztak. A hetes és nyolcas kanyarba mindig, a hatos és kilencesbe meg csak néha de éreztem hogy leesik az fps, pedig szinte mindent lowra tettem, shakedownon nem volt ilyen. A hetesbe kigyorsításkor meg is forogtam teljesen egyedül, ahol prequal alatt szinte soha... Második futamra szerencsére kevésbé éreztem, lehet, mert többen kiléptek és kevesebb autó volt. A célegyenesnél előztem a másodikon, két autó között, húztátok felém mindketten, de szerencsére észrevehettetek, és hagytatok helyet.

    "meg kellett közdeni Soos Attilával, Rádi Szabolccsal, de volt harc Arnóczi Milánnal, Pfennig Tiborral is, jókat csatáztunk fair volt" Tegnap este ezen akkorát röhögtem De tényleg jó volt.
    Azért engedtelek el, mert már éreztem hogy egyre többet hibázok és inkább vagyok egy hellyel hátrébb mint hogy megpörgök és bukok több helyet vagy akár mást is magammal viszek.
    Egyelőre még csak ismerkedek a tömegben autózással és igyekszem inkább óvatosan menni. Sajnos így is volt pár hely ahol hibáztam, de igyekszem tanulni a hibáimból.
    Nagy Lacitól bocsánatot is kérek, mert csak az Ő ügyességén múlott hogy ne lökjem ki.

  5. #80
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Bevallom, picit féltem ettől a futamtól, ráadásul egy patch után rögtön élesben nyomni kicsit rizikós, de ez van. Nyomjuk. Vagyis nyomtam volna ha nem lett volna diavetités rögtön az elején. Na mondom jól kezdődik...

    A kvalit nem is erőltettem igy, mert esélytelen volt .. Ugye a stream miatt és egyébb dolgok miatt sokszor le kellett raknom a tálcára a játékot, és a fene sem gondolta volna hogy nem futott fullscreenben, mikor visszahoztam. Pedig elvileg abban kellett volna futnia, legalábbis a beállitásokban erre volt állitva, és soha nem csinált még ilyet. Különös.. Na mindegy
    R1-en megjavult a dolog az Alt+Enter kombóval. Köszi Pfennig Sziszkától meg elnézést kell kérnem hogy nem körültenkintően tértem vissza a pályára, de esküszöm nem láttalak, bár ez most már nem mentség, tudom.. Nagyon bánom én is. Sry.
    R2 T1-ben pedig valahogy összeértünk a Gabival. Visszanézve az esetet, nem érzem magam hibásnak, hisz már mellette voltam és még csak le sem tereltem. Gabi onnantól kezdve pedig már csak utas volt, és jött a nagy crash.. de kár érte, pedig mekkorát meccselhettünk volna.. De ezt majd a VB eldönti.

    UI: FONTOS!!!
    Aki hasonló helyzetbe kerül mint én, lásd: játék akadás/ not fullscreen / alt+enter kombónál (online) verseny alatt csak szigoruan egyenesben tegye és ne az ideális iven( vagyis ne legyen mögötted senki). Hogy miért? Mert olyankor a game (nálad) 1mp-re megáll, de a szerveren levők nem. Az alábbi linken megnézhetitek (vagy a replayben is akár), hogy mi történt velem. Érdemes a tükröt is figyelni.
    https://youtu.be/6IGZR7UN4v0?t=1h36m33s

  6. #81
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Működő Replay-e az első futamról van vkinek?

    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    R1-en megjavult a dolog az Alt+Enter kombóval.
    Alt+TAB-ozás, vagy Win+D után mindig érdemes nyomni egy Alt + Enter-t az AC-ban, mert akkor sokkal folyamatosabb képet kapsz. Nekem a ShadowPlay is csak ez után szokott újra bekapcsolni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 05. 19. 12:11.

  7. #82
    https://www.dropbox.com/s/yluo6n05oj...1%2B2.zip?dl=0

    Megtaláltam a két replayt, de nekem az elsőt nem tölti be, a második autó betöltése után kidob. Azért mellékeltem, hátha csak nálam rossz. A második replay működik, visszanézve az elejét

    Bár tudom, hogy verseny közben más, mert nagyon gyorsan kell dönteni, de ilyenkor szerintem jobb beletaposni a fékbe (az esetek döntő többségében), és lecsúszni a pályáról, mert így legalább jobban kiszámítható, hogy merre csúszik, hol áll meg az autó. Iracingben ez amolyan íratlan szabály volt, és jól működött. Persze pozíciókat veszítesz vele, de még mindig jobb, mint a totálkár. Abszolút nem rosszból mondom, de shakedownon ugyanez volt, hogy még a lehetetlent próbálta meg visszahozni valaki, és keresztbe átment a pályán a 8-as kanyar csúcspontja előtt.


    Utoljára módosította: a.milan; 2017. 05. 19. 17:06. Indoklás: részlet

  8. #83
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    1 futamon az nekem nem világos h Sipos Danival mi történt, de azt hiszem megnyertem a futamot
    Szerintem a "raceleader on last lap" megzavarhatta -amire amúgy már kitalálták a fehér zászlót-,vagy az idővisszaszámlálás megzavarhatta, és azt hitte hogy vége a futamnak. Amikor elmentünk mellette akkor kapcsolt vissza. Benzine bírta a plusz egy kört is. Majd elárulja...

    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ...persze esélytelen voltál


    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    https://www.dropbox.com/s/yluo6n05oj...1%2B2.zip?dl=0

    Megtaláltam a két replayt, de nekem az elsőt nem tölti be, a második autó betöltése után kidob.
    Ja, közbe énis megtaláltam hogy lett ilyen autómatikus replay mentés. Csakhát az első futam visszajátszása, betöltésnél a 6. kocsinál engemis kidob.
    Majd Csóri stream-je alapján óvunk

  9. #84
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Gonndoltam lassítva kibekkelem azt a kört hogy leteljen az idő... hát nem jött össze, 1 sec hiányzott. Tanulópénznek jó volt hogy ilyennel ne szórakozzak.

  10. #85
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85

  11. #86
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Cool brother!

  12. #87
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    ...bár tőle leginkább a netszolgáltatómnak kéne, mert másra nem tudok gondolni, hogy az amúgy 99,9%-ban atomstabil netem miért adja a fejét néha teljesen random többszázas pingrobbanásokra, természetesen csak a legizgalmasabb jeleneteknél.
    Hasonlóval küzdöttem 2-3 hónappal ezelőttig az atomstabil 240MBit-es UPC-s netemmel, ami csak random módon produkált ping-csúcsokat. Végül kicseréltettem a modemet az új Connect box nevű modemjükre és most semmi gond azóta, úgy tűnik.

  13. #88
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    zenés összefoglaló a futamokról :

Oldal: 4 / 4 ElsőElső 1 2 3 4

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •