Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (88 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én is este 7 után fogok beesni és megfutni az első köreimet... a futamgyőzelemért tudom nem fogok így harcolni, de az eddigiek alapján a TOP5-be talán bekerülhetek. Szerintem ne gondold túl te se, megvannak a skill-jeid hozzá, hogy beugorj a futamra és egy jót versenyezz, nem kell mindig kiamxolni!

    Illetve de, én most a befektetett energia/élmény faktor tényezőt maxolom ki és remek, pörgős versenyekben van így részem... Zandvoort-ba is így ugrottam be és veled is egész jót fight-oltunk!
    Ha ismernem a palyat, akkor jonnek szivesen, de sajna meg egy kort se mentem rajta es a Porsche-t is mar 2 hete a koltozes ota hanyagoltam. Nem akarom senkinek se elrontani a felkeszuleset Ugy is ma jon az uj DLC. Majd azzal elbohockodom ma, ha belefer az idombe.

  2. #52
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ismernem a palyat, akkor jonnek szivesen, de sajna meg egy kort se mentem rajta es a Porsche-t is mar 2 hete a koltozes ota hanyagoltam. Nem akarom senkinek se elrontani a felkeszuleset Ugy is ma jon az uj DLC. Majd azzal elbohockodom ma, ha belefer az idombe.
    Kb 5 kanyar van amit be kell tanulni, nem egy Nordschleife ...

  3. #53
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ismernem a palyat, akkor jonnek szivesen, de sajna meg egy kort se mentem rajta es a Porsche-t is mar 2 hete a koltozes ota hanyagoltam.
    Nyugi, én se... gyere, aztán legfeljebb egymással elleszünk, bár emiatt nem aggódom!

  4. #54
    1.14 patch notes részlet

    * Updated minimum pressures and optimum pressures for various cars.
    * New v10 tyre wear algorithms more sensitive to load for all cars.
    * Graining is now reducing when driving in good temperature conditions.
    * New and updated V10 street, semislick, vintage, and race slicks tyres for all cars. A total of 151 cars updated.
    * Updates for cars that already had V10 tyres.
    * Updated chassis balance and inertias for all 151 available cars.

    Kérdés, hogy verseny előtt érkezik-e

  5. #55
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ismernem a palyat, akkor jonnek szivesen, de sajna meg egy kort se mentem rajta es a Porsche-t is mar 2 hete a koltozes ota hanyagoltam. Nem akarom senkinek se elrontani a felkeszuleset Ugy is ma jon az uj DLC. Majd azzal elbohockodom ma, ha belefer az idombe.
    Duplafutam.
    Az elsőn belemelegedsz, a fordított rajtrács miatt a másodikra már komoly reményekkel vághatnál neki.

  6. #56
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    1.14 patch notes részlet

    * Updated minimum pressures and optimum pressures for various cars.
    * New v10 tyre wear algorithms more sensitive to load for all cars.
    * Graining is now reducing when driving in good temperature conditions.
    * New and updated V10 street, semislick, vintage, and race slicks tyres for all cars. A total of 151 cars updated.
    * Updates for cars that already had V10 tyres.
    * Updated chassis balance and inertias for all 151 available cars.

    Kérdés, hogy verseny előtt érkezik-e
    Hát, már most is verseny előtt van de amúgy még szerintem 1 óra mire jön, kb úgy szokott. Lényeg amit Szabi írt, mindenki frissítsen és figyelje a fórumot

    szerk:
    Megjött a patch!
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 05. 18. 18:11.

  7. #57
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Idézet Eredetileg a.milan írta Hozzászólás megtekintése
    1.14 patch notes részlet

    * Updated minimum pressures and optimum pressures for various cars.
    * New v10 tyre wear algorithms more sensitive to load for all cars.
    * Graining is now reducing when driving in good temperature conditions.
    * New and updated V10 street, semislick, vintage, and race slicks tyres for all cars. A total of 151 cars updated.
    * Updates for cars that already had V10 tyres.
    * Updated chassis balance and inertias for all 151 available cars.

    Kérdés, hogy verseny előtt érkezik-e
    Nem akarok hülyeséget mondani de úgy tudom ez a konzolos patch notes. PC-n ezek már megtörténtek, most nincsenek ekkora változások: http://store.steampowered.com/news/?appids=244210

  8. #58
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok hülyeséget mondani de úgy tudom ez a konzolos patch notes. PC-n ezek már megtörténtek, most nincsenek ekkora változások: http://store.steampowered.com/news/?appids=244210
    Ja, én azt hittem a verziók ugyanazt tartalmazzák. Ha nem, akkor bocs.

    Az előttét úgy értettem, hogy mielőtt befejeződik.

  9. #59
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Captain Nigga írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok hülyeséget mondani de úgy tudom ez a konzolos patch notes. PC-n ezek már megtörténtek, most nincsenek ekkora változások: http://store.steampowered.com/news/?appids=244210
    Jól mondod, itt a PC-s:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post245576

    150 mega a patch 450 a DLC, szóval tessék belekalkulálni, ne az utolsó pillanatban essetek be (főleg hogy lehet lesz 14.1, 14.2, stb)

  10. #60
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Szerver lesz frissitve?

  11. #61
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerver lesz frissitve?
    Most lett kész!

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Mindenki nevezzen 8-ig, mert lehet nem lesz booking!

  13. #63
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085

  14. #64
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Nem neveztem de jönnék ma lehet?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  15. #65
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nem neveztem de jönnék ma lehet?
    Igen, ha most rögtön felhívsz... mert nem lesz booking.

  16. #66
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Gyertek megy a próbaszerver, hamarosan próbarajt!

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Aki kilépett, az vissza tud jönni a 2. futamra!

    Join-oljatok, gyorsan!

  18. #68
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    no comment...

    bazmeg, inkább írjatok ki funraceket kikapcsolt töréssel, mert ennyi szellemi fogyatékossal komoly bajnokságot kár rendezni.

    nyilván jön a jajj bocsi, meg sorry de elveszett a tapadás mer a plútó együttált a jupiterrel és egy kobold meg rátüsszentett az aszcendensemre...meg faszom..de az nem adja vissza a rááldozott időmet a felkészülésre (ami már már a régi időket idézte)
    Első futamon 4. kanyarban moslékká törtem a kocsit a keresztbe csúszkáló Bai Lacin, majd pár körre rá a szintén pálya mellől visszabóklászó Csori igazi foslékká rendezte a gépet - itt már a kormányközepem is elment. Na mondom, azért se adom fel...meg is lettem jutalmazva egy 10. hellyel, ami ugye pole. Tudtam hogy "menők" majd jól lenyomnak, de azért kár elmenni a rajtnál hogy az első kibaszott kanyart ne tudd bevenni...
    Persze írjuk csak nyugodtan, utolsó pillanatban hogy jöjjön aki csak akar..meg hozza a macskáját is...ettől lesz ez fasza...

    Igen, tudom, nem szép ilyet mondani, de okádmány ez nem "bajnokság"


    Amúgy a foslékká tört autóval egyetlen saját hibám se volt az első futamon, a benzinem is elég volt, motort se tettem tönkre...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  19. #69
    Sipos Dániel Versenyző Captain Nigga logója
    Csatlakozott
    2015. 01. 31.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    85
    Ezt a fordított rajtrácsot hanyagolnám a jövőben...inkább superpole legyen.
    Utoljára módosította: Captain Nigga; 2017. 05. 18. 22:44.

  20. #70
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997

  21. #71
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Én élveztem. Az első futam elején elment a kormányom, aztán a váltót kellett újra beállítani, aztán kaptam 900 másodperc büntetést (ezen csökkenthetnének a szervezők). A 2. egész jó volt amíg a 8. percben le tönkre nem tettem a váltót, visszajöttem körözni és a végére gyorsabb is voltam pár embernél törött kocsival is, simán meg lehetett volna az 1:51is törött kocsival. Gyakorolni kellene csak

  22. #72
    Balogh András Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2014. 12. 09.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    292
    Hát a qual nem az erősségem megint épp hogy csak benne voltam a top10-be, grat csapattársamnak Daninak a polehoz.

    az első versenyen sikerült elkerülnöm a tömegbalesetet és szépen jöttem felfele a 6. helyig ahol kemény csatákat vivtunk, 3-an voltunk máár nem is tudom kik voltak. 17 körre tankoltam 40l és az utolsó3 körben kezdtem rájönni, hogy itt nem fogok beérni.
    El is vesztettema motivációm és csúsztam hátra, próbáltam hamar felváltani de az utolsó kör hátsó egyenesébe kifogyott a benya. Lendületből még felgurultam a döntött kanyarra, majd onnan lejtmenetben éppen begurultam a célba, 12. hely kár érte.

    a második versenyen is sikerült elkerülni a tömegbalaesetet és az első kör végén már 8. voltam, aztán jöttem felfele mint a talajvíz egész a 4. helyig amiért igencsak meg kellett közdeni Soos Attilával, Rádi Szabolccsal, de volt harc Arnóczi Milánnal, Pfennig Tiborral is, jókat csatáztunk fair volt.sikerült egy kis előny kiépíteni, mert a hátam mögött ment a nyüstölés így csak be kellett hozni a gépet, ide már 42l tankoltam

    nekem tetszett, jó volt
    Utoljára módosította: Balogh András; 2017. 05. 18. 23:00.

  23. #73
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Én maradtam le valamiről, vagy csak véletlen vannak a nevek kicsit megkavarva.


  24. #74
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Balogh András írta Hozzászólás megtekintése
    Soos Attilával, Rádi Szabolccsal, de volt harc Arnóczi Milánnal, Pfennig Tiborral is, jókat csatáztunk...
    Kik? Mik? Egykét név elcsúszott, még többet kell csatáznod velük hogy bevésődjenek

    Replay (elbénult) hiányában nem tudok nyilatkozni... csak annyi maradt meg biztosan hogy 1. futamon, Nagy Lacinak a döntött kanyar kijáratán, kívűl a franc se tudja hogy, a szentlélek veled volt, semelyik ujjamat sem raktam volna oda, de éppenhogycsak kitudtál slisszanni mellettem. Tudtam hogy ott jössz, de én ott csak sodródok, sodródok. Asszittem palacsinta leszel.

  25. #75
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Kik? Mik? Egykét név elcsúszott, még többet kell csatáznod velük hogy bevésődjenek

    Replay (elbénult) hiányában nem tudok nyilatkozni... csak annyi maradt meg biztosan hogy 1. futamon, Nagy Lacinak a döntött kanyar kijáratán, kívűl a franc se tudja hogy, a szentlélek veled volt, semelyik ujjamat sem raktam volna oda, de éppenhogycsak kitudtál slisszanni mellettem. Tudtam hogy ott jössz, de én ott csak sodródok, sodródok. Asszittem palacsinta leszel.
    hát én is azt hittem (2.futamon fel is kentek mikor ugyanazt próbáltam)...

    1 futamon az nekem nem világos h Sipos Danival mi történt, de azt hiszem megnyertem a futamot ...talán az segített h még át tudtam slisszani az idő lejárta előtt a célvonalon és így kellett még egy kör...
    A poleról sikerült lecsusszanni , majd az első kört is elbénáztam így jöhetett a felzárkózás...baromi jókat csatáztam...például Rádi Petivel volt egy olyan oda-vissza előzgetés az Essesben ami nagyon tetszett...
    aztán utolértelek téged és nagyon jó volt a csata szerintem...persze esélytelen voltál

    A második futamon sikeresen kikerültem a bunyót aztán ugyanott eldobtam az első körben mint az első futamon
    aztán indult a hullámvasút... mindig feljöttem aztán hibáztam...Csatay Gabi autójában lehetett valami mágnes mert szinte mindig mögé keveredtem
    de élveztem nagyon ezt a futamot is , mert nagyszerű csaták voltak

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •